Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Поєднання краси та інтелекту-це міф?
Оля Шепелюк
Новак
*Повідомлень: 3
Зареєстрований: 4-12-2012
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-12-2012 у 00:48
Поєднання краси та інтелекту-це міф?


Розумна і красива-таке буває? Відповідь на цей нехитрий питання, залежить від того, кому його поставити, а точніше чоловікові або жінці. Сильна стать, в своїй більшості, вважає що таке поєднання розуму та краси в жінці, є чимось з області фантастики. Але представниці прекрасної половини людства вперто стверджують, і що значніше-доводять зворотне.

Краса, як і розум, поняття відносні. У всі часи поняття про них змінювалися, перетворилися і наповнювалися новим змістом. Звернувшись до історії, ми побачимо, що еталони краси кардинально змінюються в різних країнах і культурах. Крім того, що людському погляду краще люди без явних фізичних каліцтв і асиметрій тіла, є ряд мінливих «вимог» до зовнішності.

У стародавній Греції та Римі еталон жіночої краси був практично такий же, як на початку XX століття, століття культу спорту. В середні віки мода прославляла блідість і худобу, а в епоху бароко, навпаки, з'являється мода на округлене тіло пишних панночок і на їх потенційну плодючість. До середини 20 століття вважається привабливим міцне, досить масивне тіло селянки, загартованої важкою працею.Досвід - це жорстокий учитель. Він дає вам спочатку іспит, а потім урок.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9299
Реклама: