Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Чи підтримуєте ви такий спосіб "рєшенія вапроса" про пам’ятник...
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-1-2011 у 20:50


Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Пам'ятник злочинцеві - це не зовсім просто символіка.

Коли б йшлося про громадські місця, я б з Вами погодився.




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-1-2011 у 20:06


Все-таки націоналісти винні. Виявляється, за кілька днів до вибуху вже була перша спроба акту вандалізму:
"28 грудня невідомі зловмисники пошкодили погруддя Сталіна в Запоріжжі, відрізавши йому голову. Пізніше її знайшли неподалік від місця події і встановили на місце. Всеукраїнська організація "Тризуб" ім. С.Бандери заявила, що це її прихильники обезголовили пам'ятник. Проте відповідальність за вибух ця організація на себе не взяла."
Зараз правоохоронні органи заарештували десятьох тризубівців, і, враховуючи їхню діяльність, туди їм і дорога. Але хто ж таки скоїв вибух?
Прокуратура запорізької області стверджує, що відповідальність за вчинення вибуху взяла на себе організація "Рух Першого січня", заявивши, що підрив вибухового пристрою здійснено на честь 102-річчя з дня народження Степана Бандери. Також від імені цієї організації заявлялося, що "це перша акція зі знищення ворогів української нації та наступними цілями, нібито, стануть антиукраїнські службовці, працівники СБУ, прокуратури, судді, які переслідують українських патріотів." Також були висловлені погрози знищення всіх сіоністів і синагог. :lol:
Наразі, прокуратура перекваліфікувала підрив погруддя Сталіна на території Запорізького обкому КПУ в Запоріжжі з умисного знищення майна в терористичний акт і передала справу в СБУ.

Думаю, цілком справедливо. Можливо це навчить деяких любителів "силових патріотичних акцій" поважати закони. Справжній патріотизм не повинен мати нічого спільного с хуліганством та вандалізмом.




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Кравець
Дійсний член
***



Повідомлень: 249
Зареєстрований: 19-6-2002
Нема на форумі


[*] написано 11-1-2011 у 20:27


А що, вже відбувся суд?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-1-2011 у 20:36


Поки що, конкретно за вибух, нема кого судити: вони всі на свободі. А от за відсік голови неодмінно осудять тризубівських, які й не відбиваються від обвинувачень, а навіть мають нахабство цим пишатися (навіть відео розмістили) Отже, про те, як субчики з тризубу, що вважають себе справжньою українською інтелігенцією та патріотами, займаються вандалізмом можна побачити тут: Псевдопатріотичний вандалізм.



Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-1-2011 у 21:30


Цитата:
Все-таки націоналісти винні.

Ну чому такі категоричні судження?

По-перше, як зауважив вже Руслан Кравець, суд ще не відбувся.
Цитата:
Так, мені теж давно цікаво, а чи працює в нашій країні praesumptio innocentiae??? Може хто знає приклади?
... якось так. :)

"Всеукраїнська організація "Тризуб" ім. С.Бандери заявила, що це її прихильники обезголовили пам'ятник", але разом з тим, пишуть, що "невідомим мобільним підрозділом ВО „Тризуб” ім. С.Бандери".
Тобто цілком можливо, що зрізав Хтось, а відповідальність взяла організація "Тризуб" ім. С.Бандери. Та й чому Ви вирішили, що вони націоналісти. Якщо чесно - вперше чую про ці дві організації.

А з вибухом взагалі не зрозуміло... Може самі комуністи його й донищили, щоб наробити більше шуму... Ну і це вже серйозна стаття, а не якесь там хуліганство.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-1-2011 у 22:28


1) Пане Юрію, ви трохи забули юриспруденцію? Який основний принцип презумпції? Людина не винна, поки не доведено інше. Коли організація сама бере на себе відповідальність за вчинок, про яку praesumptio innocentiae може йти мова? Що вже доводити? Суду залишилось лише визначити покарання для кожного з тих, хто був причетний.
2) Ніхто не візьме на себе відповідальність за те, що не робив. Хіба що ідіот.
3) Так само, нічого не чув про ці дві організації, мабуть тому, що взагалі не слідкую за наці. Та навіть не поважаю таких. Якщо ти так любиш свою націю, то створи щось задля її блага, та визнання: напиши твір, музику, якусь програму чи операційну систему, створи популярний інтернет-ресурс, досягни чогось у спорті, у будь-якій іншій галузі, тощо. Можливостей безліч. А перелізти, як те бидло чи крадій, на чуже подвір’я, та відпиляти голову пам’ятнику, або накинути сумку з вибухівкою може навіть мавпа, якщо її навчити. Просто дивно стає, коли таких хуліганів/вандалів підтримують деякі відомі освічені люди.




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-1-2011 у 22:50


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
"Всеукраїнська організація "Тризуб" ім. С.Бандери заявила, що це її прихильники обезголовили пам'ятник", але разом з тим, пишуть, що "невідомим мобільним підрозділом ВО „Тризуб” ім. С.Бандери".
Тобто цілком можливо, що зрізав Хтось, а відповідальність взяла організація "Тризуб" ім. С.Бандери.

Вас ввели в оману. Це давно всім відома комбінація: організація бере відповідальність (щоб всі знали, боялись, та поважали), але, разом з тим, не видає винуватців, мовляв, членів у нас багато, хто конкретно зробив, ми не знаємо, ми таких вказівок їм не давали, але хлопці молодці!




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-1-2011 у 23:09


Цитата:
1) Пане Юрію, ви трохи забули юриспруденцію? Який основний принцип презумпції? Людина не винна, поки не доведено інше. Коли організація сама бере на себе відповідальність за вчинок, про яку praesumptio innocentiae може йти мова? Що вже доводити? Суду залишилось лише визначити покарання для кожного з тих, хто був причетний.

Я не міг забути те, чого професійно не вивчав. Але наскільки дозволяють мої скупі пізнання, то обвинувач має надати окрім зізнання інші докази чи свідчення. Мало що, може людину катували чи вона на себе наговорює з певною метою. Або вона просто божевільна...
Точно пам'ятаю, про бомжа, який зізнався, що вбив журналіста Алєксандрова. Так от його звільнили в залі суду, хоч він зізнавався в убивстві.
Але це ми в офф-топ полізли знову.

Цитата:
Так само, нічого не чув про ці дві організації, мабуть тому, що взагалі не слідкую за наці

А яке відношення націоналісти мають до наці(націонал-соціалісти (німецькі))? :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-1-2011 у 23:11


Цитата:
Вас ввели в оману.

Чому Ви впевнені, що саме мене? :) Помагали їм? ;)

Цитата:
Це давно всім відома комбінація: організація бере відповідальність (щоб всі знали, боялись, та поважали), але, разом з тим, не видає винуватців, мовляв, членів у нас багато, хто конкретно зробив, ми не знаємо, ми таких вказівок їм не давали, але хлопці молодці!

Ви так добре про це поінформовані, що мене починають тєрзать смутниє самнєнія. :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-1-2011 у 23:51


Цитата:
Я не міг забути те, чого професійно не вивчав. Але наскільки дозволяють мої скупі пізнання, то обвинувач має надати окрім зізнання інші докази чи свідчення. Мало що, може людину катували чи вона на себе наговорює з певною метою. Або вона просто божевільна...

Так і є. Зізнання це не доказ.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Кравець
Дійсний член
***



Повідомлень: 249
Зареєстрований: 19-6-2002
Нема на форумі


[*] написано 12-1-2011 у 00:15


Якщо говорити зовсім точно, то Кримінально-процесуальний кодекс України пише:
Цитата:
Стаття 15. Здійснення правосуддя тільки судом
Правосуддя в кримінальних справах здійснюється тільки судом.
Ніхто не може бути визнаний винним у вчиненні злочину, а також підданий кримінальному покаранню інакше як за вироком суду й відповідно до закону.

Це, власне, і є формулюванням того, що називають "презумпцією невинності".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-1-2011 у 00:18


Крім зізнання, вони виклали ще й доказ: відео, яким довели, що це справа рук саме їхньої організації, а не якоїсь там іншої, яка захоче примазатись. Чи це теж не доказ вини націоналістів? А може це групове божевілля? Вся організація збожеволіла, як той бомж, що вбив Алєксандрова. Це світова практика, друзі. Якщо Хамас узяв на себе відповідальність за вибух десь у секторі Газа, то вже не треба доводити їхню причетність.

to Юрій Сєров: Мене починають "тєрзать смутниє самнєнія", коли я бачу результати опитування в цьому топіку. :saint:




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-1-2011 у 00:29


Цитата: Початково розміщене учасником Руслан Кравець  
Якщо говорити зовсім точно, то Кримінально-процесуальний кодекс України пише:
Цитата:
Стаття 15. Здійснення правосуддя тільки судом
Правосуддя в кримінальних справах здійснюється тільки судом.
Ніхто не може бути визнаний винним у вчиненні злочину, а також підданий кримінальному покаранню інакше як за вироком суду й відповідно до закону.

Це, власне, і є формулюванням того, що називають "презумпцією невинності".

Повторюю, це не стосується організацій. В суді доведуть, що злочин скоїв Іванов Іван Іванович та Петров Петро Петрович (наприклад), яких поки що ніхто не звинувачує, а провину організації доводити вже не треба. І те, що ви зацитували, не є формулювання презумпції невинності, яка існує набагато довше, аніж Кримінально-процесуальний кодекс України.




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-1-2011 у 00:30


Цитата:
Крім зізнання, вони виклали ще й доказ: відео, яким довели, що це справа рук саме їхньої організації, а не якоїсь там іншої, яка захоче примазатись.

Відео анонімно викладено на Ютюбі. Партійні посвідчення на камеру вони не показують.
Хто Вони? Тимошенки? :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-1-2011 у 00:36


to Юрій Сєров: До чого тут взагалі Тимошенко? :o Вони - Всеукраїнська організація "Тризуб" ім. С.Бандери, яка офіційно взяла на себе відповідальність у скоєному. А Ви займаєтесь зараз словоблуддям.



Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-1-2011 у 00:39


Цитата:
а провину організації доводити вже не треба.

Посилання в студію!
"Справу лікарів" не пропонувати :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-1-2011 у 00:48


На що Вам потрібне посилання? На якийсь закон міжнародної конвенції? Я такого не знаю. Але якщо організація радикального нахилу розміщує на своєму офіційному сайті інформацію про свою причетність до того чи іншого злочину, та ще й підкріплює це відео: це вже ніхто й ніколи не доводить.



Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-1-2011 у 00:48


Цитата:
Вони - Всеукраїнська організація "Тризуб" ім. С.Бандери, яка офіційно взяла на себе відповідальність у скоєному.

Пригадую випадки, коли на близькому сході кілька організацій нараз брали на себе відповідальність :)
Поки судом не доведена причетність хоч одного члена організації "Тризуб" ім. С.Бандери, можна стверджувати лише про "політичну" причетність організації. В іншому випадку, на все майно організації і керівників уже б наклали арешт.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-1-2011 у 00:52


Що вже й зроблено. Чи десяти заарештованих провідних членів ВО "Тризуб" ім. С.Бандери вам замало?



Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-1-2011 у 00:56


Ви відчуваєте різницю між "Поки судом не доведена причетність хоч одного члена організації "Тризуб" ім. С.Бандери" і "Що вже й зроблено. Чи десяти заарештованих провідних членів ВО "Тризуб" ім. С.Бандери вам замало?" ?
Арештували їх за носіння зброї.
Так і свободівців арештовували. За вашою логікою винні обидві організації.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-1-2011 у 01:06


Пане Сєров, свободівці ніяких заяв не робили. Організація ВО "Тризуб" ім. С.Бандери - юридична особа, яка на своєму офіційному сайті (за інформаційне наповнення якого вона несе повну відповідальність) пише офіційне визнання своєї причетності до пошкодження пам’ятнику Сталіну, підкріплює це відеоматеріалом. Що вам ще потрібно, щоб і я мав право повторити їх твердження про їх причетність????



Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-1-2011 у 01:07


Якщо вірити цій новині: http://www.pravda.com.ua/news/2011/01/11/5771435/
Та й взагалі, арештували не 10, а 9, не всі з них належать до тієї організації і заарештували їх з формулюванням:
"Вказані особи перевіряються на причетність до вчинення інших злочинів на території України."
Наразі доказів знищення монументу немає.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-1-2011 у 01:12


Цікаво, якби комуністи на своєму офіційному сайті написали офіційне визнання, що вони самі пошкодили свого ідола, та ще й причепили відео, ви б теж усім, хто про це переказував, закривали рота до рішення суду, як мені в даній ситуації???



Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-1-2011 у 01:13


Ну якщо вони завтра напишуть, що члени їх партії були в літаках, що врізались в будівлі ВТО і прикріплять відео з Ютюба, то вам вистачить таких доказів, щоб визнати їх винними? А суду, щоб їх покарати?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-1-2011 у 01:17


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Якщо вірити цій новині: http://www.pravda.com.ua/news/2011/01/11/5771435/
Та й взагалі, арештували не 10, а 9, не всі з них належать до тієї організації і заарештували їх з формулюванням:
"Вказані особи перевіряються на причетність до вчинення інших злочинів на території України."
Наразі доказів знищення монументу немає.


І знову таки, я вам даю дані з офіційного сайту організації, а Ви мені - бозна звідки. Почитайте, тут навіть конкретно сказано кого заарештували, з прізвищами та іменами. Загалом понад 10 чоловік.
http://www.banderivets.org.ua/?page=pages/news/world/379




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8512
Реклама: