Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Противсіхізм
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-1-2011 у 16:39


Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Сорока  
Те саме питання постало би і за перемоги іншого кандидата.
біда в тому, що противсіхи не усвідомлюють глибини цього провалля і своєї безперечної вини.


цькування ОК :)




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-1-2011 у 16:49


шкода, що так мало було противсіхів, ми б тоді тих юльколюбів цькували, а не вони нас)
ПС: шуткую, давайте жити дружно ;)




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сорока
Дійсний член
***



Повідомлень: 214
Зареєстрований: 29-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-1-2011 у 16:51


Цитата: Початково розміщене учасником Іван Андрєєв  
Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Сорока  

повторюю питання: вам, противсіхам, подобається, що зроблено з Україною і українцями? а цьому сприяли ви, противсіхи.

Ще раз повторюю відповідь спеціально для вас: в тому, що зроблено зараз з Україною і українцями винні Ви особисто і ті, хто голосували так, як Ви: або ж зазомбовано, або ж вибираючи між гіршим та ще гіршим (це моя особиста (!) позиція, ви спитали - я відповів. Можливо в чомусь є й наша провина, що не змогли донести свою ідею про необхідність суттєвих змін до широких мас) Звісно мені це все не подобається.


Зауважте: противсіхи мовчали всі 5 років, незважаючи на всім зрозумілий процес деградації, який влаштував президент.
і тут вони виступили. на догоду Кремлю, до речі.
проти кого? він вже на нулі був. а ви виступили проти соратника, яку він ганьбив вдень і вночі. Тим самим знищивши віру людей в майбутнє. він навіть свій програш пояснював існуванням ЮВТ... комплекс?

Без усвідомлення власної вини противсіхи залишаються далеко позаду розуміння ситуації.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-1-2011 у 17:05


Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Сорока  
він навіть свій програш пояснював існуванням ЮВТ... комплекс?

Віктор Андрійович просто пізно зрозумів, яку зміюку він пригрів на грудях (народ від її прем’єрства ще й досі не вигріб). Зрозумів би раніше - був би всенародно обраним на другий строк. А так, тінь підлої зміюки впала на безневинного тодішнього президента.




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сорока
Дійсний член
***



Повідомлень: 214
Зареєстрований: 29-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-1-2011 у 19:06


Тобто, ВАЮ - безпомильна людина, окрім цієї "помилки"?
Ви маєте коротеньку память, пане. Коли вони цілувались - все було прекрасно. А коли ВАЮ зрадив і почав піднімати з небуття регіони - все розвалилось. Прокурор, мемодряньдум, юніверсал - це тільки 3 сходинки зради із 10 000.
"Безневинний" корупціонер? "Безневинний" руйнівник країни?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 8-1-2011 у 20:37


Цитата:
Те саме питання постало би і за перемоги іншого кандидата. Може не саме від Вас, але постало би.

На мою думку інший кандидат не мав би можливості аж так безнаказанно і без спротиву проводити свої "реформи". Електорат Юлі був у більшій мірі ситуативний, який не дав би їй так нахабно втручатися в питання мови, історії і релігії, не дав би аж настільки "закрутити гайки" ЗМІ і розпочати широкомасштабне згортання демократії. Так, з економікою було б щось подібне. Але з іншим - ні.

Цитата:
Означає, що народ готовий до суттєвих змін, йому лише дай альтернативу, якою цього разу, нажаль не вдалося скористуватись

Та не буде альтернатив і суттєвих змін найближчим часом. Нам будуть підсовувати псевдоопозиції типу Кролика чи Свободи, які будуть нічим іншим як проектами сьогоднішньої влади.
А хто буде протестувати по-справжньому, тих будуть пресувати. Як організаторів "податкового майдану".

Оптимальним був вихід з цієї ситуації "через Юлю". І так виглядає, що в майбутньому це буде і єдиний вихід.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сорока
Дійсний член
***



Повідомлень: 214
Зареєстрований: 29-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-1-2011 у 21:16


2 Іван Андрєєв

Читаємо ще раз
Розум, честь і совість?
http://www.ut.net.ua/art/166/0/4419/

Засвоюймо. Бо Ви той урок пропустили.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-1-2011 у 21:54


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Електорат Юлі був у більшій мірі ситуативний, який не дав би їй так нахабно втручатися в питання мови, історії і релігії, не дав би аж настільки "закрутити гайки" ЗМІ і розпочати широкомасштабне згортання демократії.

Що ви маєте на увазі. Може я чогось не розумію, але все втручання електорату в політику закінчується днем виборів. Цього дня ми обираємо, кому довірити долю країни на наступні 5 років. Яким чином далі електорат може впливати на політику? Не думаю, що ті, хто віддав свої голоси за В.Я. хотіли такого податкового кодексу, такої пенсійної реформи, такого натиску з боку силових структур (Хоча Луценкові саме в тюрмі і місце! Не знаю, що йому там шиють, але, принаймні за хуліганство у Німеччині нехай відсидить). А ваші слова, що при Юлі з економікою було б щось подібне цілком справедливі. Скоріш за все і вона почала б втручання в мову (не дай боже, ще б заставили писати аВдиторія, Европа, Евген, паВза, лаВреат... Бррррр. Мені байдуже, що вчені-мовознавці щось там довели, якщо воно не звучить!). Коротше кажучи, ті самі яйця, тільки у профіль.
Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Оптимальним був вихід з цієї ситуації "через Юлю". І так виглядає, що в майбутньому це буде і єдиний вихід.

Навпаки, сподіваюсь, що до наступних виборів Юля помре, як політик. А Вітю і так не перевиберуть, вже за рік "накосячив" чимало. І тоді за обрієм засяють якісь проблиски надії на справжнє покращення.




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 9-1-2011 у 00:18


Я мав на увазі. що якщо вона б хотіла і далі залишатися при владі (що вона безсумнівно захотіла), то мусила б чинити більш ніж виважено. Тобто таким чином її електорат контролював би її. Тим більше, що є ще проміжні вибори у різного рівня владу. У мову, історію і релігію вона б точно не лізла. Не помічав за нею нахилів до "покращення" чогось у тих сферах, вона навпаки намагалася жити за принципом "і вашим і нашим". Електорату Я. у більшій мірі "по-барабану" і на чергових виборах знову будуть юзати тему мови, дружби з Росією і т.д. Але це вже трохи офф-топік.
Про правопис у нас також є окрема дискусія: Проєкт нового українського правопису (щось мені підказує, що там ви також знайдете опонентів для дискусії :) )

Цитата:
Навпаки, сподіваюсь, що до наступних виборів Юля помре, як політик. А Вітю і так не перевиберуть

Боюся, що якщо Юля "помре", то Вітю точно переоберуть. І варіантів буде менше ніж з переобранням Кучми...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 9-1-2011 у 04:23


1. Що впадає в око? У читаних статтях, колонках, ЖЖ, а також уже і на форумах.
А впадає в око, насамперед, агресивність, нетолерантність (ну, хтось, може, скаже - безкомпромісність, а хтось - безапеляційність), часто-густо - мітинговість прихільників Юлії Володимірівни. Ригі мовчать, бо їх усе влаштовує, "противсіхи" (слово-то яке образливе несправедливістю визначення) теж не надто активнічають, хіба огризнеться хтось на численні звинувачення. А ось ці - з усіх стволів килимними бомбо(?)-метаннями на урадження, на затоптування, на знищення. І кого? Владу? Владу - ліниво-професіонально - в сенсі: робота така (а та так само ліниво відгавкується - теж по роботі).
А ось хто є головними цілями, так це Ющенко і "противсіхи". Причому наїзди на Ющенка нагадують битви з вітряками, бо той за майже рік хіба десяток фраз сказав, та й то не у відповідь, а, за звичкою - в космос. Але кого його відповіді цікавлять, головне ж копнути якнайгучніше - аби, раптом, не забули. От так і виходить, що є двоє винуватців: у тому що сталося - Ющенко, а в тому, що не сталося - "противсіхи".
Це як на мене, класична форма більшовизму. Бо які заповіді більшовизму? "Якщо ворог не здається - його знищують", а також "хто не з нами - той проти нас." Про знищення вже було вище. А друге - один в один стосується "противсіхів". Ось хто пам'ятає з історії КПРС: з ким більшовики воювали, насамперед, у 20-30-і роки? З капіталістами? Аж 2 рази! Зерно їм продавали, з України на багнетах вивезене, іншу фігню різну. Нафту з газом скільки СРСР стояв, стільки буржуїнам і штовхали. Німців - тих взагалі воювати навчали на власній території, власним коштом і власними спеціалістами. Це - окрім вигідної торгівлі товарами військового й іншого призначення.
А в сортирах мочили: меншевиків, есерів, анархістів тих же. Коли із ціми "розібралися" остаточно, переключилися на правий і лівий ухил у ВКП(б). І не випадково таке коїли, не було це свавіллям товариша Сталіна. Ще його духовний наставник товариш Лєнін писав, що саме меншевики й есери - набільші вороги партії.
Ну і що ми спостерігаємо в Юлі & симпатики? Кого вони лупцюють, хто їхній головний ворог, хто у всьому винний? А вище написано.
Особисто мені за моє життя більшовиків у керма по вінця вистачило.

2. По сабжу. Власне, обговорювати нема чого. Якась безіменна дівчинка тіпа з Одеси накатала свої розумування на гостьовій якогось маргінального футбольного сайту. Причому не написала нічого аж такого незвично-креативного. На парканах і не таке пишуть. "В інтернеті знову хтось неправий"? Тут або ресурс мусить бути відомий, або людина відома, або людина приходить сюди, дискутує, відстоює свою позицію, відповідає за слова. В данному випадку - жодного переліченого чинника. А інкаше - це як Юля проти Ющенка - "бій із тінню".
Краще вже по Лосєву дискутувати, якого нам так уперто знову і знову підкладає Тарас Сорока. Можна навіть (:D;)) об'єднати 2 дискусії.

3. Ось мені цікава така логічна задачка.
а) З того, що я почув від прокурорів "противсіхзма" із загалу, який у 2-у турі проголосував за ТЮ, "противсіхзм" - це зло, як принцип, як концепція, голосувати треба не проти всіх, а за когось, що в першому турі, що у другому, що в десятому: скільки треба - стільки і голосувати за когось;
б) припустимо, що результати 1 туру виборів президента України дали би по лідерам дзеркальні результати: Юля - 33, Вітя - 25;
в) завдячуючи 5% "противсіхів", загальну перемогу у 2 турі з рахунком десь так 48%:45% здобула би Тимошенко.
Загадка для хвоста: якою була би оцінка "противсіхзма, як явища" з боку прихильників Юлії Володимирівни? Чи звинувачували би вони "противсіхів" хоч у чомусь?
Дуже цікаво.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сорока
Дійсний член
***



Повідомлень: 214
Зареєстрований: 29-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-1-2011 у 07:29


сподіваюсь, що до наступних виборів Юля помре, як політик. А Вітю і так не перевиберуть, вже за рік "накосячив" чимало. І тоді за обрієм засяють якісь проблиски надії на справжнє покращення.


пробачте, пане Обломов, не упізнав вас.


пригадалось, як юлефоби повністю збісились і кричали, що треба відрубати голову їй і штовхати ногами. в одній "патріотичній" організації, між іншим. от яка сила московської пропаганди!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-1-2011 у 12:39


to Юрій Сєров: Дякую за посилання, але про правопис мені говорити не хочеться. Тема з філології - не моя, і ніколи мене не цікавила. Я просто висловив думку (припущення), що при президентстві леді Ю, її протеже у сфері освіти почав би робити реформи в жахливому стилі Андрія Фурсенко, що ледь не звів великий та могучий до колгоспного рівня.

Тарас Сорока: Уважно перечитайте повідомлення від пана Dmy, і зрозумійте, нарешті, що ви такий самий більшовик, як і ваша леді Ю (комсомольська активістка у минулому. Чесно, краще б вона сиділа, це не так заплямовує, imho). Інакше, як пояснити те, що для вас "ті, хто не любить Тимошенко" = "одурманені московською пропагандою"? Краще б цькували тих, хто любить Вітю "чиста па панятіям".
P.S. Мене з Обломовим ще не порівнювали. З Базаровим було й не раз, а з Обломовим уперше. Дякую. :lol:




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сорока
Дійсний член
***



Повідомлень: 214
Зареєстрований: 29-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-1-2011 у 13:04


над собою смієтеся?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-1-2011 у 16:38


Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Впадає в око, насамперед, агресивність, нетолерантність (ну, хтось, може, скаже - безкомпромісність, а хтось - безапеляційність), часто-густо - мітинговість прихільників Юлії Володимірівни. Ригі мовчать, бо їх усе влаштовує, "противсіхи" (слово-то яке образливе несправедливістю визначення) теж не надто активнічають, хіба огризнеться хтось на численні звинувачення. А ось ці - з усіх стволів килимними бомбо(?)-метаннями на урадження, на затоптування, на знищення.

Звісно, це буде схожим на оффтоп, але в мене склалось цікаве спостереження зовсім з іншої опери, але дуже-дуже аналогічне. Думаю, читачам буде цікаво. Щоб мене не звинуватили у рекламі, не приводжу жодної комерційної назви. Отже...
Штати. Управління USA з контролю над продуктами та лікарськими засобами знаходить в одному зі зразків небажаний харчовий барвник, що може викликати алергічні реакції.
Що робить директор компанії-виробника: публічно вибачається перед усіма, завдає наганяй своїм технологам, щоб досліджували інгредієнти, крім того, змінює рецептуру, видаливши звідти ще кілька сумнівних додавань, та замінює їх на природні. Потім знов (вже за свій кошт) проводить повторний аналіз і ознайомлює громадськість з покращеними результатами.
Результат: люди купляють продукцію.

Україна. Санстанція знаходить в одному зі зразків кишкову паличку, якісь ще шкідливі мікроорганізми (не запам’ятав складні назви), та велчезний процент рослинних жирів, замість заявлених молочних.
Що робить директор компанії-виробника: в публічному виступі по ТВ запевняє всіх, що ця перевірка була проплачена конкурентами і його продукція найкраща. В якості аргументу він приводить результати дослідження своєї власної лабораторії, робітники якої отримують зарплатню з його кишені (і, як виявилось вже набагато пізніше, практично не мають ніякого робочого обладнання для досліджень). Далі він приводить дані все тієї ж лабораторії, в яких в пух і прах розносять продукцію кількох конкурентів, прирівнюючи її до бактеріологічної зброї.
Результат: люди купляють продукцію.
Методи різні, результати однакові. Нащо платити більше? Так, напевне, думає і Юлія Володимирівна. Навіщо працювати на благо народу, якщо можна просто облити когось брудом і, на їхньому фоні бути чистенькою.




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сорока
Дійсний член
***



Повідомлень: 214
Зареєстрований: 29-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-1-2011 у 16:59


хіба Юлія Володимирівна поставила прокурора-регіонала?
хіба Юлія Володимирівна підписувала меморандум? універсал?

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 10-1-2011 у 13:19


гм... а яка властиво мета цієї дискусії?
хотів би почути думку "зачинщика" ;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 11-1-2011 у 04:56


Цитата: Початково розміщене учасником marco  
гм... а яка властиво мета цієї дискусії?
хотів би почути думку "зачинщика" ;)
Я теж не зачинщик:D Зачинщик, певно, зайнятий:rolleyes:
Але дискусія, названа майже як філософська течія, здається, має бути трохи ширша за відповідь на одне локальне питання "чи визнають Противсіхи свою помилку?" Ну, ось, сказали люди "ні", і що далі? Тему закривати?
У мене зустрічне питання. Точніше, два, а то і три, але спочатку одне. Випливає з постановки стартового.

Чи слід вважати принцип і практику голосування проти всіх запропонованих виборчою комісією пропозицій принципово хибною, трусливою, можливо, навіть, аморальною? (потрібне виділити) Чи ні?
Навмисно не використовую жодних найменувань пропозицій: "янукович", "тимошенко", "ющенко", "бенладен", "денсяопін_посмертно", "приєднання_до_ Євроунії", "приєднання_до_єврозони", "скільки_місць_має_бути_у_Верхній_палаті_Парламенту:_500_чи_1000" тощо. Бо якщо йдеться про базовий принцип, імена не принципові.
Якщо відповідь "ні", то в чому полягає додатковий чинник, або, наприклад, де та межа? (це - вже друге запитання:))




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-1-2011 у 10:07


"Зачинщик" не зайнятий, просто був день без інтернету. :)
Яка мета - чи змінилася думка противсіхів? Бо рік тому вони стверджували, що між Ю. і Я. різниці жоднісінької. Тепер, як мені здається, сумнівів не залишилося, вони таки різні :)

Аморальною я б не назвав :), радше безсенсовною. Голосуючи "противсіх" згідно з нашим законодавством ми перекладаємо вирішення питання на інших. Так от, за словами п. Андрєєва наша інтелігенція переклала вирішення питання "Хто буде Президентом України" на якихось пияків, які голосували за Якубовіча, Якіновіча і т.д. (див. ролик СТБ).





Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 11-1-2011 у 12:01


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
"Зачинщик" не зайнятий, просто був день без інтернету. :)
Яка мета - чи змінилася думка противсіхів? Бо рік тому вони стверджували, що між Ю. і Я. різниці жоднісінької. Тепер, як мені здається, сумнівів не залишилося, вони таки різні :)
Нє, ну то що вони різні, відомо давно. Принаймні, він чоловік, а вона - жінка, йому - 60, а ій - 50, ну, і т.д. Як мені пригадується, йшлося, не про те, що вони однакові, а про те, що що за одного, що за іншої буде однаково кепсько. Ну, мені рік Тигра Віктора Федоровича очі не відкрив - у нас ця камарілья вже багато років не переводиться. А хіба хтось уже знає, як було би за Юлії Володимірівни?



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-1-2011 у 12:10


Та, звісно, ми не можемо знати усі "якби", але я вже казав, що на мою думку, в сферах мови, історії, релігії того, що твориться не було б.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Кравець
Дійсний член
***



Повідомлень: 249
Зареєстрований: 19-6-2002
Нема на форумі


[*] написано 11-1-2011 у 13:38


Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  

Чи слід вважати принцип і практику голосування проти всіх запропонованих виборчою комісією пропозицій принципово хибною, трусливою, можливо, навіть, аморальною? (потрібне виділити) Чи ні?
Якщо відповідь "ні", то в чому полягає додатковий чинник, або, наприклад, де та межа? (це - вже друге запитання:))


Чесно кажучи, не бачу, як взагалі можна визначити принципову хибність цієї позиції.
Під час вибору людина може керуватися різними чинниками - як ірраціональними, так і раціональними.
Наприклад, усі запропоновані варіанти викликають несприйняття або за якимось своїми критеріями людина визначила, що усі варіанти є рівнозначними для неї, її соціальної групи чи країни загалом. У таких випадках, як один з варіантів, людина голосує проти всіх. Що тут принципово хибного?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-1-2011 у 13:41


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Так от, за словами п. Андрєєва наша інтелігенція переклала вирішення питання "Хто буде Президентом України" на якихось пияків, які голосували за Якубовіча, Якіновіча і т.д. (див. ролик СТБ).


1) Таких слів я не казав. Якщо ви самі домислили мою позицію, то зробили це некоректно, і порушуючи правила ФРМ.
2) Щось мені підказує, що пияків, які підтримували Ю.В.Т було не менше. І взагалі, я не впевнений, що спосіб життя, або ж шкідливі звички людини мають якийсь вплив на її політичну орієнтацію. Як вже казав пан Пелещишин: "Давайте не будемо вішати якісь ярлички на людей лише за ознакою політичних поглядів".
3) Ми перекладаємо вирішення питання на інших, коли ігноруємо вибори. "Противсіхи" ж чітко дали всім зрозуміти свою позицію і виконали свій громадянський обов’язок (право).
4) Якщо, навіть, припуститися ваших поглядів, і вважати, що особисто я переклав вирішення питання "Хто буде Президентом України" на когось, то чому саме на пияка? Можливо я на Вас сподівався, на людину освічену, а Ви, бач, не впоралися і програли 3%. Але не засмучуйтесь, Ви самі знаєте, що економічне життя країни за Юлі йшло б тим самим шляхом.
Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Та, звісно, ми не можемо знати усі "якби", але я вже казав, що на мою думку, в сферах мови, історії, релігії того, що твориться не було б.

Питання культури та історії не можуть бути однаковими для всіх. Та й мова теж не універсальна: якась малоосвічена бабка з гуцульського села, ніколи не повірить, що її мова дуже далека від літературної, та перенасичена полонізмами і буде всім казать, що то москалі загальноприйняту мову споганили, а вона одна залишилась носієм автентичної-"правильної".

Це вже мрія, звісно, але дуже б хотілося, аби історію викладали за принципом "дата-факт, дата-факт", не нав’язуючи при цьому чиюсь думку чи ставлення. Ми вже давно відійшли від тих часів, коли всі мали думати однаково. Але, imho, ані за Юлі, ані за Віті цього не буде. Кожен прагне переписувати минуле згідно своїх уподобань, жодне з яких особисто я не поділяю.




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-1-2011 у 13:54


Цитата: Початково розміщене учасником Руслан Кравець  
Наприклад, усі запропоновані варіанти викликають несприйняття або за якимось своїми критеріями людина визначила, що усі варіанти є рівнозначними для неї, її соціальної групи чи країни загалом. У таких випадках, як один з варіантів, людина голосує проти всіх. Що тут принципово хибного?

Нажаль, не всі поділяють цю Вашу думку; до сих пір продовжують скреготати зубами з приводу 17.01.2010: вже в них і противсіхи винні, і плями на сонці... Все що завгодно, тільки не ВОНА з її більшовизмом. Що тут і скажеш, не каждый шахматист умеет достойно проиграть (с)




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-1-2011 у 14:08


Цитата:
1) Таких слів я не казав. Якщо ви самі домислили мою позицію, то зробили це некоректно, і порушуючи правила ФРМ.

Пепрошую. Нічого я не домислював. Ви самі сказали, що справжні інтелігенти проголосували "проти всіх". Зважаючи на те, що наше виборче законодавство не передбачає якихось юридичних наслідків перемоги графи "проти всіх", то абсолютно логічно зробити висновок, що вирішення питання "Хто буде Президентом України" переклали на інших, тих хто голосував за когось. Про пияків я звісно утрирував, просто намагався продемонструвати, що коли ми відмовляємося голосувати чи голосуємо проти всіх, то віддаємо долю країни в руки людей, які навіть не знають прізвище кандидата.

Цитата:
4) Якщо, навіть, припуститися ваших поглядів, і вважати, що особисто я переклав вирішення питання "Хто буде Президентом України" на когось, то чому саме на пияка? Можливо я на Вас сподівався, на людину освічену, а Ви, бач, не впоралися і програли 3%. Але не засмучуйтесь, Ви самі знаєте, що економічне життя країни за Юлі йшло б тим самим шляхом.

Досить займатися словесною еквілібристикою. :)
Замість усих цих розлогих дописів досить було написати одне речення, що не жалієте про свій вибір.

Цитата:
Та й мова теж не універсальна: якась малоосвічена бабка з гуцульського села, ніколи не повірить, що її мова дуже далека від літературної

Повчаєте інших, а самі домислюєте чиюсь позицію.

Цитата:
але дуже б хотілося, аби історію викладали за принципом "дата-факт, дата-факт"

Хотілося б... Але маю сумнів, чи в нових підручниках історії (після того як їх узгодять з Путіним) буде згадка про Голодомор як геноцид (а не неврожай), про парад в Бресті, про репресії і багато-багато іншого...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-1-2011 у 16:56


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Цитата:
але дуже б хотілося, аби історію викладали за принципом "дата-факт, дата-факт"

Хотілося б... Але маю сумнів, чи в нових підручниках історії (після того як їх узгодять з Путіним) буде згадка про Голодомор як геноцид (а не неврожай), про парад в Бресті, про репресії і багато-багато іншого...

Я саме цього і не хочу. Ніяких геноцидів чи неврожаїв (у підручниках)! Що за мода впадати у крайнощі? При совєтах нам нав’язували, що голодомор був через неврожай. За часів Віктора Ющенка (якого я, доречи, дуже поважаю за все інше, крім деяких питань з мови, культури та історії) нам нав’язали іншу крайність: геноцид. Поясніть мені, нащо???
Написали б, який був врожай, скільки й чого зібрали, як і хто приходив, що забирав, в кого забирав, чи питав він громадянства, на яких територіях все це проходило, скільки загинуло; доповніть все це задокументованими свідоцтвами очевидців, що вижили... І досить. Висновки людина зробить сама для себе. А нав’язування в підручниках історії, недоречне. Давайте залишимо це писакам, на кшталт Яворівського (з одного боку) чи Олеся Бузини (з іншого). Нехай в своїх творах пишуть власні думки, для власної ж аудиторії. Вам не подобається автор, то й не читайте. Це буде справедливо. А підручники з історії, особливо які затверджені для шкільної програми, треба позбавити нав’язувань. Дата-факт, дата-факт.
Як ви вважаєте, чи знайдеться у нашому суспільстві настільки ліберальний політик, що втілить мої побажання у мрію?




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8511
Реклама: