Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Чомусь Львову катастрофічно не щастить зі скульптурою
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 7-8-2010 у 21:21
Чомусь Львову катастрофічно не щастить зі скульптурою


Я абсолютно не претендую на роль якогось знавця скульптури і не хочу розводити черговий плач Ярославни про те, як все погано, але таки... мушу! бо справді погано!

Що майбутній пам'ятник Митрополитові Андрею, що Богдану-Ігорю Антоничу - ну якось тоскно, чесно...

Із того, що пропонувалося встановити на Святоюрській горі, якось найбільше імпонували скульптури "під Пінзеля",
такої Мойсеєвої експресії, вони принаймні не склали б дисонансу з існуючими скульптурами, що належать руці Пінзеля. Але ж вони у другий тур не пройшли!

Ото ж і виходить - у першому випадку, хай мені Господь простить, якийсь бовван, а у другому - щось таке, щоб висадитися з ногами і "сфоткатися па пріколу".

http://zik.com.ua/ua/news/2010/07/21/238070

http://zik.com.ua/ua/news/2010/08/06/240092

От чомусь "не заходять" до нас гідні скульптури. Достатньо згадати хоча б всім відому "відкривачку".
І кожного разу тягнеться шлейф чуток про всілякі оборудки і нечесних людей, що до тих конкурсів примазуються.
Може воно якось не на часі, може варто було б відкласти...


Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-8-2010 у 23:14


Цитата:
а у другому - щось таке, щоб висадитися з ногами і "сфоткатися па пріколу".

Зараз пішла мода на пам'ятники, з якими можна "за панібрата". За палець потриматися, обійняти і тп. Атракція для туристів.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 16-8-2010 у 21:43


У Львові визначилися з пам’ятником Антоничу (http://www.bukvoid.com.ua/events/culture/2010/08/13/073951.html)

Це "високе мистецтво" мені ну ніяк не осягнути :(




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 17-8-2010 у 08:02


Може жюрі б з простих людей набирали, а не з "мистецтвознавців"... Та і 5 голосів з 15 - це сміх.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-8-2010 у 10:02


Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  
У Львові визначилися з пам’ятником Антоничу (http://www.bukvoid.com.ua/events/culture/2010/08/13/073951.html)

Це "високе мистецтво" мені ну ніяк не осягнути :(


Коли я побачив ось це (переможця?):




Ніби й не до речі, але чомусь згадалася карикатура Х.Бідструпа "Формалізм"
;)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 17-8-2010 у 10:45


:lol::lol::lol::lol:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 22-8-2010 у 23:01


Мені, здається, що Києву більше варто поспівчувати... :lol:

У Києві з'явиться скульптура з жіночих трусів (http://culture.unian.net/ukr/detail/189312)

"....вона примхлива і химерна, як сама жіноча сутність. Фактично даний пам`ятник - це символ жіночої краси яка править світом. :lol:" - зі слів автора скульптури.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 23-8-2010 у 21:07


Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  
У Києві з'явиться скульптура з жіночих трусів (http://culture.unian.net/ukr/detail/189312)

"У Києві встановлять шар-скульптуру з жіночих трусів. Композиція зроблена з заліза і важить 300 кілограм, пише Комсомольська правда в Україні..."

Ніби й не до речі, aле укpAїнські переклади часами просто вбивають. Цікаво, чи знає "переводчик" цієї статті, що слово "шар" в українській мові не має нічого спільного з російським словом "шар"?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 24-8-2010 у 00:50


З усіх львівських скульптур мені особливо імпонують скульптури- фонтани на площі Ринок. А ідея одягти Нептуна, Діану, Адоніса та Амфітриту у вишиванки з нагоди державного свята досить класна :) Ефектно виглядає це дійство! :)



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 2-11-2010 у 21:16


Пам’ятник Шептицькому у Львові просять не встановлювати на перехресті: http://www.zaxid.net/newsua/2010/11/2/145505/

Цитата:
Нагадаємо, 2-12 листопада у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького в межах другого туру Всеукраїнського відкритого конкурсу на кращу концептуальну ідею пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому у м. Львові проходить виставка-конкурс проектів.

Під час першого туру журі обрало шість кращих проектів, серед них роботи скульпторів Миколи Посікіри, Василя Ярича, Леоніда Молодожанина, Романа Романовича, Василя Гурмака і Миколи та Ярослава Мотики. Конкурс є відкритим, усі бажаючі мають можливість оглянути роботи, які експонуватимуться у музеї, та висловити свої думки стосовно поданих проектів.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-11-2010 у 22:55


а мені подобаються пам*ятники, з якими можна посидіти разом, поміркувати... шкода тільки, що черги завеликі:D взагалі, не подобається ситуація з відношенням до пам*яток та пам*тників: навіщо витрачати гроші на суперечливі проекти, які когось не задовольняють та можуть бути демонтовані з часом. може й немає в них необхідності? вважаю, що пам*ятники повинні встановлюватися тільки за гроші (пожертвування) громадян при їхній активній участі у розробці, затвердженні та створенні проекту, щоб ні в кого не виникало сумнівів щодо доцільності та естетичності встановленого шедевру. а якщо не можна прийти згоди - мабуть не треба? може іншою справою зайнятися: літні театри, музичні майданчики, дитяче дозвілля. я не правий?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8268
Реклама: