Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Книга з психології
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 5-12-2010 у 20:21
Книга з психології


Доброго вечора! :)
Знаю, що в нас на Форумі є всебічнорозвинена авдиторія, то можливо, хтось з вас цікавився психологією і зможе мені допомогти знайти хорошу та цікаву літературу з психології бажано написану рідною мовою :)
Щиро вдячна! :)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-12-2010 у 22:49


Ви хочете про це поговорити? :)



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-12-2010 у 22:56


Якщо без жартів, то психологія - такий здоровенний пласт, що "підказати літературу з психології" звучить подібно до "підказати якусь літературу по медицині".



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 6-12-2010 у 00:08


Так, Росте, я хочу про це поговорити :)

Я думала над цим питанням, думаю почати з загального, щоб визначитись пізніше, що саме найбільше мені цікаве в цій царині :)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 6-12-2010 у 13:58


Університет, психологія. Я так розумію, що вища освіта є? Тоді можна на другу, на заочний, 3 роки. Попри основний курс, який дасть можливість дійсно ознайомитись з усіма напрямками, буде можливість познайомитись з багатьма практикуючими психологами (тобто, "поваритись в тій каші"), пройти ті, чи інші тренінги, а вже тоді можна дісно визначитись.
Ну і ще - психологія нині популярна, тому щоб пробитися до реальних практичних знань доведеться заплатити чимало грошей. Читання книжок - це добре, але боюся, що просто читаючи їх, не те, що фахівцем не станеш, але і навіть до кінця не зрозумієш, з чим доведеться стикнутися.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8440
Реклама: