Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Чи вистачить у Блохіна сміливості замахнутись на "Шевченко&ko"...
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 11-8-2011 у 11:30
Чи вистачить у Блохіна сміливості замахнутись на "Шевченко&ko"?


Після вчорашної поразки дуже зацікавила мене ідея Блохіна, яку він висловив ще перед матчем:

Цитата:
Тренер натякнув, що якщо так триватиме і надалі, то двері в збірну для нього прикриються. "У збірній повинні бути лідери. З Шевченком ми поговоримо. Якщо він потягне, то гратиме за збірну, якщо ні, то ... Я теж колись закінчував", - повідомив Блохін.

Більш строго наставник відноситься до ще одного гравця "Динамо" Артема Мілевського. Він повідомив, що красиві очі не стануть перепусткою до національної команди, якщо Мілевський і надалі сидітиме на лавці запасних.


http://sport.tochka.net/ua/23535-segodnya-sbornaya-ukrainy-pokazhet...

Мені дуже цікаво, хто вірить у те, що Блохін дійсно зможе відмовитися від наших сумнозвісних "авторитетів" і ставити лише людей, які дійсно заслуговують своєю грою одягати футболку збірної?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-8-2011 у 18:26


Не думаю, що Шевченкові щось загрожує. І не тому, що він має якісь блати (хоча він їх з Блохіном має), а тому, що він вигладав одним з кращих у цій збірній. Кого поставити замість нього? Мілевського? :) Кравця? :).
Воронін під питанням, Калініченко. Назаренка вже не викликають. А такі гравці як Шовковський, Тимощук, Шевченко збірній ще потрібні. З одного боку це добре, а з іншого... Покоління, яке б змогло потіснити Шевченка і інших із основи не виросло :(




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 12-8-2011 у 10:27


Я б все таки не акцентував увагу на одному матчі. Шевченко зараз гріє банку, а гри високого рівня не показує вже з 2005 року. Як мені здається, Воронін не зважаючи на солідний вік, є одним із лідерів в сильній команді, що грає в досить оптужному чемпіонаті. Кравець збірній не допоможе, але той самий Селезньов протягом останнього року дуже сильно додав.

Справа навіть не в конкретних гравцях, а у здатності самостійно ставити у склад того, хто дійсно сильніший. Міхайліченко чи Калітвінцев в цьому плані ніколи не вміли командувати збірною.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 16-8-2011 у 18:46


Ну не кажіть. В останніх матчах за Динамо він демонстрував непогану гру. Воронін попри добру клубну кар'єру, в збірній - як п'яте колесо до воза. Нападник, що не забиває.
Селезньов не витримає конкуренції і сяде на банку, імхо. Як Гладкий, Воробей, Фомін тощо. Бразильці не дозволять, щоб їхній Луїс Адріяно не грав.
Позиції Девіча в МХ також похитнулися, чого доброго підійдемо до Євро взагалі без нападників.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-8-2011 у 14:58


Воронін насправді непоганий форвард та й в Селезньова може бути велике майбутнє, але за останні роки Девіч з Шевченком зігрались дуже цікаво, один одного розуміють непогано. Правда, при цьому левову частку праці бере на себе саме Девіч, Шевченкові це не дозволяє статус.



Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-8-2011 у 14:59


А ТС марно хвилювася за майбутнє теми :cool:



Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 17-8-2011 у 19:08


Шевченкові швидше не дозволяє вік і здоров'я...



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-8-2011 у 10:39


Коли Калитвинцев почав награвати цю пару форвардів, в Шевченка жодних проблем зі здоров'ям не було, але чомусь вкалував значно быльше Девіч.

Щодо віку, то тут нема в мене певної відвовіді. Єдине, що спад в нього почався може й не з 2005-го, як стверджує Назар, але з 2006-2007 це точно.




Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 18-8-2011 у 19:05


Ну принаймні на цей момент Шевченка нема ким замінити. Блохін не буде рубати гілку, на якій сидить.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 22-8-2011 у 15:05


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Селезньов не витримає конкуренції і сяде на банку, імхо. Як Гладкий, Воробей, Фомін тощо. Бразильці не дозволять, щоб їхній Луїс Адріяно не грав.
Адріано абсолютно не вміє грати: його 6 промахів в матчі з Барселоною я й досі забути не можу. Форварда настільки низького класу Селезньов зможе повністю витиснути з основи, і якщо він не загальмує, то зможе закріпитися там надовго. А основа Шахтаря - це пропуск в будь-яку збірну.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 22-8-2011 у 15:07


Цитата: Початково розміщене учасником Oleksij Kulko  
Воронін насправді непоганий форвард та й в Селезньова може бути велике майбутнє, але за останні роки Девіч з Шевченком зігрались дуже цікаво, один одного розуміють непогано. Правда, при цьому левову частку праці бере на себе саме Девіч, Шевченкові це не дозволяє статус.
Це скоріше не мінус Шевченка, а челикий плюс Девіча. В тому самому Металісті він теж виконує гігантський обсяг роботи, треба звісно врахувати, що Маркевич всіх своїх футболістів примушує це робити - ледарів він принципово не терпить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 22-8-2011 у 15:12


Цитата: Початково розміщене учасником Oleksij Kulko  

Щодо віку, то тут нема в мене певної відвовіді. Єдине, що спад в нього почався може й не з 2005-го, як стверджує Назар, але з 2006-2007 це точно.
Я рахую з кінця 2005, оскільки на чемпіонаті світу 2006 він вийшов з щойно залікованою травмою і нічого не показав.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 22-8-2011 у 22:00


Пропустимо "нічого не показав", як прояв суб'єктивної думки. Але, здається, то була якась інша травма, бо за місяць до ЧС Шева на досить пристойному рівні відіграв півфінали з Барсою і навіть забив чистий гол у Барселоні, який геть несправедливо не зарахував Маркус Мерк.
А спину він (Шевченко, а не Мерк, а шкода;) ) травмував уже в Челсі і то не відразу.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 22-8-2011 у 22:26


Мені цікаво як збірна покаже себе у матчах з Уругваєм і Чехією. З уругвайцями, які пообіцяли приїхати основою, цілком можливий "винос тіла" по-французьки. Та й чехам швидше за все програють. Так от, після цих матчів позиції Блохіна в збірній будуть ненайкращими: яка сміливість, тут і до відставки недалеко. :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 26-8-2011 у 17:15


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Мені цікаво як збірна покаже себе у матчах з Уругваєм і Чехією. З уругвайцями, які пообіцяли приїхати основою, цілком можливий "винос тіла" по-французьки. Та й чехам швидше за все програють. Так от, після цих матчів позиції Блохіна в збірній будуть ненайкращими: яка сміливість, тут і до відставки недалеко. :)
Навпаки. Після цих програшів всі остаточно переконаються, що все йде нормально, оскільки фартовий Блохін завжди починає з поразок, а вже потім в найпотрібніший момент починають йти перемоги.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8792
Реклама: