Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Колискові для дітей
Любов Лесів
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 11
Зареєстрований: 27-11-2012
Нема на форумі

Настрій: хороший

[*] написано 30-11-2012 у 19:34
Колискові для дітей
Колискові пісні - ліричні пісенні твори, які виконуються матір'ю (рідше батьком чи іншими членами родини) над колискою дитини для того, щоб її приспати.З молоком матері, під чарівні звуки колискової одержує немовля перші враження, про гармонію світу. Французькі вчені-медики дослідили вплив пісні, зокрема колискової, на розвиток плоду ще в утробі матері і вже після народження. він виявився надзвичайно позитивним. І зараз вагітним жінкам Франції з терапевтичною метою призначають касети з нашими, українськими колисковими піснями.
Сучасні мами… Усе розписано по годинах, і дитина живе строго за розкладом. Зараз мами якщо і співають своїй дитині колискові пісні, то тільки для того, щоб укласти її спати. А часто замість колискової просто ставиться тиха музика, чи дитина засинає під звук телевізора. У сучасному світі, де магазини завалені розвиваючими іграшками, мало хто з мам розуміє важливість колискової як засобу розвитку дитини і спілкування з ним.
Тим часом фахівці стверджують: діти, яким у дитинстві не співали колискові пісні, менш успішні в житті і частіше страждають психічними розладами. Психологи проводили дослідження, у ході якого спостерігали за двома групами дітей. Малятам з першої групи мами співали колискові пісні, малятам із другої замість колискових просто включали спокійну музику. Результати виявилися несподіваними і вражаючими. Діти з першої групи були більш спокійними, слухняними, інтелектуально розвитими. Психологи пояснюють такі результати декількома причинами. Одна з найважливіших – це встановлення особливих емоційних стосунків між мамою і малям. Адже мама, заколисуючи дитину, залишає далеко від його колиски усі хвилювання, що нагромадилися за день тривоги і, цілком звернена до нього, передає їй свої тепло і ніжність, ласкаво погладжує маля. Маля сприймає її інтонації, тембр її голосу, такий рідний і улюблений, котрий дає йому почуття тепла і захищеності, дуже важливі для завершення дня і спокійного сну. Тому якщо мама не упевнена у своїх музичних здібностях, це не привід позбавляти маля колискових пісень перед сном. Незрівнянно більш важливе емоційне посилання, що вона направляє дитині.
Цікаво, що колискові пісні всіх народів світу мають схожі риси: високий тембр, повільний темп і характерні інтонації. Але в пісні кожного народу багато своїх “секретів”: у них полягає своя філософія і свій погляд на життя, наголоси в словах підкоряються своєму ритмічному малюнку, вони відбивають узагальнену модель світобудови свого народу, по якій дитина в перший раз знайомиться зі світом.
Я Любов - мене без любові немає
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9254
Реклама: