Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Docsis 3.0 від Волі
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 11-8-2011 у 15:49
Docsis 3.0 від Волі


Ще на початку тижня мені зателефонувала дівчинка з приємним голосом, відрекомендувалась як операторка компанії Воля і запропонувала протестувати їх нову технологію Docsis 3.0, що нібито має вивести швидкість та стабільність інтернету на якийсь новий рівень. При цьому місяць тестування безкоштовний. Взяв декілька днів на роздуми, а сьогодні побачив статтю на Мобтесі на цю саме тему. лінк. початок тестування http://www.mobtech.com.ua/statti/tekhnolohii/pochatok-testu-vysokoshvydkisnyi-internet-vid-volia-z-protokolom-docsis-3.0.html

В принципі відмовлятись від тестування сенсу не бачу. Але все одно цікавить, хто вже може стикався з технологією і які прогнози щодо її майбутнього у нас.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-8-2011 у 10:28


Звідки тут хтось міг стикатись з технологією, якщо її лише вводять? Та й за вашим лінком пишуть, що це молода технологія, яку переважно використовують західні країни та Японія.

Прогнозами розкидуватись це досить марна справа, краще дочекатися вже перших результатів тестів і якихось конкретних оцінок, але сам по собі запуск цього доксісу досить цікавий. Буду стежити за Мобтехом, за вами, а паралельно чекати якихось офіційних новин про доксіс та тарифи на нього.

P.S. 100 тестувальників обрали за допомогою лотереї? :D




Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 16-8-2011 у 16:34


Технологія дійсно молода, але в Києві її, як я читав, вже біля року як запустили. Сам ще не підключився - на вихідних було декілька запар - але через пару днів порадую вас і тестом, і оцінкою. Суб'єктив спробую мінімізувати.

Як обирали тестувальників точно не знаю, але коли дзвонили мені, то казали, що оскільки я вже й так підключений до інтернету та ТБ, мені це буде особливо вигідно, оскільки з третім доксісом за 70 каналів цифри нічого не платиш. Думаю, що це і було основним критерієм: орієнтувались на тих, хто підключений до обох послуг.

P.S. Не хочете підтримати тему про Блохіна та Шевченка в розділі "спорт"? Якось не люблю, коли тема, яку я запускаю, одразу вмирає :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-8-2011 у 13:38


Як виявляється, критеріями відбору тестувальників вони не парились. Найшов на їх сайті.


Цитата:
Інтернет у Львові прискорюється до 150 Мбіт на секунду!
............................................................................................
Як відбувається тестування: 1) Ви можете в будь-який час протестувати нову технологію в контакт-центрах ВОЛІ, де вже встановлені спеціальні тестові стенди (комп’ютери). Адреси контакт-центрів: вул. Виговського 29А (2-й поверх) вул. Сихівська 4 (1-й поверх) вул. Пасічна 43 Режим роботи: понеділок — субота з 8:00 до 19:00; неділя — вихідний. 2) Якщо Ви вже підключені до інтернету від ВОЛІ, Ви можете протестувати нову технологію вдома. ВОЛЯ забезпечить Вас новим модемом, що підтримує стандарт DOCSIS 3.0., та виконає всі необхідні налаштування. На період тестування Вам непотрібно буде сплачувати додатково ніяких грошей — абонента плата залишиться такою, яку зараз Ви сплачуєте за старий Інтернет-пакет.
http://lviv.volia.com/about/pr/2011-08/727



Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-8-2011 у 13:39


Цитата: Початково розміщене учасником Назар Самойленко  
Сам ще не підключився - на вихідних було декілька запар - але через пару днів порадую вас і тестом, і оцінкою.
Пара днів пройшла. Де результати? :) Мені, мабуть, вже легше буде на Виговського з'їздити...



Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 22-8-2011 у 15:19


Результатів все ще нема і в цьому виключно моя вина. Ще раз прошу вибачення. Можете поки що почитати про тестування на мобтесі - там ще в п'ятницю великий матеріал з'явився. Там чимало йдеться і про сторінки, і про онлайн-відео і про різні ігри. Але Вам мабуть важливе лише скачування файлів, тому:

Цитата:
Наостанок залишив найважливіше – скачування великих і дуже великих файлів. Зайшов на ex.ua. Там можна знайти будь-який фільм в тисячі різних варіацій від 800 мб до 50-60 Гб. Оскільки тестуємо не діал-ап, а Інтернет зі швидкістю 150 Мбіт, поставив завантажуватись «Люди ікс. Початок» у BDrip. Цей невеличкий фільм тривалістю 1 година 45 хвилин потягнув на 44 гігабайти. І ось тут нова технологія показала себе у всій красі: процес завантаження тривав всього-навсього 62 хвилини. В процесі скачування швидкість варіювалась від 110 до 135 Мбіт. Такий результат дуже сильно потішив, і я перейшов до торрентів. Не буду перелічувати скільки серіалів, які я скачав особисто для себе, і скільки для родичів/друзів, в яких Інтернету взагалі немає чи є, але дуже повільний. Наведу лише загальну статистику: швидкість скачування не падала нижче 13 мегабайт/c, іноді доходила до 19 мегабайт/с. Якщо в мегабітах, то отримаємо результати від 105 до 150 Мбіт відповідно. А це означає що заявлену максимальну швидкість спостерігати час від часу досить реально. Аплоадпостійно тримався на рівні 3 Мбіт. Це не дуже багато: але навіть при супервисокій активності цього на диво вистачає, щоб підтримувати біль-менш адекватний рейтинг.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-8-2011 у 20:38


Цитата: Початково розміщене учасником Назар Самойленко  
Там чимало йдеться і про сторінки, і про онлайн-відео і про різні ігри. Але Вам мабуть важливе лише скачування файлів
Ні, я в сусідній темі вже писав, що зациклюватись лише на фільмах не бачу сенсу - в інтернеті багато різних можливостей, щоб не лише завантажувтаи торенти на повну. Стаття на Мобтєх в принципі сподобалась, особливо інформація про пінги та стабільність здивувала, я був впевнений що окрім 150 мбіт нічого від технології не дочекаєшся, а фрази про стабільність вважав звичайним піаром. Хоча все одно будь-яку інформацію слід додатково перевіряти.



Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 31-8-2011 у 15:14


Цитата: Початково розміщене учасником Oleksij Kulko  
я був впевнений що окрім 150 мбіт нічого від технології не дочекаєшся, а фрази про стабільність вважав звичайним піаром. Хоча все одно будь-яку інформацію слід додатково перевіряти.
Я особисто перевірку влаштував добрячу. За 5 днів можу підтвердити інформацію про класну стабільність та про швидкість що дійсно досягає 150 мбіт. Інша справа, що в мене на відміну від тестера з Мобтеху був значно більший діапазон швидкостей: в різні години можна було спостерігати не 110-135 мбіт, а скоріше 70-145(150). Хоча в принципі швидкість менше сотні практично не падала - так, поодинокі моменти лише були. Якшо протягом наступних тижнів не буде якихось викрутасів, мабуть залишу собі технологію.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 14-9-2011 у 09:17


Пару тижнів пройшло, жодних викрутасів не було... якось наівть звик до миттєвих закачок. Остаточно зупиняюсь на цьому доксісі, єдине що подумаю залишати собі 70 каналів чи взяти повний пакет на 110 каналів - різниця між 150 та 180 грн в принципі несмертельна.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8793
Реклама: