Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Замовлення та доставка товарів зі США!
Оксана Тиндик
Дописувач
**



Повідомлень: 31
Зареєстрований: 1-8-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-8-2010 у 11:40


Не маю впевненості що до інших телефонів, але в 20-х числах липня були привезені айфон та сіменс, обидва працюють без проблем, ніякого блокування з боку оператора (МТС). Щодо митного збору, при сплаті мита перед відправкою у США ми не сплачуємо ПДВ. При сплаті мита на Україні - по повній програмі :-)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko Nedoviziy
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 302
Зареєстрований: 24-2-2009
Місто: Файне місто Львів
Нема на форумі

Настрій: ...ergo sum

[*] написано 9-8-2010 у 08:43


Ставка мита залежить від групи товару. Для більшості електроніки складає 20%, на які зверху нарахується ще 20% ПДВ. Себто здорожчання мінімально 44%. Але митна служба може оцінити товар на їх розсуд, якщо у вас нема документа, який підтверджує ціну.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Тиндик
Дописувач
**



Повідомлень: 31
Зареєстрований: 1-8-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-8-2010 у 13:04


Цитата: Початково розміщене учасником Sashko Nedoviziy  
Ставка мита залежить від групи товару. Для більшості електроніки складає 20%, на які зверху нарахується ще 20% ПДВ. Себто здорожчання мінімально 44%. Але митна служба може оцінити товар на їх розсуд, якщо у вас нема документа, який підтверджує ціну.

Скажу Вам з досвіду, що митники можуть оцінити товар на свій розсуд якщо докази ціни товару присутні, по цій причині краще щоб товар заходив в Україну уже розмитненим.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 9-8-2010 у 13:48


тобто що значить товар в Україну розмитненим? Щось ви путаєете, розмитнення проходить тут на території України, мито сплачується в нашу казну.
Якщо докази на ціну є - митники нічого не докажуть,
Якщо митники оцініють зависоко - а товар реально не коштує стільки всеодно можна попробувати довести з паралельною заявою про затримку товару..але це вже нюанси.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 9-8-2010 у 16:41


Докази на ціну :-) Може в посилці навіть лежати розписка, що вартість товару нуль, це подарунок.. Але все-рівно ж оподаткують, знайшовши ціну в інтернеті. А ціни в інтернеті дуже різні :-)



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Тиндик
Дописувач
**



Повідомлень: 31
Зареєстрований: 1-8-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-8-2010 у 17:26


Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
тобто що значить товар в Україну розмитненим? Щось ви путаєете, розмитнення проходить тут на території України, мито сплачується в нашу казну.
Якщо докази на ціну є - митники нічого не докажуть,
Якщо митники оцініють зависоко - а товар реально не коштує стільки всеодно можна попробувати довести з паралельною заявою про затримку товару..але це вже нюанси.

Тут я нічого не плутаю. Ми цим займаємся не перший рік. А на рахунок спроби довести що товар коштує дешевше - бажаю Вам успіхів, поділитись потому результатом. Маю, на жаль, великий практичний досвід в цьому.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 10-8-2010 у 08:59


Нажаль не знаю який у вас досвід але в мене досвід покупок на ебеї теж не малий і не один екаунт маю і не одну посилку отримував причому без посередників - тому я в курсі всіх нюансів і посередників і розмитнень включаючи автомобілі.
Але з того що говорите - то вже якось лякає ваш досвід. Товар в Україну ніколи не прийде розмитненим, розмитнюється тільки на території України згідно тарифів та Відповідно до статті 8 Закону України від 13.09.01 № 2681-ІІІ . Звісно ще можна контрабанду провезти :cool:
Є досвід розмитнення товарів куплених на ебеї - оцінені митнецею в більші суми - доведення що ціни менші і мито не сплачував :sing:. - покупки з ебею, без чеків. Так що це теж говорить про "ваш досвід" якщо не знаєте елементарних речей.
Щодо цін на митниці - там є свій "перелік" згідно яким вони встановлюють ціни і нічого в інтернеті вони не шукають.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Тиндик
Дописувач
**



Повідомлень: 31
Зареєстрований: 1-8-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-8-2010 у 10:18


Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
Нажаль не знаю який у вас досвід але в мене досвід покупок на ебеї теж не малий і не один екаунт маю і не одну посилку отримував причому без посередників - тому я в курсі всіх нюансів і посередників і розмитнень включаючи автомобілі.
Але з того що говорите - то вже якось лякає ваш досвід. Товар в Україну ніколи не прийде розмитненим, розмитнюється тільки на території України згідно тарифів та Відповідно до статті 8 Закону України від 13.09.01 № 2681-ІІІ . Звісно ще можна контрабанду провезти :cool:
Є досвід розмитнення товарів куплених на ебеї - оцінені митнецею в більші суми - доведення що ціни менші і мито не сплачував :sing:. - покупки з ебею, без чеків. Так що це теж говорить про "ваш досвід" якщо не знаєте елементарних речей.
Щодо цін на митниці - там є свій "перелік" згідно яким вони встановлюють ціни і нічого в інтернеті вони не шукають.

Ну що ж, я лише тішусь що у нас є такі обізнані та досвідчені люди. :-)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-8-2010 у 14:57


Дем*ян, при мені митник шукав товар в інтернеті по комп*ютеру, і дивився, яка на нього ціна.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 11-8-2010 у 08:13


Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
Дем*ян, при мені митник шукав товар в інтернеті по комп*ютеру, і дивився, яка на нього ціна.

Можливо щоб розвести - шукав найдорожчу ціну :)
Якщо новий товар і є до нього чек і ціна (та вага) не підпадає розмитненю - все питання знімається, хіба просто розвести когось - того хто не знає і не в курсі.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 11-8-2010 у 17:34


Ясне діло, щоб розвести :-))

У мене був не новий товар, але був інвойс з ebay з ціною, - це не допомагає.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-8-2010 у 07:34


Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
Ясне діло, щоб розвести :-))

У мене був не новий товар, але був інвойс з ebay з ціною, - це не допомагає.

Допомагає - просто треба знати що ще потрібно.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 12-8-2010 у 08:50


І що потрібно? Була заповнена відправником декларація, де вказано, що це подарунок. Інших документів, на жіль, не існує :-))



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-8-2010 у 09:40


Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
І що потрібно? Була заповнена відправником декларація, де вказано, що це подарунок. Інших документів, на жіль, не існує :-))

цю декларацію швидше за все CN22 це таке - просто бумажка на яку мало хто дивиться, доречі подаруночки теж підлягають митам :)
Існують інші документи, казати не хочу, типу ввжаємо це комерційною таємницею :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 12-8-2010 у 10:17


Вважатиму, що таких нема, оскільки вже таки консультувалася на цю тему.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-8-2010 у 11:04


Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
Вважатиму, що таких нема, оскільки вже таки консультувалася на цю тему.

Право ваше....мабут ьконсультанти погані були :)
Взагалі щодо ебея - то тут консультанти поможуть хіба ті хто там крутиться не один рік. Я багато років тому теж так думав, доки не вчивсясам, не взнавав...потратив купу часу звісно і грошей...але зато тепер :sing:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-8-2010 у 11:05


Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
Вважатиму, що таких нема, оскільки вже таки консультувалася на цю тему.

Право ваше....мабут ьконсультанти погані були :)
Взагалі щодо ебея - то тут консультанти поможуть хіба ті хто там крутиться не один рік. Я багато років тому теж так думав, доки не вчивсясам, не взнавав...потратив купу часу звісно і грошей...але зато тепер :sing:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 12-8-2010 у 11:40


Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  

Існують інші документи, казати не хочу, типу ввжаємо це комерційною таємницею :)


Цитата:

Я багато років тому теж так думав, доки не вчився сам, не взнавав...потратив купу часу звісно і грошей...але зато тепер


От мені не зовсім зрозуміла ваша позиція. Або напишіть, що згідні за якусь винагороду проконсультувати, або самі доставкю займаєтесь, і можете доставити, або просто дайте людям інформацію, якої їм бракує.
Бо поки-що це виглядає якось негарно, ніби "я потратився, поки все зрозумів, то тепер і ви тратьте час і гроші, а я знаю, але не скажу".




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-8-2010 у 13:02


Доставкою я не знаймаюся (в мене на ебеї інші інтеерси) - посередником не виступаю - доставляю тільки знайомим які просять, звісно вони мені віддячують але як таких тарифів я не ставлю. В принципі правильно розумієте, я тратив свій час, гроші, тому ділитися інформацією та досвідом за просто так не буду. Чи може вам ключі від квартири дати де гроші лежать? :)
Я дав вам удочку (інформацію що така можливість є), а рибні місця (або як це робити) ви вже шукайте самі.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 12-8-2010 у 16:43


Абсолютно згідна з Романо. Тут або тре просто мовчати, або розказувати все. А то якесь дитяче хизування і жлобство :-)) Не дам, мовляв, бавитися своїми іграшками, не дам! :-))) Цирк та й годі.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-8-2010 у 19:03


Можливо документи з платіжних систем вам допоможуть.
Можна піти до митників і там спробувати все розпитати.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-8-2010 у 07:36


Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
Абсолютно згідна з Романо. Тут або тре просто мовчати, або розказувати все. А то якесь дитяче хизування і жлобство :-)) Не дам, мовляв, бавитися своїми іграшками, не дам! :-))) Цирк та й годі.

Не треба путати іграшки і ігри з бізнесом і т.д.
Просто вам хочеться щоб принесли все готове.
А написав я не для того щоб хизуватися, а для того щоб людина яка дійсно вміє працювати, вміє думати головою знала - що така можливість існує. Така людина знайде те що їй необхідно - витратить час, кошти але знайде.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-8-2010 у 10:25


*Просто вам хочеться щоб принесли все готове.*

Ви читаєте, що пишуть інші, чи просто пишете наосліп? Я написала, що отримувала посилки не один раз, і консультувалася з цих питань, і, мабуть, половину інтернету перерила. Нічого подібного на якісь ліві можливості зниження ціни я не знайшла, - тому ви або брешете або приховуєте інформацію, яку вам соромно розголосити. Тому розмови на цю тему вам, водевичь, не варто було починати, а то це виглядає смішно :-)




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-8-2010 у 11:03


Це все робиться офіційно! я ніколи не займався і не буду контрабандою або якось на ліво.
Я читаю що пишуть а Ви читаєте? я писав вам, що значить не там шукали не там консультувалися.
Якщо хочете перевірити - скажіть що хочете купити на ебеї вартістюдо 200 євро - а в нас він коштує більше, принесете гроші + мені за роботу, а я вам його принесу. Головне щоб на ебеї він був до 200 євро і ці гроші були сплачені, а в нас він може коштувати і 1000. Але повторюю я цим масово не займаюся це хіба для Тані вийняток зроблю, щоб не виглядало смішно :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-8-2010 у 11:50


А нащо мені вам платити за роботу? Я краще вже поповню бюджет неньки-україни податком :-) Чи працюєте за 2 євро? З вартістю до 200 євро у мене, до речі, ніколи проблем не було.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8259
Реклама: