Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: увага: Львівські хакери
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 3-8-2011 у 19:59
увага: Львівські хакери


Сьогодні зайшла в нещодавно відкритий салон зв*язку Інтертелеком на проспекті Свободи (новий cdma-оператор), думаю, може й мені тре таке. Дівчинка відвела мене до спеціаліста, який буцімто повинен був мені сказати, чи годиться htc wildfire для роботи з їх мережею. Сидить одразу в першому залі, справа.

Він узяв мій телефон, швиденько відкрив якусь програму, щось там подивився і віддав мені зі словами, шо ні, не годиться. Я вже відходжу і бачу, що у мене зверху біля іконки зв*язку якась нова іконка. Вертаюся і питаю, що це таке, а він мені відповідає - це, мовляв, я вам Едж включив. Я вже відчула, шо шось не те, бо Едж він у мене є завжди, його не тре вмикати-вимикати.

Кажу - вимикайте ту іконку, мені того не тре. Вже коли прийшла додому, розібралася, що спеціяліст мені вмикнув Portable wifi Hotspot і мобільну мережу!!! Тобто вдома мій телефон працював би як роутер від моєї домашньої мережі і роздавав би інтернет наліво і направо (що не так страшно,бо у мене безлімітка, але чи довго б він протягнув так?). А не вдома б за три хвилини мій рахунок мобільного б обнулився, якби хтось до того вайфаю у телефоні підключився (враховуючи те,що наш gprs коштує по 5 грн мегабайт). Добре, що я утиліткою відключаю поновлення даних, коли виходжу з дому.

Ось так у нас бавляться з телефонами клієнтів. Мо я виглядаю на чайника, не знаю. Думаю, багато кобіт і не тільки, так виглядає :-) Так що будьте уважними, не давайте телефон (особливо наворочений) в чужі руки, намагайтеся розібратися в тому телефоні.

А то потім може виникнути ситуація типу *а чому мій телефон так швидко розряжається?*, *а чому у мене такі рахунки за інтернет?*, *куди пропадають гроші з мого мобільного?*.

Передбачаючи питання, скажу, - що це не було якоюсь помилкою спеціаліста, - він за 5 секунд зайшов туди, куди не кожен додумається, відкрив спеціальну програму для беспровідного хотспота, потім вмикнув мобільну мережу. Іконку вимкнув за 5 секунд, - і теж чітко знав, що робив.

Ось така історія.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-8-2011 у 23:40


Виникає цілком очевидне запитання - навіщо це йому?
Хіба що ваш сусід :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 4-8-2011 у 00:57


Вочевидь, не все робиться для вигоди. Це просто хулiганство. Вандалiзм. Причина для мене загадка. Заздрiсть, нудьга, або просто для приколу.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-8-2011 у 09:33


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Виникає цілком очевидне запитання - навіщо це йому?
Теоретично він може отримувати чималий відсоток від грошей, на які дуже швидко попадає абонент. Але, по-перше, це проходить лише з контрактними абонентами, а по друге операторм нема сенсу вдаватися до таких незаконних методів.



Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 4-8-2011 у 10:46


При чому тут оператор? Пацан просто хотів приколотися з глупої і впевненої на вигляд тітоньки з навороченним телефоном. Молодь тепер часто робить речі просто *по приколу*.

Мені жаль тепер, що в свій час не розказала історію про те, як після повідомлення на цьому форумі *не можу налаштувати мережу* мене просто тероризував малолітній хакер. Стукав в мою аську, вимагав адресу, постійно пропонував прийти і заладнати мережу за допомогою *чарівної дискетки*( !!!!!!! ).

Мережу зробила сама, без дискеток, дуже просто, за дві операції, які мені підказав електронною поштою знайомий з Англії.

Можу розказати про те, як хакери підміняли мою адресу, сніфили трафік, - і як провадер нічого з цим не міг зробити, і мені прийшлося з ним говорили самій.

Як ви гадаєте, для чого я все це розказую? Мо мені просто нема що робити? Для мене зараз часто є загадкою мотивація молодих людей нового покоління, вони інші, я їх не розумію. Ось ви мені скажіть. для чого він це зробив?




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-8-2011 у 16:23


Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
Мені жаль тепер, що в свій час не розказала історію про те, як після повідомлення на цьому форумі *не можу налаштувати мережу* мене просто тероризував малолітній хакер. Стукав в мою аську, вимагав адресу, постійно пропонував прийти і заладнати мережу за допомогою *чарівної дискетки*( !!!!!!! ).
Не ображайте горду касту хакерів, з якою малолітній бовдур нічого спільного не має. Хакери сьогодні все більше виступають єдиними справжніми борцями з великим бізнесом, що біль-менш заслуговує хоя на якусь повагу.



Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8783
Реклама: