Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Екскурсія у Почаївську Лавру та до джерела св. Анни
Зоряна Рибак
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 7-9-2011
Нема на форумі


[*] написано 7-9-2011 у 19:54
Екскурсія у Почаївську Лавру та до джерела св. Анни


Запрошуємо всіх бажаючих на на екскурсію у Почаївську Лавру та до джерела св. Анни.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 7-9-2011 у 19:57


А якісь контактні дані та детальніше про екскурсію ви можете написати?



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зоряна Рибак
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 7-9-2011
Нема на форумі


[*] написано 7-9-2011 у 21:02


Добрий вечір Соломія поїздка на 17.09. протягом цілого дня спочатку їдемо в Почаїв екскурсовод розповідає про історію Лаври її видатні місця по часу обідаємо після обіду їдемо на озеро Анни до речі озеро Анни благословенне там являлась Матінка Божа туди їдуть не тільки здорові але і люди, які мають різні недуги і дійсно зцілюються. Треба заходити в озеро поступово молячись та окунутись не боячись і кажуть, що, коли окунешся отримуєш Господнє благословення і всі хвороби, які турбували людину зникнуть я дуже хочу поїхати бо була в Почаєві ще зі школи. У мене минулого року трохи зі здоров'ям не добре було моя подруга поїхала в Зарваницю і молилася за мене я так це відчула мені чесно так легко стало всі проблеми почали зникати це не передати словами я дуже вдячна своїй подрузі бо вона мене витягнула з тупіка молитвами до Отця нашого Небесного і дійсно Наш отець всіх нас любить і шкодує треба тільки попросити в Отця молячись. Ось мій тел. 0672788694 забула сказати вартість 150грн, як є бажання приєднуйся!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8827
Реклама: