Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: misto.ridne.net - філія гостьової книги НБМ???
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 27-3-2003 у 17:54
misto.ridne.net - філія гостьової книги НБМ???


Дивує практиковане останнім часом відомим редактором перенесення повідомлень з гостевої книги НБМ в форум.
Для чого це? Щоб реанімувати розділ форуму, в який практично ніхто не пише? Як на мене це непотрібне засмічення форуму...

А почитати їхню книгу гостей цікаво (витирати не встигають :) ).
Виглядає що то не лише львів'яни незадоволені політикою НІКО :lol:





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-3-2003 у 21:57


Маркіяне!

Мені не були зрозумілими закиди НБМ щодо того що Львів не вся Україна в контексті критики НІКО. Не зрозуміла тому, що багато учасників Форуму не львів'яни. А наш Форум (точніше його розділ) є офіційним форумом НБМ, на який ведуть їхні лінки. Тому вони мали б уважніше сприймати критику. Але в решті-решт це їхні проблеми.
А існування гостьових кних на сайтах з форумами мене завжди дивувало.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

[*] написано 2-4-2003 у 18:46
Шанвний Адміністратор!


Цитата:
Можливо, хоча б тут Ви дасте відповідь на питання, поставлені мною в розділі Роман Чайка?
Ваша позиція мене відверто дивує (якщо не сказати більше).

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Мені не були зрозумілими закиди НБМ щодо того що Львів не вся Україна в контексті критики НІКО.


Ви цілком праві - львовоцентризм ніколи і ніким не сприймався толерантно, окрім самих львів'ян. Особисто контактую з людиною зі Львова, яку Ви, пане Андрій, також намагалися усунути з цього форуму і яка не поділяє точку зору Марка, Василя та Назара як щодо "Ніко", так і щодо інших питань.
им більше, як Ви самі зауважили, аудиторія "Ніко" - то же багато інших міст, сіл та н.п.


Цитата:
Не зрозуміла тому, що багато учасників Форуму не львів'яни.


Але якщо ви уважно перегляните відповідні розділи, то переконаєтесь, що критика йде лише з боку львів'ян. З усіх відвідувачів Форуму цим займалися лише 5-6 осіб. "Критикували" методично і, здається, отримували від того певне естетичне задоволення. Задоволення, яке отримує маленька людина, що не може нічого вдіяти на загальногрмадському масштабі, однак може напакостити десь по-мінімуму...

Цитата:
А наш Форум (точніше його розділ) є офіційним форумом НБМ, на який ведуть їхні лінки. Тому вони мали б уважніше сприймати критику. Але в решті-решт це їхні проблеми.


Якби мова йшла про конструктивну критику РОБОТИ радіостанції, дій керівництва чи порушення певних норм законодавства - ніхто б навіть не тратив час на редагування Форуму. Але коли кілька затятих людей методично "бомблять" одну й ту ж тему, вперто перекручуючи факти і спотворюючи істинне положення речей - тут я, як редактор Форуму і його модератор вважаю за потрібне вилучати надто нав'язливі пости. Ще раз повторю - повідомлення, де була викладена чітка думка, аргументація etc., залишалися.
Натомісць, пане Пелещишин, Ви самовільно без згоди Модератора перенесли всі знищені і незнищені пости в інший розділ, тим самим вчинивши порушення Правил Форуму, як то запобігання повторів (Ви ще казали, що "повтори" будуть АВТОМАТИЧНО БЛОКУВАТИСЯ).


[quotw]А існування гостьових кних на сайтах з форумами мене завжди дивувало.


Це Ваша особиста думка.

А тепер до суті справи. Ви самі запропонували послуги Форуму нашому сайту. Однак зараз я спостерігаю цілком протилежну позицію, включаючт ІГНОРУВАННЯ Вами мене особисто і майже вороже ставлення. Мабуть, відмовитись від співпраці Вам заважає зараз лише якийсь принциповий момент, суть якого я поки що не зрозумів, але бачу, що скоро таки зрозумію. Якщо ви "про себе" вже вирішили відмовитись від співпраці - скажіть про це відкрито. Вас ніхто не буде засуджувати.

З найкрашими побажаннями, Модератор розділу Телерадіокомпанія "НБМ" Юрій Карашівський.




усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-4-2003 у 21:08


Я не маю наміру всупати в дискусію по висловлених Вами думках. Прошу вибачення за можливо недостатню увагу до Вас. Я зараз не дуже маю часу (купа особистих проблем та абсолютно невідкладних справ поза Форумом, що різко обмежують мене).
Ніколи ніякої особистої неприязні не відчував і не відчуваю.

Щодо нашої співпраці. Принциповим моментом, що не дозволяє мені її припинити, є моя обіцянка розміщати Ваш форум у себе, поки є можливість. Здається, це не складно зрозуміти.

Тепер я скажу як людина, яка трохи розбирається у проектуванні, побудові та просуванні сайтів.

Для Вашої телерадіокомпанії напевно дійсно підійшов час до більшого самовизначення в Інтернет. Якщо Ви вважаєте, що аудиторія цього сайту носить дещо ворожий характер, логічно підти шляхом побудови своєї власної спільноти. У цій справі дуже корисним є власний форум. Як людина, яка ставиться з глибокою симпатією до Вас та НБМ, готовий помогти в організації такого Форуму НБМ на trknbm.com.ua а також дати деякі (можливо достатньо цінні поради) про просуванню Вашого сайту. Нічого складного в цьому не має.
Щодо дрібного зауваження про надлишовість ГБ на сайті де є Форум. Ви вільні прислухатися до порад, але два інтерактивні середовища - це два автономні community, це два об'єкти адміністрування та два джерела загроз. Набагато краще та простіше створити на форумі розділ "Відгуки" чи щось подібне і зібрати під одним дахом усіх зацікавлених.

Все написане написано лише з бажанням допомогти НБМ (абсолютно щирим, повірте).




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 3-4-2003 у 07:19


Про яке вороже ставлення може йти мова, якщо єдиний канал, який я дивлюсь, є НБМ. Пане Юрко, Ви знову щось путаєте. Ніхто вас не ігнорує, а навпаки.
А якщо ви маєте на увазі, що хтось перестав заходити в розділ НБМ, то в першу чергу у цьому винуваті ви, бо всі повідомлення як було вами написано "про конструктивну критику РОБОТИ радіостанції, дій керівництва чи порушення певних норм законодавства - ніхто б навіть не тратив час на редагування Форуму" були вами вилучені. Мені наприклад образливо, що на жодне моє питання не було дано відповіді, в першу чергу, на рахунок концепції радіо.

Особисто я за подальшу співпрацю з НБМ і не бачу жодних причин її зупиняти.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 3-4-2003 у 08:58
Роздвоєння особи


Наскільки я зрозумів, то NBM-Redaktor і Юрій Карашівський є однією і тою самою особою! А я думав, що появився ще один ... який поділяє погляди Редактора :lol:

Невже світлий образ NBM-Redaktorа на цьому форумі вже настільки дискредитувався, що треба створювати ще одну копію?

Щодо телеканалу НБМ, то я цілком згідний з п. Василем. Телеканал дійсно сьогодні є одним з кращих в Україні. Ціле щастя, що на нього ще не поширилися тенденції, які охопили Ніко.

Тепер про гостьову книгу НІКО. Закиди щодо львовоцентризму тут вже ні до чого, туда пише вся "аудиторія "Ніко" - то же багато інших міст, сіл та н.п. ", варто почитати поки не підредагували ;) . Дуже мені сподобалось повідомлення №79 від Степана за 29.03 (http://www.topping.com.ua/guestbook/index.html?102802233054 ) де чітко і аргументовано викладена "конструктивна критика". Все це, доречі, було сказано і на цьому форумі, але видалено Юрієм-Редактором. :mad:





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 3-4-2003 у 13:33
Особистість не роздвоюється


Цитата:
Першим відправив користувач marco
Наскільки я зрозумів, то NBM-Redaktor і Юрій Карашівський є однією і тою самою особою! А я думав, що появився ще один ... який поділяє погляди Редактора


В мене є ще пару стабільних нікнеймів, під якими мене знають у вірутальному світі. Як ви це назвете? Шизофренією?


Цитата:
Закиди щодо львовоцентризму тут вже ні до чого, туда пише вся "аудиторія "Ніко" - то же багато інших міст, сіл та н.п. ", варто почитати поки не підредагували ;) . Дуже мені сподобалось повідомлення №79 від Степана за 29.03 (http://www.topping.com.ua/guestbook/index.html?102802233054 ) де чітко і аргументовано викладена "конструктивна критика". Все це, доречі, було сказано і на цьому форумі, але видалено Юрієм-Редактором. :mad:


По-перше, мало хто з відвідувачів Гостьової підписувався, з якого він міста. По-друге, найбільш гнівні відгуки належать все одно львів'янам. По-третє, Степан, як не прикро, також не є фаховим філологом, оскільки слово "іракський" і "ірацький" рівнозначні.

Гостьова, Марко, не настільки захаращена "конструктивними критичними вигуками" (беру той вислів в лапки, оскільки нічого крім приступів сміху в людей, що володіють ситуацією, вона не викликала). Єдиною Вашою притензією до Ніко є присутність російської музики. Більше "критичних" зауважень не було. Саме тому таку критику я особисто вважаю неконструктивною.

Щодо концепції, датованої 1 квітня 2002 р. - вона переглядається. Нажаль, якість музичної продукції "братніх слав'янських держав" (Польща, Словакія, Чехія тощо) залишає бажати кращого. Більше того - дану музику фактично неможливо замовити в українських музичних крамницях (а значить виникає проблема поповнення музичної бази).
До речі, таку музику ви мали можливість слухати посередництвом львівського корпункту, який, однак, вирішив, що львів'янам не потрібна їхня допомога і саботував роботу радіостанції у Львові. Пост-фактум чи ні, але мало місце перекручення інформації. А вже кому вірити - вибирати Вам. Спрацьовує незмінний принцип, за яким живе кожен пересічний українець, незалежно від місцезнаходження: "своя сорочка ближча до тіла". Вам легше повірити на слові "своїм" хлопцям, ніж визнати дійсний факт. "Дзига", висловлюючись спортивною термінологією, сфолила. А видала це за "невідповідність до... власної культурологічної позиції". От і все.



Пане Пелещишин, дякую за поради, беру то все до уваги і як тільки у Вас буде час - обговоримо то питання докладніше. Хоча питання вимагають відповідей. Це справа принципова.




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 3-4-2003 у 14:00
Особа чи особистість? Давайте особистості рухати не будемо


Я свідомо це назвав роздвоєнням особи а не особистості. ;)
Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Карашівський
Цитата:
В мене є ще пару стабільних нікнеймів, під якими мене знають у вірутальному світі. Як ви це назвете? Шизофренією?

Я не казав такого негарного слова, це Ваша дефініція :lol:
В мене також багато ніків, але на одному форумі!? Для чого? Щоб дискутувати з самим собою під різними ніками, чи щоб голосувати яко різні користувачі ? Якщо мені не зраджує інтуїція, це вже третій нік тут, щонайменше :rolleyes:
Але справа кожного "само реалізуватися", як вміє...

Цитата:
Степан, як не прикро, також не є фаховим філологом

До чого тут філологія? Не про це мова...

p.s. Я знов піддаюся на втягування в непотрібні розмови. Каюсь і обіцяю виправитися.





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 4-4-2003 у 09:00
До Марка.


Про різні ніки на одному форумі - це також стосується і мене дещо. Бо сам ініціював та звертався до Юрка, щоби зареєструвався ще якось. Думав, що його посада заважає йому бути людиною, та викладати власний хід думок. Гадаю, не є секретом, що я мав переписку з Юрком, в листах він виглядає краще, ніж на форумі, хоча буває і навпаки. Але Юрко взявся демонструвати благородство і зробив то відкрито, що в свою чергу викликало здивування в мене. Навіщо?



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 4-4-2003 у 09:46


вирваний контекст:
Цитата:
його посада заважає йому бути людиною

то най кине ту посаду :lol: (жарт)





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 4-4-2003 у 09:49
Втягування


Марко, роздвоєння ОСОБИ? Вдумайтесь в написане Вами і ще раз перепишіть попередній пост. Відкрийте тлумачного словника, знайдіть слово "особа", а потім зробіть висновки, чи може ОСОБА роздвоюватись, розтроюватись... От розмножуватись, плодитись може. Але це не по темі ;) (хоча, знову ж таки, "особа" і "особистість" є рівнозначними поняттями, якщо вживати їх з певним наближенням і з метою уникання тавтології в тексті).

Назаре, не можу погодитись з тобою. Посада обмежує мене лише тими рамками, що я завжди і всюди повинен пам'ятати, що NBM-Redaktor може висловлюватись тільки від імені компанії. А особисто я можу доповнювати ці висловлювання, емоційно забарвлювати їх і робити акценти, оскільки моя особиста позиція щодо актуальних на Форумі тем збігається з позицією NBM-Redaktora. Як Юрій Карашівський я не брав участі в жодному голосуванні. Мене вони мало хвилююють. І де, скажіть, я починав дискутувати самий з собою? Це тільки Ваше перше враження, обумовлене Вашою ж неуважністю. Якби Ви бодай раз зазирнули в персональні дані NBM-Redaktora, а потім в мої - Ви б переконалися в їх ідентичності. Відмінність між ними може бути лише в тому, що я не люблю писати одинакові речі, а тому вношу якісь незначні зміни.

Це чудово, що Ви знаєте таке гарне слово як "дефініції", але не треба зловживати іншомовними словами там, де це є просто зайвим. :saint:




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 4-4-2003 у 10:02


Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Карашівський
Марко, роздвоєння ОСОБИ? Вдумайтесь в написане Вами і ще раз перепишіть попередній пост. Відкрийте тлумачного словника, знайдіть слово "особа", а потім зробіть висновки, чи може ОСОБА роздвоюватись, розтроюватись... От розмножуватись, плодитись може. Але це не по темі ;) (хоча, знову ж таки, "особа" і "особистість" є рівнозначними поняттями, якщо вживати їх з певним наближенням і з метою уникання тавтології в тексті).

Це була алегорія, а Ви знову перевели все в філологічну площину. ;) Ну не маю я настрою зараз обговорювати філологічні тонкощі.

Цитата:
Це чудово, що Ви знаєте таке гарне слово як "дефініції", але не треба зловживати іншомовними словами там, де це є просто зайвим. :saint:

Знову філологія :lol:
Якщо воно гарне, то чому б його не вжити.
Маю такий покруч в своєму словниковому запасі. Каюсь...





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 7-4-2003 у 08:39


Цитата:
Першим відправив користувач marco
Дуже мені сподобалось повідомлення №79 від Степана за 29.03 (http://www.topping.com.ua/guestbook/index.html?102802233054 ) де чітко і аргументовано викладена "конструктивна критика". Все це, доречі, було сказано і на цьому форумі, але видалено Юрієм-Редактором. :mad:


А мені дуже сподобалось повідомлення за номером 82

А взагалі, пане Марко, без філології Ви не зможете нормально донести людям свою думку, незалежно від того, на яку тему висловлюєтесь. Відверто кажучи, після Ваших постів я починаю сумніватись, що аудиторія "Ініціативи" була інтелектуальною і високоосвіченою. Я не намагаюсь робити узагальнень, я лише констатую факт... :o :lol:

Вчіть мову, таке моє побажання...




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 7-4-2003 у 09:01


Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Карашівський
Відверто кажучи, після Ваших постів я починаю сумніватись, що аудиторія "Ініціативи" була інтелектуальною і високоосвіченою. Я не намагаюсь робити узагальнень, я лише констатую факт... :o :lol:

Вчіть мову, таке моє побажання...


Як нема аргументів, то найкраще перейти на особистості :lol:
Чесно кажучи, Ви не є тією особою, оцінка якої мене хоч якось хвилює. Зрештою, не переймайтесь тим.
Замість непотрібних конфронтаційних постінгів тут, спрямуйте краще свої сили на підвищення свого інтелектуального і мовного рівня...
А також рівня Вашого радіо...





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 833
Реклама: