Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: А є тут автомобілізований люд? (+)
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

question.gif написано 4-4-2003 у 10:52
А є тут автомобілізований люд? (+)


Сабж, власне.

Для гуртування, обміну досвідом і т.д.

Одразу підкину ресурс хороший - www.autoua.net

Заходьте, трохи розбавимо тих київських москалів галичанами! :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-4-2003 у 18:42


А де там розбавляти :)? У форумі?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-4-2003 у 00:32


Ale zh i tormoz toi site...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-4-2003 у 00:35


Hosting u HostRocket.com.
Napevno kil'ka tysyach sajtiv navishaly na odyn IP
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 8-4-2003 у 12:40


Там вже вели мову про те, щоб зробити зеркало в Україні.
Але власник AutoUA.net (TM) поставився до того вельми негативно...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-4-2003 у 09:33


Гей, мотоциклісти, відгукніться!
Автомобілісти, як на мене, занадто "приземлені"!!
Чи ж не "круто" на чотирициліндровому Кавасакі "підкотити" під кафе? І він (мотик!) своїм "задом" буде (напевне ж!) привертати увагу краль (а-а-х!).
Або ж - на світлофорі залишити всіх "з носом", посіявши легкий вітер...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 9-4-2003 у 12:30


2 Яндрух

Ну, залишити всіх з носом можна і на дволітровій турбованій імпрезі WRX :) І не потрібно для цього мокнути під дощем влітку і дивитись на свій транспорт, законсервований в гаражі, взимку.

А якщо серйозно - як в наших обставинах залишати таке чудо там же, біля кафе, зайшовши всередину? Чи застанеш його, вийшовши знову на вулицю?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-4-2003 у 15:33


Ну, во - я ж казав, шо автомобілізований люд "приземлений": відразу - змокне, можуть вкрасти і тп....
Та той ралійний монстр Subaru втричі дорожчий від середньостатистичного "японця"...
І для "пілотування" ним потрібно, напевне ж, підвищену водійську майстерність.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 11-4-2003 у 16:28


Zrobit opytuwannia: czomu widdajete perewahu, awto czy motocykl. Ja ne xoczu sam robyty, bo kyrylyci ne maju. Szczos dana tema ne korystujetsia welykoju popularnistiu.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 14-4-2003 у 10:43


2 Яндрух
:) І не кажи, хороша романтика. Усесь мокрий, з голови до ніг заталяпаний грязюкою підїжджаєш до кав`ярні, чим дійсно справляєш колосальне враження на гарненьких панночок, після відвудувань якої романтично шукаєш вкрадений мотоцикл :D :D :D Не знаю, я навіть свій велосипед не ризикую залишати біля магазину, а тут - японський мотоцикл.

Щодо майстерності водіння, то повнопривідний автомобіль на початку маневру поводить себе як передньопривідний, а в кінці - як задньопривідний. А підвищена водійська майстерність - вона в будь-якому випадку потрібна для безпечної їзди.
Крім того для безпечного пілотування мотоциклу потрібно не менше водійської майстерності.

Я говорив не про ралійного монстра Субару Імпрезу по класу А, яка дійсно коштує 350 тисяч мертвих американський президентів, а про його серійного брата, вартістю 21 тисяча (чи щось близько того) тих же перзидентів в базовій комплектації. Не думаю, що японський мотоцикл аж так дуже дешевший.
Вказана Імпреза теж приймає участь у раллі, але вже по класу N (тобто, авто серійні без спец. доробок).

2 Користувач Олесь
Не думаю, що це потрібно. Мотоцикл і автомобіль - дуже вже різні засоби пересування. І використовуються для різних потреб. Тому порівнювати їх не коректно.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Eller
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 22-1-2003
Нема на форумі

Настрій: нормальний

[*] написано 19-4-2003 у 03:05


Давно вже зареєструвався на тому сайті, але справді, зі Львова майже нікого, а київські проблеми мене мало торкаються. Давайте спробуєм розбавляти :-)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-5-2003 у 09:27


Чим розбавляти?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 13-5-2003 у 09:34


Галичанами! Нещодавно там спілкувались виключно російською, тільки я один був аки біла ворона. А тепер ще декілька чоловік, глядиш, перейшло на українську. Ось що я мав на увазі :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 29-7-2003 у 14:45
Toyota Yaris


Шкода, що така непогана тема занепадає. Будем обмінюватися досвідом. Отже, Toyota Yaris - мої враження. Наша фірма їх накупила і тепер заставляє працівників ними їздити.
Відразу хочу зазначити, що до японських машин маю трохи передвзяте ставлення. Не лежить до них душа, і все. Але це чисто суб'єктивно, бо основне своє призначення засобу пересування ці авта виконують непогано. Мені навіть подобаються деякі речі в Ніссанах, якими я часто їздив.
Отже, Яріс - базовий варіант - тридверовий хетчбек. Літровий двигун, 48 kW / 6000 об. хв.^-1. Жере 6,8 літра/100 км в місті, поза містом 4,9 . Ціна приблизно 9000 EUR. З цим зрозуміло, авто для міста, маленьке, двигун слабенький, економний. Багажник розрахований на то, щоб туди покласти портфель з паперами і торбу з накупленими продуктами, не більше.
Всередині відразу кидається в очі панель приладів, тобто її відсутність - тільки посередині дошки є такий ніби повернутий до водія перископ, в якому на цифровому табло світиться показник швидкості, обертів і в певних випадках інша додаткова корисна інформація. Може це справа звички, але мені було незручно. Я звик, щоб прилади були просто під очима, а не завертати голову вбік, щоб взнати, з якою швидкістю їдеш.
Відчуття таке, ніби сидіння дуже високо - як в бусі. Взагалі той Яріс має підвищений кузов.
Радіо забудоване до панелі посередині, причому його табло виконує ще додаткові функції - на ньому зображається різна навігаційна інформація, наприклад скільки літрів авто їсть за даних умов їзди, скільки ще є в баку і на скільки кілометрів за таких умов того бензину вистачить. Цікава штука.
В їзді веде себе без особливостей. Тільки як сяде до авта пару хлопів, то та економність двигуна вилазить боком - динаміка відразу не та.
Ну і ще - фари дуже великі, тому в авта здивований вигляд. :)
Мій вирок: все псує та цифрова панель;
авто дійсно для міста - на дорозі йому бракує потужності двигуна, особливо якщо в авті є пару пасажирів;
як на авто для міста воно задороге.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 21-1-2004 у 14:31
Toyota Yaris


Хочу частково перепроситися до Яріса ;) - на снігу і леді дороги тримається прекрасно, попри малу масу - авто легеньке і я їхав сам. Я був приємно вражений. :cool:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-1-2004 у 15:08


Яріс і мусить добре їхати взимку - легка, переньопривідна машина з широкою (по відношенню до своїх розмірів, звісно) колією. Ну і коротка база - задом менше крутити має.
Взагалі, з одного боку легкі машини більш охоче зриваються в зноси/заноси, але і вернути керованість теж простіше.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 21-1-2004 у 16:14


І ABS вона має. Дрібниця, а приємно. :D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-1-2004 у 16:27


:)
Я би, чесно кажучи, на зиму відключав ту АБС куди подалі. На чистому асфальті вона корисна, сумнівів нема, але на льду - без неї швидше зупинишся. При наявності вміння, звісно.
Досі пригадую, як один знайомий розказував, коли він на Пасаті Б4 з АБС при швидкості 20 км/год зупинявся - 15 метрів гальмівного шляху!
Ні, я краще сам...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 21-1-2004 у 16:43


Що ж, доведеться відключити. Хоча мені то так подобалося... :( Я навіть за допомогою ABS-у визначав, чи дорога слизька - давив на гальмо і чекав, чи буде абеесити. :D А ще Яріс на леді дуже легко, зручно і гарно розвертати на 180 градусів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-1-2004 у 17:14


Цитата:

Що ж, доведеться відключити.

Ов, стоп! Та не треба! :)
Ти сам мусиш з тим розібратись. Це я так для себе визначив, але кожен сам собі господар.
Береш так. Їдеш на якусь покриту льодом площадку, розганяєшся до визначеної швидкості і гальмуєш - раз без АБС, раз з нею. І міряєш гальмівний шлях.

Але без АБС треба гальмувати "правильно" - ривками. Якщо просто тиснути на гальма, то краще вже з АБС.

А на 180 градусів - таки так, зручно. Їдеш собі, треба розвернутись, а місця нема, дорога вузька. Не біда, кемо в бік, кидаєш газ, ручник, газу - і вже їдеш у зворотньому напрямку :) Я так іноді піжоню :rolleyes: коли машин і людей довкола нема, а то не доведи... Влітку так не вийде. Тобто вийде, але коліс шкода, один раз зробив - більше не буду :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 23-1-2004 у 14:57


:D
Власне я спершу кожне авто завжди випробовую - специфіка роботи така, що деколи за день їздиш двома а навіть і трьома зовсім ріжними моделями авт. Тому особливо на слизькій дорозі завжди спершу пробую, як авто себе поводить - поворот, гальмування гальмами, гальмування двигуном, а тоді вже визначаю безпечну для даного авта за даних умов швидкість і стиль їждження. На Ярісі по засніженому автобану спочатку їхав 80-90, потім спокійно тримав штатних 130 і все було добре, включно з гальмуваннями. Єдина незручність - обгін ТІR-у - мала маса, тому автом кидає. І боковий вітер відчувається.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 23-1-2004 у 18:43


Чи не бачив хто у Львівському поближжі чогось подібного до
*вільної, досить широкої асфальтової площадки*

Видивився було у сусідньому Жешові таку --
3-пасмову парковку, вільну по вечорам, де люд досить грунтовно тренувався на оволодіння самоходом в процесі заносу на льоді
(то і я собі так трохи спробував, машинно там будучи)
Загалом - то мені _досить_ у Львові допомогло
(мін. на 2 аварії менше)
То хотілося би і тут (у поближжі) таке знайшовши
- коллегам порадити щоб і вони собі цей корисний навик витренували.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-1-2004 у 14:28


колись перед в"їздом в Брюховичі був такий майданчик, не знаю, правда, чи він зараз є, і в якому стані...



я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-1-2004 у 15:37


Якщо навпроти Брюховицького цвинтара - то є, і там навіть якийсь ремонт зробили.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 29-1-2004 у 10:59


Так, там мій знайомий недавно тренувався. Так що є.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 876
Реклама: