Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Привітання з Новим роком по e-mail
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 4-1-2011 у 09:34
Привітання з Новим роком по e-mail


Ну чесно вже так надоїло це....я не маю на увазі спам - це окрема тема, а від своїх же клієнтів/друзів. Тупо брати висилати якісь відкритки просто скачені де небудь, навіть зміст мабуть не читали.
Деякі хоч ховають адреси, а деякі взагалі просто всьому списку.
Деякі взагалі просто жмуть - Переслати всім - з позначкою FW і з підписом не від тої фірми. :)
Цікаво, що думають такі люди коли висилають таке? Я не витримав і деяким особливо тим хто давав всі адреси написав своє феееееее :cool:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-1-2011 у 10:09


Цікаво, я теж збирався підняти таку тему. Мені також не надто подобаються усякі онлайн-відкритки чи скановані версії звичайних відкриток. А ще смішно буває, коли через сервіс привітань лінк на відкритку присилають - мовляв, підіть собі і подивіться на малюночок :)
Здається, значно ціннішим є отримати звичайну поштову відкритку, телефонний звінок, звичайний персоналізований емайл чи смс. Але персоналізований, адресний! А то від товариша, з яким на "Ви" в житті не був, отримую "У цей день бажаю Вам...." :(




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 4-1-2011 у 12:26


Xa-xa, мене теж то деякою мірою нервує, не можна написати пару людських слів від себе. Але сам кілька влучних вітань розіслав знайомих. Ті, що приходили мені, навіть не читав, вважав, що якщо прислали - значить пам'ятають.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 4-1-2011 у 22:58


Мені один мій друг постійно на свята присилає листівки зроблені спеціально для мене. На Новий рік то було найкраще привітання зі всіх, що отримала і найбільше ним тішилася! Ще й досі тішуся :D



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 7-1-2011 у 00:02


Погоджуюся це нервує, але якщо потрібно привітати понад десяток осіб важко бути оригінальним то чи не простіше зробити одне нейтральне привітання і відіслати сім, а не кожному персонально. Особисто я не маю часу бавитися в оригінальність, але люди яким відіслав привітання його заслуговують тим більше що про них пам'ятаю і спілкуюся. Тих до кого не звертаюся на Ви не має давно в контактах. А ось що до пересилання будь-чого і будь-кому погоджуюся безглуздо. Отримав сам шість однотипних привітань здертих з контактів чи ще з якоїсь соціальної мережі. Тому думаю що зроби своє не персоналізоване і розішли тим кого поважаєш це золота середина.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 7-1-2011 у 11:29


Головне, щоб на Різдво випадково не послати привітання з Великоднем, а то таке вчора отримали...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 7-1-2011 у 20:33


Може це натяк на те, що Вам зичать "причащатися" аж до того часу, коли слід буде вiдповісти "Воістину воскрес!":lol:



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8501
Реклама: