Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Чи підтримуєте ви такий спосіб "рєшенія вапроса" про пам’ятник...
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-1-2011 у 01:22


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Ну якщо вони завтра напишуть, що члени їх партії були в літаках, що врізались в будівлі ВТО і прикріплять відео з Ютюба, то вам вистачить таких доказів, щоб визнати їх винними? А суду, щоб їх покарати?

Я вам більше скажу: цього буде достатньо, щоб американці ввели до нас свої війська, для боротьби з міжнародним тероризмом. :)




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-1-2011 у 01:41


Цитата:
Цікаво, якби комуністи на своєму офіційному сайті написали офіційне визнання, що вони самі пошкодили свого ідола, та ще й причепили відео, ви б теж усім, хто про це переказував, закривали рота до рішення суду, як мені в даній ситуації???

Ніхто Вам рот не закриває.
Просто твердження "Все-таки націоналісти винні. " не зовсім коректні. Ще не ясно хто і в чому винен.





Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-1-2011 у 06:19


Мене дивує, що протягом нетривалого часу хтось двічи поспіль цілком спокійно зміг перелізти через паркан і 1) приладнати вибухівку; 2) довго і вперто пиляти пам'ятник(!), а потім так само спокійно перелізти назад і піти собі геть. А цілодобова комуністична варта навіть нічого не зауважила. При цьому у 2-у випадку охоронець цілком випадково саме в момент вибуху вийшов за хвіртку покурити. Начебто, на ґанку це робити заборонено - треба обов'язково тікати подалі від статуйки. А де охоронець був під час розпилу? І чого його досі не звільнили за профнепридатність? (принаймні, я такої інформації ніде не стрічав)

А про самовизнання анекдот пригадався - про зниклу люльку товариша Сталіна. Забавний такий.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-1-2011 у 11:12


Що ж тут дивного? Якщо Ви дивились відео, то могли побачить, що пиляли голову дуже швидко. А паркан там такий, що через нього й дитина перелізе, обком - це не палац Аміна, охороняється однією людиною, з якоїсь приватної охоронної фірми. Зброї він не має, а єдине що може зробити викликати ДСО при МВС, що він і зробив. Ось як коментують цю подію комуністи на своєму офіційному сайті:

Неизвестный проник на территорию обкома и накинул на памятник И.Сталину сумку со взрывчаткой при этом подпалив бикфордов шнур. Все это заметил охранник, который вызвал ГСО (с ними у нас заключен договор об охране) и выбежал на улицу для преследования преступника. В момент, когда он вышел к калитке, уже подъехала машина ГСО и сразу раздался взрыв. Охранник получил легкую контузию. К сожалению, по горячим следам преступника задержать не удалось
Лінк.

Звісно, що нікого охоронець не перслідував (за його зарплатню ризикувати життям ніхто не буде), а просто злякався того пакету з палаючим бікфордовим шнуром, та й побіг як можна далі з двору. Машина ДСО під'їхала, мабуть, трохи пізніше, але, шоб показати свою оперативність розповіли так, ніби вони застали вибух вже біля хвіртки (думаю, це було десь на під'їзді).

P.S. Комуністи активно збирають кошти на відновлення пам'ятника, тож думаю, що скоро батько народів знов засяє під сонцем на подвірї запорізького обкому КПУ. :(
Найактивніші у зборі кошт - ветерани великої вітчизняної (Докладніше тут)
Якщо хтось з дописувачів ФРМ бажає внести свою допомогу, то реквізити можна побачити на тій же сторінці. :lol:

Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
А про самовизнання анекдот пригадався - про зниклу люльку товариша Сталіна. Забавний такий.

Всі тут чомусь намагаються натякнути на те, що визнання липове. Ось і про трубку анекдот згадали цікавий, але ніхто тризубівців за язика не тягнув і, тим більше, до появи інформації на їхньому офіційному сайті, про них взагалі мовчали. Під тиском можна підписати протокол десь у відділку, але писать про себе липу на офіційному сайті поважаюча себе організація не буде. Хоча, хто зна, чи поважають себе тризубівці???

P.S. Дехто всіма фібрами душі хоче вірить у кристальність націоналістів з Тризубу, що навіть піддає сумніву їх офіційний сайт? Для тих хто ще й досі сумнівається, запитайте в ВО „Тризуб” ім. С.Бандери" самі, чи дійсно це їхніх рук справа? email@banderivets.org.ua, може це когось запевнить...




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-1-2011 у 20:48


мда, наразі це дійсно виглядає на провокацію для розгортання безпрєдєлу і зашугування мас...



The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 18-1-2011 у 05:43


Українські письменники брати Віталій та Дмитро Капранови подали офіційну заяву про вступ до ВО „Тризуб” імені Степана Бандери

Текст заяви
Провокація із підривом пам’ятника Сталіну у Запоріжжі та арешти членів „Тризубу”, що відбулися одразу після цього, не залишають сумнівів – влада діє за московським сценарієм, імітуючи теракти та вивішуючи усіх собак на представників реальної опозиції.
СБУ арештувала „винних” у вибуху по всій Україні буквально за добу – такій оперативності можна тільки дивуватися. Адже якщо СБУ й справді мала настільки докладні відомості, чому вона не попередила вибух, а чекала на його здійснення? І чому з такою всемогутньою службою безпеки ми досі маємо нерозкриті убивства Гетьмана, Гонгадзе та інші резонансні справи?
Оперативність СБУ має тільки одна пояснення – операція була спланована і здійснена самою спецслужбою. А отже, якщо пан Хорошковський хоче виявити справжніх винуватців вибуху у Запоріжжі, він повинен пошукати у власному кабінеті або у кабінеті свого колеги міністра внутрішніх справ Могильова.
Полювання на відьом, яке влаштувала нинішня влада, є небезпечним для кожного українця – якщо ми дозволимо держимордам панувати у наших квартирах, офісах і душах, вони вже не зупиняться. Вони будуть підкидати нам зброю та наркотики, шукати у книжках крамолу, як це роблять зараз з Марією Матіос, залякувати і погрожувати.
Саме тому на знак протесту проти свавілля та провокацій, на знак підтримки незаконно заарештованих членів організації „Тризум імені Степана Бандери” ми вирішили вступити до лав цієї організації, щоб заступити її членів, утримуваних за ґратами бандитською владою.
Ми не поділяємо радикальних націоналістичних поглядів, ми не є членами жодної партії чи політичної організації, але ми не можемо залишатися осторонь, коли песиголовці з СБУ та МВС починають атаку на українців.
Саме з цих міркувань ми закликаємо усіх, хто не хоче завтра стати жертвою найближчого міліціонера, прокурора та судді, хто не згоден перетворюватися на бидло, незалежно від політичних поглядів підтримати „Тризуб імені Степана Бандери” і зробити символічний крок – вступити до його лав.
Хай знають – на місце кожного незаконно затриманого прийде троє нових активістів!
Свободу не спинити!
Слава Україні!
Брати Капранови




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 18-1-2011 у 05:46


Цитата:
СБУ арештувала „винних” у вибуху по всій Україні буквально за добу – такій оперативності можна тільки дивуватися. Адже якщо СБУ й справді мала настільки докладні відомості, чому вона не попередила вибух, а чекала на його здійснення? І чому з такою всемогутньою службою безпеки ми досі маємо нерозкриті убивства Гетьмана, Гонгадзе та інші резонансні справи?
Оперативність СБУ має тільки одна пояснення – операція була спланована і здійснена самою спецслужбою. А отже, якщо пан Хорошковський хоче виявити справжніх винуватців вибуху у Запоріжжі, він повинен пошукати у власному кабінеті або у кабінеті свого колеги міністра внутрішніх справ Могильова
Як завжди, з логікою в Капранових все гаразд.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-2-2011 у 13:57


Ще один чоловік взяв на себе відповідальність за вибух.
http://kikhot1953.livejournal.com/

Пане Андрєєв, як тепер бути? То хто винен?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-2-2011 у 10:15


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Ще один чоловік взяв на себе відповідальність за вибух.

Ви кажете ЩЕ ОДИН... Я перепрошую, а хто до нього вже брав на себе відповідальність саме за вибух?
А взагалі, цікавий персонаж. Коментувати його пост в ЖЖ я не хочу.

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Пане Андрєєв, як тепер бути? То хто винен?

"Кто виноват?" и "Что делать?" - це одвічні російські питання. :)




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8512
Реклама: