Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: оплата комунальних послуг онлайн
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 13-9-2013 у 12:09


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Ух ти, і приват24 теж працює. Хороша новина, приватівську кредитку все рівно маю.

Угу, працює... Навіть натяку в системі Приват нема на Львів. Спобував достукатись до служби підтримки, але куди там...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 1-9-2014 у 15:21


Цитата: Початково розміщене учасником vovka  
ну і питання відразу по Львівгазу і Львівобленерго.

Може хтось щось чув, чи планується якийсь сервіс по онлайн оплаті їхніх послуг ?


Вже доступно в easypay, сам скористався - працює для Львівгазу і Львівобленерго, кошти доходять за місцем призначення.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 16-9-2014 у 09:29


В цьому місяці стикнувся з двома приколами, які вказують (для таких як я), що до цивілізації нам ще трохи далеко.

1. Система easypay передала в Львівобленерго дані щодо оплат всіх користувачі за минулий місяць однією сумою без деталізації в розрізі платників, тому за поточний місяць у всіх заборгованість. Після дзвінка до Львівобленерго і до easypay ситуація через декілька днів розрулилася.

2. Мій рідний ЖЕК нарахував мені три куби гарячої води. А в мене бойлер, міську гарячу воду просто перекрив - поки вона доходить на 5-й поверх, то вже і не гаряча, треба довго зливати поки потепліє, одним словом забив, не користуюся. Телефоную в ЖЕК, нагадую що кожного місяця як папуга повторюю "показник лічильника гарячої води без змін, бо в мене бойлер, міською гарячою водою не користуюся". У відповідь прямим текстом - на районній нараді керівництво повідомило, що раз люди там живуть, то мусять користуватися. Відповідальний за показники лічильника працівник ЖЕКу звільнилася. Порадили за тиждень, коли з'явиться новий працівник на роботі, підійти написати заяву про виправлення помилки в показниках лічильника.

Так собі думаю, що в разі якби довелося десь поїхати надовше, то було би непросто за це все сплачувати. Або довелося би переплачувати, щоб мати спокій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 16-9-2014 у 14:31


Ця глючність і стримує від переходу на таку форму оплати.
Колись пробував за газ заплатити, то суму підтягнуло правильно, а якісь реквізити типу прізвища навіть не думало. Який сенс платити, коли не впевнений чи платиш за себе...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 16-9-2014 у 15:22


А воно ніколи не буде працювати добре без піддослідних кроликів. Я згоден бути таким кроликом...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 16-9-2014 у 16:23


Upd: А від рішень зверху нарахувати кубометри води на рівному місці - не застрахована жодна ідеальна система оплати. І оплата дідівським методом через ощадкасу тут не допоможе.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9107
Реклама: