Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4    6
Автор: Тема: енергозберігаючі технології
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 8-7-2013 у 12:17


Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
[quote="UDO;621144"]Добрый день! Господа Форумчане, ввиду аномальной жары этим летом, хотелось бы узнать какой микроклимат присутствует в Ваших домах (с учётом стр.материала - кирпич, газоблок, термоблок и.т.д) .
У меня в частности дом из газоблока АЕРОК 37.5 см (стены без утепления), внешне фасад украшен паропропускным короедом (полисиоикат Фарбы Кабе), сверху 15 см Рокмина , чердак и металочерепица, а толку?! вчера, да и последние 2 недели точно на втором этаже дома температура 30-32, на первом по прохладней будет трогая стены внутри ощущается тепло, не пойму и начинаю сомневаться в выборе газоблока как строительного материала (так как зимой не особо он уж и тепло держит)?! Отаке!! А как у Вас дела?!


[quote="Uka;621261"]1-й этаж 27
2-й этаж 28


[quote="Валентиныч;621286"]Перекрытие панели ж/б + на чердаке 15/20 см минвата, крыша - шифер.
И того имеем Первый этаж вчера (до дождя) + 24/25 ( два окна/одно окно, энергосб. однокамерный) ., Второй этаж + 26.


[quote="Tavruxa;621293"]1-этаж почти всегда 24С
2-й этаж днем к 14-15 разогревается до 30С, ночью опускается до 25С
3-й этаж не меряется, но думаю разогревается больше 30С, так как 80% ограждений это крыша, и всего одно окно..


[quote="MaxS;621387"]Где-то 26-28 в доме на обоих этажах.


[quote="Ростислав;621777"]мансарда утеплена 150-200 ваты, подшита, полимер-песч. черепица (не воняет)))
кондеров нет
полы утеплены 50мм ЭППС

подвал 20гр
1-й этаж 26гр
2-й этаж 28гр
мансарда не мерял


[quote="IesuiT;622328"]Вчера и сегодня работал на мансардном этаже - у меня он был пустой, сейчас подшиваю потолок и делаю перегородки.
Так вот, когда я работал в верхней части потолка (получается - это глухой чердак) текло с меня, простите, ручьями - как в самой жесткой бане. Градусов под шестьдесят, наверное. Спускался на мансарду - казалось, что прохладно, хотя, градусов 28-30 было, видимо.


[quote="vag1965;622594"]Ракушка 50, штукатурка ЦП только внутренняя, пол по грунту керамическая плитка не утеплен (2 см ЭППС не считаем), окна однокамерные без штор , половина окон выходит на южную сторону. Последнюю неделю в 7 часов вечера : первый этаж 26 градусов, высота потолка 2,70; второй этаж 30 градусов высота потолка 3,0. На чердаке камка 30 см. Крыша металлочерепица.Симферополь

Це невеличкий перелік проблем утеплення наших будинків, з форуму "Строим Дом". Не вирішує ці проблеми традиційне утеплення.
Існуюча до тепер традиція формувалася в часи, коли газ і електрика в нашій державі коштували копійки. Ситуація змінилась!!!




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 8-7-2013 у 21:00


Вибачте, але у мене складається враження, що у вас немає не стільки часу, скільки матеріалів фактичних досліджень, лише рекламні проспекти в наявності, чи дані з рекламних сайтів.
Замість протоколів офіційних досліджень навести посилання на любительський фільм з, перепрошую, псевдоекспериментом, скопіювати сюди кусок любительського форуму...
Я не впадаю в екстаз від новітніх технологій, тільки тому, що вони новітні. Наприклад, у мене в квартирі є вікна старі, а одне, у ванній, я поставив нове, з металопластику (хороше, з німецького профілю, в мене товариш в цьому бізнесі і він на вікнах, дверях і сходах уже всі зуби сточив).
Так от, старе польське, якому уже майже 100 років, забезпечує кращу звукоізоляцію, ніж нове металопластикове. І воно тих 100 років простояло, і ще 100 років простоїть. На відміну від новітніх супертехнологічних.
Тому на мене не діють заклики і загальні фрази. Тільки фактичний, підтверджений матеріал.

Ще одне до-речі. Маю на селі хатинку. Будована ще за Австрії, в 90-х роках позаминулого століття. Мається на увазі 1890-ті. Так от, зараз, в спеку, в хаті якщо не прохолодно, то як мінімум не гарячо. При тому, що товщина стін зовсім незначна, півтори цегли, без зовнішнього утеплення на разі, не дійшли у мене ще руки. Тільки в сильні морози від стін чути прохолоду, при незначних морозах 3-кіловатних газових конвекторів (по одному на кімнату) вистачає для створення комфортної атмосфери. Якби попередні власники не розібрали старий п'єц, то і в більші морози, напевно, було б цілком тепло.
Будинок стоїть на глині. Ніяких розчинів, цементу. Фундамент (пісковик), стіни (австрійська цегла) - все муровано глиною. Будинок стоїть на схилі. І немає жодної тріщини. За всі більше як 100 років.
Тому для мене слова "це нове, тому воно краще за традиційне старе" нічого не означають. Тільки фактичні дані.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-7-2013 у 21:28


У мене у цьому розрізі є офтопне питання, але воно якби логічно випливає з дискусії.
А наскільки взагалі в будівництві можна розраховувати на нові технології, якщо ще нема будинка, який збудований за цими технологіями і простояв уже хоч чвертьстоліття?

І ще одне питання.
А яка ціна питання зусиль по збільшенню енергозберігання будинку понад те, що будувалося традиційно і з якісними вікнами? Маю на увазі утеплення стін і т.п. Питання ціни - це як матеріальне так і ризикове (різне говорять про можливі наслідки утеплення). Скільки в зимовий місяць я зекономлю, якщо невеликий цегляний будинок (ну наприклад 10 кв.м.) обшию теплоізояцією і т.п. За умови, що мені комфортно і при 19-20 градусах в приміщенні, а 22 - вже забагато. А от до свіжості повітря я вимогливий, тому провітрювати мав би у будь-якому разі. Питання теоретичне і дилетантське, але думаю відповідь на нього цікава. Яка ціна питання? 100 грн в місяць? 200? 500?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 8-7-2013 у 22:16


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  

І ще одне питання.
А яка ціна питання зусиль по збільшенню енергозберігання будинку понад те, що будувалося традиційно і з якісними вікнами? Маю на увазі утеплення стін і т.п. Питання ціни - це як матеріальне так і ризикове (різне говорять про можливі наслідки утеплення). Скільки в зимовий місяць я зекономлю, якщо невеликий цегляний будинок (ну наприклад 10 кв.м.) обшию теплоізояцією і т.п. За умови, що мені комфортно і при 19-20 градусах в приміщенні, а 22 - вже забагато. А от до свіжості повітря я вимогливий, тому провітрювати мав би у будь-якому разі. Питання теоретичне і дилетантське, але думаю відповідь на нього цікава. Яка ціна питання? 100 грн в місяць? 200? 500?

Це, до речі, дуже важливе запитання, тому що закупорений будинок, в якого не "дихають" стіни доведеться провітрювати, а це втрати тепла.
Правда, можна поставити теплообмінники, про які я вже десь тут здається писав на форумі, які забирають повітря знадвору, нагріваючи його внутрішнім.
Але коли ми підрахуємо затрати на ці всі новітності, то ще постане запитання, чи дійсно воно того варте.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 8-7-2013 у 22:34


Я ще пригадав... Ще в недалекому минулому (не знаю, як зараз, не досліджував), на заході дуже просувалась ідея "енергозбережного будинку", тобто будинку, який має стіни з ідеального ізолятора. Так от, висновок в результаті такий, що в такому будинку може і витрачається менше енергії на підтримування потрібної температури, але жити в ньому не здорОво. Тому що дихати потрібно не теплим повітрям, а прохолодним. А щоб при цьому не було холодно, потрібно, щоб теплими були предмети в кімнаті, і стіни в першу чергу, тому для здорового будинку потрібне інфрачервоне нагрівання (ідеал - пічка) і масивні енергоємкі стіни. А такі стіни, щоб не псувались, повинні "дихати". Я з деяким острахом дивлюсь на ці теперішні утеплення будинків усілякими пінопластами, полістиролами і іншими матеріалами, які закупорюють стіни.



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 13-10-2013 у 20:03


А от "загадка для детей". Обліпив я свою хату солярними панелями і перейшов на автономне електопостачання. Фантазуємо - праску не включаю, пральної машини не маю, карочє, трохи освітлення і компутер з теликом. Акумуляторну в підвалі побудував, енергії вистарчає.
Тепер, увага, питання.
Чи потрібен мені електролічильник?
Приймаються лише аргументовані відповіді. Не "Так" чи "Ні", а "Так, тому що...." чи "Ні, тому що..."
Правильна відповідь буде опублікована через 48 годин - якщо комусь то цікаво буде.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-10-2013 у 21:48


Цитата:
Правда, можна поставити теплообмінники, про які я вже десь тут здається писав на форумі, які забирають повітря знадвору, нагріваючи його внутрішнім.

Був сьогодні у такому будинку. Шумить ця штука десь на рівні доволі забитого порохом комп'ютера. Ніби інсталяція нова, але кривизну рук майстрів звичайно не виключаю.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 13-10-2013 у 22:49


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Цитата:
Правда, можна поставити теплообмінники, про які я вже десь тут здається писав на форумі, які забирають повітря знадвору, нагріваючи його внутрішнім.

Був сьогодні у такому будинку. Шумить ця штука десь на рівні доволі забитого порохом комп'ютера. Ніби інсталяція нова, але кривизну рук майстрів звичайно не виключаю.

До речі, добре, що ти про це написав. А то по параметрах на папірцях все красиво, а я незабаром збираюся в офіс таку штукенцію поставити.
Треба, щоб мені спочатку показали все це в дії.
Хм... Монтажники ("фірмові") беруть 600-800 грн. за встановлення. За дірку в стіні, холера! Може тому і беруться люди самі ставити, а руки не у всіх з потрібного місця...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 13-10-2013 у 22:53


Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  
А от "загадка для детей". Обліпив я свою хату солярними панелями і перейшов на автономне електопостачання. Фантазуємо - праску не включаю, пральної машини не маю, карочє, трохи освітлення і компутер з теликом. Акумуляторну в підвалі побудував, енергії вистарчає.
Тепер, увага, питання.
Чи потрібен мені електролічильник?
Приймаються лише аргументовані відповіді. Не "Так" чи "Ні", а "Так, тому що...." чи "Ні, тому що..."
Правильна відповідь буде опублікована через 48 годин - якщо комусь то цікаво буде.

А мене більше соляні панелі зацікавили.
Те, що про них нагуглив дещо не в'яжеться з енергозберіганням. Може це якісь інші панелі? Про що мова, якщо не важко?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 14-10-2013 у 18:45


Solarpanel
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 14-10-2013 у 18:55


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Цитата:
Правда, можна поставити теплообмінники, про які я вже десь тут здається писав на форумі, які забирають повітря знадвору, нагріваючи його внутрішнім.

Був сьогодні у такому будинку. Шумить ця штука десь на рівні доволі забитого порохом комп'ютера. Ніби інсталяція нова, але кривизну рук майстрів звичайно не виключаю.

До речі, добре, що ти про це написав. А то по параметрах на папірцях все красиво, а я незабаром збираюся в офіс таку штукенцію поставити.
Треба, щоб мені спочатку показали все це в дії.
Хм... Монтажники ("фірмові") беруть 600-800 грн. за встановлення. За дірку в стіні, холера! Може тому і беруться люди самі ставити, а руки не у всіх з потрібного місця...


мова про шось типу Прани ? я за установку платив вже не памятаю точно скільки, але в районі 300 грн. прийшло 2 дядька, з установкою HILTI і отак от пробурили отвір в стіні (під кутом донизу на вулицю чуть)
http://www.youtube.com/watch?v=S9uLbk34AzI
а решта підключення там елементарне.. пару проводів під'єднати.
ще певно якість самого виробу впливає.. в мене наприклад в одній установці вентилятор там об шось черкає і видає мінімальний додатковий шум.

по шуму замітно що воно працює (в нічному режимі) - не безшумно це точно. але мій домашній комп шумить більше наприклад.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 15-10-2013 у 19:28


Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  
Обліпив я свою хату солярними панелями ...
............................................
Чи потрібен мені електролічильник?
Хочете сказати, що Вам за автономні кіловатгодини зелений тариф доплачують?:rolleyes:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 15-10-2013 у 20:40


Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Сокальський  

Хочете сказати, що Вам за автономні кіловатгодини зелений тариф доплачують?:rolleyes:

48 годин пройшло, одна людина зацікавилася...
Ну, майже так, але не зелений, а фіолетовий, і не доплачують, а зтягують...
Справа в тому, що поставивши собі сонячні батареї, Ви автоматично набуваєте гордого звання "виробник електроенергії". А тому повинні платити ПДВ на вироблену електоенергію і податок з прибутку. Кому продаєте? А собі самому.
То не анекдот, то правда така.
Скоро за зроблений шашлик для себе у дворі почнуть ПДВ брати, як з власника ресторану. Причому такого, де і алкогольні напої подаються.
Хто ще до Євросоюзу хоче?
Для тих навалом подібних історій, типу "однакова ціна сигарет", "стандарт кривизни огіркив" і т.д. Але то вже оффтоп, вибачте.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 15-10-2013 у 21:06


А ще якісь прецеденти оподаткування чогось, що виробляється для власного споживання, є? Бо, наскільки я собі уявляю, в таких випадках оподатковується не сам вироблений продукт, а затрачений природний ресурс (земля, де я щось посадив чи не посадив, напр.) Виходячи з такої логіки, за сонячну енергію треба брати податок незалежно від того,чи я її якось використовую, а просто за фактом попадання сонячного світла на мою ділянку.:baddevil:
пс Пропоную ноу-хау -- дихальну маску з лічильником спожитого повітря:lol:




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 15-10-2013 у 22:20


Тиц!
http://www.rg-rb.de/index.php?option=com_rgchik&task=item&i...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 15-10-2013 у 22:33


Я оце днями 100 з гаком літрів яблучного соку закрутив і в підвал запакував, малюкам про запас. То за німецькими законами за це також нарахують податок? А за ті яблука і грушки, які я висушив? А за ті, які я з'їв прямо на дереві?:lol:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 16-10-2013 у 08:56


Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  

48 годин пройшло, одна людина зацікавилася...

Ну, майже так, але не зелений, а фіолетовий, і не доплачують, а зтягують...
Справа в тому, що поставивши собі сонячні батареї, Ви автоматично набуваєте гордого звання "виробник електроенергії". А тому повинні платити ПДВ на вироблену електоенергію і податок з прибутку. Кому продаєте? А собі самому.
То не анекдот, то правда така.
Скоро за зроблений шашлик для себе у дворі почнуть ПДВ брати, як з власника ресторану. Причому такого, де і алкогольні напої подаються.
Хто ще до Євросоюзу хоче?
Для тих навалом подібних історій, типу "однакова ціна сигарет", "стандарт кривизни огіркив" і т.д. Але то вже оффтоп, вибачте.

Я зацікавився, але віднісся як до інженерної задачі. І тому придумати не міг, навіщо тут лічильник. Ну, крім німецької звички все обліковувати, але це виходить за інженерні межі :)
Але оскільки запитання прозвучало, значить був підвох, а в чому він я і здогадатися не міг. Тому вирішив - промовчи, хай думають, що ти розумний.
Що скажеш, круто.
А як же з шумом в пресі щодо стимуляції і дотацій в розвиток альтернативних джерел і економії? Показуха?

До речі, а посудитися ніхто не пробував? Чи попротестувати, погром який вчинити? Адже факту продажу немає. А факт порушення свобод є. Попросту кажучи, розводять.
Чи протестувати в европі тільки толерастам можна?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 16-10-2013 у 08:58


Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Сокальський  
А за ті, які я з'їв прямо на дереві?:lol:

А оце вже злочин! Крадіжка!
Треба було зірвати, упакувати, продати собі, заплатити податки, а тоді вже їсти.
До речі, більше 100 літрів - це вже промислові масштаби, тут уже податком на розкіш попахує.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 16-10-2013 у 09:04


Дурня якась.
Можливо, це лише, якщо хочеш продавати вироблену енергію іншим?
Якщо поставити бак з водою, який буде грітися сонцем влітку, то треба поставити лічильник води і заплатити державі як за гарячу воду?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-10-2013 у 10:18


Не знаю як в Євросоюзі, але точно пригадую, що кілька років тому у Тернополі судили (і засудили на умовний строк) директора заводу, який виробляв власну електриктрику (не памятаю як), і нею користалося підприємство з метою економії, і з тієї ж мережі електрику брали арендарі приміщень адмінбудівлі заводу. Електрику він в принципі не продавав, але звичайно, якусь копійку обленерго недоотримувало.
Так що маразм це не тільки в ЄС.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 16-10-2013 у 20:14


Відповідаю без цитування.
Судутися марна справа. В моєму посиланні зазначено роз*яснення федерального суду, куди вже вище? Любий суд буде брати то роз*яснення за основу.
В тому ж посиланні сказано, що оподатковується ВСЯ вироблена електроенергія, а не тільки та, що продана.
Оподатковується тільки вироблена ЕЛЕКТРОенергія. Теплову, хімічну, ядерну виробляйте і споживайте абсолютно задурно. Самостійно вироблені соки, компоти, квашені огірки і т.п. так само не оподатковуються (поки що). Про шашлик я пожартував. А от самогонка коштує гебюр 120 євро на рік паушально. Сплатив - можеш гнати, і хоч пий, хоч продавай, хоч в бензобак заливай.
Однією рукою дають дотації, а другою здирають податки з тих дотацій? Так то ж улюблена німецька позиція, фінанцамт не пхається до справ умвельтшутцамта, а ті відповідають їм взаємністю.
А протестують з погромами тільки ідіоти. В нас такі є, але негусто.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 16-10-2013 у 20:56


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Не знаю як в Євросоюзі, але точно пригадую, що кілька років тому у Тернополі судили (і засудили на умовний строк) директора заводу, який виробляв власну електриктрику (не памятаю як), і нею користалося підприємство з метою економії, і з тієї ж мережі електрику брали арендарі приміщень адмінбудівлі заводу. Електрику він в принципі не продавав, але звичайно, якусь копійку обленерго недоотримувало.
Так що маразм це не тільки в ЄС.

Це ти з точки зору здорового глузду розглядаєш, а не з точки зору податкового кодексу :)
Насправді, в цьому випадку як раз логічно. Це підприємство. Виробництво електроенергії є одним з видів економічної діяльності (35.11 по КВЕД), яка підлягає ліцензуванню. Будеш ти його продавати, чи ні. А він неофіційно собі виробляв, для виробничих нужд. Ще й орендарів живив.
Так що тут примахатися можна цілком на підставі закону.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 16-10-2013 у 22:50


Трохи офтопу.
Стосовно податку на шашлик. Як би не було смішно, але такий існує в одному з регіонів Бельгії :) Так борються з глобальним потеплінням.
А взагалі існують податки на мир, і навіть на, перепрошую, коровяче пукання (Естонія) :)

Кому цікаво, то тут детальніше
http://www.forbes.ru/forbeslife-photogallery/234249-10-samyh-neobyc...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 7-12-2014 у 03:49


http://business-tv.com.ua/videos/4902-aktualna_tema.html



Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 28-4-2015 у 09:31


http://www.youtube.com/watch?v=tWrsleH01tk



Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4    6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8737
Реклама: