Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Довідник для батьків
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 1-10-2010 у 12:19
Довідник для батьків


Львівська міська рада ініціювала розповсюдження "Довідника батьків" у місцях найбільшого скупчення дітей та їхніх батьків: парках, дитячих та ігрових майданчиках тощо.

"Довідник батьків" вже мали змогу отримати батьки, які гуляли із своїми дітьми на території парку ім. І.Франка та у районі вулиці Наукової.

"Довідник батьків" стане незамінним помічником, адже крім довідкових телефонів, він містить зведену інформацію про різноманітні гуртки та секції для дітлахів. Найближчим часом довідник буде розповсюджуватися й у інших мікрорайонах міста".

"Довідник батьків" розповсюджується безкоштовно. Слід зазначити, що електронну версію "Довідника батьків" можна переглянути на офіційному сайті Львівської міської ради - http://www.city-adm.lviv.ua

"Довідник батьків" розробило управління внутрішньої політики департаменту "Адміністрація міського голови". Його унікальність полягає в тому, що на ста сторінках зібрано найбільш потрібну та корисну інформацію, яка може знадобитися батькам. Видання містить структуровану інформацію про виховні, мистецькі, спортивні навчальні заклади, гуртки, секції, курси, тобто про те, де дитина може ефективно проводити вільний час та розкривати свої таланти.

Гарна ідея! Книжка досить корисна і те, що безкоштовно роздають теж великий плюс :) Але одне бентежить, досить багато людей пасивно до цього ставляться. Невже їм не є цікавими підказки, як краще розвинути таланти у дитини і тим паче, там вже запропоновано перелік закладів? Можливо, фінансовий фактор теж має значення, оскільки гуртки не є безкоштовними.

Ось відео, сюжет з новин: http://www.zaxid.net/article/64932/
WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8341
Реклама: