Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Чи існувала розвинута працивілізація?
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 10-7-2011 у 15:35
Чи існувала розвинута працивілізація?


Піпаміди Єгипту, Сфінкс, піраміди Америки, плато Наска, Баальбек, карта Пірі Рейса. різьблені камені Іки.... (список дуже великий) - в тій чи іншій мірі свідчать про те, що не все в порядку з офіційною історією. Теорії Денікена аж занадто збочені в бік інопланетних палеоконтактів, а ортодоксальні єгиптологи вперто твердять, що піраміду (наприклад) Хеопса мідними інструментами та дерев"яними ричагами звели тисячі рабів та ремісників... Давайте спробуєм пофілософствувати на цю тему. І потім на тему - як працивілізація могла вплинути на виникнення і розвиток всіх світових релігій? ...:)



Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 10-7-2011 у 19:07


Ыыыыыыыыы... "Мідні рЫчагЫ???":o В Єгипті фараонів???:o Пардон, то трохи зарано...

Але не в тім річ... Для мене колись виявилося дивним, що колонель Кольт зробив свого інструмента задовго до винайдення електромоторів. Тобто все точилося вручну...
Основне в спорудженні таких циклопічних споруд, як говорили древні їпонці, "нє нуза таяпіза!":lol:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 10-7-2011 у 22:25


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  
І потім на тему - як працивілізація могла вплинути на виникнення і розвиток всіх світових релігій? ...:)

А що, крім релігії ні на що не вплинула? А давайте про Марс поговоримо, як цивілізації на Марсі вплинули на розвиток політичних партій в Західній Україні в 2004-2010 роках :lol:




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 11-7-2011 у 08:46


Не знати і віджартуватись, це одне...
А знати... - поділіться... Бо бог війни Марс, мабуть від сорому ще більше почервонів спостерігаючи, що робиться в боротьбі за владу між нашими політичними партіями, і він міг би потерати руки від задоволення, якби сам розумів, що тут робиться. і де правда в тому брудному болоті...

Але нам не відмахнутись від того, що на Флориді самотній Ед Ліндскальнш в честь своєї коханої (вже в середині 20 століття) збудував з багатотонних блоків Кораловий замок, і перед смертю заявив, що відкрив секрет будівництва пірамід...

Не відмахнутись від того, що згідно Книги Єноха, Бог наслав потоп, для того, щоб знищити цивілізацію, створену його непокірними, бунтівними ангелами...

І що є багато дивовижних речей, вивчаючи, і розуміючи котрі, ми можливо зрозуміли б - Хто ми. що тут робимо, що витворяємо декларуючи, що ми християни котрі виконують заповіді ... любити ближнього, як самого себе...!




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 12-7-2011 у 01:35


Піраміду побудувати нескладно. Тому їх і будували немаючи толком інструментів і знань.
Я думаю що крута позаземна цивілізація побудували би купу якихось нормальних замків або хмарочосів а не ті примітивні піраміди :)

тут є хороша стаття на цю тему.
http://lurkmore.ru/%D0%9F%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%B4%D0%B0
http://lurkmore.ru/%D0%9F%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%B4%D0%BE...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 12-7-2011 у 09:20



А все таки, що зображено на цьому фото?
snapshot20110712090155.jpg - 53kB
Японці попробували збудувати на плато Гізи піраміду в п"ять разів меншу за піраміду Хеопса, і на певному етапі зупинились, оголосивши, що сучасними технічними засобами це зробити неможливо.




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 12-7-2011 у 09:36



Це Баальбек.
snapshot201107120928191.JPG - 68kB
На рівні голови людини починається найбільший в світі, використаний в будові камінь-трилітон, котрий сучасною технікою практично неможливо підняти на таку висоту.




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 12-7-2011 у 11:13


Цитата: Початково розміщене учасником vovka  
Піраміду побудувати нескладно. Тому їх і будували немаючи толком інструментів і знань.
Я думаю що крута позаземна цивілізація побудували би купу якихось нормальних замків або хмарочосів а не ті примітивні піраміди :)

:lol::lol: не згідна, якраз піраміди і відображають, що знання були непогані... піраміди стоять вже тисячоліття, а хмарочоси навряд чи стільки протягнуть...;)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 12-7-2011 у 18:35


(с) "Що, куме, не кажіть, але біля д... ноги таки грубші!":saint:


Коли будували піраміди, земля була дешевша, можна було ширший :baddevil:хвундамент зробити!




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 12-7-2011 у 20:15


Власне тому, що ноги ростуть з вищезазначеного місця, дуже важливо не розівчитися ходити, бо єгиптяни після четвертої династії, таки розівчилися будувати піраміди з велетенських блоків і помалу перейшли до будівництва з невеличких камінців і глиняної цегли...

snapshot20110712211326.jpg - 97kB




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-7-2011 у 21:46


Мені здається, що тема недооцінки стародавніх цивілізацій справді цікава. І неможливо при зрілому аналізі не погодитися, що та ж піраміда Хеопса є унікальною для планети спорудою. А скільки інших унікальних творінь є маловідомими або загубленими, як давній Вавілон чи палац Міноса.
"Героїчно" будований в 19 столітті Суецький канал успішно був збудований тими ж Єгиптянами кілька тисяч років перед тим. Відомі також факти і гіпотези неймовірних з нашого боку мандрівок планетою стародавніх людей тощо...

Але мені здається, що тут більше дається чути якась зашкарублість оцінок давнини. Немов би в давнину гірші люди жили. Так виглядає, що окремі суспільства були блискуче організовані, здатні вирішувати дуже складні соціальні задачі, управляти державою тощо. І без релігії тут звісно також не обійшлося.
Чимось піраміда Хеопса мені нагадує політ на Місяць. І одне і друге є результатом колосальної суспільної напруги, продуктом консолідованих зусиль держави. Як тільки амбіційна мотивація щезає - зразу проект виявляється уже невідтворювальним. На Місяць уже ніхто не літатиме :( Хіба туристи ;)
До речі, чим побудова ПХ закінчилася, нагадувати не треба?
Просто на фоні уяви про стародавніх людей як про бидло і заледве не півзвірів звичайно що розум відмовляється визнати за ними право на звершення.
Мені простіше - у мене дома є кілька інструментів кам'яного віку. Знаєте, цей рівень виконання звичайного побудового інструменту вражає. Ідеально оформлено, шліфовано, рівнесенько, естетично.... Тому я не дивуюся їхнім досягенням, але я ними захоплююся! :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-7-2011 у 22:37


Цитата:
До речі, чим побудова ПХ закінчилася, нагадувати не треба?

Що таке ПХ і чим закінчилося?

Цитата:
Знаєте, цей рівень виконання звичайного побудового інструменту вражає. Ідеально оформлено, шліфовано, рівнесенько, естетично....

Бачив у музеї ідеально круглі отвори в гранітних (здається) молотках. І як вони їх робили...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 12-7-2011 у 23:48


1. Чим могли древні єгиптяни просверлити в граніті таку дірочку?
2. Це слід якогось високотехнологічного інструменту на внутрішній стінці саркофагу в піраміді Хеопса:
3. Викопана каменюка в Тіуанако (Болівія)




snapshot20110713000632.jpg - 117kB snapshot20110712093708.jpg - 71kB



snapshot20110713003742.jpg - 82kB

Запитань багато... а відповідь одна: Високорозвинута працивілізація була! От тільки хто? Коли?...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-7-2011 у 01:21


Не знаю чим, але могли. Бо бачив такі на старіших предметах.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-7-2011 у 07:35


Цитата:

1. Чим могли древні єгиптяни просверлити в граніті таку дірочку?

У мене лежить дома камяна сокира з значно акуратнішим отвором :) . У вечері кину фотку, зараз часу не маю :(
І який смисл володіючи технологіями обробляти камені, а не робити наприклад інстументи з якоїсь сталі?

Цитата:
Що таке ПХ і чим закінчилося?

Піраміда Хеопса.
Її будова вочевидь потребувала колосальних суспільних зусиль Єгипту. Після її спорудження у суспільстві почалися соціальні конфлікти, які закінчили собою існування єдиної держави на кілька століть (здається якось так мене вчили, але я точно не пам'ятаю).

Тут слушно було зазначено, що
Цитата:
бо єгиптяни після четвертої династії, таки розівчилися будувати піраміди з велетенських блоків і помалу перейшли до будівництва з невеличких камінців і глиняної цегли...

Аналогічно, американці розівчилися літати на Місяць. Для суспільства такі мегапроекти виявилися занадто складними і не надто ужитковими.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 13-7-2011 у 16:57


По власному досвіду: мурувати зі звичайної цегли простіше, ніж з "півторачки" і тим більш зі шлакоблоку.:baddevil:



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-7-2011 у 17:57


Оці сокирки я обіцяв сфоткати.
Не знаю що там в Єгипті, а в нас таке робили, і робили очевидно без "високотехнологічного інструменту", якимись доволі тривіальними засобами.
Просто вони були дуже старанні та працьовиті :)

IMGP9298.jpg - 139kB




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 13-7-2011 у 18:30


А на скіфське золото подивитися, яка то майстерність... золота пектораль чого хіба варта...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 13-7-2011 у 19:02


Оці сокирки я обіцяв сфоткати.
Не знаю що там в Єгипті, а в нас таке робили, і робили очевидно без "високотехнологічного інструменту", якимись доволі тривіальними засобами.
Просто вони були дуже старанні та працьовиті :)[/ rquote]


Ви не пробували зробити міні дослідження:
Що це за камінь? Часом не діоріт?
Скільки цому виробу, хоч приблизно років?
Де він знайдений?

Це насправді дуже цікаво.




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-7-2011 у 20:23


Знайдені ті сокири на Волині у селі Листвин. Наскільки я розумію, це пора трипільської культури, тобто він десь з тих часів що і піраміда Хеопса ;), але на жаль, я вже розгубив свої археологічні знання, а людини, яка знайшла ці предмети (і дуже багато чого іншого, у тому числі і гарнішого) уже давно нема на світі :(

Цитата:

А на скіфське золото подивитися, яка то майстерність... золота пектораль чого хіба варта...

Нє, ну скіфське золото це вже майже сучасність :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-7-2011 у 20:26


Є дуже майстерно зроблені ножі, списи, сокирки з того ж кременя. Батько (а це він у мене був архелогом) сам експериментував - пробував зробити такі вироби наявними на той час засобами. Результат - переконався, що теоретично можливо, але дуже складно, вимагаються рідкісні навички.
Потім я бачив по Діскавері якусь передачу, де якийсь французький учений на живо робив якийсь кам'яний інструмент на рівні тих, що я тут сфотографував.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 14-7-2011 у 00:59


Я все до того, що в давнину все-таки була високотехнологічно розвинута цивілізація.

І хоча Еріх Фон Денікен в своїй книзі "Колесниці Богів" наводить дуже багато реальних фактів - слідів, залишених нібито інопланетянами, особливо спираючись на Шумерську міфологію. записану клинописом на глиняних табличках, де прямо оповідається про приліт Богів - Анунаків з планети Нібіру... - мені більше до вподоби версія існування Атлантиди.
Знаменитий американський ясновидець Едгар Кейсі в своїх сонамбулічних "читаннях" дуже детально описує загибель Атлантиди і переселення її, переживших катастрофу мешканців в Єгипет і на інші вцілілі території. Але ... УВАГА ! В Кейсі є одна - дві загадкові фрази, на які дослідники просто не звертають увагу: "Великі Вчителі приходили з підніжжя сучасних Карпат..."
А не менш знаменита болгарка Ванга якось сказала, що інструменти, якими будувались піраміди сховані в горах на території сучасної Румунії...
Звичайно - Кейсі і Ванга не вчені історики чи археологи, і науковий світ не дуже прислухається до їхніх слів. Але - нема диму без вогню...
Ееех, якби серед учасників форуму знайшовся хтось, хто знає більше...






Приєднаний файл: phpMAZmOz (60kB)
Цей файл був завантажений 680 разів Це каменоломня біля Мачу Пікчу в Перу з явними слідами чогось близького до сучасної болгарки.


snapshot20110713233958.jpg - 61kB Це та ж сама дірочка в граніті, крупнішим планом, де виразно видно спіральні сліди різця-сверла



snapshot20110714021930.jpg - 123kB snapshot20110714022305.jpg - 169kB Це, ніби то майстер в спецодязі з архіболгаркою в руках...(Паленке, Мексика) і пілот літаючого апарату, що п"яткою тисне на ричаг "газу" а руками керує... (Кришка саркофагу царя Пакаля, Паленке)




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 18-7-2011 у 19:05


Шановні форумчани! Що ви бачите на цих фотографіях?

snapshot20110715034341.jpg - 49kB snapshot20110715035916.jpg - 40kB

snapshot20110712090155.jpg - 53kB

Будьте ласкаві, поділіться асоціаціями!
Невже Ви бачите косарів з бесагами в яких, мабуть спаковано скибу хліба та сулію молока...?
Невже це господиня заспокоює перелякане кошеня в якого шерсть стала дибки...?
Або може це бджілка летить на квітчате поле, де обсипалась від часу штукатурка, тому квіти трохи чудернацькі?...
Саме так трактують ці речі деякі науковці-традиціоналісти...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

question.gif написано 21-7-2011 у 19:51


І чому ніхто не хоче продовжити дискусію?



Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-7-2011 у 21:08


Іване, а поясніть, чому ту саму кам'яну сокиру, кістяне веретено, крем'яний спис - знаходять по всьому світу, масу екземплярів. Для багатьох культур проведена реконструкція побуту, способу існування і т.п.
А от жодної болгарки якою вирізали щось там в камені чи свердла чи ще чогось технологічного - нема? Працивілізація перед колапсом здійснила строгий облік технологічних засобів, а потім їх до одного анігілювала?
І навіщо працивілізації були потрібні крем'яні сокири? Як сувеніри чи як спосіб надурити сучасних археологів? Незрозуміло..




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8750
Реклама: