Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Чи така релігія, яку ми маємо зараз конче необхідна українцю?
Олександр Федорченко
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 15-10-2011
Нема на форумі

Настрій: БОМБА!!!

[*] написано 3-11-2011 у 10:48
Чи така релігія, яку ми маємо зараз конче необхідна українцю?


Де 98,5% священників зі своїми парафіями просто ведуть бізнес! Давним давно відійшовши від духовного?



Люди охоче вірять у те, у що бажають вірити.
Гай Юлій Цезар
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 3-11-2011 у 12:47


Думаю, ця цифра сильно перебільшена, - є ще духовність в церковників...



Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 3-11-2011 у 19:25


Цитата: Початково розміщене учасником Олександр Федорченко  
Де 98,5% священників зі своїми парафіями просто ведуть бізнес! Давним давно відійшовши від духовного?

Священник по суті своїй повинен займатися духовними питаннями. Його повинна утримувати паства.
Що ви конкретно робите для цього? Ви жертвуєте десятину на церкву? Ще якимось чином долучаєтесь до забезпечення можливості священникам виконувати свої прямі обов'язки?
Якщо ні, то ви їм не суддя.
Я вже мовчу, що прості миряни взагалі священникам не судді, вони в особливих стосунках з Богом і перед ним відповідатимуть за свої поступки, думаю, куди строгіше, ніж будь-який мирянин.

А ще, можна навести походження цифри 98,5%?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Федорченко
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 15-10-2011
Нема на форумі

Настрій: БОМБА!!!

[*] написано 4-11-2011 у 01:03


Та ніхто нічого не повинен!!

[/ rquote]


А ще, можна навести походження цифри 98,5%?[/ rquote]

Роззирніться навколо)




Люди охоче вірять у те, у що бажають вірити.
Гай Юлій Цезар
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 4-11-2011 у 08:42


От якраз в тему:

Цитата:

Мало большевики церквей взрывали, мало попов убивали, надо было больше, чтобы фофудья никогда не подняла голову. Согласны? http://www.formspring.me/1gni/q/256435493405721776 Парадокс в том, что именно в период этих взрывов, убийств и гонений церковь из клерикального куска говна сумела превратиться в сообщество более-менее приличных людей. И превратилась обратно в кусок говна как только гонения закончились - разрешили сергианскую церковь. Поэтому мне понятна позиция наиболее честных и последовательных христиан, что нет ничего более вредного и разлагающего для церкви, нежели благосклонность власти. А гонения, напротив, дают возможность проявить лучшие христианские качества.

Воно якось циклічно йде (з точки зору мирянина)
Вже десь я чиитав, що в часи Толстого і Чехова РПЦ просто "зажралась", що викликало її відторгнення інтелігенцією. Уніатська церква, між іншим, також в ті часи у частини галицької інтелігенції викликала несприйняття. Згадаймо, що Іван Франко не так просто охрестив дітей у Православії, та й прочитати "День отця Сойки", та навіть тих же "Сестер Річинських" не завадить. Але от вже після псевдособору 1946 року "катакомбна" УГКЦ стала об'єднуючою для галичан.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 4-11-2011 у 09:18


Цитата: Початково розміщене учасником Олександр Федорченко  
Та ніхто нічого не повинен!!

А чому ви взяли на себе сміливість розписуватись за інших?
Ви можете сказати "Я нічого не повинен". Чи "мені така церква не потрібна". А то так себе зразковим українцем вималювали, що аж душа радіє.
Давайте кожен за себе розписуватись.

Цитата: Початково розміщене учасником Олександр Федорченко  
Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
А ще, можна навести походження цифри 98,5%?

Роззирніться навколо)

Ага, пан тармінатор? Роззирнувся довкола, циферки перед очима пробігли "трррр" - опа, 98,5%
Те, що ви зараз робите, називається маніпуляцією. Хочете навести конкретні цифри - зробіть власне дослідження, чи пошліться на чуже достовірне. В іншому випадку ваші слова - брехня.


Я прекрасно розумію, про що ви говорите.
Але те ж саме, наприклад, я можу сказати про сучасну молодь - 98,5% тупої безтолочі, яка нічого не хоче робити, мріє тільки про дольче віта, як вони будуть цілими днями просиджувати в барах і напиватися, а гроші будуть на них просто падати з неба. Знайти когось, в кого асоціюється "гроші" з "працею" - неймовірна вдача, а когось, хто ще й мріяв би приносити користь людям - взагалі з області фантастики. І що, зробимо висновок, що така молодь нам не потрібна?
Але на поверхню завжди самі знаєте що спливає, його і найбільше помітно. А хороші речі не пахнуть, їх ще розгледіти треба. Тому я точно знаю, що хороша молодь, талановита, не ледарі, вони є. Просто не видно їх на вулицях міста, бо вони справою зайняті.

І правильно зауважив Hanor Narasson - зараз за сповідування християнства на кіл не саджають, не розпинають і в клітку до голодних левів не кидають, то чому би не примазатись і не пожирувати на цьому полі? Це ж очевидні речі.
Тому не плавайте по поверхні, пірніть в глибину, знайдіть там тих, кого не видно, тих священників, які справжні діти Божі, їх і тримайтесь. А те, що вони є, так це я вас запевняю, тому що точно знаю.

І власним прикладом, власним прикладом. Критиканством займатись завжди легко, рот відкрив - полилось. А давайте власним прикладом демонструвати, не як не треба, а як треба жити. Тоді нічого і говорити не треба буде, тоді просто на живому прикладі всім буде все зрозуміло.

А церква потрібна. Через неї проявляється Бог. Навіть, якщо священник цього не хоче, я вже не один такий приклад бачив. Якщо ми відвернемось від церкви, то і Бог відвернеться від нас.

І ще. А що вам особисто заважає, коли бачите негідну поведінку священника, підійти до нього і сказати "отче, що ж ви таке творите, чи цього нас вчив Христос?"




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 4-11-2011 у 09:56


Книга 2-е Коринфянам > Глава 8 > Стих 7:
А как вы изобилуете всем: верою и словом, и познанием, и всяким усердием, и любовью вашею к нам, -- так изобилуйте и сею добродетелью.

А ви, як у всім, збагачуєтесь: вірою, і словом, і розумом, і всякою пильністю, і вашою любов'ю до нас, щоб збагачувались ви і в благодаті оцій.
Не кажу це, як наказа, але пильністю інших досвідчую щирість любови й вашої.
(2Кор 8:7,8)




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 4-11-2011 у 23:20


Ага.
Один мітрополит їздить на півторамільйонному Мерседесі: мабуть, знайшлася добра людина - зробила пожертву на улюблену церкву.
В іншого патріарха лише годинник коштує 30 штук. Не інакше на десятинах назбирав.
Третій намісник жене ВІЧ-інфікованих із Лаври - мабуть, своїх хвойд нікуди приткнути на ніч - панаєхалі. Бо раніше же всім місця вистачало: і церкві, й лікарні, й музеям. І як же ж підступно виганяє (в совдепівські часи сказали би - єзуїтськи) - чужими руками, бо церква тут, звичайно, ні до чого - це все Кабмін із Мінздравом мутять, тіпа, воно їм треба собі на голову.
Та і що з тих 98,5%, що треба було до них чіплятися, як за останню соломинку? А якщо не 98,5, а 89,5? Чи взагалі 58,9? Це щось принципово мусить змінити у ставленні?
Судити їх? Та мали люди цей клопіт в носі! А от те, що перетинатися по життю доводиться і не завше із власної волі, то - проблема, то якось трохо того - "удручає".




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 5-11-2011 у 00:03


Взагалі не зовсім розумію тему дискусію.

Якщо ви людина віруюча, то мусите розуміти, що церква, священник – це лише посередник між вами і Богом. Якщо вас не задовольняє певний священник – зверніться до іншого, їх є дуже багато і більшість з них надзвичайно достойні люди. А хто там на чому їздить і за чиї гроші – то нехай вже Бог судить. Ну, а якщо ви так турбуєтесь за свої пожертви, – не жертвуйте, а віднесіть свою частку в якийсь дитячий будинок.

А якщо ви не віруючий – ну то тим більше чого вас то хвилює. Це ж не ваші гроші, і не державні - ну а як ті жертви розподіляються – то нехай вже Бог кожного судить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 5-11-2011 у 11:09


Але душа таки болить. Хочеться прийти в церкву на розмову з Богом, а часто потрапляєш на розмову з Сатаною...



Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 5-11-2011 у 19:44


Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  
Взагалі не зовсім розумію тему дискусію.

Якщо ви людина віруюча, то мусите розуміти, що церква, священник – це лише посередник між вами і Богом.


Я людина віруюча, але не розумію, нащо потрібні посередники між мною і Богом.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 6-11-2011 у 00:06


Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  
Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  
Взагалі не зовсім розумію тему дискусію.

Якщо ви людина віруюча, то мусите розуміти, що церква, священник – це лише посередник між вами і Богом.


Я людина віруюча, але не розумію, нащо потрібні посередники між мною і Богом.

Таїнства самі собі люди будуть виконувати? Шлюб, наприклад, як брати?
Христос апостолам дав владу - "що з'єднаєте на землі, з'єднається на небі...". Чи покаяння, Євхаристія...
Навіщо б йому було вибирати апостолів, якщо вони не потрібні?
До речі, а людина віруюча в якому сенсі? В смислі "я вірю, що Бог є", чи "я своїм реальним життям йду за Христом"?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 6-11-2011 у 00:10


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  
Але душа таки болить. Хочеться прийти в церкву на розмову з Богом, а часто потрапляєш на розмову з Сатаною...

Розкажу реальну життєву ситуацію.
Якось я сповідався в одного священника, і він віднісся до мене зовсім формально. Пам'ятаю, мене це обурило, "як так, він же СВЯЩЕННИК!" і все таке. А потім я проаналізувавши своє відношення до Бога, зрозумів, що я до нього теж відношуся багато в чому формально. І Він просто показав мені це - через священника. Дзеркало.
Це я так, ідея для роздумів, не більше. Просто нічого в житті не випадково. Якщо би світом не правила закономірність, давно настав би хаос.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 6-11-2011 у 11:09


До Роста.
А в Іісуса виходу іншого не було, тому й він призвав апостолів до себе. Ну а як ще донести своє вчення до людей? Ні тобі телебачення, ні інтернету, ні книжок-газет... Тим самим пояснюється створення інституту "служителів Господа". Навіть ще всього навсього сто років тому віруючі були поголовно неписьменні, і долучитися до Слова Божого могли тільки через священника.
Але з роками і сторіччями той "інститут" почав дуже багато про себе піклуватися, активно лізти в світськи справи, в політику, в керування державами, в бізнес навіть. Тобто займатися справами дуже далекими від Бога.
До речі, в Україні ситуація з тим не найгірша. В Ізраілі - ого-го!

А щодо моєї віри, я тут розповсюджуватися не буду, можна? Інтимна ж справа, як не як.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 6-11-2011 у 11:29


Andreas, якби тут були кнопки оцінки, я б вам поставив жирні +10 з 10!
http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?medvedyev_nazvav_divom_temp...
Цей інститут дуже різко став лізти в справи держави, як своєї, так і суміжних.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 7-11-2011 у 10:15


На жаль цей інститут розпочав лізти в "кесареві справи" з прадавніх часів...



Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Федорченко
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 15-10-2011
Нема на форумі

Настрій: БОМБА!!!

[*] написано 9-11-2011 у 01:05


Ось декілька посилань для читання у вільний час)
http://tsn.ua/ukrayina/serednii-ukrayinets-vitrachaye-na-tserkvu-33...
http://life.pravda.com.ua/society/2011/01/26/70950/
http://1tv.com.ua/uk/news/2011/06/19/5719
http://poglyad.te.ua/2011/07/isus-jizdyv-na-vislyukovi-a-tepereshni...
а ось це взагалі пізнавальне http://velesova-sloboda.org/christ/delict.html





Люди охоче вірять у те, у що бажають вірити.
Гай Юлій Цезар
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Шпачук
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 27-1-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-11-2011 у 13:26


Олександр Федорченко
Що значить релігія, яку ми маємо зараз?
Багато українців називають її батьківською, забуваючи, що до 980 р. н.е. про неї "прабатьки" і не чули...
Які у Вас пропозиції, чим це замінити?
Християнами нерідко "стають", не задумуючись над змістом цього рішення. Якби я народився в мусульманскій країні - яка б для мене була необхідна релігія?
Для багатьох українців християнство - це лише елемент культури з певними обрядами і традиціями, що навіть до християнства відношення не мають.
І для чого взагалі людині необхідна релігія, Бог? Значна частина людей вважає це пережитком минулого, непотрібним, і навіть чимось принизливим.
Звичайно, на словах відкидати Бога легко. Але не так просто відкидати Його в реальному житті, тому що тільки віра в Бога може надавати зміст життю людини.
Людина дійсно вірить у те, що хоче вірити :) Це також відноситься і до забобонів та іншого марновірства.
А питання "лжепастирів" буде вирішувати Сам Господь. "Що звете ви Мене: Господи, Господи, та не робите того, що Я говорю?" (Євангеліє від Луки 6:46)




\"Протверезіться правдиво, та й не грішіть, бо деякі Бога не знають, говорю вам на сором!\". (1Кор.15:34)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 9-11-2011 у 16:46


Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  
До Роста.
А в Іісуса виходу іншого не було, тому й він призвав апостолів до себе. Ну а як ще донести своє вчення до людей? Ні тобі телебачення, ні інтернету, ні книжок-газет... Тим самим пояснюється створення інституту "служителів Господа". Навіть ще всього навсього сто років тому віруючі були поголовно неписьменні, і долучитися до Слова Божого могли тільки через священника.
Але з роками і сторіччями той "інститут" почав дуже багато про себе піклуватися, активно лізти в світськи справи, в політику, в керування державами, в бізнес навіть. Тобто займатися справами дуже далекими від Бога.


Плюс 500.
Апостоли були для того щоб рознести звістку воскресіння і проповідувати Слово Боже.
Свящинник не може бути посередником між Богом і людиною аж ніяк!.
Священники, пастори, начальник церкви називайте це як хочете, потрібні в церкві для організації церковного життя серед віруючих, допомозі, існуванню місцевої церкви, вирішення організаційних потреб і т.д.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 9-11-2011 у 18:11


Я включатися в полеміку навіть не буду.
Кожен, хто робить якісь поступки, помиляється. Не помиляються тільки ті, хто нічого не роблять.
Звинувачення в колишніх злочинах можна накинути будь-кому. Безгрішних серед людей нема.
Навіть апостолу Павлу. Але саме цей колишній гонитель християн закінчив своє життя, будучи каменованим за Христа. Чи верховному апостолу Петру, який зрікся Христа. Підійти, і сказати: Що ж ти, хлопче, га? Як же тепер ти смієш сповідувати щось, до чогось закликати? Ти такий поступок вчинив! Чи потрібен ти, зрадник Христа, сучасному українцю?
Але важливим є не те, що було, а те, що є. Тому не судіть. Хто що робить, за те він відповідатиме сам. За собою треба дивитись, а не за сусідом.

Ще раз повторюю, церковна організація, як і будь-яка спільнота людей, не позбавлена усіх людських недоліків, притаманних сучасності. На істинність, як правило, все перевіряється в часи випробувань, коли постає питання: чи готовий ти за віру свою життя покласти? Це було в часи римських переслідувань християн - серед них тоді нехристиян, які примазались з корисливою метою, не було. Це було в часи гонінь церкви совіцькими атеїстами, коли греко-католицька церква пішла у підпілля, коли її вірні служителі ішли в тюрми і на смерть за свою віру. Були і інші, які сповідали людей і після цього бігли на донос в КДБ.
А зараз усе в порядку, ніхто за причетність до християнства не переслідує, чому би і не заробити на цьому бабла?
Я далекий від того, щоб виправдовувати це явище.
Зачепило мене інше. Запитання топікстартер поставив не "що роблять ці люди в церкві Христовій", чи "чому ці, конкретні священники так себе поводять", і навіть не "чому вища церковна влада допускає подібне", а хитро: "чи потрібна така релігія нинішньому українцю". Тобто питання стоїть не "як виправити ситуацію", а "як відштовхнути сучасного українця від церкви". А це дуже різна мотивація, яка виходить з дуже різних життєвих позицій.
Скажу на це так. Я за свої роки надивився багато чого, і помітив одну особливість: завжди найбільше критиканством займаються ті, хто сам нічого не робить. Або ті, хто має конкретну мету - знищити, підірвати авторитет, щось на кшталт конкурентної боротьби.
Критика завжди конструктивна, це позитивне явище, яке має на меті виправити, покращити ситуацію.
В даному випадку все написане є деструктивним. Яку мету переслідує товариш - думайте самі, на те вам розум.

Але без прив'язки до цього всього, Христос живий пристуній в Євхаристії, під час Служби Божої, яку відправляють священники церкви Христової. Незалежно від того, що собою являють ці священники, як люди.
І фарисеї були завжди, їх Христос обличав, коли жив тут, на землі.
Та не в фарисеях справа. Справа в тому, чи йде той, хто назвав себе християнином, за Христом, наслідує його, чи шукає "комфортної релігії", для задоволення своїх амбіцій. Але це вже інше питання.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 9-11-2011 у 18:21


Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  

Апостоли були для того щоб рознести звістку воскресіння і проповідувати Слово Боже.
Свящинник не може бути посередником між Богом і людиною аж ніяк!.
Священники, пастори, начальник церкви називайте це як хочете, потрібні в церкві для організації церковного життя серед віруючих, допомозі, існуванню місцевої церкви, вирішення організаційних потреб і т.д.

Сперечатись смислу не бачу. Кожен щось приймає для себе за істинне. Як воно насправді - життя розсудить...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-11-2011 у 23:45


У назві теми уже простежується бажання підсунути нам замість христянства якусь "національну" релігію. У мене особисто такі спроби завжди викликають виключно негативні і скептичні почуття. А розмови про "погану" церкву і т.п. у такому разі просто маскують основну мету.
Клацнув для інтересу по одному з пропонованих лінків (останньому). Склалося враження, що там не "щось пізнавальне", а просто ілюстрації до еротичних фантазій автора статті.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 10-11-2011 у 09:11


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  

Апостоли були для того щоб рознести звістку воскресіння і проповідувати Слово Боже.
Свящинник не може бути посередником між Богом і людиною аж ніяк!.
Священники, пастори, начальник церкви називайте це як хочете, потрібні в церкві для організації церковного життя серед віруючих, допомозі, існуванню місцевої церкви, вирішення організаційних потреб і т.д.

Сперечатись смислу не бачу. Кожен щось приймає для себе за істинне. Як воно насправді - життя розсудить...


В принципі я теж сперечатися не хочу. Істина християн полягає у Слові Божому. А в ньому чітко написано
1-е Тимофію
5 Один бо є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус,
6 що дав Самого Себе на викуп за всіх. Таке було свідоцтво часу свого,
7 на що я поставлений був за проповідника та за апостола, правду кажу, не обманюю, за вчителя поганів у вірі та в правді.

Сам апостол не виражає того, що він поставлений за посередника.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 11-11-2011 у 01:13


http://www.youtube.com/watch?v=G57XMslG2OY&feature=player_embed...



Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Христинка Салигіна
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 22
Зареєстрований: 3-12-2011
Місто: м. Винники
Нема на форумі

Настрій: завжди позитивний =)

[*] написано 5-12-2011 у 08:42


Цитата: Початково розміщене учасником Олександр Федорченко  
Де 98,5% священників зі своїми парафіями просто ведуть бізнес! Давним давно відійшовши від духовного?

Які висновки цікаві... А ви особисто знаєте скількох священників які так чинять? Чи просто цифри скопіювали з якогось сумнівного сайту?
Ніколи не переконуйте інших в тому що не знаєте особисто. І не обговорюйте людей яких зовсім не знаєте!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8887
Реклама: