Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Особливості реєстрації на регіональних українських форумах.
Володимир Озерянко
Заблокований




Повідомлень: 25
Зареєстрований: 15-11-2012
Нема на форумі


[*] написано 3-1-2013 у 11:55
Особливості реєстрації на регіональних українських форумах.



Особливості реєстрації на регіональних українських форумах
ЧИ:
Чому мене на Вінницькому обласному Форумі кличуть по Логіну "Суходристальник Вінницький"?

Люблю заходити на нові для себе громадські /типу обласних/ українські сайти. Заходиш так гарненько на сайт, пробігаєш тематики форуму : - краса і різноманітність тематики спілкування в наявності! Швиденько реєструєшся і відразу починаєш спілкуватися з народом - спочатку побічно, а потім персональніше. Ліпота! Так, звичайно, так хотілося, щоб було саме так і при реєстрації на Вінницькому обласному Форумі. Але…
Заходжу 6-го листопада у якості "гостя" на сайт Вінницького облфорума, клікаю на транспорантик "реєстрація" - "вивалюється" найпростіша анкеточка первинна на 5 всього питаннячок: пароль /не менше АЖ ОДНОГО знаку/ і підтвердження пароля, адреса електронна один раз /необов'язково/, номінація "придумай логін" і іноземне слівце, - "вгадай яке". Ну, думаю, все типу простіше простого: три хвилини роботи, - і ти зареєстрований. Ліпота!
Ага! Тримай кишеню ширше! Ліпота є, та з величезним знаком мінус! І який розумник Вінницько-районний це з бодуна придумав - таку анкету реально? Там дві позиції непрохідні "вгадай слівце іноземне" /доведи, що ти не кіборг Вінницький/ і "придумай логін з нелогічним сенсом" - непрохідні навіть з усіма можливими "телеЗнавцями"… Тільки іноземне слово по буквах я розгадував одинадцять разів і кожного разу одна-дві букви були невпізнанні усією моєю сім’єю!

Особливо потішно було під наглядом комп'ютерної програми Форуму призначити ЛОГІН. Я визначаю логін - ВОВАН, Програма мені – мовляв, є такий. Я пропоную - ВОВАНН, КОМП мені - такий СХОЖИЙ є. Я варіюю послідовно: ВОВАНЧИК, ВОВАНИЩЕ, ВОВЧИК - "Є схожі Логіни», - спокійно кожного разу доповідає КОМП сайту… Йшла вже 29-а хвилина реєстрації… У серцях включаю уяву і називаю для Логіна передбачуване /на той нервовий момент/ прізвище того комп'ютерного Генія, який винайшов цю програму реєстрації на Вінницькому облфорумі : СУХОДРИЩЕНКО, бо, реєструватися на Вінницькому обласному форумі і, вибачте за так негідний підбір слів, /а баби - заткніть вуха!!!/ і "сухо дристалити" - одно і те ж, тому що однозначно - і те і інше ФІЗИЧНО неможливо виконати!

ЕПІЛОГ.

Як ви вже мабуть здогадалися, розумний комп'ютер Вінницького облсайта -- Логін "СУХОДРИЩЕНКО" - теж забракував, як такий, який, мовляв, на щось або когось там в області схожий. Я ж, врешті-решт, на останніх нервах зареєструвався на Вінницькому обласному форумі під логіном "СуходрИстальник Вінницький". Читайте тепер мої кореспонденції під цим екзотичним Логіном на сайтах Вінниці та Вінницької області!




Володимир Озерянко
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
Дискусія переміщена
3-1-2013 у 13:29

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9317
Реклама: