Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: «Форум рідного міста» у пресі
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 14-9-2002 у 13:43
«Форум рідного міста» у пресі


У газеті “Молода Галичина” № 80 за 29 серпня 2002 р. опубліковано матеріал про проект «Форум рідного міста». Ось повний текст:

Проблеми Львова обговорюють в Інтернеті
Недавно в мережі «Інтернет» з'явився місцевий проект під назвою «Форум рідного міста» http://misto.ridne.net. Як кожен форум, він створений для спілкування й обговорення, а точніше - для плідної дискусії з усіх питань життя Львова.
На думку адміністратора проекту кандидата технічних наук доцента кафедри «Інформаційні системи та мережі» Національного університету «Львівська політехніка» Андрія Пелещишина, форум має стати чимось більшим, аніж простір для спілкування. Інформація, розміщена на ньому, є поштовхом до адекватних дій місцевої влади, депутатів та політиків. Адже тут створено умови для відкритого дослідження громадської думки.
На сайті є різні тематичні форуми. Серед них - огляд проблем міської господарки, де можна порушити будь-яку гостру тему, повідомити про існуючі проблеми, відповісти на запитання інших відвідувачів та взяти участь у голосуванні з актуальних питань містовпорядкування.
Інший розділ - новини з життя міста. Тут можна отримати інформацію про події у галузях культури, спорту, мистецтва, бізнесу та підприємництва Львова. А також розмістити власні новини й оголошення. У новинах ринку - ознайомитися з прайсами товарів та послуг, залишити свою бізнес-інформацію.
Для публікації повідомлення відвідувачеві слід зареєструватися, після чого він зможе використовувати свій реєстраційний запис для настроювання форуму за власними уподобаннями, отримання новин тощо.
Реєстрація на форумі не вимагає особистих даних (хоча їх можна ввести), а дозволяє персоніфікуватися, використовуючи пароль. Відповідно до кількості опублікованих повідомлень, усім дописувачам присвоюють ранг, вони братимуть участь в опитуванні з найцікавіших та найрезонансніших тем.
Оскільки одне із завдань форуму - виведення на широкий загал дискусій, які відбуваються у політичних кулуарах, на сайті можна проводити дистанційні Інтерв'ю з представниками влади та відомими людьми. Серед експертів форуму - депутати міської ради, директори шкіл, викладачі вузів, відомі лікарі, редактори українських розділів ODP, музеєзнавці та музиканти. Можна залишити свої запитання до них на сайті або, зустрівшись одночасно на форумі, провести онлайн-діалог.
Серед експертів форуму є кілька редакторів ODP (http://dmoz.org) , тому, анонсуючи на ньому власний інтернет-сайт, відвідувач може очікувати його реєстрації в ODP. Отож, форум запрошує усіх охочих висловити свою думку і взяти участь у плідній дискусії.

Автор - Ліліана Арнаутова

Висновок: якщо про проект згадують ЗМІ, то про нього знають і він того заслуговує.

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9067
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-11-2002 у 21:03
Стаття на УКРОПІ


ВІДКРИТО НОВИЙ ІНТЕРНЕТ-ФОРУМ, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ МІСТА ЛЬВОВА

Форум присвячено усім питанням міського життя. На Форумі приймають участь депутати місцевих рад, політики, представники виконавчої влади, експерти у різних галузях. На Форумі опубліковано матеріали про скнилівську трагедію, цікаві документи міської ради Львова, загальні статті та навіть художнє оповідання.
(с) UKROP.com

http://www.ukrop.com/golovne.html?dat=09.11.2002&link=915851128
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 91
Реклама: