Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Велодоріжки. Було "Бу, бійтеся, пішоходи"
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 8-9-2010 у 15:44
Велодоріжки. Було "Бу, бійтеся, пішоходи"


думаю що до велодоріжок нам ще дуже далеко - адже якщо будуть такі - то буде половинка смуги для авто або будуть там паркуватися...тому це все ще дуже і дуже далеко..
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Михайло Свистун
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 17
Зареєстрований: 20-9-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-9-2010 у 22:01


Чорний PR проти Садового, під керівництвом "велосипедиста" :D Мацеха.






Мій твіттер - http://www.twitter.com/mikesvystun
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 9-9-2010 у 09:25


Чорний він лише частково. Бо ж таки справді обіцяв і вже давно. Та й під міськрадою поставили роверостоянку з Швейком ніби хтось з депутатів приїде на роботу на ровері :)



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-9-2010 у 15:29


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Паславський  

Минулого тижня головний архітектор Львова Юрій Криворучко сказав, що велосипедистам потрібно купити бочку фарби і власноруч намалювати велосипедний маршрут.

Взагалі проблема не тільки у фарбі, а ще й в культурі водіїв і контролі за дотриманням ПДР. Ну відділять кусок дороги для велосипедної доріжки, і ця територія (особливо в центральній частині міста) буде успішно використовуватися для паркування машин. Там навіть знаки не допоможуть! Бо що заважає, наприклад, не дозволяти автівками паркуватися на вул.Січових Стрільців, де є кінцеві зупинки маршруток (усі потрбіні знаки там є)?
В нових районах, де автомобілі їздять швидше, ніж в центральній частині, одною розміткою не обійдешся - логічніше відокремлювати велосипедну доріжку від проїжджої частини. От зараз ремонтують вул.Любінську. Що заважає зробити ще відокремлені велодоріжки, які також можна було б зробили на Кульпарківській чи Стрийській?





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 9-9-2010 у 23:02


Погоджуюся. Принаймні доріжки на початку можна було зробити в парках. І посадити Садового на велосипед, щоб його поматюкали водії по дорозі на місце праці...



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 8-4-2013 у 21:57


Помітно побільшало велодоріжок у Львові, думаю це позитив. Але водночас видно, що й на тому можна заробляти. Наприклад, на вул. Коперника створення велодоріжки вилилося в заміну білої плитки на червону. Мало того, що це абсурдно (досить було розмітку намалювати, а на зекономлені гроші зробити щось інше корисне), так ще й зробили досить шкарадно.
Водночас, видно, що сісти на ровер - не так просто. Необхідно обвішувати ровер і себе усілякими блимаючими штуками, щоб убезпечити себе від автівок...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 11-4-2013 у 10:16


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Водночас, видно, що сісти на ровер - не так просто. Необхідно обвішувати ровер і себе усілякими блимаючими штуками, щоб убезпечити себе від автівок...

Так, саме так, щоб тебе було видно здалеку, для цього є ще камізельки, що відбивають світло. Передній ліхтар - обов’язково, ззаду обов’язковий маячок на темну пору дня. Це - загальні правила їзди на роверах в Чехії, Словаччині, Польщі (це я знаю достеменно). Ця екіпіровка дійсно дуже допомагає, особливо при русі по дорозі без велодоріжки. І нема чого з того сміятися, це продиктовано правилами елементарної безпеки. Ще рекомендується мати велосипедну каску, і дійсно, маю знайомого, якому вона реально зберегла голову від зм’яждження колесом машини.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-4-2013 у 10:26


Та ніхто не сміється. Радше, навпаки. Йшлося про те, що це здорожчує велотранспорт.
Відносно шоломів, також без сміху. Може вже писав колись, в ЮСА провели дослідження і виявилося, що з каскою їздити небезпечніше. В тому сенсі, що водії автівок сприймають такого велосипедиста, як захищеного і допускають об'їжджання того на меншій відстані, що спричинює більше ДТП.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 11-4-2013 у 11:04


Ніфіга воно суттєво не здорожчує. Це - необхідність, це так само як в машині аптечка і вогнегасник. Це просто треба і крапка.
Щодо Штатів, то в NY велодоріжок є до багато, і їх купа в парках і великих паркових зонах. Велосипедист на дорозі - тільки у великих містах, а на всяких веях нема, так само як у Європі на автобанах - заборонено. Відповідно нема культури поводження з велосипедистами, бо їздять на машинах змалку а ровер більше як розвага. У нас же нема культури, бо просто її нема. Є такі чма на машинах, які трактують велосипед на дорозі, як перешкоду для себе або як об’єкт суперництва. І що тут вже поробиш - тоді велодоріжки просто необхідні.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-4-2013 у 15:34


Я не сперечаюся, що не треба, але так як я катався в підлітковому віці - то усіх цих прибамбасів просто не було. Були катафоти спереду і ззаду і на колесах.

Велодоріжка без фізичного відмежування від проїжджої частини=ще одна смуга руху або парковка. Тому не факт, що їх обладнання дасть суттєвий поштовх розвитку велотранспорту.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 11-4-2013 у 23:27


На велодоріжку заборонено заїжджати, а тим більше паркуватися. Принаймні в Європі. І штраф такий досить непоганий, якщо поліція чи муніципали зловлять на такому. Економічна складова добре навчає і залишає слід у пам’яті, якщо платити треба з власної кишені - я раз мусив за неправильне паркування заплатити, заїхав передніми колесами на велосипедну доріжку в Братіславі. Тепер добре дивлюся, де зупиняюся.
А от щодо фізичного розділення ти не зовсім правий. Не завжди вдається прокласти велосипедний маршрут по тротуару або виділити окремий шлях, та і є велика небезпека наїзду на пішохода. Зручно тоді цей нещасний метр дороги відвести для велосипедиста. Хоча б в тих місцях, де важко проїхати серед автомобілів. І автомобіль проїде, і велосипедист. А якщо з’явиться можливість їздити, то і будуть їздити. Все таки Львів досить таки компактне місто, що можна відмовитися від публічного транспорту чи автомобіля.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-4-2013 у 00:08


Те, що перспектива є, це очевидно. Велосипедистів чимраз більше.
Єдине, що насторожує в даному поступі, що переважно це з вигляду крутоекіпіровані спортсмени на гірських чи спортивних байках, які літають на шалених швидкостях. Простих людей на міських великах майже не помітно. Якщо метою є масовість, то останніх має бути значно більше...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 12-4-2013 у 10:44


Юра, ти ж знаєш, що панти дароже дєнєґ. Відповідно почастішали викрадення роверів, про це постійно читаю на Ровером по Львову|Викрадені велосипеди. Ровери такі собі нівроку, коштують багато. Але це трохи зіб’є попит на піжонство. Ось Славік Дяк описав свій досвід щодо вибору міського ровера: Як вибрати велосипед?, може хтось тут на форумі почитає і відмовиться від марної витрати грошей на дорогу цяцьку.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 27-4-2013 у 16:38


відмовитись від цяцьки важко, бо "туристом"(тм) їжжу
але "як для порекомендувати купити недорогу,але вартістну" іншим - таки рекомендація незла




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 31-8-2013 у 20:47
БУ! Пішоходи, бійтесь!


Ви чуєте цей запах? В брюховицькому лісі помер мамонт. Не менше.
По Львову, під зиму ( :lol: ) почали робити велодоріжки! ВАУ!
І це класно!
Але мені цікаво, коли в свідомості людей щось клацне, і вони зрозуміють, що ця смужка хорошого асфальту - це не новий тротуар, по якому можна ходити. Тротуар поруч. Часто теж новий, з бруківки. Але чомусь людей так і тягне іти не по тротуару, а саме по велодоріжці :) На ній ще такі класні велосипедики намальовані, очевидно ж, це для пішоходів! :)
Особливо тішать цілі сім'ї, які з дітьми і колясками неспішно прогулюються, зайнявши всю велодоріжку і навіть жодна думка не проникне під черепну кістку, що чогось це їх кожен раз намагаються переїхати усілякі... на двох колесах...
В центрі, на просп. Свободи часто спостерігаю смішну картину - люди йдуть по велодоріжці, а велосипедисти їдуть по тротуару поруч. Куди ж їм діватися, бідним.

Сьогодні, освоюючи нові доріжки, займався корисною справою - зганяв пішоходів на тротуар дещо нахабною манерою їзди :)
Може до десятка-другого щось і дійшло.

Зрозуміло, що раніше ніяких тобі велодоріжок, ходи де хочеш, аж тут на тобі! Напасть!
Але таки давайте звикати.

Ага, і ще. Я тут назад ставлю на ровера свою дудку. Сигнал такий, як несподівано дунути, людина може стати легшою на яких пів кілограма :lol: Так що майте на увазі! :lol:




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 1-9-2013 у 11:51


А в додаток до велодоріжок не додумалися до відповідних знаків?
Приблизно таких

1. Пішохідна і велосипедна доріжки суміщені



2. Пішохідна і велосипедна доріжки розділені


Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Нестеров
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 1-9-2013
Нема на форумі


[*] написано 1-9-2013 у 17:48


Дуже символічною стала велодоріжка на вул січових стрілців - на підвищенні якраз посеред проіздної частини. Пам'ятається, колись такі трамвайні зупинки були у Львові і це добром не закінчилося.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-9-2013 у 18:23


Цитата: Початково розміщене учасником Олексій Нестеров  
Дуже символічною стала велодоріжка на вул січових стрілців - на підвищенні якраз посеред проіздної частини. Пам'ятається, колись такі трамвайні зупинки були у Львові і це добром не закінчилося.

Угу, і всі, хто переходить дорогу, на цій доріжці зупиняється, пропускаючи машини. Щоб об'їхати, потрібно з доріжки зіскочити. Хто це придумав?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-9-2013 у 18:43


Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  
А в додаток до велодоріжок не додумалися до відповідних знаків?
Приблизно таких

1. Пішохідна і велосипедна доріжки суміщені



2. Пішохідна і велосипедна доріжки розділені



Є знаки. Тільки у нас нема нижнього, про розділені, а в такому випадку велодоріжка позначається своїм окремим знаком і це означає, що по ній можна тільки велосипедом, якщо близько є тротуар.
Такі:





Проблема не в знаках, а в двох речах. Перше - люди просто не звикли до велодоріжок, бо їх до цього часу ніколи не було.
Друге - правила у нас звикли ігнорувати. Як в анекдоті: "Як ви живете при таких поганих законах?" "А ми їх погано виконуємо".
І я навіть не знаю, якщо вже говорити на чистоту, добре це, чи погано. З одного боку зле, бо хаос, який відбирає частину енергії. З другого боку, жити в надто правильному суспільстві, де крок вправо-вліво - розстріл на місці... я не хочу теж. Тому що в житті не буває правил, які влаштовують всіх, бо люди різні. А коли є "цивілізоване" насильство над кимось, це теж зле.
Вихід може і є, але застосувати його в рамках напрямку розвитку, обраного сучасною цивілізацією, можливості не бачу.

Так що даний мій допис скерований на проробку пункту першого - донесення до свідомості громадян появи таки веледоріжок.
Думаю, коли велосипедистів ще побільшає, а цього року їх кількість у нас відчутно зросла, по велодоріжках будуть їздити щільнішим потоком, все стане на місця, мало хто свідомо під колеса кидатися буде.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гонсалес
Заблокований




Повідомлень: 215
Зареєстрований: 19-9-2012
Місто: Львiв
Нема на форумі


[*] написано 1-9-2013 у 23:51


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Сьогодні, освоюючи нові доріжки, займався корисною справою - зганяв пішоходів на тротуар дещо нахабною манерою їзди :)
Може до десятка-другого щось і дійшло.

А я-то думав, чого ті велосипедисти їдуть на тебе і не звертають у бік! Просто давлять! І коли не зійдеш, то - переїдуть! :baddevil:
Це на Науковій: там таку суперову велодоріжку проклали! А що всі ремонтні роботи проводили в пішохідній зоні поруч, то покриття тамтешнє понівечили і так і лишили, і воно стало ще гіршим, як було. (А там дуже тяжко ходити - хто там живе чи працює, той, мабуть, знає.) Тому пішоходи, поміж тим і молоді матері з візками, залюбки перебираються на велодоріжку. Але йдуть вже з острахом, бо знають, що можуть непомітно над'їхати ззаду. Тому з часом пішоходи, мабуть, змусять себе не дивитися у бік велодоріжки. Але якщо якість тротуару буде гірша, то... То тоді не знаю, будуть конфлікти... Аж поки і тротуари та пішохідну зону загалом не доведуть до нормального стану. :yawn:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-9-2013 у 07:16


Наші знаки мені зрозуміліші.
Дивлячись на німецькі, я чомусь подумав навпаки: що 2 це разом, а 1 - роздільно. :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-9-2013 у 10:44


Цитата: Початково розміщене учасником Петро Гонсалес  
Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Сьогодні, освоюючи нові доріжки, займався корисною справою - зганяв пішоходів на тротуар дещо нахабною манерою їзди :)
Може до десятка-другого щось і дійшло.

А я-то думав, чого ті велосипедисти їдуть на тебе і звертають у бік! Просто давлять! І коли не зійдеш, то - переїдуть! :baddevil:
Це на Науковій: там таку суперову велодоріжку проклали! А що всі ремонтні роботи проводили в пішохідній зоні поруч, то покриття тамтешнє понівечили і так і лишили, і воно стало ще гіршим, як було. (А там дуже тяжко ходити - хто там живе чи працює, той, мабуть, знає.) Тому пішоходи, поміж тим і молоді матері з візками, залюбки перебираються на велодоріжку. Але йдуть вже з острахом, бо знають, що можуть непомітно над'їхати ззаду. Тому з часом пішоходи, мабуть, змусять себе не дивитися у бік велодоріжки. Але якщо якість тротуару буде гірша, то... То тоді не знаю, будуть конфлікти... Аж поки і тротуари та пішохідну зону загалом не доведуть до нормального стану. :yawn:

Тротуари теж роблять. На значній частині Наукової уже покладена нова бруківка, але при цьому, при наявності поруч абсолютно рівного нового тротуару, значна частина пішоходів все рівно іде по велодорожці. При чому шеренгами, наглухо перекриваючи всю її ширину. І ні разу не з острахом, а взагалі не зважаючи ні на кого.
От для цієї категорії громадян я і пишу.
Тому що там, де тротуар зруйнований, є декілька таких місць, чи калюжа велика утворилась і обійти її реально тільки по велодоріжці - на здоров'я, всі ж розуміють.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гонсалес
Заблокований




Повідомлень: 215
Зареєстрований: 19-9-2012
Місто: Львiв
Нема на форумі


[*] написано 2-9-2013 у 13:19


Цитата: Початково розміщене учасником Петро Гонсалес  

А що всі ремонтні роботи проводили в пішохідній зоні поруч, то покриття тамтешнє понівечили і так і лишили, і воно стало ще гіршим, як було. (А там дуже тяжко ходити - хто там живе чи працює, той, мабуть, знає.)

Цитата: Початково розміщене учасником Рост  

Тротуари теж роблять. На значній частині Наукової уже покладена нова бруківка,..

Погані тротуари та пішоходна зона по правій стороні вул. Наукової (якщо дивитися на Кульпарківську): на відрізку між вул. Симоненка і Кульпарківською - перед поштою, банком - там, як після бомбування, плити повищерблювані, арматура стирчить. От там і проклали велодоріжку. Тому люди і перебираються на неї. А протилежна сторона - там, де новобудови - там, справді, все рівненько, бруківочкою все вистелано. А велодоріжки там немає, бо є другорядна дорога, на яку заїжджають маршрутки - там можуть і їздити велосипедисти.
Тому питання на засипку: на одній велодоріжці розминуться два ровери і чи таке дозволено?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гонсалес
Заблокований




Повідомлень: 215
Зареєстрований: 19-9-2012
Місто: Львiв
Нема на форумі


[*] написано 2-9-2013 у 14:26


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Ви чуєте цей запах? В брюховицькому лісі помер мамонт. Не менше.
По Львову, під зиму ( :lol: ) почали робити велодоріжки! ВАУ!
І це класно!

Це не під зиму, а під саміт у Вільнюсі у листопаді, де мають підписати Угоду про асоціацію України з ЄС. То так Садовий піариться. :saint: Просто дитячі майданчики - тема вичерпана: громадяни на таке вже не "поведуться", бо розуміють це явище, як таке, що відбулося, що воно має бути і так буде завжди, і тому асоціацій з міським головою вже в них не виникає. Тому-то чинний міський голова і взявся за велодоріжки.
А розпочав він свою PR-кампанію (під майбутні мерські вибори!) інсценізованим нападом на себе більше місяця тому: який далекоглядний! Мабуть, з дружиною вже придумали план дій, розписали подетальний сценарій того, що має робити голова міста... :saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 2-9-2013 у 20:22


Тішуся, що з'являються велодоріжки. На Липинського дуже навіть пристойно зробили.
Але за пішоходів справді образливо. Дороги роблять, велодоріжки роблять, а тртуари - ні :( Для прикладу вул. Кн.Ольги, дороги зробили ще 3 роки тому, а тротуари, переходи, з'їзди для візків не зробили. :( До речі, там ширина тротуарів така, що трохи їх розширивши і переклавши асфальт цілком би вистачило місця і для велодоріжок. Досить було б розмітку нанести...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8307
Реклама: