Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: оплата комунальних послуг онлайн
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 3-5-2012 у 18:28
оплата комунальних послуг онлайн


Привіт всім!
Вирішив собі організувати насущне - сплату комунальних послуг онлайн. Нема часу і бажання стояти в тих чергах. Звільняється цінний ресурс часу на щось інше, крім як знімати в банкоматі гроші з бактеріями, стояти в черзі, слухати сварки, дихати в період епідемій зараженим повітрям в тісних невентильованих приміщеннях.

Власне кажучи, я вже налаштував через приват24 - за газ, теплу і зимну воду, утримання будинку без комісії (комісія 1 грн. лише за Укртелеком і Львівобленерго).

Маючи на меті бути незалежним від різного виду збоїв і не бути прив'язаним до певного банку шукав і знайшов ще варіанти:

easypay.ua - сплачую за послуги Укртелеком без комісії, але поки що нема можливості платити за Львівобленерго взагалі; комунальні послуги (вода тепла і зимна, утримання будинку) виведено в один пункт і запропоновано ввести один особовий рахунок (суми коректно виводить по пунктах, сплачувати ще не пробував)

portmone.ua - за акаунт для сплати комунальних і мобільного зв'язку абонплата відсутня, Укртелеком сплачую без комісій, однак Львівобленерго та моїх комунальних поки нема (для Львова є лише ОСББ "Червона калина").

Через мегабанк erc.megabank.net можна платити за комунальні без комісій. Виявляється, в містах, де працює мегабанк, для кожної адреси вже присвоєно особовий рахунок. Його дізнатися можна, якщо фізично прийти в касу банку і сплатити певні комунальні послуги. Або отримати номер в адміністратора через особисте повідомлення на форумі сайту, що я і зробив. За львівобленерго теж можна заплатити, суму з попередньої квитанції система підтягнула вірно, сплатив і через декілька днів перевірив - кошти надійшли за призначенням. Тепер ще спробував заплатити за газ і через декілька днів перевірю факт надходження коштів.
Якщо для когось це важливо, то мегабанк приймає до оплати вебмані.

Системи поки що розвиваються. Бракує ліміту для кожної оплати. Наприклад, я використовую зимну воду на суму 40 гривень в місяць. Отже, хотів би встановити ліміт на суму 50 гривень і налаштувати автоматичну оплату кожного 10 числа. Система повинна сплатити мою заборгованість, якщо ЖЕК виставив рахунок на суму не більше 50 гривень. Якщо ж сума заборгованості більша ніж я сказав, то треба не сплачувати, а йти в ЖЕК і питати, чому нарахували більше, чому допустили помилку. Такі ліміти поки що є тільки в portmone, але там наразі не можна сплатити львівські комунальні (сплачую через них лише за Укртелеком).

Важливим питанням є також безпека платежів платіжною карткою. Коротесенький огляд цього питання такий. Кожна з систем, що розглянуті, використовують захищений протокол https. Приват24 кожний "пчих" клієнта вимагає підтвердити через код, надісланий на мобільний телефон. Easypay дає можливість поповнити гаманець через термінал готівкою, тобто картку використовувати необов'язково. Портмоне дає можливість ввести код платежу CVV через випадаюче меню браузера, причому цифри щоразу змінюють розташування (keyloger нічого не спіймає). Мегабанк дані картки VISA/Mastercard сам не просить (це добре), а перенаправляє запит на сайт Українського процесингового центру, на якому пропонується ввести дані картки (вводяться дані явним чином, що є мінусом). Це такий собі поверхневий аналіз. Додатково я на своїй картці встановив маленький щоденний ліміт на здійснення операцій у торгово-сервісній мережі (практично кожен банк надає таку можливість, якщо ж ні - це погано, банк варто вибрати кращий).

Якщо хтось знає ще якісь системи оплати комунальних платежів для Львова - повідомте.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Thror
Дописувач
**



Повідомлень: 99
Зареєстрований: 30-3-2003
Місто: м.Львів
Нема на форумі

Настрій: невизначений

[*] написано 3-5-2012 у 19:22


Я все плачу через https://erc.megabank.net/, але в мене вже був оформлений там особовий рахунок раніше, коли платив через них офлайн. Можливо треба до них зайти і щось оформити,



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 3-5-2012 у 19:46


Цитата: Початково розміщене учасником Thror  
Я все плачу через https://erc.megabank.net/, але в мене вже був оформлений там особовий рахунок раніше, коли платив через них офлайн. Можливо треба до них зайти і щось оформити,


Дякую! Вже зареєструвався. Просить номер єдиного особового рахунку, який присвоюється в касі при оплаті першої квитанції. Але на їхньому форумі знайшов можливість звернутися до адміна для генерації номера без відвідування банку, тепер чекаю на відповідь...

За Львівобленерго бере комісію?

Підтягує суму заборгованості автоматично, чи потрібно вводити вручну?

Чи можна роздрукувати квитанцію з "кольоровим" штампом?

Чи доступна можливість отримання фіскального документу з "мокрою" печаткою/штампом в разі потреби і скільки це коштує?


Upd: Реєстрацію завершив. Виявляється, в містах, де працює мегабанк, для кожної адреси вже присвоєно особовий рахунок. Його дізнатися можна, якщо фізично прийти в касу банку і сплатити певні комунальні послуги. Або отримати номер в адміна через особисте повідомлення на форумі сайту, що я і зробив. За львівобленерго можна заплатити, суму з попередньої квитанції система підтягнула вірно. Дочекаюся наступного рахунку, бо цей вже сплачений... До речі, коли вже в системі присутня сума рахунку, то незрозуміло нащо вписувати вручну початкову і кінцеву кількість використаних кіловат/годин...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 7-5-2012 у 11:53


Thror, чи заповнюєте ви інформацію про початкову і кінцеву кількість кіловат/годин? Я щойно через https://erc.megabank.net сплатив без цієї інформації, через декілька днів зателефоную в львівобленерго, запитаю як моя оплата... ))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 7-5-2012 у 17:59


Тобто можливо все сплатити через Мегабанк? А яка різниця між приватом і мегабанком, де вигідніше/простіше?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 7-5-2012 у 18:18


Поки що поверхневі відмінності: мегабанк не бере комісій за оплату комунальних взагалі, а приват24 знімає по 1 грн. за оплату за укртелеком і львівобленерго. В мегабанку наразі не бачу можливості налаштувати автоматичну оплату, як то є в приват24.

В системах обох банків нема лімітів на кожну оплату, як то є, наприклад, в portmone. Тобто, скажімо, я нормально використовую холодної води на 40 грн. на місяць - тому поставив би ліміт на 50 грн. Якщо приходить рахунок на більшу суму, то її не сплачувати потрібно, а йти з'ясовувати помилку в ЖЕК.

Одним словом, системи поки розвиваються. Та вже можна користуватися, я от вже місяць як не стою в чергах :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 10-5-2012 у 15:45


За кілька тижнів зібралося трохи інформації, тому своє перше повідомлення в темі відредагував - втиснув туди все зібране.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 18-1-2013 у 13:43


Мій ЖЕК (ДП ЖЕД Експрес-61 ПрАТ БУ-62) не включений в систему мегабанку. спілкувався з банком - про щось неможуть домовитися з тим жеком :( а було б зручно платити онлайн. а так приходиться раз в 2-3 місяця ходити в ощадбанк (відповідно і жек гроші получає з затримками.. а разом з ними і львівгаз і обленерго.. ).

ну і питання відразу по Львівгазу і Львівобленерго.

Може хтось щось чув, чи планується якийсь сервіс по онлайн оплаті їхніх послуг ?
приват і інші банки де спеціально для цього потрібно заводити якусь кредитку - не пропонувати, то не варіант.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 18-1-2013 у 14:13


vovka,

за послуги Львівгазу Мегабанк в онлайні приймає оплату.

За послуги Львівобленерго, на жаль, приймає оплату онлайн наразі лише той банк, з яким не дуже хочеться зв'язуватися.

Це якщо йдеться про спеціалізовану систему оплати комунальних - де не потрібно вводити вручну банківські реквізити отримувача. Бо онлайн-банкінги таких банків як Укрексімбанк, Форум, Альфа і багато інших вже мінімум років 5 тому дали можливість сплачувати будь-які послуги (але є комісія і потрібно вводити банківські реквізити отримувача).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 18-1-2013 у 14:17


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Марків  
vovka,

за послуги Львівгазу Мегабанк в онлайні приймає оплату.

там треба вводити особовий рахунок, і тоді він підтягує як я розумію все решта.
а мій особовий рахунок в їхній системі не діє.. мій жек туда непідключений.. відповідно ні за що оплатити неможу.

адресу батьків туда вводив - все ок. підтягує електрику, воду, газ, телефон, кабельне і т.п.


Цитата:

Це якщо йдеться про спеціалізовану систему оплати комунальних - де не потрібно вводити вручну банківські реквізити отримувача.

саме про це і йдеться.

в мене є кредитка Webmoney Visa Classic від БМ БАнка. розраховуюсь нею всюди в інтернеті. хотів би і за комуналку нею ж платити.

доречі БМБанк обіцяв мені позавчора що от от підключать банкінг для фізичних осіб і можна буде платити комуналку в онлайні.. але то знов ж таки треба бути клієнтом.. і привязуватися до конкретного банку.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 22-7-2013 у 13:57


Зараз також цікавить, як можна подавати показники лічильників через інтернет, щоб відійти від необхідності повідомляти їх по телефону. Загуглив "показники лічильника через інтернет" - бачу, що технологічно більш просунуті такі міста України як Житомир, Тернопіль, Чернівці, Київ, Донецьк... але не наше місто Львів.

Хто щось знає, повідомте плз.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 24-7-2013 у 08:36


Надіслав за адресою kc@loe.lviv.ua запитання про можливість надсилання показників лічильника через інтернет, отримав відповідь:

Код:
Доброго дня!
На Ваше звернення повідомляємо наступне:

Відносини між побутовими споживачами електричної енергії та ПАТ «Львівобленерго» регулюються Правилами користування електричною енергією для населення (далі ПКЕЕН), затвердженими постановою Кабінету Міністрів України № 1357 від 26 липня 1999 року.
Згідно з п. 19 ПКЕЕН, розрахунки населення за спожиту електричну енергію здійснюються за діючими тарифами (цінами) для населення на підставі показань приладів обліку.
У відповідності до п.21 ПКЕЕН знімання показань приладів обліку проводиться споживачем щомісяця. Енергопостачальник має право контролювати правильність знімання показань приладів обліку та оформлення платіжних документів.
Якщо доступ до приладу обліку неможливий, представник енергопостачальника виписує платіжний документ на підставі даних про фактичне споживання електричної енергії за попередній період, про що робиться відповідна позначка в особовому рахунку споживача.
Якщо протягом двох розрахункових періодів представник енергопостачальника не мав доступу до приладу обліку, він залишає споживачу в поштовій скриньці повідомлення про дату наступного відвідання чи прохання передати показання приладу обліку енергопостачальнику. Якщо після цього споживач не передав відомостей про кількість спожитої електричної енергії, енергопостачальник має право через 30 днів після дати відправлення письмового попередження припинити постачання електричної енергії споживачу (п.30 ПКЕЕН).
А тому, виходячи з вищевказаного ПКЕЕН не передбачено подача показань електролічильника через інтернет.

З повагою
Інформаційно-консультаційний центр


Але ж у перелічених мною в попередніх дописах містах система працює. Очевидно порушуючи ПКЕЕН ?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 24-7-2013 у 10:29


Думаю, цим високоінтелектуальним листом до вас хотіли донести, що в тому ПКЕЕН немає слова "Інтернет", тому "виходячи з вищевказаного ... не передбачено". От як би (в 99-му році!) передбачили цю можливість, а ще, для можливості контролю з боку "енерго", встановлення телепортів біля щитка приладів в кожній квартирі заодно, так, на майбутнє, була б інша справа.
Але і слова "телефон" я там, в листі, теж не знайшов. Ідеться лише про "передачу показів, знятих споживачем". Так що можна радіти, що все населення не заставляють, як підприємців, кожного місяця ніжками заносити акти на Шевченка.

Маразм маразмом, але, на відміну від можливості сплати через інтернет, як раз подача показів телефоном не є проблемною (за винятком того, що я постійно про це забуваю :) ).
Що зайти на сайт, вказати циферки, що набрати телефонний номер і сказати їх, це ж усе не виходячи з дому.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 24-7-2013 у 11:07


Маразм насправді дещо поглиблений.

Справді, повертаючись з роботи додому часом бачу записку "Просимо повідомити дату і час для доступу до лічильника електроенергії у Вашій квартирі. Тел: 067..."

Ніби все просто - телефоную за цим номером і питаю, чи можна подати показники по телефону, отримую згоду, диктую адресу і показник. Все було добре декілька місяців, поки власник цього мобільного номеру не пішла у відпустку (затяжну). Тепер цей номер або вимкнений, або коли все ж додзвонююся, то отримую відповідь "я у відпустці до NN-го числа". Районний РЕМ мені каже, що по телефону приймати показники заборонено, потрібно в робочий час прийти до них і подати дані. Наразі чекаю згаданого NN-го числа, щоб все ж подати показники по телефону 067..., та це самодіяльність працівника, наскільки я розумію.

Тобто ідеальним є варіант, коли ще хтось присутній в квартирі в робочий час. Інакше - офіційно - потрібно ходити щомісяця в РЕМ подавати дані.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 24-7-2013 у 11:24


А хіба лічильник електроенергії по замовчуванню не має бути зовні квартири????



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 24-7-2013 у 11:31


В хрущовках лічильник електроенергії розміщений в самій квартирі, на жаль.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 24-7-2013 у 13:02


Про показники лічильників води взагалі мовчу, в мого ЖЕКу навіть адреси e-mail нема.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 24-7-2013 у 13:08


я взагалі нічого нікуда не можу заплатити онлайн :D якийсь кам'яний вік..

нема в базах мого жеку і все.. відповідно квартплату заплатити напряжно.

світла онлайн нема також. газу нема (по телефону напрягає, та і забуваю деколи).. добре хоч жек в підїзді вішає листок А4 з проханням вписати показники води.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 24-7-2013 у 14:00


Ну то я маю тішитися, що оплата всіх комунальних послуг для мене доступна онлайн. А щодо того, що нема якогось жеку в базах, то я би перевірив, крім приватбанку і мегабанку, ще й альфу та easypay. Бо хоча би з кимось жек мусив укласти угоду. Мусив - інакше сплачувати його послуги можна би було виключно в касі цього жеку.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 24-7-2013 у 14:12


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Марків  
мегабанку, ще й альфу та easypay. Бо хоча би з кимось жек мусив укласти угоду. Мусив - інакше сплачувати його послуги можна би було виключно в касі цього жеку.


easypay перевіряв, навіть в саппорт їм писав з цього приводу.. там далекі люди в саппорті.. нема і всьо, а коли буде в базі нічого не знаєм і взнати неможем.

з мегабанком навіть зідзвонювався, обіцяли додати жек, але потім відзвонили що там якісь проблеми, жек невеликий і то нереально :) зараз перевірив - нема в базі і далі..

з приватом справ немаю і мати нехочу. там мабуть ще і кредитка їхня потрібна.

а альфа це ось це ?
http://www.alfabank.com.ua
в інтернет банкінг вимагає рахунок або картку.. просто онлайн будь якою карткою там можна оплатити ?

в ощадбанку в касі плачу без проблем (раз на 2-3 місяця, відповідно жек отримує гроші невчасно, бо раз на місяць мені просто ліньки)..
хіба що відкривати рахунок в ощадбанку і юзати його онлайн банкінг.. але то складно, треба нову картку виробляти.. нащо воно все..


жек називається ЖЕД ДП Експрес-62.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 24-7-2013 у 14:49


Так, для оплати через альфу потрібна їхня картка, в мене вона є - це кредитка, яку випустили безкоштовно. Щоправда, там доступна оплата лише послуг жеку, а от газу і світла там наразі нема.

Взагалі логічно, що для використання чийогось інтернет-банкінгу потрібна картка чи рахунок цього банку. Easypay картки не вимагає, але ж і не дає на випадок потреби фіскального чеку (можна роздрукувати лише законодавчо незрозумілий клаптик паперу з ідентифікатором операції).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-7-2013 у 21:38


Мені здається, якщо хоч одна послуга залишається до сплати через готівку, сплата через інтернет втрачає сенс. Усе рівно іти в ощадбанк чи куди там ще.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 25-7-2013 у 12:11


Код:
Бо хоча би з кимось жек мусив укласти угоду. Мусив - інакше сплачувати його послуги можна би було виключно в касі цього жеку.


Однозначно жек має відкриті рахунки в якомусь банку, а може навіть в декількох. Я би спитав в бухгалтерії жеку назви банків, так би дізнався де можна платити за комунальні без комісії (лише деякі драконівські банки беруть комісію за оплату на рахунки в своєму ж банку). Наступний крок - дізнатися що з онлайн-банкінгом в цьому ж банку. Може навіть бути безкоштовно за умови відкриття картки / поточного рахунку / депозиту. Єдине що може бути зле - в інтернет-банкінгу певних банків може не бути окремого меню "комунальні послуги", тоді потрібно буде створити шаблони для кожної послуги і ввести реквізити один раз вручну. Я так сплачував раніше деякі послуги через укрексім.

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Мені здається, якщо хоч одна послуга залишається до сплати через готівку, сплата через інтернет втрачає сенс. Усе рівно іти в ощадбанк чи куди там ще.


Якщо, скажімо, дізнатися де в жеку відкриті рахунки, то залишиться лише оплата за газ і світло. Припустимо, комісія за сплату послуг на рахунки інших банків становитиме 1 грн. А добратися до ощадбанку на маршрутці в один бік - 2 грн. (в моєму випадку ощадбанк далеченько). По-моєму, варто. Хоча користуватися послугами онлайн чи ходити ніжками - децизія кожного.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 12-9-2013 у 12:40


мій жек тільки з ощадбанком має угоду :) а відкривати ще одну картку щоби платити онлайн - та ну його.. то заскладно, та і смисл накопичувати картки..

Сьогодні випадково в квитанції від Львівгазу помітив якийсь код активації, почитав далі, внизу пише мол можна платити онлайн.

Зайшов на сайт
http://www.lvivgaz.lviv.ua/oplata.htm

і був приємно здивований. Можна через ізіпей заплатити карткою. Нарешті то що я і чекав.

Ще б показники якось самому вносити.. смисл дзвонити повідомляти, якщо можна би було прямо на сайті вказати показник і зразу оплатити.. контролю лічильника і так нема, що по телефону що на сайті..
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 12-9-2013 у 20:23


Ух ти, і приват24 теж працює. Хороша новина, приватівську кредитку все рівно маю.



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9107
Реклама: