Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Які медичні заклади у Львові приймають до оплати картку "Visa"?
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

question.gif написано 27-6-2011 у 20:47
Які медичні заклади у Львові приймають до оплати картку "Visa"?


Уклав договір медичного страхування за кордоном. Страхова компанія видала картку "Віза" загального зразка, якою я можу платити за медичні послуги у зв*язку з захворюванням чи травмою у любій країні світу. До певно оговореної суми, звісно.
Цікавлять як кліники широкого профілю, так і вузькі спеціалісти.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 27-6-2011 у 22:42


Очевидно, що треба дивитися на великі приватні .
Знаю, що є стоматологічні, які беруть. Причому навіть оформляють документи для страхової компанії.
Не думаю, що реально скласти список усіх, які приймають. Логічніше сказати, що саме Вам треба і просто знайти клініку того профілю, яка приймає кредитки до оплати.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Михайло Свистун
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 17
Зареєстрований: 20-9-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-6-2011 у 07:58


Тут можна розрахуватися карткою: http://medcenter.lviv.ua/



Мій твіттер - http://www.twitter.com/mikesvystun
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 28-6-2011 у 17:01


До речі, про оцей центр св. Параскеви, що про нього можете сказати? Цікавить як роблять коронографію, яка кваліфікація персоналу, ціни ?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 28-6-2011 у 19:37


Ну, як то, "що саме треба"? Треба надання першої медичної допомоги у страхових випадках - раптове захворювання, травма і т.д. Довготривале лікування чи там діагностика та фізеотерапія не цікавлять.
Михайло Свистун, дякую. Але на сайті жодного слова не знайшов ані про ціни, ані про порядок розрахунку.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 28-6-2011 у 22:17


Цитата:
Ну, як то, "що саме треба"? Треба надання першої медичної допомоги у страхових випадках - раптове захворювання, травма і т.д.

Ну власне без уточнення складніше відповісти. :)
Їх трохи є і різних напрямків...
Перше, що спадає на думку - концерн "Богдан", правда не зрозуміло, що там з ним зараз і де він знаходиться. З просп. Чорновола його забрали.
Про кардіологію - ось Ярема наводить "точки".
Якщо відносите до раптових захворювань зуби, то стоматологічні клініки точно є.
Може з цього переліку Вас щось зацікавить:
http://www.dlab.com.ua/rubrika/29




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 30-6-2011 у 13:04


Взагалі кажучи, теоретично можна заплатити будь-якій фірмі, яка має рахунок. Зайти на сайт банку-емітента картки, там напевне є якийсь варіант клієнт-банку. Проблеми може бути хіба така, що платити прийдеться "за кордон".



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 2-7-2011 у 12:32


Емітент - звичайнісінька "Шпаркассе". Заплатити - не фокус. В мене ж є моя звичайна шпаркасівська картка, платіж з якої прийме будь-хто, та й готівку зняти не проблема - в любому банкоматі.
А фокус - розплатитися саме "Візою", яку видала та сама "Шпаркассе" спеціально для страхових випадків.

Я так зрозумів, що народ не може дати конкретну відповідь, типу "Лікарня така-то, знаходиться там-то залюбки приймає "Візу""
Дякую всім, хто відгукнувся.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-7-2011 у 18:35


Наскільки розумію, проблема не в карті, а від якого банку лікарня має термінали, і чи банк обслуговує закордонні картки. Наскільки знаю, бо не раз платила у Львові неукраїнською карткою Віза і American Express, то там де Приватбанк, то приймає без проблем. Можливо і інші приймають, якось не звертала уваги на термінали.
Андреас, я думаю простіше буде подзвонити по лікарнях, потратити на кілка євроцентів, і запитати, чи можна заплатити картою. Принаймні будете мати інформацію з перших рук, бо щось по відповідях видно, що мало хто платить карткою, більше несуть готівку.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 8-7-2011 у 14:29


По темі.
Випадково знайшов на сайті Преведбанку:saint: список точок, які надають бонуси при розрахунку приватбанківською кредиткою. Тобто там також можна розрахуватися віза/мастеркард будь-якого іншого банку.
От лінк: http://bonus.privatbank.ua/info/bonus_plus/partner-list.html?obl_id...



Цитата: Початково розміщене учасником Ірина Роздольська  
Наскільки розумію, проблема не в карті, а від якого банку лікарня має термінали, і чи банк обслуговує закордонні картки. Наскільки знаю, бо не раз платила у Львові неукраїнською карткою Віза і American Express, то там де Приватбанк, то приймає без проблем. Можливо і інші приймають, якось не звертала уваги на термінали.
.


То не проблема власника карти. Практично всюди, де є наклейка "віза/мастеркард" приймають візу, мастеркард, візу-електрон, маестро. Ясно, що закордонні карточки мають бути "інтернешенал", а не "доместік". Винятки бувають, але швидше з технічних причин: не працює канал звязку, або, от я у мене вже тиждень, як "здох" термінал і його ремонтують. "Проблема" може бути у закладу, який приймає карту. З "рідних" карт банк бере меншу комісію (при розрахунку картою комісію платить продавець, а не покупець, навідміну від банкомату).

Теоретично в деяких місцях можна наткнутися на "сліповий" термінал, який може приймати тільки ембосовані картки (ті "кращі"). Там прокатують під пресом картку через копірку на чек вручну, а авторизацію роблять по телефону.

Якщо карта "Амерікен Експресс", то в багатьох місцях її можуть не прийняти. Приймають в точках від "Приватбанку". Хоча для України це "екзотика", за ті роки, що в мене стоїть термінал, з "АЕ" не приходив ніхто,:P хоча з іноземними "візами" приходять часто.

Ще один "дивогляд", який теоретично існує - це картки "національної системи електронних платежів". Вони "чіпові", але не сумісні з віза,мастеркард. Поширені серез залізничників, як зарплатні. Реально єдине місце, яке бачив, що їх приймали - їдальня в депо (от "візою" там розплатитися не вдастся).




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8732
Реклама: