Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Про паркування авто... (автівки в центрі міста)
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-3-2012 у 11:26


http://zik.ua/ua/news/2012/03/19/339465



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 22-3-2012 у 12:08


Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  

А машини так і ставлять і перекривають рух. І це не залежить від того скільки парковок, які парковки, це залежить від нації, в нас таке мишлення і поведінка. Це саме стосується і маршруток - чому маршрутка не зупиняється біля мого підїзду і не везе мене туди куди треба.
Зроблять парковку - половина не буде платити, а будуть махати ксівами, інші придумають як це обійти/обманути - ми ж українці все придумаємо :lol:


Карочє кажучи, "...не тратьте, куме, сили, спускайтеся на дно." Будувати паркхаузи у Львові - все одно , що будувати громадські туалети в джунглях Амазонки для проживаючих там диких племен. Я правильно зрозумів?
Не треба так про свій народ, свою націю.
А кому в паркхаузі чи підземному гаражі можна махати ксивою, якщо там стоїть автоматичний шлагбаум з картковим автоматом оплати?

А, ще от згадав один метод боротьби з "мажорством". Один мій знайомий в Німеччині вже більше десяти років живе, а в душі ще зберіг частинку того пострадянського мажорства. Так от, приїхав він якось у Францію, в тамошній магазин "Auchan" ну і поставив свого мерса на інвалідське місце - поближче до входу. Приходить з покупками - через весь капот приліплена яскравожовта стрічка з цупкого папіру з надписом французською "Я паркуюся у недозволених місцях". Штрафної квитанції не було, бо нема сенсу - номер німецький, перетне кордон і будь здоров. Але стрічечку ту знайомий години дві потім відмочував-відшкробував. Ще й довелося "позапланово" машину мити.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-3-2012 у 12:17


Так правильно.
Шлагбауми в інших країнах, в нас зроблять ще другий заїзд/виїзд типу для "пільговиків".
Про націю кажу як є, якщо афроамериканці чорні - то значить чорні, а ми значить такі є. Казали що зміниться покоління і все буде краще, але все йде навпаки - діти з малку бачать, що роблять їх батьки або батьки інших дітей і те саме починається в них з малку. Тому наступне покоління виросте таким самим.
Про наклейки в нас давно вже була тема - клеїли "Я паркуюсь як ідіот" і т.д. Але після пару випадків коли "ловили" тих хто клеїв і відповідно "виховували" як фізично так і матеріально - тема пропала, просто тільки фоткають.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 22-3-2012 у 12:37


Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  

Шлагбауми в інших країнах, в нас зроблять ще другий заїзд/виїзд типу для "пільговиків".


В нас теж є пільговики. А ще є ті, хто знімає паркпляц на довгий час. Всі вони отримали (у відповідних організаціях, що надають пільги, чи в бухгалтерії фірми-власника гаража після оплати) спеціальні чіпи, які відкривають шлагбаум.
Пільговик? Давай чіп. Нема? Ніякий ти не пільговик, ставай в загальну чергу.
А облік тих чіпів - все одно, що облік грошей чи товарів. Якщо в магазині ксівою махати пляшку горілки задурно дадуть?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-3-2012 у 13:35


Запросто дадуть! Продав МАФ алкоголь або сигарети тим кому до 18 або після 22:00 або до 10:00., ксівою помахати сказати можете мати проблеми і все.
А пільговиків в нас стільки знайдуться...якщо в нас чорнобильців і ліквідаторів більше ніж їх було насправді.
Зараз ті паркувальні зони, що є в місті - ксіву показав і стоїш, не платиш. А іноді навіть і ксіву не треба, мені сказали просто скажи "прокуратура" і нагло йдеш. Я раз так попробував - дійсно вийшло. Зупинвся, підійшов паркувальник, я просто пішов. він - а оплатити, я просто сказав "прокуратура" і не дивлячись нагло пішов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 22-3-2012 у 14:03


Ви, Demyan, мене переконали. Львову дійсно платні сучасні парковки нідочого. Як і решта ознак цивілізованості, напевно.
Замісь цього треба друкувати побільше ксів - хорошіх і різних, щоб вистарчило всім, тоді всі будуть пільговики, всім буде чим махати, і буде всім щастя.
Чого і Вам бажаю, шановний "працівник прокуратури".:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-3-2012 у 14:21


Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  

Замісь цього треба друкувати побільше ксів - хорошіх і різних, щоб вистарчило всім, тоді всі будуть пільговики, всім буде чим махати, і буде всім щастя.

Тоді придумають іншу ксіву - старший над пільговиками або прокурор пільговиків :lol: бо всі не можуть бути рівними, чиєсь місце біля входу на тротуарі має бути "законним"
по темі
http://www.autocentre.ua/news/Events/44947.html
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 22-3-2012 у 14:26


Думаю, що Дем'ян не зовсім правий.
Якщо будуть хороші парковки, з охороною, де не потрібно буде боятися, що вашу автівку пошкрябають чи розіб'ють, просто буде добратися до місця призначення, то звісно люди будуть там ставити свої машини. Паралельно запустити евакуатор і дайчиків, щоб вішали штрафи...
Якщо нічого не робити, то точно нічого не буде.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-3-2012 у 14:33


А парковка як і стоянка не відповідають за пошкрябання, побиття чи навіть коли вкрали. В більшості випадків це просто захист від всяких зальотних / наркоманів / пацанів яким нема що робити і т.д. Наприклад парковка в кінг-кросі, ніби нормальна, а вже і крали і били і царапали.
Основна ціль парковок-хаузів, це щоб розвантажити місто від парковок на тротуарах та дорогах.
А щоб не боятися то тільки страховка КАСКО.
А дайчиків вже запускали з "листами щастя" нічого доброго не вийшло, так само були і евакуатори - теж підняли крик що не мають права рухати мою власність. От і позакривали це все діло.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-3-2012 у 15:48


евакуатори повертаються з понеділка
http://portal.lviv.ua/news/2012/03/22/153413.html

і сьогоднішня акція по наклейкам з фото
http://afishalviv.net/photo/ua/rejd-dajte-projti/

Дайте пройти
http://www.trotuar.lviv.ua/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-3-2012 у 22:03


Різні люди є.
Я знаю пару дуже респектабельних людей, які не дозволяють собі ставити свої дорогі Мерседеси там, де вони можуть заважати людям.

Можливо, якщо би були нормальні парковки, то рівень таких людей приваблював і інших. Так чи інакше - виховувати людей потрібно, і потрібно їм давати шанс стати кращими




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 29-3-2012 у 11:49
Автівки в центрі міста


Цілком слушне рішення прийняли в Івано-Франківську.
В'їзд в історичний центр міста буде платним.
50грн/день для автомобілів, 80 грн/день для автобусів.
http://ua.korrespondent.net/business/auto/1334505-v-ivano-frankivsk...

Давно пора і Львову щось таке запровадити...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 29-3-2012 у 12:24


Тоді взагалі ніхто ніде не заїде. Всюди будуть такі пробки...особливо городоцька/куліша і підвальна.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-3-2012 у 15:12


Чекайте, от запровадить Садовий єдиний електронний квиток на все-все... :D



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 29-3-2012 у 15:57


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Чекайте, от запровадить Садовий єдиний електронний квиток на все-все... :D

:lol::lol::lol:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 29-3-2012 у 22:50


Юрку, та скільки там того центру історичного в Франківську, дві площі та чотири вулиці.
У Львові самий історичний центр, а це площа Ринок та декілька десятків вулиць і так перекриті для транзитного транспорту, тільки для мешканців.
Але якщо закрити пр. Свободи, то буде кінець світу. Ти не автомобіліст, розумію, що просто не знаєш, але коли ремонтували цей проспект минулого року, я на протилежний кінець міста їздив хіба пізно ввечері, коли цей кінець світу закінчувався. Бо інакше з кн.Ольги на Липинського їхати доводилось години дві. Та пішки швидше.

Крім того увесь центр у Львові і так на вихідні закривається.

Бляха, чим "цивілізованіше" суспільство, тим гірше там людям живеться - туди не ходи, те не роби, на цьому не їздь...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 30-3-2012 у 08:34


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Юрку, та скільки там того центру історичного в Франківську, дві площі та чотири вулиці.
У Львові самий історичний центр, а це площа Ринок та декілька десятків вулиць і так перекриті для транзитного транспорту, тільки для мешканців.
Але якщо закрити пр. Свободи, то буде кінець світу. Ти не автомобіліст, розумію, що просто не знаєш, але коли ремонтували цей проспект минулого року, я на протилежний кінець міста їздив хіба пізно ввечері, коли цей кінець світу закінчувався. Бо інакше з кн.Ольги на Липинського їхати доводилось години дві. Та пішки швидше.

правильно.
Я теж їздив таким маршрутом Кн.Ольга - Липинського-Варшравська. Але їхав 10-15 хв. Просто маршрут був через Мельника-Антоновича-Ярослава мудрого і Клепарівську. В центр і не пхався, ні з сторони городоцької ні з пр. Свободи. А якщо тре було в центр то лишав десь на Куліша і далі пішки.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 30-3-2012 у 12:38


Я не автомобіліст, але очі і легені маю :)
Як я бачу ситуацію - центр Львова занадто вузький, щоб нормально витримувати потоки транспорту вже зараз. Загазованість просто фатальна.
І в міста є два вибори, може з комбінованими три.
1. Нічого не робимо і незабаром, коли кількість автівок ще зросте, все просто стане і тоді ніхто нікуди не буде їздити.
2. Налагоджуємо громадський транспорт і надаємо йому найвищий пріоритет (наприклад закриваємо весь центр для автівок і пускаємо лише громадський транспорт), щоб він їздив настільки якісно, щоб люди менше користувалися автівками, особливо коли потрібно дістатися в центр.
Розвиваємо електротранспорт, автотранспорт - пробуємо переходити на гібриди, які здійснюватимуть менше викидів.
Паралельно стимулюємо велотранспорт і мопеди.

Те, що проспект відкритий за кілька років вже для автомобілістів великої ролі не гратиме. Нормально їздити вони зможуть так як Рост під час ремонту.

Мій прогноз, що центр закриють. Це лише питання часу. Можливо це станеться і не за рік, а за 20-30 років, а до того часу будуть мучитися всі: пішоходи, велосипедисти, пасажири громадського транспорту, водії автівок.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 30-3-2012 у 12:48


доречі я вже писав - коли забрали маршрутки з центру - пробок нема на пр. Свободи і прилеглих. Тепер навіть спрацьовує 4 смуги з чорновола - заїжається легко, людей на переходах стало менше.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-3-2012 у 20:44


Якраз за темою стаття в зіку
http://zik.ua/ua/news/2012/03/29/341468
Знову згадується Луіс Бергер і "науковці Львівської політехніки" :)
І напевно головне
Цитата:
Французький консультант рекомендує призначити орган, відповідальний за управління паркуванням у Львові, який повністю підпорядковуватиметься Львівській міській раді. Створений Орган з управління паркуванням повинен бути операційно відокремленою допоміжною структурою в Львівській міській раді, і підпорядковуватися Департаменту житлового господарства та інфраструктури. Він може бути заснований як окрема компанія, повноваження якій надаватиме Львівська міськрада.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 31-3-2012 у 13:00


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Я не автомобіліст, але очі і легені маю :)
Загазованість просто фатальна.



1. Нічого не робимо і незабаром, коли кількість автівок ще зросте, все просто стане і тоді ніхто нікуди не буде їздити...



2. Налагоджуємо громадський транспорт і надаємо йому найвищий пріоритет (наприклад закриваємо весь центр для автівок і пускаємо лише громадський транспорт), щоб він їздив настільки якісно, щоб люди менше користувалися автівками, особливо коли потрібно дістатися в центр.
Розвиваємо електротранспорт, автотранспорт - пробуємо переходити на гібриди, які здійснюватимуть менше викидів.
Паралельно стимулюємо велотранспорт і мопеди.



Мій прогноз, що центр закриють. Це лише питання часу. Можливо це станеться і не за рік, а за 20-30 років, а до того часу будуть мучитися всі: пішоходи, велосипедисти, пасажири громадського транспорту, водії автівок.


Думаю, в Європі ти був. Автомобілів там ні разу не менше, а загазованість не відчувається.
Чому?
Бо автомобілі новіші і оснащені каталізаторами.
Там можна купити за ціною Сенса декількарічний пежо-сітроен-фв-ауді-бмв... У нас ні, тому що захист вітчизняного виробника. От і їздить народ на вітчизняному Сенсі, без каталізатора, хоча міг би їздити на 5-літньому гольфі, значно досконалішому в технічному плані. І не псувати повітря.
Тому причина не в кількості автомобілів. У нас їх на душу населення менше, ніж в європах.

Зросте кількість автівок? Пік був в 90-х, все стояло і ніхто нікуди не їхав, бо один короткий проміжок часу бензин був дешевий і він був. Їздили всі, кому не ліньки, на всьому, на чому могли. Це тривало не довго.
Потім був пік "ніхто нікуди не їде" в середині двотисячних, в час кредитного буму, коли люди жили "не по срєдствАм".
В даний час я не спостерігаю сильних корків (коли дороги на ремонт не перекривають). Економіка все регулює. І регулюватиме.
Експлуатація автомобіля потребує певних коштів. Якщо їздити по Львову кожен день, то при нинішніх цінах в місяць набіжить мінімум півтори-дві тисячі гривень, якщо говорити про недорогий економічний автомобіль.
От і відповідь.
А якісний громадський транспорт треба розвивати як конкурента автомобілям, а не як ворога. Щоби, коли нічого не треба везти в руках, автомобіліст спокійно ним міг скористатися. І при цьому на відчувати себе сардиною.
Я не хочу їздити в нинішньому громадському транспорті. Тому що він не для людей. Хто до цього звик, тому нормально, а хто звик їздити в чистоті і комфорті? Для мене зараз дикість їхати в час пік в переповненій брудній маршрутці. Я краще пішки прогуляюся.
Тому розвивати громадський транспорт - добре. Але таки спочатку розвинути, а потім забороняти щось, а не навпаки.
І все рівно повинна бути альтернатива нормального користування автомобілем. Заборонити для автомобілів в'їзд в центр? А як я зможу купити щось в магазині в центрі, коли це щось досить габаритне чи важке?
Це означає, що магазини з центру теж повинні переїхати. І до них повинен бути нормальний доїзд. А не через штучно створені нерозумними заборонами корки.

Стимулюємо велосипедний і мототранспорт? Ми живемо в кліматичній зоні, де пів року зима. Крім того не кожна людина - студент "по жизні", в кросовках і з ранцем за плечима.

Ну і - а що, коли зараз центр закриють, автомобілісти чарівним чином перестануть мучитись? Чи пасажири громадського транспорту?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-4-2012 у 17:40


Дарма Ви так про велосипеди))) Не треба недооцінювати цей транспорт. Всі їздять незалежно від віку (маю на увазі європейські країни, у нас з тим важко). А мережа прокату велосипедів здається приносить прибуток і підприємцям, котрі цим займаються і місту. І вже працює то давно. Це я так, к слову про альтернативу. Нема чого тут соромитись велосипеду та будь-чого ще, що допоможе в даній ситуації. Неможливо все відкидати, і при тому намагитсь щось розвивати і рушитись уперед. Якщо велика кількість автомобілістів має проблеми з проїздем по центру - мабуть вже пора проявити ініціативу і щось предложити конструктивного адміністрації міста (напевно серед автомобілістів є і юристи і економісти і шляхобудівники та інші толкові люди, котрі могуть чимось допомогти з тим питанням). Звісно ж легше від всего відокремитись, скаржитись і потом нарікати на недоцільне використання бюджету. Це ваші дороги, ваше місто - вам і карти до рук.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-4-2012 у 19:19


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Домін  
Дарма Ви так про велосипеди))) Не треба недооцінювати цей транспорт. Всі їздять незалежно від віку (маю на увазі європейські країни, у нас з тим важко). А мережа прокату велосипедів здається приносить прибуток і підприємцям, котрі цим займаються і місту. І вже працює то давно. Це я так, к слову про альтернативу. Нема чого тут соромитись велосипеду та будь-чого ще, що допоможе в даній ситуації. Неможливо все відкидати, і при тому намагитсь щось розвивати і рушитись уперед. Якщо велика кількість автомобілістів має проблеми з проїздем по центру - мабуть вже пора проявити ініціативу і щось предложити конструктивного адміністрації міста (напевно серед автомобілістів є і юристи і економісти і шляхобудівники та інші толкові люди, котрі могуть чимось допомогти з тим питанням). Звісно ж легше від всего відокремитись, скаржитись і потом нарікати на недоцільне використання бюджету. Це ваші дороги, ваше місто - вам і карти до рук.

Ігоре, ви напевно не зрозуміли мене.
Мови про "соромитись" велосипедів, чи ще щось подібне не йшло ні разу. Я говорив про те, що клімат у нас не велосипедний. Зима триває до півроку, а весною/влітку/восени дощі часто падають. Це перше. Друге - як на велосипеді заїжджати в магазин по продукти? Як щось возити зі собою? В ранці? А де залишати велосипед, у нас що, є велопарковки з охороною? Я не маю жодного бажання перейматися жодною з цих проблем. Мені зручно сісти в автомобіль і їхати по своїх справах. І не потрібно нічого носити в руках, не потрібно мокнути під дощем.
І зараз з проїздом через центр ніяких проблем немає.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 3-4-2012 у 09:09


Рост дуже гарно і мудро все розписав і пояснив.
А перейматися я не буду, бо це не моя робота. Я плачу місту податки і ті люди мають думати. І нарешті вони почали думати і вже видно не один позитивний резльутат.
- розвантажили центр міста.
- освітлення в місті є.
- дороги які зробили витримують і сніг і морози в -20 і зміну погоди і жару.
- замічаю, що на паркувальних місцях в будній таки можна знайти місце, наприклад пару разів біля головної пошти без проблем паркував.
- стало значно менше корків, утворюються в основному якщо є ДТП, (виклик ДАІ, страховика при потребі) але думаю з європротоколами скоро це теж буде вирішено.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko Nedoviziy
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 302
Зареєстрований: 24-2-2009
Місто: Файне місто Львів
Нема на форумі

Настрій: ...ergo sum

[*] написано 3-4-2012 у 14:45


У всьому з Дем'яном погоджусь - тільки з бруківкою на проспекті Свободи "як завжди" вийшло.
:baddevil:

Ну то для підтвердження правила, наскільки я розумію. Щоби виняток був. Пакращення наліцо :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9082
Реклама: