Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Яке Ваше улюблене місце Львова?
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 23-3-2003 у 06:33
Яке Ваше улюблене місце Львова?


Привіт :)
Інколи гуляєш містом і розумієш, що тобі вже набридло вештатись під пам'ятником Шевченка чи стирчати під Оперним. Приївся і набив голову шум авт та гвалт людисьок, але у кожного з нас є такі місця де ми завжди почуваємось як риба у воді. Хтось сходить на Високий замок, хтось віддає перевагу затишній кнайпі, а дехто воліє прогулятися парком чи сквером.
А що обираєте Ви?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Injust
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 20-3-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-3-2003 у 17:15


Одне з моїх нaйулюбленнiших мiсць є вулиця Чупринки,а ще дуже полюбляю гуляти Площею Ринок.Ну,i звичайно Стрийський Парк є чудовою принадою мiста,iно шкода,що вiн вже довгий час перебуває у ненайкращому станi...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чирка Олег
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 17-12-2002
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-3-2003 у 09:33


Моїм улюбленим місцем є Високий замок, особливо весною коли розквітають дерева. От літом- це чудове місце де можна заховатися від гарячого (спекотного) сонячного проміння між деревами. А коли виходиш на самий вершок то можна поспостерігати за навколишнім Львовом, за його красою. Багато іноземців які приїжджають до Львова обов'язково ідуть на Високий замок полюбуватися його красою.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 24-3-2003 у 12:59


Подобається Площа Ринок і прилеглі вулиці, а найбільше - район Кубійовича - Немировича-Данченка - Черешнева. Єдиний негативний момент - там колись мешкало страшно багато визволителів. Але вони зрештою і селилися там, де гарно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-3-2003 у 22:18


А колись у Львові було таке чарівне місце - Зелене Око



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Victor
Новак
*



Повідомлень: 22
Зареєстрований: 7-2-2003
Місто: NY
Нема на форумі

Настрій: Cool

[*] написано 25-3-2003 у 05:37


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
А колись у Львові було таке чарівне місце - Зелене Око
Ой за живе зачіпив.Я там народився:lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 25-3-2003 у 11:18


Я і забув про Зелене Око. Цікаво, що там зараз. Я мешкав на Снопкові і часто ходив на Зелене Око.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 25-3-2003 у 16:15


Просвітіть мене хтось стосовно Зеленого Ока?!??? Що це за місце і чому "колись у Львові було "????
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-3-2003 у 18:24


Це озеро (точніше два озерця) з якого Полтва починається. Дуже миле місце було. А зараз здається озеро загадили і воно не існує :(. Але я можу помилятися - давно там не був



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 25-3-2003 у 19:07


Повертаючись про улюблені місця, погоджуюсь з Христиною про вулицю Вірменську, та про саму Вірменську церкву і її подвір"я-проходи. Ми недавно були там та мовчки спостерігали за всім навколо. Крізь той філософсько-львівський прагматизм видно якусь незвичну до такого настрою романтику....
А ще по настрою Високий замок, Шевченківський гай та Личаківський цвинтар(стара частина відповідно).




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 25-3-2003 у 23:35


Я побачив у Ваших відповідях чудові місця - ПРОСТО ЧУДОВІ! Це мене тішить:)))
Від себе можу лиш додати, або порабити - Старе Знесення, Лиса гора, вул. Коновальця (доречі я там собі будиночок пригледів :) ) і ще трішки та одне..............

ЛЬВІВ - НАДЗВИЧАЙНЕ МІСТО!!!!!!!!!!!!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 26-3-2003 у 14:01


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Це озеро (точніше два озерця) з якого Полтва починається. Дуже миле місце було. А зараз здається озеро загадили і воно не існує :(. Але я можу помилятися - давно там не був


Коли був малий - часто туди ходив. Ті озерця наповнювалися водою з рурки, яка стирчала з гори, потім вода з одного озерця перетікала до другого, а далі текла струмком попри хати на вулиці. Таким чином озерця були досить чисті і там навіть плавали рибки. Здається, ті озера час від часу чистили і поглиблювали дно.

Останній раз я там був років 15 тому. Тоді нижнє озерце вже по-моєму не існувало - з нього зробилося болото, через яке вода собі проклала русло у вигляді струмка. У верхньому озері було ріжне сміття, повикидувана стара одежа, дверцята від авт, просто сміття :(. А шкода.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Maluy
Дійсний член
***



Повідомлень: 111
Зареєстрований: 24-3-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Супер!!!

[*] написано 28-3-2003 у 16:24


Хочу додати що прикрасні місця теж є на Кайзервальді особливо там прикрасно спостерігати, влітку за заходом сонця, а ще коли біля тебе кона Тобі людина то взагалі "Пєсня"!!!! :)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
tigrenok
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 11-4-2003
Місто: М.Львів
Нема на форумі

Настрій: Просто супер

[*] написано 11-4-2003 у 14:03


Всі місця перераховані тут -просто супер!!!
Але ніхто не згадав про Ратушу!!
Немає нічого кращого,ніж пройшовши енну кількість сходинок ,
подивитись зверху на місто,побачити його таким ,яким ще не бачив ніколи!!!Подивитись зблизька на старовинний механізм годинника,що всередині!Це одне з найромантичніших місць нашого міста--обіймати кохану людину і розуміти.що ви зараз наближені до неба!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-4-2003 у 13:39


А Личаків?
Чи не в кайф забрести туди у літню спеку, коли плавиться тінь на асфальті й бруківці і в затінку від древніх будівель та тінистих дерев блукати Солодовою, Мучною, Круп'ярською... Потім попасти на Кривчиці, а звідтам через колію на Кайзервальд.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
LLLover
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 27-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2003 у 20:07


так... Кайзервальд - особливо панорами на північну частину міста - там є дуже гарні місця де можна побути у невеличкій компанії або самому...

Також чудові краєвиди відкриваються з дахів багатоповерхівок деяких нових районів...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-6-2003 у 09:47


Для мене одним з улюблених львівських місць, радше - вулиць, є вул. К. Левицького. Не широка, досить тіниста -
по таких вулицях добре-си спацерувати хідником. І ввечері досить непогано освітлена. І на зустріч тобі "вовки" не йдуть.
Та й на ровері, по досить-таки непоганому асфальті, можна розвинути пристойну швидкість і "злитися" з транспортним потоком (!) аж до самої вул.Франка.
Є там така ділянка - відразу за похоронним бюро (якщо прямувати до центру) - вулиця плавно вигинається поворотом праворуч. Отож, вчора, чувак без каски на турері (!!), під час проходження на добрій швидкості сеї кривої, захтів, напевно, підніжками витесати іскри з асфальту! Ну, феєрверку не валося статися, але видовище було захоплююче: всі, хто хідником проходив сею порою, повигвинчували голови, щоб побачити се диво!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
І_ВСЬО?
Заблокований




Повідомлень: 6
Зареєстрований: 5-6-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-6-2003 у 15:44


для мене все місто є просто казковим: маленьке, компактне, доволі тихе... купа-купа всього
я б тобі порадила Dмитрику поїхати в мегаполіс, посидіти, побродити, сходити на каву чи пиво, просто "повтикать", тоді тобі буде миле кожне дерево, гул машин і все-все рідне, тепле, насиджене, просто львівське:)
я сидю в києві і знаєш що трапилось? знаєш до чого мене довів київ? до того, що я просто кінчаю від одного слова ЛЬВІВ
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-6-2003 у 08:50


О-о, І_ВСЬО, в тебе такий нетрадиційний секс! Цікаво...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 30-6-2003 у 11:50


Я всього два дні провела у Львові, мала безліч зустрічей, як ділових, так і особистих (і ті, і інші - просто супер, я навіть скрізь не встигла), тому не вистачило часу побачити все, що хотіла. Дуже сподобалась Площа Ринок, Личаків, Стрийський Парк... Вирішила незабаром будь-що повернутися до Львова і продовжити знайомство. :) А поки що... улюблене місце у Львові - це Львів. Увесь. ;) Недаремно Василь Симоненко назвав це місто "столицею моїх мрій".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 30-6-2003 у 12:34


Я обожнюю Погулянку, але зараз її так загадили...я через те вже 6 місяців не ходжу туди гуляти (до лісу) - серце болить на таке дивитися...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 30-6-2003 у 12:49


Суперово, що Наталка була у нашому місті!
Чи була на Вірменській, 35?

То таке місце, що якщо маю якихось гостів (а то десь два рази на тиждень), то обов"язково веду їх в "Під клепсидрою" і замовляю наперед каву фейрі з ромом, а до неї сир з дивною назвою(здається Бенгладеш), тоді у всіх присутніх виникає бажання повернутись сюди ще і ще....




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 1-7-2003 у 08:09


Львів - моє улюблене місце в Україні.
Щоразу трапивши до Львова, чую, як ноги самі несуть до Дзиrи. То такий обов"язковий ритуал.
І ходити, наче щурисько за гамельнським музикою, по колу, вдесяте зустрічаючись з паном Нептуном (ще один ритуал). Можна роздивлятися будинки і щоразу натрапляти на якусь цікавинку.
Минула поїздка означилася ще одним відкриттям - пощастило потрапити до параrвайськогї кумпанії...




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 1-7-2003 у 12:41


Так, Назаре, я ходила в "Дзигу". І каву фейрі пила. Ледь язик не проковтнула :) Я в перший день так кави напилась, що ніч не спала, і, поки чоловік десятий сон бачив, начепила джинси, светр і гуляла нічним Львовом. Дістала б чортів в жменю, якби він про те дізнався, але... :) Мені ще розповідав мій видавець про акцію "Дайте на лапу", чогось пригадалося... І про італійський дворик - він мені сниться... Я не встигла виїхати зі Львова, як вже хочу назад!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 1-7-2003 у 17:46


А кафедра ІСМ Львівської політехніки буде далі чекати Наталку в себе у гостях.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 827
Реклама: