Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Про паркування авто... (автівки в центрі міста)
pomko
Новак
*



Повідомлень: 8
Зареєстрований: 18-2-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: о-го-го!!!!!!!!

[*] написано 18-2-2004 у 13:06
Про паркування авто... (автівки в центрі міста)


Усім відомо (крім влади) про проблему місця для парковки авто у Львові. Звичайно хочеться щоб машина стояла під хатою, ну чи неподалік... Конкретніше: я проживаю по вул. Дорошенка, а там ,як відомо, машини паркують посеред дороги. А тепер ДАІшники ходять і відкручують номери. Спочатку пояснив їм що не мають права, бо існує лише ст.37 ЗУ Про дорожній рух. Недоходило. Написав у прокуратуру скаргу про перевищення службових повноважень-дойшло. Тепер працює евакуатор. Знетерпінням чекаю на зустріч з ним, так як у законодавстві ще не знаходив норм про право забирати машини евакуатором. Це неправомірно (на мою думку). Крім цього, по словам чиновника вони (далі цитата) обіцяють у наступному році активно взятись за евакуацію автомашин, які стоять в неналежних місцях і заважають рухові автотранспорту. Передовсім спеціальні служби (серед яких також буде проведено конкурс) будуть евакуйовувати ті машини, які . ”Мова йде про автовласників, які кинули своє авто напризволяще на довгий час, вважаючи, очевидно, що та чи інша вулиця - стоянка для його авто”, - пояснює Ярослав Вовчак. Таких недбайливих господарів будуть попереджувати про процедуру евакуації заздалегідь, десь за тиждень. І згодом, якщо власник не відреагує на попередження, машину просто відтранспортують на штрафмайданчик. Щоб забрати звідти машину, водій спочатку буде змушений оплатити витрати на евакуацію авта. Щоб не потрапити в таку халепу, пан Вовчак радить забирати свої автомашини з магістральних та прилеглих до них вулиць. Щоб водії одразу розпізнавали вулиці, з яких їх можуть евакуювати, на них буде встановлено таблички ”На вулиці діє евакуатор”.
Чи це означає що під категорію "довго стоять у певних місцях" підпадає авто що стоїть там на період обіду, ну і вечором години три...???? Іще одне, може хто зустрічав у законодавстві норми про право евакуатора забирати машини на штрафмайданчик?? Буду вдячний за відповіді і пропозиції..... Давайте обговоримо цю проблему.




Автор дякує абетці за люб\'язно надані букви
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 18-2-2004 у 13:50


Наскільки я пригадую, над середньою смугою на вул.Дорошенка висить знак "Зупинка заборонена".
А ви систематично порушуєте ПДД, зокрема, не лише зупиняєтесь, але і паркуєте автомобіль на цій смузі.
В даному випадку таке паркування призводить до створення суттєвих завад рухові транспорту, особливо в часи пік.
То в чому суть запитання? Як паркувати машину під забороняючим знаком і уникнути відповідальності?
Так, Львів зовсім не розрахований на ту кількість автомобілів, яка пересувається сьогодні його вулицями. І чи можна знайти вихід, щоб і вівці були цілі, і вовки ситі - не знаю. Єдиний спосіб - створення спеціальних стоянок в наближених до центру околицях. Але тоді також не буде можливості під`їхати безпосередньо до свого будинку, а доведеться хвилин 5-10-15 іти пішки.

Сам я теж автомобіліст, їжджу вулицями Львова вже років 17. І теж зустрічаюся з проблемою паркування, хоча не так гостро, бо мешкаю на тихій вуличці, де завжди є місце для авто, та і працюю теж не в центрі.

Вихід, як уже казав, бачу один - організація платних стоянок з охороною в наближених до центру околицях. Думаю, якщо помізкувати, то можна такі місця знайти.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 18-2-2004 у 16:03


Очевидно, що коли паркуєш в зоні дії забороняючих знаків, то треба бути готовим до подібних неприємностей. За кордоном номери з авта, ясно, ніхто відкручувати не буде (зрештою, вони тут і не прикручені), але або заберуть авто евакуатором - за умови, якщо воно перешкоджає рухові авт чи пішоходів, стоїть перед чиєюсь брамою, гаражем, на приватній ділянці тощо, або, якщо таких перешкод авто не створює, то на переднє ліве колесо вберуть так званий блокатор.
Думаю, що міська влада у Львові вхопилася перебирати передовий західний досвід штрафування і евакуації, оминувши, проте, важливий крок - не забезпечили можливостей "правильного" паркування, враховуючи і безкоштовне - загальноприйнятим є одночасно з платними послугами надавати і безкоштовні, це стосується паркування, кльозетів тощо. Виходом з ситуації могло би бути будівництво в місті багатоповерхових стоянок, які не потребують великої площі, і котрі, власне і були би платними зі збором оплати наприклад при виїзді, і впорядкування на вилицях платних і безкоштовних місць для паркування. Оскільки є негативний досвід збору плати працівниками міліції і паркувальних служб, то може, варто би було запровадити продажу карток в ґазетних кіосках (картка на визначений час, де власник автомобіля зазначає дату і годину і залишає картку на панелі приладів, щоб було видно з вулиці). Багатоповерхові стоянки би вивільнили вуличні місця, там би могли паркувати ті, хто залишає авто на довший час, наприклад хто йде на роботу на цілий день. Напрошується тільки питання, чи таке коли-небудь збудують, чи буде такий проект прибутковим для майбутнього інвестора.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
pomko
Новак
*



Повідомлень: 8
Зареєстрований: 18-2-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: о-го-го!!!!!!!!

[*] написано 18-2-2004 у 23:28


Для NetGuy: Суть мого запитання полягає в тому, чи Ви бачили чи читали рішення міськради чи накази ДАІ про право знімати номери або роботу евакуатора?? Ви все ж таки на сторінці міськради адміном (пробачте якщо неправий). Дійсно цікавлять такі документи. А про знаки на вул. Дорошенка, це окрема історія. Для прикладу можна навести ситуацію з машинами митниці які там же стоять...... І нічого. Стоять. Так, дійсно, я порушую ПДР, і цим самим заважаю рухові машин. Але ж про мене ніхто не думає що мені там проблематично паркуватись...... І про відповідальність я не дуже переживаю. Скоріше я хочу застосувати до своєї проблеми приказку: Закон як дишло, куди запхав-там і вийшло. Тобто піджати його під свої інтереси. Правильно написав Олесь: "Думаю, що міська влада у Львові вхопилася перебирати передовий західний досвід штрафування і евакуації, оминувши, проте, важливий крок - не забезпечили можливостей "правильного" паркування, враховуючи і безкоштовне - загальноприйнятим є одночасно з платними послугами надавати і безкоштовні, це стосується паркування, кльозетів тощо." Ось де проблема.



Автор дякує абетці за люб\'язно надані букви
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
pomko
Новак
*



Повідомлень: 8
Зареєстрований: 18-2-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: о-го-го!!!!!!!!

[*] написано 18-2-2004 у 23:42


Згоден з Вами ПОВНІСТЮ! Таке враження шо сам то все і написав. І все ж, чи доводилось Вам стикатись із законодавством про номерні знаки чи роботу евакуатора??



Автор дякує абетці за люб\'язно надані букви
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 19-2-2004 у 11:44


Я не адмін в міськраді. Звідки така думка?

Я так розумію, що поки що не мають права евакуювати за парковку з порушенням ПДР, але є уже винесені законопроекти про зміни в цьому напрямку. Обговорюються. Верховну Раду маю на увазі.
Це не може бути рішенням міськради, про номери і евакуацію. Це повинен бути закон. Міськрада може приймати рішення хіба про платне паркування, встановлення знаків, чи подібні.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 24-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2004 у 12:55


Такі знаки повивішували вже в кількох місцях. Особисто бачила 3 - на Доррошенка, Коперника та Франка. На Франка правда посеред дороги вже немає жодного авта!



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 16-9-2003
Нема на форумі

Настрій: бухгалтерський

[*] написано 19-2-2004 у 12:55


Такі знаки повивішували вже в кількох місцях. Особисто бачила 3 - на Доррошенка, Коперника та Франка. На Франка правда посеред дороги вже немає жодного авта!



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
pomko
Новак
*



Повідомлень: 8
Зареєстрований: 18-2-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: о-го-го!!!!!!!!

[*] написано 19-2-2004 у 22:38


для NetGuy: Пробачте що зарахував Вас до числа адмінів, справді сам незнаю чому. Просто часто зустрічається тут Ваш логін. Пробачте ще раз за наступне запитання, кортить знати чи Ваша робота якось повязана з юрипруденцією. Ви вказали що "Це не може бути рішенням міськради, про номери і евакуацію. Це повинен бути закон. Міськрада може приймати рішення хіба про платне паркування, встановлення знаків, чи подібні", тому от і питаю. І проце я якраз і хотів взнати, чому це наші ДАІшники, порушуючи закон, виконують незаконні накази. Хоча останнє запитання не до Вас особисто, а так, для загалу......



Автор дякує абетці за люб\'язно надані букви
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
pomko
Новак
*



Повідомлень: 8
Зареєстрований: 18-2-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: о-го-го!!!!!!!!

[*] написано 19-2-2004 у 22:39


Щиро вдячний усім, хто підтримує тут дискусію. Готовий відповідати на запитання та пропозиції.



Автор дякує абетці за люб\'язно надані букви
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 20-2-2004 у 09:28


Тут мій нік зустрічається часто, бо на Форумі я модератор, та і працюю зараз адміном. Але не в міськраді, як, зрештою і ця сторінка до міськради не має відношення, це виключно приватний проект Андрія Пелещишина.

В топік. ПДР - це закон України. Міськрада не може вносити змін в закони усієї держави. Вона може лише створювати підзаконні акти в межах чинного законодавства.
На даний момент в ПДР зазначено чітко випадки, коли автомобіль забирається на штрафплощадку. Щодо ж виходу за межі закону працівників внутрішніх органів - це типова практика для нашого сьогодення.
Раніше я захищався від таких моментів з допомогою певної серії номерного знаку і ще деяких подібних речей. Хоча не зловживав в жодному разі, це просто захищало від незаконних наїздів.
Зараз це все відмінили, тому захищатись доведеться знанням законів.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 20-2-2004 у 09:40


Щойно відповів мені один юрист, що практикує в тому числі і, так би мовити, автомобільне право :)

"Согласно ст.37 Закона "О дорожном движении", запрет эксплуатации - толшько путём снятия номеров! Штрафплощадка - только в случае криминала (машина в угоне по Украине, либо причастна к ДТП с пострадавшими или иному преступлению - в этом случае изымается как вещдок). "
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
pomko
Новак
*



Повідомлень: 8
Зареєстрований: 18-2-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: о-го-го!!!!!!!!

[*] написано 20-2-2004 у 12:35


NetGuy: Дякую, я читав думку цього юриста. Сам також був писав туди на сайт. Можете глянути на тему "Помогите! О номерних знаках", вона здається там вкінці на сторінці. Тобто, разом ми дійшли до того, що все таки їхні (ДАІ) дії незаконні. Ще раз дякую за "співпрацю"!:sing:



Автор дякує абетці за люб\'язно надані букви
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
pomko
Новак
*



Повідомлень: 8
Зареєстрований: 18-2-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: о-го-го!!!!!!!!

[*] написано 21-2-2004 у 13:15


Шановні Львів"яни! Прочитав на сайті що "Впродовж трьох місяців ситуація на вулицях нашого міста кардинально покращиться. Таку обіцянку дав виконувач обов`язків начальника ЛМУ УМВСУ у Львівській області Михайло Курочка. Розвантажити львівські вулиці та збільшити їх пропускну здатність мають евакуатори. Такий порядок затвердив учора Львівський міськвиконком щодо примусового переміщення та зберігання транспортних засобів у місті Львові, залишених без догляду і припаркованих із порушенням правил дорожнього руху." Хто знає де б можна було почитати "той порядок", прийнятий міськвиконкомом. Бо чисто вже здуріли ті наші чиновники. Чи в них юристів немає, чи їм ПОФІГ просто.... Зараз матюкнусь..........



Автор дякує абетці за люб\'язно надані букви
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 28-10-2009 у 10:56


Львову потрібна стратегія паркування, – Андрій Садовий

«Має бути стратегія міста з паркування. Якщо поруч з підземними паркінгами, будівництво яких планується у Львові, можна буде ставити машини безкоштовно, то чи ефективною буде діяльність самого паркінгу?» – заявив сьогодні, 27 жовтня, під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий.

Мер Львова зазначив, що визначені під будівництво підземних паркінгів у Львові місця на вул. Вітовського, Стефаника-Коперніка та площі Петрушевича, є цілком адекватними. Також Андрій Садовий додав, що всі ці місця передбачені у генплані саме для цього.

«Робота над Генеральним планом Львова йде чітко за графіком. Вона передбачає певні погодження у профільних міністерствах у Києві. Генеральний план буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради у кінці листопада - на початку грудня цього року», –додав Андрій Садовий.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 28-10-2009 у 12:00


Дуже мені подобається як вирішили проблему паркування в Кракові.(Не знаю, можливо, то так по всій Польщі...) Там автомобілі можна припаркувати на тротуарах. І ні корків по дорогах, ні евакуаторів нема ніде...
Чистий спокій мають... Як знайдеш вільне місце- паркуйся де сподобалось. ІМХО, дуже зручно. Але тут є одне "але". Тротуари досить ширші, ніж в нас і нема чіткої межі між дорогою і тротуаром.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 28-10-2009 у 12:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Дуже мені подобається як вирішили проблему паркування в Кракові.(Не знаю, можливо, то так по всій Польщі...) Там автомобілі можна припаркувати на тротуарах. І ні корків по дорогах, ні евакуаторів нема ніде...
Чистий спокій мають... Як знайдеш вільне місце- паркуйся де сподобалось. ІМХО, дуже зручно. Але тут є одне "але". Тротуари досить ширші, ніж в нас і нема чіткої межі між дорогою і тротуаром.


Але у Львові досить вузенькі вулички. Якщо ще б паркували машини, де заманеться, тоді нереально буде пішоходам пересуватись.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 28-10-2009 у 15:42


На Сербській і ще багато де по центру перейняли цей досвід. Після цього пройти нереально.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 28-10-2009 у 16:46


е ні..то не для нас...якщо навть на широкій вулиці з великим тротураом - то ді встануть в 3-4 ряди так що перша машина не виїде. Мудрі водії лишають на лобовому в такому разі свій телефон..але це робить дуже мало - приходить чекати копати машину бо не можеш виїхати.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 20-3-2012 у 01:24
2248


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Домін  
А якщо заплатити штраф за паркування на доріжці? Міліція ніколи не відмовиться витягнути з кишені водія, а це - ще одна можливість. Так хоча б можно звільнити тротуари від авто.

Ну так, звісно, штраф, плюс - евакуатор, плюс - "користування" штрафмайданчиком...
А на логічне запитання "А де ще можна у місті запаркуватися?" змістовна відповідь "Мене не цікавить - бабкі давай!"
Ні, панове, спочатку треба, думаю, побудувати кількадесят паркхаузів та підземних гаражів (для Львова 50000 паркплятців буде нормально), а вже потім вимагати від людей дотримання правил паркування.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-3-2012 у 13:03


Цитата:

А на логічне запитання "А де ще можна у місті запаркуватися?" змістовна відповідь "Мене не цікавить - бабкі давай!"
Ні, панове, спочатку треба, думаю, побудувати кількадесят паркхаузів та підземних гаражів (для Львова 50000 паркплятців буде нормально), а вже потім вимагати від людей дотримання правил паркування.

Трохи погоджуся, трохи - ні.
Парковки потрібні - це факт. Але де їх збудуєш, особливо в історичній частині? А саме там найбільше проблем з припаркованими на тротуарах машинами.
І хто на це гроші дасть?
Інший момент - культура водіїв. Дуже часто можна побачити, що якийсь позашляховик запаркований на тротуарі, хоча через дорогу є місця на паркінгу...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 20-3-2012 у 13:44


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  

Трохи погоджуся, трохи - ні.
Парковки потрібні - це факт. Але де їх збудуєш, особливо в історичній частині? А саме там найбільше проблем з припаркованими на тротуарах машинами.
І хто на це гроші дасть?
Інший момент - культура водіїв. Дуже часто можна побачити, що якийсь позашляховик запаркований на тротуарі, хоча через дорогу є місця на паркінгу...


Перше питання - де. На місці ринків, що в центрі. З розвитком мереж супермаркетів вони відімруть. Вже відмирають.
Друге питання де брати гроші. Там де завжди вони беруться для таких речей. Створюється акціонерне товариство, яке потім одержує прибуток, окуповує капіталовкладення.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
Дискусії об'єднані
20-3-2012 у 15:00
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-3-2012 у 15:09


Перекинув сюди повідомлення про парковки.

Цитата:

На місці ринків, що в центрі.

На місці Галицького - ніц не вийде, занадто тісно він будинками заставлений.
Добробут підходить ідеально. Але можу собі лише уявити, який галас здійметься.

З інвестиціями не все так просто. Який час окупності такого проекту? Та й знаючи наших людей, хто захоче паркуватися на Добробуті, а потім пішки йти наприклад у Віденську каву. Це ж не мажорно...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 21-3-2012 у 10:37


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  

На місці Галицького - ніц не вийде, занадто тісно він будинками заставлений.
Добробут підходить ідеально. Але можу собі лише уявити, який галас здійметься.

З інвестиціями не все так просто. Який час окупності такого проекту? Та й знаючи наших людей, хто захоче паркуватися на Добробуті, а потім пішки йти наприклад у Віденську каву. Це ж не мажорно...


Ні Ви ні я не архітектори-містобудівники, щоб отак от сходу про Галицький заключення давати. З свого досвіду спілкування з тим народом (архітекторами) чітко знаю, дай йому геодезичну підоснову - щось та й "викрутить".
Крім того, недалеко від центру ще Стрийський і Вінниківський ринки.
І все "не все так просто". Без проекту ніхто вам ніяких строків окупності не назве. Просто тільки повторювати "Нема грошей... нема грошей...".
Я не знаю, хто такі "мажори" і як то "мажорно" (але здогадуюсь, як те вірменське радіо "Что такое горжетка мы не знаем, но догадываемся, а чтобы из нее не выпадали волосы, нужно..." нy і далі рекомендаціі з інтимноі гігієни ), але якщо з тим нічого не робити, то скоро будуть ставити машини поперек дороги і какати людям на голови.
А без галасу жодноі справи не буває

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 21-3-2012 у 10:58


Мажорно - це значить прямо під вхід поставити капот машини, а якщо там вже хтось стоїть то поставити поперек, а якщо вже і поперек і вздовж і всюди занято - тоді поставити як мога ближче, а по дорозі в бар поцарапати всім машини і вголос сказати "понаставляли нема де ходити".
А машини так і ставлять і перекривають рух. І це не залежить від того скільки парковок, які парковки, це залежить від нації, в нас таке мишлення і поведінка. Це саме стосується і маршруток - чому маршрутка не зупиняється біля мого підїзду і не везе мене туди куди треба.
Зроблять парковку - половина не буде платити, а будуть махати ксівами, інші придумають як це обійти/обманути - ми ж українці все придумаємо :lol:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-3-2012 у 11:09


Всюди люди ходять пішки, а з Добробуту аж так важко? Якщо буде такий варіант - нормальний паркінг в районі центру - думаю, всі погодяться трошки пройтись та не перейматись евакуаторами і штрафами. Тільки треба добрий приклад дати. І взагалі - де там їздити автівкою в центрі? На мій погляд зручніше пройтись пішки. Мені здається, що проблема є нездоланою тільки тому, що ніхто не хоче її вирішити, а насправді безліч варіантів для того існує, з котрих просто треба вибрати один, котрий всіх влаштує. У нас в Одесі автівок не менш ніж у Львові, і такий же дефіцит з паркінгами, але мені не трудно поставити авто десь поблизу того місця, куди хочу потрапити, і не трудно трішки пройтись. А як мій колега по півгодини шукає паркінг во Франкфурті - то окрема історія. Не зашкодить купити ровер для переміщень по центру. Це було б зручніше.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9082
Реклама: