Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Прогноз вчених - антибіотики перестануть діяти
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-1-2013 у 10:47
Прогноз вчених - антибіотики перестануть діяти


Дуже тривожна думка медиків з'явилася в Інтернеті
Цитата:
Як стверджує головний лікар Англії Саллі Девіс, бактерії набувають імунітету до більшості сучасних медичних препаратів, а нових антибіотиків попросту немає, пише Бі-бі-сі.

Виступаючи перед парламентською комісією, Девіс висловила побоювання з приводу масштабу проблеми. За її словами, вже в найближчому майбутньому навіть рутинні хірургічні операції можуть загрожувати життю пацієнтів.

«Очевидно, що глобальне потепління – не головна загроза людству. Апокаліпсис може настати років через 20, коли, скажімо, операція із заміни тазостегнового суглоба може призвести до летального результату, адже в нас просто не буде антибіотиків», – заявила Девіс.

Поява антибіотиків вважається одним з основних досягнень сучасної медицини. Однак бактерії швидко розвиваються і пристосовуються до них.

Вже відомі випадки резистентних штамів E.coli і туберкульозної палички; одне лише словосполучення «Метициллин-резистентний золотистий стафілокок» наводить на багатьох лікарів жах.

Крім того, зазначає головний лікар Англії, вже зараз залишився всього один антибіотик, здатний справитися з гонореєю.

Розгорнута стаття є тут http://www.bbc.co.uk/russian/science/2013/01/130125_antibiotic_resi...
скорочений український варіант тут - http://zik.ua/ua/news/2013/01/25/390307

І ще цитата
Цитата:
"Это очень серьезная проблема, вызванная неэффективным использованием антибиотических препаратов во всем мире, - поясняет Дэвис. - Мы сами "выращиваем" резистентные инфекции, слишком часто прибегая к использованию стандартных видов антибиотиков


Я думаю, що вже багато хто відчув на собі чи близьких, що антибіотики не дають такиходнозначних результатів, як це було колись. Чи то лише моє суб'єктивне враження.


Звичайно, побутує думка, що антибіотики це зло. У тому сенсі, що їх нема чого при кожному пчиху ковтати - очевидно, що так. Але якщо запалення апендициту знову стане смертельною хворобою, а складне запалення вуха чи мозку буде вироком людині - то стає страшно.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 25-1-2013 у 18:45


Згодна, антибіотики - це зло, якщо, як це часто буває, хворий призначає їх собі сам. Або коли ними намагаються "вилікувати" грип. А те, про що йдеться у статті направду дуже тривожно. :(



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 25-1-2013 у 19:07


Мені пощастило обійтися на разі без хірургічних операцій.
А ще "пощастило" отримати в дитинстві, в подарунок від лікарів, як наслідок неправильного лікування, медикаментозну алергію. Тому я все життя практично без медикаментів провів. Антибіотики приймав, по-моєму, двічі - в дитинстві, коли підчепив кишкову палочку, тоді мені дуже обережно, з пробою на алергічну реакцію, прокололи пеніцилін. І минулого року, коли була підозра на ангіну, а треба було обов'язково бути в строю, і я сам вирішив, що не зашкодило б. Пропив курс. Яка то гидота! Як воно лупить по організму - два останніх дні ледве не кинув. Але допив, розуміючи, що власне таке кидання і призводить до появи стійких до антибіотиків штамів. Не знаю, від чого було мені гірше, від хвороби, чи тої хімії. В дитинстві, в школі, а й навіть уже після закінчення інституту було, ангінами я хворів майже щороку. Схильність така була. І спокійно давав собі раду організм без антибіотиків.

Тому слушне звинувачення лікарів, про лікування антибіотиками будь-якого чиху, коли в цьому не було жодної потреби. Перестраховувались вони, бачте. І глушили нас протибактеріальною хімією при вірусних інфекціях. Всі пригадують застуди, грип і обов'язковий при цьому бісептол? Я то його не пив, але народ поїдав пачками. Бо лікар прописав.

Антибіотики мали бути в основному для операцій, для серйозних запальних процесів, які серйозно загрожують життю, типу запалення легенів. А для лікування іншого є інші засоби, і в першу чергу імунітет, який від здорового способу життя, а не від ковтання таблеток.

Чи стає страшно? Антибіотики винайшли тільки в 20-му столітті. Дожили ж ми якось?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-1-2013 у 21:39


Цитата:
Дожили ж ми якось?

Не ми дожили, а наші предки. А багато хто не дожив.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-1-2013 у 22:14


Звичайно, ситуація, що складається є породженою масовим застосуванням антибіотиків. Коли їх без особливої потреби прописували або самі пацієнти приймали без припису.
Зараз спробують це все діло обмежити, але тут знову виникне класичний конфлікт інтересів особистості та цілого суспільства. Десь у тих лінках, що я навів, прогнозується у випадку заборони широкого вжитку антибіотиків поява тиску на лікарів, щоби прописували. А ще напевно появиться нелегальний ринок, інтернет-аптеки тощо.
Ситуація класична, це саме і в екології, і в споживанні спільних ресурсів...
Але на жаль, формула "предки жили без антибіотиків і ми проживемо" трохи невдала. Утопічна і жорстока водночас.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 27-1-2013 у 23:50


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  

Але на жаль, формула "предки жили без антибіотиків і ми проживемо" трохи невдала. Утопічна і жорстока водночас.

Це без сумніву. І в житті моїх близьких були обставини, коли без антибіотиків їх би уже не було.

А крім лікування коли треба і не треба, ще дуже часто люди переривали курс. А це як раз і грає роль прививки для бактерій - ті, що виживуть, на такий антибіотик уже не реагують.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-1-2013 у 00:04


Цитата:
А крім лікування коли треба і не треба, ще дуже часто люди переривали курс. А це як раз і грає роль прививки для бактерій - ті, що виживуть, на такий антибіотик уже не реагують.

Це той випадок, коли і собі і іншим пакостять.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Александр Кузнецкий
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 6-2-2013
Місто: ОДЕСА
Нема на форумі

Настрій: Наша справа правильна - Перемога буде за нами!

[*] написано 7-2-2013 у 13:48
Дожили ж ми якось?


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Звичайно, ситуація, що складається є породженою масовим застосуванням антибіотиків. Коли їх без особливої потреби прописували або самі пацієнти приймали без припису.
Зараз спробують це все діло обмежити, але тут знову виникне класичний конфлікт інтересів особистості та цілого суспільства. Десь у тих лінках, що я навів, прогнозується у випадку заборони широкого вжитку антибіотиків поява тиску на лікарів, щоби прописували. А ще напевно появиться нелегальний ринок, інтернет-аптеки тощо.
Ситуація класична, це саме і в екології, і в споживанні спільних ресурсів...
Але на жаль, формула "предки жили без антибіотиків і ми проживемо" трохи невдала. Утопічна і жорстока водночас.


Повертаючись до теми "Антибіотики винайшли тільки в 20-му столітті. Дожили ж ми якось? ", хочу, все ж таки, загострити увагу форумчан на тому, що якось наші предки лікувалися від інфекційних хвороб?! Можливо, та й швидше за все, вони лікували інфекції так званою "народною" медициною - тобто, травами? Якщо це так, то треба сучасній медичній науці зосередити увагу на природних засобах, як альтернативі антибіотикам у лікуванні гострих інфекційних хвороб!




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-2-2013 у 21:00


Антибіотики також не з неба впали. Якщо хотіти, можна вважати що їхнє походження також від "трав", точніше від плісняви.. Придумуємо собі кумирів з якихось "народних" абстакцій.

Без антибіотиків людство виживе, можете не сумніватися. 100% гарантія. Але чи виживе ваша внучка при гнійному запаленні апендициту? Думаю, що ні. Я напевно вже застарий, але доля людства мене хвилює через призму долі окремих людей. І тому теорії "виживання людства в цілому" не тішать моє серце. Сам не є прихильником лікування потужними засобами, коли можна обійтися народною медициною чи взагалі без лікування, але це мабуть тому, що розумію - може бути складніший випадок, коли без серйозних медикаментів не обійдешся.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-2-2013 у 21:04


І ще мені цікаво, от звідки оце береться
Цитата:
Дожили ж ми якось?

Це ви конкретно дожили? Бо я про себе би так не сказав, була раз критична ситуація. Чи ви про гомо сапієнс взагалі? Коли мене чи мого сина рятували антибіотиками, на гуманістичну філософію щось не тягнуло, і я дякував Богу, що є така хороша річ, як антибіотик.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Александр Кузнецкий
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 6-2-2013
Місто: ОДЕСА
Нема на форумі

Настрій: Наша справа правильна - Перемога буде за нами!

[*] написано 8-2-2013 у 10:29


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
І ще мені цікаво, от звідки оце береться
Цитата:
Дожили ж ми якось?

Це ви конкретно дожили? Бо я про себе би так не сказав, була раз критична ситуація. Чи ви про гомо сапієнс взагалі? Коли мене чи мого сина рятували антибіотиками, на гуманістичну філософію щось не тягнуло, і я дякував Богу, що є така хороша річ, як антибіотик.


Мені шкода, що Ви, "напевно вже застарий", але не зрозуміли, що наіменування мною теми - це копіювання виразу форумчанина "Рост, модератор": "Чи стає страшно? Антибіотики винайшли тільки в 20-му столітті. Дожили ж ми якось?" (http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=9352#pid114701)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 8-2-2013 у 13:10


Цитата: Початково розміщене учасником Александр Кузнецкий  

... хочу, все ж таки, загострити увагу форумчан на тому, що якось наші предки лікувалися від інфекційних хвороб?! Можливо, та й швидше за все, вони лікували інфекції так званою "народною" медициною - тобто, травами? Якщо це так, то треба сучасній медичній науці зосередити увагу на природних засобах, як альтернативі антибіотикам у лікуванні гострих інфекційних хвороб!

Які саме інфекції з тих, що нині лікують антибіотиками, лікуються травами? І - згодна з Андрієм - я не знаю, хто такі "ми", але, коли мій син у неповні 5 місяців мав гнійний лімфоденіт, викликаний стафілококом, і криком кричав дві доби від болю, вилікували його саме антибіотиками. Звісно, не від ліхтаря самим собі призначеними.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Александр Кузнецкий
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 6-2-2013
Місто: ОДЕСА
Нема на форумі

Настрій: Наша справа правильна - Перемога буде за нами!

[*] написано 9-2-2013 у 11:18


Цитата: Початково розміщене учасником Наталка  
Цитата: Початково розміщене учасником Александр Кузнецкий  

... хочу, все ж таки, загострити увагу форумчан на тому, що якось наші предки лікувалися від інфекційних хвороб?! Можливо, та й швидше за все, вони лікували інфекції так званою "народною" медициною - тобто, травами? Якщо це так, то треба сучасній медичній науці зосередити увагу на природних засобах, як альтернативі антибіотикам у лікуванні гострих інфекційних хвороб!

Які саме інфекції з тих, що нині лікують антибіотиками, лікуються травами? І - згодна з Андрієм - я не знаю, хто такі "ми", але, коли мій син у неповні 5 місяців мав гнійний лімфоденіт, викликаний стафілококом, і криком кричав дві доби від болю, вилікували його саме антибіотиками. Звісно, не від ліхтаря самим собі призначеними.


Наталка, я - в шоці від Вашої дуже гнівної відповіді! Ваша відповідь нагадує мені відповіді багатьох політиків у програмах С. Шустера: на конкретні питання вони дают віртуальні відповіді "ні про що". Як людина, що цікавиться питанням історічного розвитку суспільства, я поставив на обговорення питання: "Чи є альтернатива антібіотикам, коли лікарі стверджують, що все більше і більше антибіотиків стають недієздатними у боротьбі з вірусами; чи може бути такою альтернативою нетрадиційна медицина наших прабабусь та предків з інших континентів"? А Ви - "згодна з Андрієм". А, чи будете Ви згодні з ним, коли років за 20-ть Ваш онук/онука будуть вмирати від гнойного лімфоденіта, а ніякі антибіонити вже не будут на стафілокок діяти, як про це пишуть закордоні фахівці (див. початок цієї теми). А Ви на мене загарчали, нібито я поцюпив у Вас дитину?! Дайте відповідь на конкретне питання: "Що робити, коли...?".
А те, що сучасна офіційна медицина не знає якими "травами" ("трави" - це узагальнений мій вислів, який розповсюджується на коріння, каміння і таке інше) лікувати інфекції, то це її провина - наши ж недавні предки якось лікувалися від ангін, отитів, лімфоденитів (под іншими назвами),...?!




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-2-2013 у 15:22


Цитата:
наши ж недавні предки якось лікувалися від ангін, отитів, лімфоденитів (под іншими назвами),...?!

Дуже часто - панахидою. А від деяких хворіб - завжди.
Я розумію, що соки ТМ "Життя" рятують від усього-усього, але все-таки якщо спробувати поцікавитися такими показниками як "середня тривалість життя", "дитяча смертність" тощо та їх динамікою зміни протягом історії людства, то можливо, якась критична думка щодо виживання наших предків таки зародиться?

Напружено, вдруге, пробую пояснити - антибіотики це якраз класичний приклад взятого медициною природнього засобу. Такої собі узагальненої "трави". У якості роз'яснення майже поетичний абзац з Вікіпедії
Цитата:
В один з осінніх днів 1928 року в маленькій лабораторії при шпиталі Св. Марії у Лондоні мікробіолог Александер Флемінг (1881—1955) досліджував різні культури гнойотворних бактерій. Деякі з чашок Петрі вчений заселив бактеріями ще до літніх канікул, і зараз у них були чітко видні колонії бактерій. Проте де-не-де, до відчаю Флемінга, поселились й цвілеві гриби. В одній з чашок Петрі виросла «розкішна» колонія плісняви, при чому її оточила зона вільна від бактерій. Стало очевидним, що цвілеві гриби перешкоджають розповсюдженню бактерій.

Флемінг обережно відібрав пробу плісняви з цієї чашки й помістив її на нове поживне середовище, попередньо стерилізуване шляхом нагрівання. Так була отримана ще одна колонія цвілевих грибів. Потім дослідник «висадив» навколо різні види бактерій: стрептококи, стафілококи та збудники сибірської виразки й дифтерії. Всі вони не розмножувались у безпосередній близкості до гриба, що було у вищій мірі цікавим відкриттям. Вчений встановив, що «його» гриб — це зелена кистеподібна пліснява Penicillium notatum.

Потім Флемінґ став вирощувати цей гриб у об'ємистій посудині з рідким поживним розчином. Незабаром зеленкуватий міцелій покрив поверхню цього розчину, який через декілька діб забарвився у золотисто-жовтий колір. У нових дослідах з бактеріями було знайдено, що відділений від гриба поживний розчин так само пригнічував розмноження бактерій. Отже, ця пліснява, мабуть, виділяла в навколишнє середовище якусь «ворожу» бактеріям речовину, названу згодом Флемінгом, згідно з походженням — пеніциліном.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 9-2-2013 у 20:36


Цитата: Початково розміщене учасником Александр Кузнецкий  

Як людина, що цікавиться питанням історічного розвитку суспільства, я поставив на обговорення питання: "Чи є альтернатива антібіотикам, коли лікарі стверджують, що все більше і більше антибіотиків стають недієздатними у боротьбі з вірусами"?

Як людина, що цікавиться медициною на рівні пацієнта, мушу сказати, що твердження лікарів трохи дивне, якщо вони справді таке говорять. Антибіотики не діють на віруси, і ніколи не діяли, вони діють лише на бактерії, і я не вважаю їх панацеєю, але й не знаю, як вилікувати травами бактеріальний менінгіт або ангіну. От і спитала, може ви знаєте.
Цитата: Початково розміщене учасником Александр Кузнецкий  

Наталка, я - в шоці від Вашої дуже гнівної відповіді! Ваша відповідь нагадує мені відповіді багатьох політиків у програмах С. Шустера: на конкретні питання вони дают віртуальні відповіді "ні про що".

Олександре, я бачу, ви від усього в шоці, то може, як ви такий ніжний, не читайте гарячих дискусій?! Я на вас не гарчала, відповідь у мене не гнівна, а найзвичайнісінька, я все ще згодна з Андрієм, і поставила вам конкретне питання - якими травами можна вилікувати таку інфекцію, як у мого сина (навела це, як приклад). Відповіді у вас, окрім футуристичної про онука, я так розумію, немає - якщо тільки ви не пропонуєте не лікувати антибіотиками лімфоденіт зараз, аби в онука не розвинулося звикання... Якщо є трави, котрі це вилікують, прошу назви в студію. Що до решти - то це, вибачте, маячня якась. Не дивлюся шоу Шустера, і вам раджу припинити, бо почнеться паранойя, скрізь будуть увижатися гнівні вороги - а це точно не лікується ані антибіотиками, ані травами.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
volkorny
Дійсний член
***



Повідомлень: 104
Зареєстрований: 1-7-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-2-2013 у 23:55


Вже придумали якусь заміну.
Чув по радіо, а щойно нагуглив це http://www.city-n.ru/view/319300.html
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-2-2013 у 10:02


Для відкритих ран це мабуть працюватиме. У Львівській політехніці до речі є потужна наукова група, яка працює у подібному напрямку.

До речі, погіршення ситуації з антибіотиками неминуче поставить завдання наведення порядку з санітарією, у тому числі і в лікарнях. І якщо для 1-го світу це вже ніби не проблема, то для нас це буде важке завдання. Та деградація, яка відбувалася останні 25 років, відучила суспільство від чистоти. Антибіотики тут відігравали роль убезпечуючого фактора. Як у тому анекдоті:
"- Мила, що тобі привести з курорту?
- Вези що хочеш, зараз усе лікують" :lol:

Сумно, що людство не найкращим чином використало цей дар Божий. Я всупереч усталеній неприязні до антибіотиків усе-таки вважаю їх справді Даром. Той факт, що вони були виявлені в природньому стані майже випадково, а їхнє грунтовне дослідження практично співпало з початком Другої світової, багато про що свідчить. Десь читав, що якби не пеніцилін, війна забрала би щонайменше удвічі більше життів.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 10-2-2013 у 13:11


І знову не можу не погодитися з Андрієм. І те, що людство саме заледве не повністю нівелювало цей Дар, як і багато інших, аж ніяк не робить його гіршим.



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Александр Кузнецкий
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 6-2-2013
Місто: ОДЕСА
Нема на форумі

Настрій: Наша справа правильна - Перемога буде за нами!

[*] написано 11-2-2013 у 15:08


Цитата:
Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Цитата:
наши ж недавні предки якось лікувалися від ангін, отитів, лімфоденитів (под іншими назвами),...?!

Дуже часто - панахидою. А від деяких хворіб - завжди.
Я розумію, що соки ТМ "Життя" рятують від усього-усього, ...
Напружено, вдруге, пробую пояснити - антибіотики це якраз класичний приклад взятого медициною природнього засобу. Такої собі узагальненої "трави".


Андрій, вітаю!
Без напруги і теж, вдруге, звертаю увагу Вашу та інших форумчан, що тему "Прогноз вчених - антибіотики перестануть діяти" запровадили саме Ви! Я ж лише зазначив: що ж робити, якщо це станеться? Чи є антибіотикам альтернатива? Листом, на який я даю відповідь, Ви зробили підсумок: у наших предків хвороби закінчувалися "Дуже часто - панахидою.", бо вони не знали антибіотиків. І що у наших дітей тяжки хвороби будуть закінчуватися також "Дуже часто - панахидою", бо антибіотики перестануть діяти на злоякісні бактерії і віруси.
А про соки тм "Життя" я питання не підіймав, але знаю, що: "В одном из русских травников о лечебных свойствах ячменного зерна и приготовленных из него продуктов можно прочесть: «Отвар ячменный полезен в жестоких желчных болезнях. Он умножает молоко у кормилиц... весьма хорош в чахотке... В особенности полезен от боли в горле... поспешествует сну, выгоняет множество мокроты...». Чи може сік з паростків пшениці, ячменю замінити антибіотики у боротьбі з вірусними захворюваннями - не стверджую, але знаю, что відновити та укріпити імунітет - МОЖЕ!




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олена Генералова
Дописувач
**



Повідомлень: 44
Зареєстрований: 22-12-2012
Нема на форумі


[*] написано 11-2-2013 у 23:30


Гадаю, що альтернатив є багато.
Особисто знаю людей, які вже років з 10 не хворіли. Загартовуються, роблять профілактику. Ну навіть і народна медицина, чим не антибіотик?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 12-2-2013 у 14:01


Чи хтось згадував той факт, що практично у всьому м’ясу за рідкісними винятками присутні антибіотики? Про це багато писалося. Це м’ясо ми споживаємо, відповідно антибіотики, які в ньому містяться. Фактично таке пасивне споживання накачує організм проти нашої волі тими ж антибіотиками. Організм призвичаюється до них, відповідно у випадки хвороби вже не реагує на хворобу так як потрібно. Все, штора в театрі закривається, ми лишені самі на себе.
Мене колись здивував один знайомий поляк, він постійно тільки чхнув - так зразу отримував від лікаря рецепт на антибіотик, відповідно пива вже не пив :lol: Пройшов якийсь час, появилися в нього діти, і що цікаво, теж мені тепер розказує, що от старша хвора, прописали антибіотик, молодший шмаркає, лікар якийсь антибіотик прописав. Ов, йолки палки, це не жарт - антибіотики в такому віці. Звичайно, антибіотик поставить швидко на ноги, але по дорозі вплине не тільки на шмарки, а й на печінку чи ще щось. Як і все в тому житті, всяке труїння організму повинно бути виваженим і оправданим.
Альтернатива - здоровий спосіб, звичайні методи лікування, і тільки в дійсно важких випадках - антибіотик.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-2-2013 у 14:44


М'ясо це страшна проблема .. І підкормлюють антибіотиками і потім по забиттю можуть обробляти..
Але я вчора тут з знайомими хлопаками розмовляв, які трохи в базарному бізнесі крутяться, то вони мене шокували. Казали, що тепер серед виробників "базарних продуктів" є мода на добавляння антибіотиків у малих кількостях в квашенину (огірки, капусту), ніби так значно краще зберігається. Думаю, що це повний ідіотизм, але те що таке може бути - вірю, бо раніше ще чув про доцільність консервації фруктів і городини стрептоцидом (!). Стрептоцид здається не антибіотик, але тут головне це спосіб мислення таких "справжніх газд".




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Елена Войтович
Дописувач
**



Повідомлень: 65
Зареєстрований: 23-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 29-3-2013 у 15:27


мда, печаль...
я вже на собі відчула, що антибіотики не беруть, щоразу сильніші (і,відповідно, дорожчі, плюс з "ударнішою" дією на організм) доводиться брати...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Аліна Петрів
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 18-10-2014
Нема на форумі


[*] написано 9-11-2014 у 15:01


Те що до антибіотиків привикають - давно доведений факт. Антибіотики подавляють всі бактерії в організмі, як шкідливі так і корисні, що понижує імунітет. А це призводить до ще більшої схильності захворіти. Рахую, що потрібно не вживати антибіотики, а пвднімати імунітет. І тоді наш організм справиться сам з патогеними бактеріями. А мясо потрібно очищати від антибіотиків, гормонів...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-12-2014 у 15:37


Свіжа новина в цю тему http://ua.korrespondent.net/tech/science/3455255-za-dopomohoui-Twit...
Цитата:
До 2050 року від стійких до ліків інфекцій щороку у світі помиратимуть на 10 млн людей більше, ніж зараз.

Про це йдеться у доповіді британських дослідників. Це більше, аніж кількість людей, які зараз помирають від раку.

Ці дані містяться в новому звіті, підготованому економістом Джимом О'Нілом за розпорядженням прем'єр-міністра Британії Девіда Кемерона.

...
Дослідники виявили, що найбільше зросте кількість захворювань, викликаних резистентними (стійкими) до лікарських препаратів бактерією E.coli, а також збудниками малярії і туберкульозу.

У Європі та США в результаті стійкості до медикаментів щороку помирає щонайменше 50 тисяч людей, і якщо цією проблемою спеціально не займатися, то кількість смертей до 2050 року зросте в 10 разів, попереджає звіт.

"У Нігерії до 2050 року кожна четверта смерть буде викликана резистентною інфекцією, а в Індії від цього щорічно вмиратимуть додатково по два мільйони людей", - сказав автор звіту Джим О'Ніл.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9335
Реклама: