Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Покупка товару в інтернет-магазині
Максим Пащенко
Новак
*



Повідомлень: 25
Зареєстрований: 16-5-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-8-2010 у 00:07
Покупка товару в інтернет-магазині


Мені цікаво довідатися про то чи купуєте Ви товари в інтернет-магазинах. почитати реальні історії.

Відносно мене, то здійснював останнім часом такі покупки:

- ноутбук в Розетці. Доставили за 2 дні, оплата при отриманні, ціна значно дешевша від офлайнових магазинів, львівських гуртівень зі знижками знайомих, львівськиї інтернет-магазинів.

- гідромасажер для ніг-магазин 5ОК. Доставили за 3 дні, оплата при отриманні. ціна також дешевша за промоніторені магазини.

Вважаю, що майбутнє торгівлі власне за інтернет магазинами. Офлайнові використовую для того щоб лише оглянути товар вживу, або купити якусь недорогу річ, наприклад навушники, мишку, ...
Сам є співвласником одного з Львівських інтернет-магазинів і можу сказати, що така торгівля впевнено набуває обертів. Адже, купуючи в таких магазинах, Ви не платите зарплату численному персоналу і орендні та комунальні витрати. Тобто рентабельність інет-торгівлі є значно вищою. Правда ми поки програємо по цінах та оперативності київським інет-магазинам
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Тиндик
Дописувач
**



Повідомлень: 31
Зареєстрований: 1-8-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-8-2010 у 11:21


Я повністю з Вами згідна. Також маю відношення до теми покупок через інтернет. Але надаю перевагу покупкам в закордонних інтернет-магазинах або на аукціоні ebay. Особисто собі купую одяг, взуття в інтернет-магазинах. Також весь одяг для дитини купую там же. Наприклад, зараз багато американських інтернет-магазинів пропонують великі скидки на зимові речі - солумбія, норд фейс...
А чоловік кукував ноутбук - для себе, та ще для декількох знайомих. Всі були дуже задоволені і ціною і швидкістю доставки - до двох тижнів і товар у Вас!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 3-8-2010 у 15:35


Купувала фотоапарат через інтернет магазин. Задоволена, бо не той час то вийшло найдешевше, порівняно з звичайними магазинами і якістю також задоволена. Доставили з Києва за два дні.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Тиндик
Дописувач
**



Повідомлень: 31
Зареєстрований: 1-8-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-8-2010 у 20:01


Я також чула про інтернет-магазин 5ок, але сама там ще нічого не купувала
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Микола Бочка
Заблокований




Повідомлень: 2
Зареєстрований: 13-8-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-8-2010 у 18:17


Привіт. Недавно купив в одному Львівському (так, саме Львівському, а не з доставкою з Києва) інтернет магазині сантехніки: тумбу з умивальником, душову кабіну і змішувачі. Перед тим товар вибрав в реальному магазині, звіривши ціну побачив економію близько 15% купуючи в інет магазині. Хлопці спрацювали досить швитко (за 5 днів) і ще доставку безкоштовну зробили, кажуть, недавно тільки відкрились. Чесно кажучи і консультацію по товару дали вичерпну, одним словом -- я задоволений. До речі, ось цей магазин http://www.santeam.com.ua -- я раджу, мною перевірено;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Пащенко
Новак
*



Повідомлень: 25
Зареєстрований: 16-5-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-8-2010 у 01:03


Поважайте тих хто читає ваш фейк. Я розумію, що реклама потрібна, але не хочеться читати ручний спам.
Я про Миколу Бочку. Краще б написали про свій магазин щось цікаве.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 16-8-2010 у 07:45


Чесно люди я вас не розумію - ви ходити в магазини шукаєте там реальні речі тратите час...
Інтернет магазини саме і зроблені щоб зекономити час, а не щоб бігати по крамницям і порівнювати ціни і дивитися на товар.
Купляю багато і всюди - жодних проблем.
Щодо тої теми -це очивидно реклама - ну дувайте вже ваш інтернет магазин в студію :)!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 16-8-2010 у 14:49


Цитата: Початково розміщене учасником Микола Бочка  
Привіт. Недавно купив в одному Львівському (так, саме Львівському, а не з доставкою з Києва) інтернет магазині сантехніки: тумбу з умивальником, душову кабіну і змішувачі. Перед тим товар вибрав в реальному магазині, звіривши ціну побачив економію близько 15% купуючи в інет магазині. Хлопці спрацювали досить швитко (за 5 днів) і ще доставку безкоштовну зробили, кажуть, недавно тільки відкрились. Чесно кажучи і консультацію по товару дали вичерпну, одним словом -- я задоволений. До речі, ось цей магазин http://www.santeam.com.ua -- я раджу, мною перевірено;)

Якщо попередньо не дивлячись в реальному магазині, замовивши у інтернет-магазині, доставили, наприклад, тумбу і вона не сподобалась, бо малюнок був привабливішим чи ще щось... В цій ситуації можливо відмовитись від покупки чи поміняти товар?




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Пащенко
Новак
*



Повідомлень: 25
Зареєстрований: 16-5-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-8-2010 у 17:08


Я вважаю, що якщо консультант може надати вичерпуючу якісну консультацію, запропонувати варіанти і навести всі нюанси, то походеньки по магазинах необов'язкові. Можна відразу купляти після консультації.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 14-11-2011 у 22:20
Ризики і переваги покупок в Інтернеті


1.jpg - 108kB

Покупці традиційних магазинів не розуміть, як можна купити те, що не можна попробувати руками і переконатись в якості.

Та ще й перерахувати гроші за те, чого ще не отримав.

Прихильники інтернет-шопінгу вказують на економію коштів і зручність покупок онлайн і не розуміють, навіщо витрачати час на ходіння по магазинах, якщо можна придбати все швидко і не виходячи з дому.
http://life.pravda.com.ua/society/2011/11/14/89482/

Поради експертів: Як захистити свої права при онлайн-покупках - http://life.pravda.com.ua/society/2011/11/14/89480/




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Viktor Tkachenko
Дійсний член
***



Повідомлень: 162
Зареєстрований: 12-1-2009
Місто: Львів-Галич
Нема на форумі

Настрій: Оптимістичний

[*] написано 15-11-2011 у 09:56


Хоч і пройшло близько року від початку цієї теми, проте вона залишається актуальною. А доречніше сказати - стаєе більш актуальною.
Тож хочу поділитись деяким досвідом.
Отже через інтернет у Українських магазинах було придбано фотоапарат (дзеркалку) та деякі примочки до нього, монітор, морозильну камеру - це з крупніших покупок. Були і деякі дрібнички. Також дещо було куплено і на eBay, про це можна почитати тут.
Загальне враження позитивне. Проте можу сказати, що для прикладу при покупці мобільного чи того ж фотоапарата дуже бажано сходити спочатку в магазин і потримати в руках, попробувати, потестувати.




Життя дає Тобі тільки те, чого Ти попросиш. (с)
Про фріланс
Фотозамітки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юлія Ткач
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 4-12-2015
Нема на форумі


[*] написано 5-12-2015 у 15:37


дуже часто обираю такий спосіб покупки, адже це дуже зручно і економить час. Купувала техніку та речі. Я вже скоро забуду як ходити по магазинам :lol: Навіть сама почала займатися продажем в інтернеті.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8260
Реклама: