Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Чомусь Львову катастрофічно не щастить зі скульптурою
сумна
Академік

Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 7-8-2010 у 21:21
Чомусь Львову катастрофічно не щастить зі скульптурою

Я абсолютно не претендую на роль якогось знавця скульптури і не хочу розводити черговий плач Ярославни про те, як все погано, але таки... мушу! бо справді погано!

Що майбутній пам'ятник Митрополитові Андрею, що Богдану-Ігорю Антоничу - ну якось тоскно, чесно...

Із того, що пропонувалося встановити на Святоюрській горі, якось найбільше імпонували скульптури "під Пінзеля",
такої Мойсеєвої експресії, вони принаймні не склали б дисонансу з існуючими скульптурами, що належать руці Пінзеля. Але ж вони у другий тур не пройшли!

Ото ж і виходить - у першому випадку, хай мені Господь простить, якийсь бовван, а у другому - щось таке, щоб висадитися з ногами і "сфоткатися па пріколу".

http://zik.com.ua/ua/news/2010/07/21/238070

http://zik.com.ua/ua/news/2010/08/06/240092

От чомусь "не заходять" до нас гідні скульптури. Достатньо згадати хоча б всім відому "відкривачку".
І кожного разу тягнеться шлейф чуток про всілякі оборудки і нечесних людей, що до тих конкурсів примазуються.
Може воно якось не на часі, може варто було б відкласти...

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор

Фотографія користувача

Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-8-2010 у 23:14

Цитата:
а у другому - щось таке, щоб висадитися з ногами і "сфоткатися па пріколу".

Зараз пішла мода на пам'ятники, з якими можна "за панібрата". За палець потриматися, обійняти і тп. Атракція для туристів.

Соломія Федушко
Модератор

Фотографія користувача

Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 16-8-2010 у 21:43

У Львові визначилися з пам’ятником Антоничу (http://www.bukvoid.com.ua/events/culture/2010/08/13/073951.html)

Це "високе мистецтво" мені ну ніяк не осягнути :(

WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік

Фотографія користувача

Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 17-8-2010 у 08:02

Може жюрі б з простих людей набирали, а не з "мистецтвознавців"... Та і 5 голосів з 15 - це сміх.

Перевір МОВУ переглядача!
Українська спільнота користувачів Arch Linux
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор

Фотографія користувача

Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

[*] написано 17-8-2010 у 10:02

Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  
У Львові визначилися з пам’ятником Антоничу (http://www.bukvoid.com.ua/events/culture/2010/08/13/073951.html)

Це "високе мистецтво" мені ну ніяк не осягнути :(

Коли я побачив ось це (переможця?):

Ніби й не до речі, але чомусь згадалася карикатура Х.Бідструпа "Формалізм"
;)

Катерина Слобода
Модератор

Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 17-8-2010 у 10:45

:lol::lol::lol::lol:

Соломія Федушко
Модератор

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 22-8-2010 у 23:01

Мені, здається, що Києву більше варто поспівчувати... :lol:

У Києві з'явиться скульптура з жіночих трусів (http://culture.unian.net/ukr/detail/189312)

"....вона примхлива і химерна, як сама жіноча сутність. Фактично даний пам`ятник - це символ жіночої краси яка править світом. :lol:" - зі слів автора скульптури.

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік

Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 23-8-2010 у 21:07

Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  
У Києві з'явиться скульптура з жіночих трусів (http://culture.unian.net/ukr/detail/189312)

"У Києві встановлять шар-скульптуру з жіночих трусів. Композиція зроблена з заліза і важить 300 кілограм, пише Комсомольська правда в Україні..."

Ніби й не до речі, aле укpAїнські переклади часами просто вбивають. Цікаво, чи знає "переводчик" цієї статті, що слово "шар" в українській мові не має нічого спільного з російським словом "шар"?
Соломія Федушко
Модератор

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 24-8-2010 у 00:50

З усіх львівських скульптур мені особливо імпонують скульптури- фонтани на площі Ринок. А ідея одягти Нептуна, Діану, Адоніса та Амфітриту у вишиванки з нагоди державного свята досить класна :) Ефектно виглядає це дійство! :)

Соломія Федушко
Модератор

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 2-11-2010 у 21:16

Пам’ятник Шептицькому у Львові просять не встановлювати на перехресті: http://www.zaxid.net/newsua/2010/11/2/145505/

Цитата:
Нагадаємо, 2-12 листопада у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького в межах другого туру Всеукраїнського відкритого конкурсу на кращу концептуальну ідею пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому у м. Львові проходить виставка-конкурс проектів.

Під час першого туру журі обрало шість кращих проектів, серед них роботи скульпторів Миколи Посікіри, Василя Ярича, Леоніда Молодожанина, Романа Романовича, Василя Гурмака і Миколи та Ярослава Мотики. Конкурс є відкритим, усі бажаючі мають можливість оглянути роботи, які експонуватимуться у музеї, та висловити свої думки стосовно поданих проектів.

Ігор Домін
Академік

Фотографія користувача

Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

[*] написано 2-11-2010 у 22:55

а мені подобаються пам*ятники, з якими можна посидіти разом, поміркувати... шкода тільки, що черги завеликі:D взагалі, не подобається ситуація з відношенням до пам*яток та пам*тників: навіщо витрачати гроші на суперечливі проекти, які когось не задовольняють та можуть бути демонтовані з часом. може й немає в них необхідності? вважаю, що пам*ятники повинні встановлюватися тільки за гроші (пожертвування) громадян при їхній активній участі у розробці, затвердженні та створенні проекту, щоб ні в кого не виникало сумнівів щодо доцільності та естетичності встановленого шедевру. а якщо не можна прийти згоди - мабуть не треба? може іншою справою зайнятися: літні театри, музичні майданчики, дитяче дозвілля. я не правий?

Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006

Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8268
Реклама: