Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: куплю 1-кімнатну квартиру
Тарас Шотік
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 20-3-2011
Місто: Берестечко-Львів
Нема на форумі


[*] написано 15-5-2012 у 21:59
куплю 1-кімнатну квартиру


Цегляний будинок, стан - житловий і вище, до 35 тис. вічнозелених. Важить зручність добирання до політехнічного. Якщо хтось продає, або друзі, сусіди чи родичі у когось - прошу зголошуватись у приват.

P.S. Пишу на форумі, бо наглі шахраї маклери і ріелтори дістали. Таке враження, що то якась змова проти простого обивателя: за яким оголошенням не зателефонуєш - 100% нарвешся на посередника, посередника посередника або посередника того другого, що посередник посередника!

Між іншим, оголошення у "Вашому магазині" - тільки від ріелторів, як би текст вас не переконував, що "без посередників". Газета безсовісно перепродує інформацію посередникам: так, після розміщення мною оголошення якісь мутні маклери почали телефонувати ще ДО виходу накладу і навіть до появи оголошення на сайті! :mad:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 16-5-2012 у 10:33


Цитата:
Цегляний будинок, стан - житловий і вище, до 35 тис. вічнозелених.


Хіба є такі ціни?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Шотік
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 20-3-2011
Місто: Берестечко-Львів
Нема на форумі


[*] написано 16-5-2012 у 12:44


Відверто кажучи, один варіант саме за такі гроші вже знайшовся, але хотілося б мати альтернативи, та й 9 поверх не зовсім влаштовує, хоча метраж, наприклад, просто чудовий.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 16-5-2012 у 12:46


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Цитата:
Цегляний будинок, стан - житловий і вище, до 35 тис. вічнозелених.


Хіба є такі ціни?

є на 1 кімнатні. причому досить багато - просто треба район вибирати/поверх і т.д. за 45 000 вже фактично можна купити любу в любому районі за бажанням з хорошими умовами і т.д.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Шотік
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 20-3-2011
Місто: Берестечко-Львів
Нема на форумі


[*] написано 16-5-2012 у 19:15


Взагалі-то, можна знайти і дешевше, але таким квартирам чогось обов"язково бракуватиме: чи то стан жахливий, чи то балкону немає, чи кутова і ще й на першому чи останньому поверсі, чи суміщений санвузол... Та й метраж буде більш ніж скромним.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 16-5-2012 у 22:16


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  


Хіба є такі ціни?


Чого ж нема?

Отут купуйте. Дешево, місто гарне
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-5-2012 у 22:44


Цитата:
Між іншим, оголошення у "Вашому магазині" - тільки від ріелторів, як би текст вас не переконував, що "без посередників". Газета безсовісно перепродує інформацію посередникам: так, після розміщення мною оголошення якісь мутні маклери почали телефонувати ще ДО виходу накладу і навіть до появи оголошення на сайті! :mad:

Я не зовсім поділяю обурення з приводу маклерів. Сам користав їхніми порадами і послугами, знайомі теж. Був випадок, коли вони стали у пригоді моєму товаришу.
Яка мені різниця, чи покупець сам куплятиме, чи за допомогою маклера?
Інша справа, що спосіб оцінки їхніх послуг (проценти від оборудки) я вважаю невдалим. Але знову ж, з мого досвіду - можна домовитися про інші варіанти.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 17-5-2012 у 08:44


Тут справа в тому:
1. Вони беруть гроші зі всіх і продавців і покупців по замовчуванню. Інакше треба домовлятися.
2. Якщо я не хочу користуватися їх послугами, а подаю оголошення, вони всеодно вносять мене в свою базу, під видом покупця - приходять дивляться, фотографують і в базу зі своїми накрутками.
3. Подаючи оголошення в ваш магазин воно появиться там не відразу - його "блокують", а мою квартиру продають інші люди, після розборок з газетою - чому нема оголошення вони поставлять, але це результату не дає бо воно там губиться.
Ну і ще є ряд неприємних моментів
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-5-2012 у 09:51


Цитата:
1. Вони беруть гроші зі всіх і продавців і покупців по замовчуванню. Інакше треба домовлятися.

Я свого часу як продавець нічого не платив. Правда це вже давненько було... Але мене тоді переконували, що продавець нічого не платить. Хіба за додаткові опціональні послуги, які сам замовить. А те, що домовлятися і торгуватися завжди треба - це однозначно.
Цитата:
2. Якщо я не хочу користуватися їх послугами, а подаю оголошення, вони всеодно вносять мене в свою базу, під видом покупця - приходять дивляться, фотографують і в базу зі своїми накрутками.

Ну ніколи не вдасться заборонити людям брати на замітку товар, який продаєте. Продаєте на базарі помідори, як ви забороните, щоби хтось запитав по скільки вони, а потім привів покупця, взявши за то гроші?
Цитата:
3. Подаючи оголошення в ваш магазин воно появиться там не відразу - його "блокують", а мою квартиру продають інші люди, після розборок з газетою - чому нема оголошення вони поставлять, але це результату не дає бо воно там губиться.

Щодо "Вашого магазину"... Ну зрештою то претензії до газети, а не до маклерів.... Хіба в вік інтернету це єдине джерело поширення інформації?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 17-5-2012 у 12:23


а я за маклерів. але якщо є гарантія в якості їхніх робіт. а то їх розвелося..

неохота наприклад продавати квартиру за велику суму грошей якомусь сумнівному чуваку. трохи є підводних каменів і ризиків. маклери мали б зводити ті всі ризики до нуля.

так само і з точки зору покупця.. нехочеться ж купити квартиру на яку потім виявиться мільйон родичів претендентів, або вона десь вилізе в заставі.. маклери мали б ті всі нюанси перевіряти на мою думку.


наразі користувався послугами маклерів тіки по оренді. ну шось знайшли, в принципі був задоволений. але то була знайома маклерша.. бо ше користувавалися раз "послугами" так званих агенцій одноденок - то там кидалово на 20$ свого часу було :) реальних варіантів від них нуль.

гараж купляв напряму без маклерів. тьфутьфу все гуд.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ростислав Ігнашенко
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 27-8-2012
Нема на форумі


[*] написано 27-8-2012 у 10:59


якщо ще цікавить, подивіться тут квартиру http://adsbox.com.ua/3/8?id_reg=13
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9116
Реклама: