Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Жінки, любіть своїх чоловіків!
Лілія Ковалик
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 5
Зареєстрований: 19-11-2012
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 22-11-2012 у 16:09
Жінки, любіть своїх чоловіків!


Дорогі дівчата, жінки! Як би це парадоксально не звучало, але від нас, жінок, так багато залежить у створенні чудової, люблячої сім'ї. Успіх жінки не в тому, ким вона є: професором, міністром, директором, а в тому, який біля неї чоловік. Адже мудра жінка своєю любов'ю, підтримкою, розрадою, усмішкою, поглядом і навіть мовчанням зробить так, щоб її чоловік завжди був президентом! Звісно це дуже не просто і пройти цією дорогою вдається не кожному. Потрібно пам'ятати, що любов - це жертва, боротьба, наука, це врешті-решт мистецтво! Отже, для того щоб сірі будні не заховали у своїх тенетах вашу любов до чоловіка, щоб вам вдалося пронести її від перших днів спільного життя до останнього подиху, а чоловік не переставав вами захоплюватися та милуватися запам'ятайте такі коротенькі поради:

  1. Здивуйте свого чоловіка цікавим вечором, який сплануєте заздалегідь.
  2. допоможіть чоловіку віднайти і розвинути його таланти.
  3. Зробіть йому подарунок просто так
  4. Висловіть свої почуття у неординарний спосіб! Напишіть на дзеркалі у ванній: «Я люблю тебе», або приклейте записку на сонцезахисний щиток у його машині.
  5. Не говоріть: «Ти не розумієш!», скажіть: «Дозволь мені сказати це по-іншому».
  6. Знайдіть десять хвилин щодня для спокійної розмови.
  7. Жінка не мусить коритися своєму чоловікові, турбуватися про нього, допомагати йому. Вона хоче це робити!
  8. Постійно говоріть своєму чоловікові: «Я кохаю тебе більше, ніж вчора, але менше, ніж завтра».
  9. Деякі дружини не можуть зробити свого чоловіка щасливим, деякі роблять його щасливим, а інші допомагають йому відчути, що він є найщасливішим чоловіком на землі.
  10. Добра жінка - та, яка може задовольняти свого чоловіка усе своє життя і бути завжди задоволена одним чоловіком. Це вимагає зусиль, часу, зобов'язань і Божої ласки, але це можливо. Зробіть це вашою метою, щоб зберегти ваш шлюб
  11. Часто моліться разом.
  12. Купіть десяток листівок і надсилайте їх вашому чоловікові по одній щомісяця.

Робіть кожен день неповторним і будьте щасливі!!!:sing:

images.jpg - 5kB




неважливо скільки днів у твоєму житті, ВАЖЛИВО скільки життя у твоїх днях
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 22-11-2012 у 16:53


Ой, я так люблю такі статті. :D Порадами про те, як до втрати свідомості боротися за щастя мати в хаті чоловіка забитий увесь інтернет, і всі журнальні розкладки. До реального життя, втім, такі поради мають приблизно ж такий стосунок, як і фотомодель з журналу - до звичайної, реальної, чи, як кажуть, пересічної жінки. Та чомусь не пишуть, що робити коли (усі ситуації реальні, узяті з життя):
1. Ти робиш усе, вище згадане, і ще двадцять пунктів, а він не робить нічого, і не збирається робити. І, що більше робиш ти, тим частіше чуєш від нього, що не робиш нічого.
2. На фразу "Дозволь сказати це по-іншому" ти чуєш "Закрий рота, тупа курко!".
3. Щомісячні листівки розцінюються, як спам, і викидаються до смітника.
4. Про молитву разом я краще помовчу, як і про обурливі ситуації, коли чоловік - атеїст, мусульманин, агностик, і т.п.
5. Постійно казати про любов - запевняю, що не всі чоловіки таке вітають.
6. Не розумію узагалі значення слова "коритися" у подружньому житті. Підтримати чоловіка? Будь ласка. Допомогти? Немає питань. Йти за ним, якщо так треба? Може бути. Коритися лише тому, що він чоловік? А чого це раптом?
І вибачте, успіх жінки якраз у тому, ким вона є. Жінка - не додаток до чоловіка, не нуль перед чи після одиниці (хто би знав, як я ненавиджу цю весільну примовку), а цілком самодостатня особа, не завжди треба робити президентом чоловіка за будь-яку ціну, часто вельми незлецьки буде, якщо президентом стане жінка, якщо у неї це виходить краще, чом би й ні?
Ангела Меркель
Голда Меір
Мати Тереза
Маргарет Тетчер
Єлизавета ІІ
Це так, перші кілька імен, що спали на гадку – їхній успіх залежав від чоловіка поруч? Немає поруч мужика - немає успіху? Чи, може, усе-таки успіх залежить тільки від самої жінки, а деколи - і всупереч чоловіку, який поруч?..
Перепрошую, якщо все це надто цинічно, далі я просто писати не буду, бо боюся, що Остапа понесе (с). Маю лише одне питання - що мусить робити тсар і вєлікій кнєс, аби зберегти свій шлюб, і чи мусить узагалі? :baddevil:




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 22-11-2012 у 17:07


Зразок підміни змісту формою.
Не життя, а кліп, в якому діють не люди, а ляльки на шворочках.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 22-11-2012 у 17:15


Цитата: Початково розміщене учасником сумна  
Зразок підміни змісту формою.
Не життя, а кліп, в якому діють не люди, а ляльки на шворочках.

От власне. :cool:




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9240
Реклама: