Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Кажуть приватні підприємці почали закриватися
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

question.gif написано 13-10-2010 у 19:56
Кажуть приватні підприємці почали закриватися


Після прийняття нових податкових правил кажуть ПП почали закривати свій бізнес.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
Дискусія переміщена
13-10-2010 у 20:37
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-10-2010 у 11:45


Недавно була оцінка, що до кінця року Україна втратить близько 1 млн. приватних підприємців через податкові "реформи".




Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-11-2010 у 17:35


а хтось знає, скільки коштує закрити ПП ?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 14-11-2010 у 20:17


Офіційно? Залежить від нарахованих штрафів при перевірці діяльності за останні 3 роки, яку проводиться при закритті ФОП. Найпростіше залишитись на загальній системі, 3 роки не вести діяльність, подавати пусті декларації, а потім вже спокійно закритись.
Або іншим шляхом, притаманним нашій дійсності. Тут розцінок не знаю.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 18-11-2010 у 11:41


Сьогодні під грюкіт кастрюль Верховна Рада спробує прийняти податковий кодекс, що за словами приватних підприємців змусить багатьох припинити свій бізнес.
Цікаво було проглянути коментарі на УкрПравді. Власне цікаво тим, що думки поділилися: одні кажуть "Все правильно, так і треба" і наводять приклади, коли ПП шикують, інші - категорично проти, кажуть, що заробітків ПП вистачає на те, щоб прогодувати родину.

Думаю і серед форумчан є ПП, хотілося б почути їхню думку.

Мені так видається, що ситуації є надзвичайно різноманітними і застосовувати до всіх підприємців одну мірку - абсурд.
Скажімо, в певних галузях часто весь оборот і є прибутком, тому збільшення податку, можливо, і є доцільним. А в інших сферах прибуток може бути в певні періоди і нульовим...
А тези влади про те, що люди повернуться на заводи - взагалі смішна. Де ті заводи??? Що ті заводи здатні виробляти і хто той товар буде купувати? З того спадку підприємств та заводів, що отримав Львів у спадок від СРСР розвалені практично всі, деякі жевріють.

Зрештою, запустіть заводи і людина піде туди, якщо буде бачити, що працювати на заводі йому вигідніше!




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 22-11-2010 у 12:17


Цитата:
А тези влади про те, що люди повернуться на заводи - взагалі смішна
Тобто, ця скотобаза хоче повторити індустріалізацію 30-х тими ж засобами? Смішного мало...:mad:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 24-11-2010 у 18:49


Не словом, а ділом так би мовити :)
http://dibrov-s.livejournal.com/236180.html




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 28-8-2011 у 17:42


При цьому зарплата замісника начальника обласного відділу зайнятості становить 11 100 гривень.

http://trud.gov.ua/control/uk/job/vacancy_info?vacancy_id=439301211...




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-8-2011 у 17:59


Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
При цьому зарплата замісника начальника обласного відділу зайнятості становить 11 100 гривень.
Зарплати і мають бути високими, щоб чиновники хоч трохи менше крали. Справа не в розмірі зарплатні, а в загальних умовах ведення бізнесу, з якими зараз в Україні просто жах.



Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 29-8-2011 у 18:47


що можна вкрасти в центрі зайнятості?

виплата таких зарплат здійснюється за рахунок позбавлення людей виплати з безробіття (методів маса).. це і є крадіжка.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 30-8-2011 у 21:02


Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
що можна вкрасти в центрі зайнятості?

виплата таких зарплат здійснюється за рахунок позбавлення людей виплати з безробіття (методів маса).. це і є крадіжка.


Не тільки... Наприклад, центр зайнятості дотує "створення робочих місць". Якщо підписується угода про найм на роботу на термін не менше 2 років безробітного по скеруванню з ЦЗ, то протягом 1-го року ЦЗ надає компенсацію у розмірі "середньої по галузі" зарплати (і фактична з/п має бути не менша) і на оплату єдиного податку та єдиного соціального внеску у Пенсійний Фонд.:baddevil:

Самі розумієте, розмір коштів, призначених на такі компенсації обмежений...:saint: Не всім дають...




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 31-8-2011 у 19:38


А як то "не дають", коли дійсно підписалася угода про найм на два роки за скеруванням з ЦЗ?
От приходить роботодавець до ЦЗ, й каже "Я взяв вашу людину на два роки. За законом мені належить така-то сума грошей. Прошу виплатити. Розмір чогось-то там обмежений? Ваші проблеми."
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 31-8-2011 у 20:59


Цитата:

А як то "не дають"


Розсмішили... ви напевно давно в Україні не були. В наших держ. установах закон виконується рівно настільки, скільки потрібно конкретному чиновнику.
У випадку центру зайнятості, ви можете почути "грошей в бюджеті немає". Можете навіть в суд подати, можете навіть виграти, але грошей від того у вас не появиться.

Я сам приватний підприємець вже не перший рік. Міг би навести багато історій, які трапились зі мною або з моїми знайомими, і про відкати і про те, що вироблять в нас чиновники, але так як довести їх не зможу, а пишу під своїм реальним іменем - то краще утримуюсь...

Просто повірте на слові, що на сьогоднішній день розмах корупції інколи просто вражає...
Та що там говорити, зайдіть на будь-який популярний інтернет медіа-ресурс, на ту ж "УП", практично щодня з'являється якесь журналістське розслідування про відкати, хабарництво і т.д. І що?
Всі почитали, поматюкалися, а віз і далі там....
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 1-9-2011 у 17:29


Ні, конкретики не треба, конкретними прикладами ніц довести не можна (як то не дивно для деяких звучить).
Так, в Україні я не був досить давно, років так зо два, але ситуацію злека знаю через спілкування з рідними-друзями-знайомими.
Але мене от що дивує.
Всі досяжні мені мешканці України (і Ви, Тарасе, в тому числі) в один голос запевняють мене, що:
а) грошей в Держбюджеті нема;
б) виконання укладених договорів та домовленостей необов*язкове, бо
в) рішення судів також виконувати необов*язково.

При чому всюди ведуться дискусії типу "Куди інтегруватися?"
Замісь того, щоб поставити просте питання "А кому нафік така держава потрібна?"
Вже чую "Сам за бугор дриснув і повчає нас тут з безпечної відстані".
Не повчаю. Подобається - живіть так, заради Господа.
А за бугор дриснув не тоді, коли корупцію побачив, а коли всі (100%, без виключення) мої друзі, колеги по роботі і просто знайомі на пропозицію якось з тим боротися покрутили пальцем біля скроні і побігли навпередки давати хабарі та відкати.

А гроші в бютжеті є. Звідки ж той нач.ЦЗ зарплату свою, 11 тисяч одержує, а?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 1-9-2011 у 20:57


Стоп,стоп... Я не казав, що грошей в бюджеті немає. Так переважно кажуть в держ. установах. Я якраз дуже добре знаю, що гроші є. Просто
а) дуже часто їх неправильно розподіляють.
б) дуже багато!!! крадуть

Цитата:
"А кому нафік така держава потрібна?"

Мені. Бо свято переконаний, що "добре там де нас нема". Мені не раз пропонували виїхати в США, але якщо чесно, я наразі не розумію, що мені це дасть.
Цитата:
Подобається - живіть так, заради Господа.

Не зовсім подобається. А є варіанти?

Стосовно боротьби - А маєте рецепт як? Поділіться.

Зі свої сторони борюсь як можу - інколи успішно, інколи не дуже.

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 4-9-2011 у 21:03


Ну, Тарасе, добре ніде не є, а не там, де нас нема. Всюди свої вади. А ще можна так сказати - "Всюди є комусь добре, комусь не дуже, а комусь взагалі, хоч в пітлю лізь...". Свята переконаність - не віра в Господа, повинна також на чомусь базуватися.

"Рецепт як", звісно, маю.
Правило №0
Прийняти за постулат собі, що жодна зміна життя суспільства на краще не робиться революційним шляхом. Революція (що жовтнева, що помаранчева) веде тільки до погіршення вже існуючої ситуації. А всі зміни на краще йдуть тільки і тільки довгим еволюційним шляхом.

Правило №1
Переходити вулицю тільки на зелене світло, навіть тоді, коди в оба боки на кілометр не видно жодного авта. А якщо Ви за кермом - на "зебрі" пропускати всіх пішоходів, як би Ви не поспішали і ніколи не перевищувати дозволену швидкість.
Інакше кажучи, виконувати існуючі (навіть дурепські) закони і правила.

Правило №2.
Ніколи і нікому не давати незаконних грошей. Виключення - коли від того залежить чиєсь життя чи здоров*я.

Правило №3.
Ніколи і не від кого не брати незаконних грошей. Тут виключень нема.

Якщо хоча б один з сотні Вас в тому підтримає - будьте певні, рано чи пізно в Україні зміниться життя на краще. Якщо ні - пакуйте чемодани і їдьте в Штати, Німеччину, чи ще куди, до нормального суспільства.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 4-9-2011 у 22:49


Хм... як на мене, трохи дивні правила
-Правило №0
Зміни на краще можуть йти революційним шляхом, і історія це доводить неодноразово. Як на мене, вся історія людства – це революційні зміни, і не обов’язково зі зброєю. І це нормально. Бо сидіти і чекати еволюційних змін – так і на тварину можна перетворитися.

-Правило №1
А якщо зебри немає – то пішоходів можна давити?
Згідний, що закон тре виконувати, на то він і закон, але не треба ніколи забувати, що ти Людина. Як на мене, такі поняття як людяність, моральність і здоровий глузд часто мають стояти вище закону.
Уявіть собі ситуацію: є закон, який зобов’язує повідомляти правохоронні органи про всі правопорушення (доречі, здається він таки є реально, чи ні?). Ви їдете в машині з товаришем і він перевищив швидкість. Ви на нього заявите? Може ситуація гіперболізовано – але думаю суть зрозуміла.

-Правило №2.
Згідний, але в нашій державі інколи це важко дотримуватися.

Правило №3.
Тут погоджусь.


Цитата:

Якщо ні - пакуйте чемодани і їдьте в Штати, Німеччину, чи ще куди, до нормального суспільства.


А в Штатах, Німеччині ніколи не було революцій, всі виконують закони, не існує хабарництва - якісь ідеальні суспільства...

Ну і інформація з вікіпедії. Кількість розбоїв на 100 тис. населення на 2000 рік.
США - 149
Німеччина - 72
Франція - 40
Японія - 4
Україна - 45

Виходить не такі вже в них і "нормальні" суспільства
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 27-11-2011 у 18:02


Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
що можна вкрасти в центрі зайнятості?


http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news_in_brief/2011/11/111127_ko_sbu_...

Виявляється, таки можна щось вкрасти.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вадим Мелько
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 11
Зареєстрований: 21-11-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Per aspera ad astra!

[*] написано 27-11-2011 у 18:25


Щодо цін на припинення чи банкрутство приватного підприємця та підприємств (ПП, ТзОВ, АТ), то вони, зокрема, є тут: http://www.zuaa.com.ua/index.php?option=com_content&view=articl...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 27-11-2011 у 21:36


Ну, і скільки з тої суми треба "занести" у фонди? :baddevil: (питання риторичне)



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8363
Реклама: