Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Противсіхізм
Тарас Сорока
Дійсний член
***



Повідомлень: 214
Зареєстрований: 29-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-1-2011 у 18:01


Дайош 45 мільйонів президентів для кожного чи виключно для "Іван Андрєєв" ?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-1-2011 у 18:15


Про Голодомор у нас також є окрема дискусія, де Ви можете дізнатися про погляди форумчан на цю трагедію і там подискутувати, що саме це було.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-1-2011 у 18:29


А я тут не дискутую про те, що саме це було, я хочу, щоб не нав’язували якусь позицію в підручниках для школярів. І не тільки стосовно Голодомору, а стосовно всього. Що в цьому поганого? Он Тарас Сорока, наприклад, весь форум зафлудив копіпастами та посиланнями на статті типу: "Розум, честь і совість", "Степан Бандера БУВ громадянином України!!!", "Що спричиняє вже традиційну внутрішню усобицю" і т.ін. Це може і нав’язування, але воно делікатне: як я не хочу - я не буду читати. А коли те все, про що нам тут говорить пан Сорока напишуть у підручниках: це вже буде нав’язування. Звісно, дехто буде від цього лише рукоплескати, але не я.



Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сорока
Дійсний член
***



Повідомлень: 214
Зареєстрований: 29-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-1-2011 у 20:31


Ці аналітичні статті - не флуд, а запрошення до думання, просвіти і просвітлення мізків після їх промивання ТБ.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-1-2011 у 06:57


Ура! На гілці знову офтоп! Що підтверджує припущення, що концепція "противсіхіму" насправді нікому не цікава. Цікаво лише - кому на руку в тому чи іншому історичному моменті. В дусі: наші - це розвідники, не наші - шпигуни.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сорока
Дійсний член
***



Повідомлень: 214
Зареєстрований: 29-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-1-2011 у 09:01


Не офтоп. Пряме відношення до теми. Свіжа стаття. Для тих, хто думає.

Інфільтранти
Святослав Караванський

Коли мене, засудженого на 25 років таборів, перевели до етапної камери Одеської тюрми, там було щось із 60 засуджених. Серед цих засуджених були й комуністи, залишені совєтським КҐБ для підпільної праці в окупованій румунами Одесі. Цих комуністів КҐБ винував і засудив за співпрацю з румунською “Сиґуранцою”. Справедливо чи ні, я не знаю і не можу судити. Але ми в камері мали розмови. Зокрема я розмовляв з Решетніковим. Імени не пам’ятаю. Решетніков був залишений в окуповоній Одесі на посаді секретаря підпільного райкому комуністичної партії Водно-транспортного району Одеси. Якось, довідавшись, що мене засуджено по справі ОУН, Решетніков підійшов до мене і розповів таке:

Комуністи-підпільники мали підпільний зв’язок з Москвою через радистів-парашутисток. Це був 1942 чи 1943 рік. Ішла війна. І з Москви надійшла телеграма до підпільників-комуністів: “Вступайте до ОУН.” Це все із змісту телеграми, що розповів мені Решетніков. Очевидно, в телеграмі було щось ще, але Решетніков сказав мені тільки це і додав, що ця телеграма збила з пантелику підпільників, бо вони не знали, що таке ОУН і де його шукати.

Очевидно, що Московські спец-служби мали на увазі, щоб комуністи інфільтрували ОУН і розкладали її зсередини, а також збирали відомості про оунівців, але одеські підпільники виявилися не на висоті і до ОУН не вступили.

Про що говорить цей факт?

Про те, що серед методів “роботи” КҐБ, інфільтрація різних, “чужих”, зокрема анти-совєтських, організацій мала велике поширення.

Крім цього випадку, КҐБ інфільтрувало ОУН в Одесі іншими шляхами. Я був рядовий неофіт ОУН, але серед її керівництва опинилися дві одіозні, як виявилося пізніше, особи: Мітя Карпов і Таня Карпова. Коли у квітні 1944 року Одесу “звльнила” Червона армія, на другий день звільнення виарештовано майже всіх одеських членів ОУН, за винятком Тані Карпової. Мітю Карпова теж заарештували, але за пару місяців випустили. Він давав покази на всіх заарештованих. Якщо про Мітю Карпова можна сказати, що він заломився в тюрмі, то про Таню і цього не скажеш. Її було залишено із завданням інфільтрувати ОУН. Ні Мітю ні Таню не суджено, коли інші оунівці дістали смертні вироки або десятки років таборів. Коли я в етапній камері розповів камерникам свою думку про роль Тані Карпової у процесах ОУН в Одесі, мене викликав оперативник тюрми і пригрозив розстрілом, якщо я буду і далі патякати язиком. Очевидно, серед камерників були стукачі, які доповіли оперативникам мої слова. Цим моя тоді ще підозра знайшла підтердження. Оперативник міг дбати про престиж лише своєї людини.

Письменниця Докія Гуменна описує, як московські спец-служби інфільтрували письменницькі організації Радянської України, а автор-самоук Григорій Сірик описує, як КҐБ інфільтрував українську поліцію на окупованій німцями Україні.

Цю свою підступну зброю – інфільтрацію – КҐБ (хоч і під іншим іменем) масово практикує серед самостійницьких рухів у незалежній Україні. Чим, як не інфільтрацією, можна пояснити перебування деяких осіб на досить високих постах у Народьому Русі Ураїни, а потім активну працю цих осіб в організаціях п’ятої колони?

Ближче до наших днів. Чи не був Балога - голова адміністрації президента Ющенка -інфільтрантом спецслужб у “Нашій Україні”?

Як на мене - був. Другий такий інфільтрант Едуард Матвійчук – теперішній губерна-тор Одещини: до Верховної Ради доп’явся за списком “Нашої України”, тобто розігрував із себе патріота. Там переметнувся до п’ятої колони. Зараз же на посту губернатора Одещини - найлютіший українофоб.

Це ті інфільтранти, які не змогли або не хотіли лишатися й далі інфільтрантами і розкрили своє підступне нутро. Але в кожній організації, з якої виходить той чи той інфільтрант, неодміно має лишитися ще нерозкритий каґебіст, інакше тому чи тому інфільтранту не буде дозволено розмаскуватися. Рука КҐБ мусить бути присутня і далі там, звідки деінфльтрується той чи той працівник секретних служб.

За період 1945- 1990 рр. КҐБ інфільтрував усі еміграційні організації українців, росіян, поляків чехів тощо. Ті терористичні акти, які Москва здійснила на українських еміграційних діячах, не змогли б відбутися без участи інфільтрантів.

Як агентам КГБ вдається інфільтрувати здорові патріотичні оргаізації?

Очевидно, що є різні способи, як зобразити себе симпатиком патріотів. І серед цих способів не останню роль грають лестощі. Інфільтрант, як правило, вміє підшиватися до людей, слабких до лестощів. Для цього вони вибирають керівників організацій і “латаються” до них.

Візьмім Балогу. За які такі заслуги перед Україною Ющенко казав: “Балога – це я!”? Що такого зробив Балога, щоб обранець українського народу дорівняв до себе невідомого народові пройдисвіта? Цього Балога досяг лестощами. Він лоскотав самолюбство народнього обранця і тим став його фаворитом. А на ділі підживлював ворожнечу двох Ю., за що дістав свої 30 срібняків у формі міністерського поста.

Слабким на лестощі особам не можна довіряти ніяких відповідальних постів, бо вони стануть жертвами лестивих шарлатанів. Але люди є люди і їм властиві людські пристрасті й хиби. Тому інфільтрантам вдається інфільтрувати все і вся.

Усі европейські організації, а надто ті, які не дуже симпатизують диктаторсько-загарбницьким уподобанням Москви, інфільтровано людьми КҐБ. Чим інакше можна пояснити любов, яку виказують до президента Януковича деякі чільні особи Европейського Союзу, наполягаючи на вступі відверто ворожих до демократії керівників України до ЕС?

Коли виникла профспілка “Солідарність” у Польщі, КҐБ засилав і засилав туди інфільтрантів. Розвалити “Солідарність” не вдалося, зате інфілтранти мали інші вигоди зі свого інфільтрантства. Користуючись своїм членством у “Солідарності” деякі інфільтранти “Солідарности” стали депутатами Европарламенту і посідають там високі пости. Разом з інфільтрантами з інших країн Варшавського Пакту вони становлять помітну групу у парламенті, але по-кищо не можуть переважити Европейську Народню Партію та інші патріотичні европейські партії в Европарламенті. Тому вони за підказкою з Москви покладають надію на появу в Европарламенті 150 депутатів-регіоналів від України, якщо цю тоталітарно наставлену й керовану країну приймуть до ЕС. Тоді інфільтрантам буде легко виконувати директиви московських спецслужб.

Які саме ці директиви, читайте в наступній статті “Як Москва поверне собі Прибалтику?”
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 13-1-2011 у 12:00


Ви би замість постити нехай навіть Караванського, краще на питання відповіли. Тоді був би неофтоп.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сорока
Дійсний член
***



Повідомлень: 214
Зареєстрований: 29-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-1-2011 у 14:22


Уточніть питання.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-1-2011 у 20:10


Нда... Черговий копіпаст від Тараса Сороки (цікаво, чи почуємо ми тут його власні думки, замість копіпастів чужого креативу?). Цього разу креатив від Святослава Караванського. Поважаю цю людину. Але щодо креативу, то маю інші думки. Чому? Бо я з іншого покоління. Покоління, яке народилось в часи гласності, виросло і живе в часи свободи і начебто демократії, в країні, яка не має ядерної зброї, Єжових, Сталінів (правда, пам’ятники ще ставлять деінде), ГУЛАГу, etc.
Але годі, ближче до статті. Якщо мене попросять коротко і в одному реченні переказати її, то це речення буде таким: Інфільтранти, інфільтранти, інфільтранти кругом і всюди інфільтранти. Щось це мені нагадує. Згадав що. Більшовицькі застереження про те, що навкруги законспірований ворог. За часів СРСР людям надто сильно промили мозок тезою "кругом враги!" Людина мала завжди "быть на чеку, ведь враг не дремлет". Для більшовиків, так було дуже зручно в ті часи, мати образ ворога, нехай і неіснуючого, але саме на нього можна було повісить малий врожай, великий процент браку в готовій продукції, зрив термінів виконання завдань партії і т.п. Кожному втлумачили, що проблема над країною нависнула у вигляді "законспирированных буржуазных прихвостней", які інфільтрувалися у робітничо-селянське суспільство. І єдиним виходом з "нависшей над страной опасности", комуняки бачили в люстрації. Як же багато "ворогів народу" в ті часи почали знаходить, аж страх бере.

Зараз змінилось усе, але для декого з того часу так все й лишилось у голові. Один пенсіонер, що пережив голодні часи, тепер завжди тримає, мішками запасені, крупи та борошно; йому вже не доведеш, що голоду не буде, а борошно так зберігати не треба, воно може зіпсуватися з часом. А інший, якого півжиття пресували силові структури, - досі бачить навкруги КДБ-шних ворогів та інфілтрантів.
Але одна справа, коли це каже якийсь репресований на кшталт Караванського, а зовсім інше, коли з цим погоджуються нормальні та психічно здорові люди, які живуть у наш час.

Деякі вже і в Януковському прагненні до Європи бачить негатив, підспівуючи Караванському:
Цитата:
Усі европейські організації, а надто ті, які не дуже симпатизують диктаторсько-загарбницьким уподобанням Москви, інфільтровано людьми КҐБ. Чим інакше можна пояснити любов, яку виказують до президента Януковича деякі чільні особи Европейського Союзу, наполягаючи на вступі відверто ворожих до демократії керівників України до ЕС?

Он воно як. Майже двадцять років ті репресовані свободо- та європофіли ламали язики через постійний repeat речення
"потрібна євроінтеграція, ми маємо рухатись до Европи!"
А тепер вже і в цьому побачили мінус. Звісно, Віктор Федорович прагне до Європи не через ідейні принципи, а через економічні. Саме туди, в Європу йде основний потік експорту ахметівських (і не тільки) заводів, фабрик і т.п. І євроінтеграція дуже спростить цей бізнес, зробить його більш взаємовигідним. Але вам яка різниця до його мотивів, панове? Ви ж так туди хотіли за москвофільного Кучми, що тримався двома руками за двоголового орлика. То йдіть!

Але ні, бачте, що вони зауважують: євроінтегрують інфільтранти до інфільтрантів. Клініка плаче, панове. Ви вже і серед європейських міністрів, у самій колисці демократії, інфільтрантів КДБ побачили. І дійсно, вони такі дивні, буває на велосипедах на роботу їздять, серед людей бути не бояться, не ховаються за бронею та десятком охоронців, спокійно почувають себе в метро, та в громадському транспорті. Точно інфільтранти: вони тому і не бояться нічого, бо за їхніми спинами стоїть могутня організація КҐБ. ;)




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сорока
Дійсний член
***



Повідомлень: 214
Зареєстрований: 29-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-1-2011 у 21:04


Чисто по Карнегі дієте: Я поважаю цю людину, але...
Не в коня корм. Вам і Лосєв не подобається, і Караванський. Ну не переварюєте. Ідіосінкразія.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-1-2011 у 22:33


Шановний, Тарас Сорока...
1) Лосєв моєї поваги не має (думаю, йому від цього не холодно). А політв’язня Караванського я насправді поважаю, хоч і не згоден з цією статтею і з деякими його думками взагалі. Психологія тут ні до чого. А от мені щось підказує, що мою, так би мовити, рецензію на даний креатив Ви дочитали лише до цього місця "...Поважаю цю людину. Але щодо креативу..." А далі й не стали. Що ж, Ваше право.
2) Знаєте, взагалі-то хотілось би (мені) бачити Ваші думки, а не просто копіпаст. Відкопіпастили, а знизу так взяли б і дописали свою позицію, хоча б про те, чому ви вирішили, що ця стаття буде актуальною в даній темі про противсіхізм, та що ви думаєте відносно неї.
3) Враховуючи те, що ваших коментарів до статті немає, я роблю висновки, що Ви цілком і повністю поділяєте всі погляди Святослава Йосиповича (принаймні ті, що описані в статті), та можете підписатися, в знак згоди, під кожним сказаним словом. Тому, для вас є питання:

Чи прагнете ви євроінтеграції?

Якщо Ваша відповідь так, то наступне питання таке: навіщо лізти в кубло до КДБ-шних інфільтрантів?
Якщо Ваша відповідь ні, то від чого так різко поміняно вектор, який двадцять років показував на Європу? Куди цей вектор вказує тепер?

Чекаю наступної статті про те, як Москва (на думку Караванського) поверне собі Прибалтику за допомогою 150 депутатів-регіоналів в європарламенті, від України. Для довідки: депутатів в європарламенті всього 736. Це ж треба, яку шану зроблять Українцям, виділивши нам, як щойно прийнятим в ЄС, більш ніж п’яту частину місць в європарламенті!!! Ну і апетити у Вас, з Карванським! :)




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 14-1-2011 у 04:29


Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Сорока  
Уточніть питання.
11/1/2011 у 04:56
1. Чи слід вважати принцип і практику голосування проти всіх запропонованих виборчою комісією пропозицій принципово хибною, трусливою, можливо, навіть, аморальною? (потрібне виділити) Чи ні?
2. Якщо відповідь "ні", то в чому полягає додатковий чинник, або, наприклад, де та межа?

Підказка:)
9/1/2011 у 04:23
3. Припустимо, що результати 1 туру виборів президента України дали би по лідерам дзеркальні результати: Юля - 33, Вітя - 25, а завдячуючи 5% "противсіхів", загальну перемогу у 2 турі з рахунком десь так 48%:45% здобула би Тимошенко.
Як би ви тоді оцінили поведінку зазначених 5%?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сорока
Дійсний член
***



Повідомлень: 214
Зареєстрований: 29-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-1-2011 у 09:14


це не питання. це Ваші фантазії. вони відволікають від суті.

Є одна реальність: керований Ющенко віддав країну Януковічу.
ті, хто повірив його закликам "вони однакові" - лохи. Але найгірше, що вони, бачачи трагічну реальність, раді своєму вибору. Мазохісти?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-1-2011 у 10:18


Ну все ясно, могли б замість мегабайтів флуду запостити одне речення: "голосував за юльку, а хто голосував інакше: зрадник, дегенерат і лох." І ми б все про Вас зрозуміли. Тож нащо прикриватися статтями вічних дисидентів?
P.S. Так і не зрозумів вашого ставлення до євроінтеграції, о великий Гуру з "правильного" голосування.




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 14-1-2011 у 13:30


Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Сорока  
це не питання. це Ваші фантазії. вони відволікають від суті
Дивно, а підручник з мови навпаки каже, що не фантазії, а як раз питання. Там і знак запитання наприкінці стоїть - для підказки тим, хто сам не здогадався.
Цитата:
Є одна реальність: керований Ющенко віддав країну Януковічу
Тема-то не про керованого Ющенка чи підхихочуючу Путіну Тимошенко, а про явище противсіхізму. І від суті цієї теми відволікають саме екскурси (ракурси) в бік Ющенка, Тимошенко, Януковича та навіть Караванського. Але по темі, як я зрозумів, відповідей у вас немає. Ну, на нєт і суда нєт, як сказав один грузинський суддя із совіцького ще анекдоту.
Цитата:
ті, хто повірив його закликам "вони однакові" - лохи. Але найгірше, що вони, бачачи трагічну реальність, раді своєму вибору. Мазохісти?
А як бути з тими, хто взагалі нічиїх закликів не слухав?



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сорока
Дійсний член
***



Повідомлень: 214
Зареєстрований: 29-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-1-2011 у 16:09


ющенко - першопричина трагедії і драми, яка триває в Україні. ви продовжуєте не помічати цього - ні зраду ющенка, ні трагедії в державі.

ті, хто ніяких закликів противсіхів не слухав - брешуть. так само, як і ті, хто кажуть, що ніколи не дрочив.

до євроінтеграції ставлення. починаємо з того, що поширюємо європейські норми в Україні. а кудись ходити - то все від лукавого і словоблудіє.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 15-1-2011 у 07:58


Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Сорока  
ті, хто ніяких закликів противсіхів не слухав - брешуть. так само, як і ті, хто кажуть, що ніколи не дрочив
Особисто я знав як проголосую і в 1-му турі, й у 2-му (за різних результатів 1-го) щойно ЦВК оголосила остаточний список кандидатів. Між 1-м і 2-м взагалі жодних закликів не слухав, стрічка новин - це було максимум.
Значить, я брешу? Ваш месідж зрозуміло.
Прощавайте, пане Тарасе, займатеся своєю улюбленою справою надалі - з тексту бачу, маєте в цьому ділі великий досвід.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сорока
Дійсний член
***



Повідомлень: 214
Зареєстрований: 29-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-1-2011 у 21:23


кримські татари обрали найправильнішу стратегію - Ющенкові до них, як до Китайської стіни.

вони сказали - у першому турі голосуємо хто як хоче, а в другому - за демократичного кандидата.

чому Ющенкові не вистарчило такої мудрості? чому він віддав країну Януковічу?

прості питання.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8511
Реклама: