Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Переведення будинків з ЦО на ІО
Іван Ярмолюк
Заблокований




Повідомлень: 12
Зареєстрований: 22-4-2013
Нема на форумі


[*] написано 24-4-2013 у 10:42


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Цитата: Початково розміщене учасником Іван Ярмолюк  

Не уважно читаєте. Переводимо під ключ з ЦО на ІО, позбавляючи замовника в необхідності бігати по інстанціях і вибивати дозволи. Моя задача знайти бажаючих, а паяти та інженерні проекти опалення робити будуть люди, які на це вчилися.

І це ще я неуважно читаю, виявляється.
От вже точно, людині, яка настільки не вміє сформулювати пропозицію, не довірив би навіть рваної гривні.


Що вам не зрозуміло в моїй пропозиції?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 25-4-2013 у 00:13


Цитата: Початково розміщене учасником Іван Ярмолюк  

Що вам не зрозуміло в моїй пропозиції?

Була якась пропозиція?
Пропозиція - це "я, такий-то такий-то, роблю те-то і те-то, з такою і такою гарантією результату".
Поки що у мене є вагомі підстави вважати вас хитруном, який рознюхує, а чи не можна тут "зрубати бабла по легкому". Тому що жодного фактичного матеріалу не представлено. Хто ви, що конкретно потрібно зробити (перелік), гарантії.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Ярмолюк
Заблокований




Повідомлень: 12
Зареєстрований: 22-4-2013
Нема на форумі


[*] написано 25-4-2013 у 00:33


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Цитата: Початково розміщене учасником Іван Ярмолюк  

Що вам не зрозуміло в моїй пропозиції?

Була якась пропозиція?
Пропозиція - це "я, такий-то такий-то, роблю те-то і те-то, з такою і такою гарантією результату".
Поки що у мене є вагомі підстави вважати вас хитруном, який рознюхує, а чи не можна тут "зрубати бабла по легкому". Тому що жодного фактичного матеріалу не представлено. Хто ви, що конкретно потрібно зробити (перелік), гарантії.


Зрубати бабла по легкому? :))) По собі судите? Якщо вважаєте, що перевести будинок з ЦО на ІО легко - велкам, давайте рубайте бабло :))). Так, я хитрун, мало того, я ще й аферист, мошеннік і альфонс!!! :))) Це, що ви називаєте словом "рознюхує", називається тестуванням на потрібність. От тільки почитавши відгуки кількох модераторів було би глупо приймати адекватне рішення.

Все, тему закрито. Тестуватиму в польових умовах, напряму з клієнтом, а не на сайті з кількома модераторами-комп'ютерщиками і поетами :))).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-4-2013 у 10:22


Мені видається, що тут забагато емоцій на рівному місці.
Думаю, пропозицію справді треба формулювати доволі чітко, з роз'ясненням, розміщенням прайсу, а не так, що кожен повинен допитуватися.
Щодо тестування - якби і так усе очевидно. Проблеми лише дві - ціна та відсутність консолідації сусідів.
Другу проблему на форумах ви не вирішите, і ніхто за вас не вирішить (ну або за нас, звичайно. Просто в даному випадку ви бачите це як свій бізнес, тому таки за вас). Я що, після вашого повідомлення маю піти опитувати сотню сусідів у моєму будинку: "у нас на форумі чоловік думає, чи не зайнятися такою справою, варто йому на нас розраховувати?"
Якщо дуже потрібно, я можу роздрукувати і повісити біля будинку оголошення, що такий-то і такий-то такого то числа прийти зустрітися з мешканцями, хто зацікавлений, може поспілкуватися, може щось з того і вийде. Але: вам потрібно підготувати якісну афішку з достатньо повною інформацією і, звичайно, я в агітації участі брати не буду. Думаю, за подібною схемою ви можете попросити допомоги і в інших форумчан.
У будь-якому разі не в тих, хто користає інтернетом проблема, проблема в тих жильцях, які не відносяться до забезпечених, а таких усюди вистачає.
Зразу виникає прив'язка і до першої проблеми - ціни. Ми на жаль не почули орієнтовний рівень економії. Згідно цифр, що ви тут кинули, мені потрібно буде орієнтуватися на суму до від 15 до 20 тисяч грн. Питання: скільки я економитиму на місяць? сто гривень, двісті чи триста? Якщо 100 грн - то трохи сума інвестиції завелика.. 20 000 : 100 = 200. Це що, мені 15 років чекати самоокупності? А якщо котел згорить? Якщо більша сума економії - оптрібно якось це обгрунтувати.
Ну і я гарантую, що навіть у моєму, досить благополучному будинку кожен третій такого не захоче навіть у випадку швидшої самоокупності та повної ясності проекту. Тому суму затрат можна спокійно множити на 1.3
Тема пошуку шляхів виходу з каторги Теплокомуненерго цікава, і дуже важлива. Шкода, що вона не розвинулася саме в конструктивному руслі.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Ярмолюк
Заблокований




Повідомлень: 12
Зареєстрований: 22-4-2013
Нема на форумі


[*] написано 25-4-2013 у 11:50


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Мені видається, що тут забагато емоцій на рівному місці.
Думаю, пропозицію справді треба формулювати доволі чітко, з роз'ясненням, розміщенням прайсу, а не так, що кожен повинен допитуватися.
Щодо тестування - якби і так усе очевидно. Проблеми лише дві - ціна та відсутність консолідації сусідів.
Другу проблему на форумах ви не вирішите, і ніхто за вас не вирішить (ну або за нас, звичайно. Просто в даному випадку ви бачите це як свій бізнес, тому таки за вас). Я що, після вашого повідомлення маю піти опитувати сотню сусідів у моєму будинку: "у нас на форумі чоловік думає, чи не зайнятися такою справою, варто йому на нас розраховувати?"
Якщо дуже потрібно, я можу роздрукувати і повісити біля будинку оголошення, що такий-то і такий-то такого то числа прийти зустрітися з мешканцями, хто зацікавлений, може поспілкуватися, може щось з того і вийде. Але: вам потрібно підготувати якісну афішку з достатньо повною інформацією і, звичайно, я в агітації участі брати не буду. Думаю, за подібною схемою ви можете попросити допомоги і в інших форумчан.
У будь-якому разі не в тих, хто користає інтернетом проблема, проблема в тих жильцях, які не відносяться до забезпечених, а таких усюди вистачає.
Зразу виникає прив'язка і до першої проблеми - ціни. Ми на жаль не почули орієнтовний рівень економії. Згідно цифр, що ви тут кинули, мені потрібно буде орієнтуватися на суму до від 15 до 20 тисяч грн. Питання: скільки я економитиму на місяць? сто гривень, двісті чи триста? Якщо 100 грн - то трохи сума інвестиції завелика.. 20 000 : 100 = 200. Це що, мені 15 років чекати самоокупності? А якщо котел згорить? Якщо більша сума економії - оптрібно якось це обгрунтувати.
Ну і я гарантую, що навіть у моєму, досить благополучному будинку кожен третій такого не захоче навіть у випадку швидшої самоокупності та повної ясності проекту. Тому суму затрат можна спокійно множити на 1.3
Тема пошуку шляхів виходу з каторги Теплокомуненерго цікава, і дуже важлива. Шкода, що вона не розвинулася саме в конструктивному руслі.


Ще один читати не вміє))). Яких нах 20000? Де я таке бл..дь писав? Та не полінуйтесь, прокрутіть мишкою вверх, раз ви маєте доступ до інтернету))). Вказав же чіткий прайс у своєму 2-му повідомленні (див. ст. 1 з самого верху:)))) )
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-4-2013 у 12:20


Цитата:
- для 1-кім. кв-ри - 9500 грн;
- 2-кім. - 11000 грн;
- 3-кім. - 13000 грн.

У мене значно більша ніж звичайна 3 кімнатна квартира. Проекстраполював.


Пана Івана блоковано за ненормативну лексику і хамство.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 25-4-2013 у 16:03


По двох кімнатах також досить багато виходить:
При різниці 4 грн./м. на 50-метровій квартирі економія в місяць - 200 грн., в рік - 1200.
Окупність - 10 років, з великою кількістю підводних каменів, починаючи з встановлення системи закінчуючи подальшими поточними ремонтами, збором коштів і т.д.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 1-5-2013 у 23:08


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
По двох кімнатах також досить багато виходить:
При різниці 4 грн./м. на 50-метровій квартирі економія в місяць - 200 грн., в рік - 1200.
Окупність - 10 років, з великою кількістю підводних каменів, починаючи з встановлення системи закінчуючи подальшими поточними ремонтами, збором коштів і т.д.

окупність то діло таке... я думаю на нього не варто особливо покладати надії - воно б було вигідно якби з нуля рішалось питання що ставити ЦО чи ІО. а при переобладнанні в межах квартири 50-60 квадратів то не дуже вигідно. від нашої держави можна чекати всього, можуть і підняти тариф на газ для населення в кого встановлений котел, а для котелень зменшити.

плюс котли час від часу вимагають обслуговування а то все гроші. не кожен сам полізе в котел шось там чистити (хотя я лазив, там все елементарно вроді).

я бачу основні переваги ІО в комфорті! включаю опалення коли хочу, відключаю коли хочу, регулю температуру води (випадковий кипяток з крану відсутній в принципі), автоматично підтримую потрібну комфортну температуру (а вона для всіх різна.. комусь і 18 достатньо, а комусь і 23-24 мало). короче повна незалежність від теплоенерго, яке деколи вмикає опалення пізно і вже мерзнеш, вимикає тоже раніше і знову мерзнеш, а зимою буває палять так що вікна треба відкривати.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-5-2013 у 14:57


Це все вірно, але тут чоловік пропонував не ІО квартири, а автономне опалення будинку. А це з точки зору комфорту теж не дуже. Хтось зі сусідів вважати, що нема чого гроші марнувати, і інший сусід мерзнутиме.
Подібну ситуацію можна інколи спостерігати в будинках з лічильником тепла.
Ну і саме складне місце - це розрахунок за газ. У випадку власної котельні, не зрозуміло які механізми отримання коштів з неплатників.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 2-5-2013 у 15:21


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Це все вірно, але тут чоловік пропонував не ІО квартири, а автономне опалення будинку. А це з точки зору комфорту теж не дуже. Хтось зі сусідів вважати, що нема чого гроші марнувати, і інший сусід мерзнутиме.

я зрозумів що то котел мав в кожного стояти двохфункційний, просто це мало робитися відразу оптом всім будинком щоби дали дозвіл на ІО.
судячи з суми 9500 за 1к квартиру то це якраз вартість якогось недорогого котла, + радіаторів + труб + монтажу (враховуючи що то оптовий заказ на весь будинок)

Цитата:

Подібну ситуацію можна інколи спостерігати в будинках з лічильником тепла.

в мене так в батьків. то незручно. ті хто в кутових квартирах жаліються що зимно, а ті хто всередині (або ті хто колись всупереч нормам добавив собі пару ребер на батареї) що зажарко. і пару активістів бігають там крутять шось.. один зменшить, другий через день збільшить подачу )))

в ідеалі з мінімумом переробок в існуючих домах треба ставити теплові лічильники в кожну квартиру. я щось пробував взнавати але мені повідомили що там ціна питання >3000 грн за один лічильник. а в мене в батьків розводка вертикальна то їх треба 5 штук, і на цьому мій ентузіазм пропав.
але тут бачу http://zik.ua/ua/news/2013/01/22/389816 що населення має до 2018 року в обовязковому порядку ті лічильники поставити. недумаю що то має коштувати поза 3000 як мені назвали.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-5-2013 у 19:53


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
По двох кімнатах також досить багато виходить:
При різниці 4 грн./м. на 50-метровій квартирі економія в місяць - 200 грн., в рік - 1200.
Окупність - 10 років, з великою кількістю підводних каменів, починаючи з встановлення системи закінчуючи подальшими поточними ремонтами, збором коштів і т.д.

А я тому і був такий різкий з цим, за перепрошенням, благодійником.
2 гривні за кв.м - це прекрасно. Але куди діти 10000 на монтаж? Якщо розкласти на наступних 10 років, то вони ще по 150-200 гривень в місяць додавати будуть. То які такі 2 гривні?
А потім, через 10 років, виявиться, що котел настільки зношений, що його міняти треба. Або протягом 10-річної експлуатації декілька серйозних ремонтів відіб'ються. Зараз уже не роблять речі, які десятиліттями бездоганно працюють, поїзд давно чух-чух. Особисто в мене в офісі Вайлентівський котел за 4 роки ремонтували серйозно 3 рази, в тому числі мінявся пальник. Я, те все бачачи, навіть гарантію продовжив (а це, якщо не помиляюсь, 700 грн. в рік). Але навіть так мені дешевше, ніж ремонтувати з власної кишені.

Тому не тільки економії з того всього нема, а ще й аби дорожче не вийшло.
Єдиний плюс - це, як уже Володя сказав, особистий комфорт.

ПС. Ну коли вже ті лохотронщики переведуться?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 6-5-2013 у 12:22


Якби встановлення було безпроблемним, то можна було б ще в то бавитися, щоб потім включати-виключати, коли хочеться і гарячу воду мати свою - на цьому також можна економити.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 23-5-2013 у 11:37


http://dailylviv.com/news/42587

Цитата:

Підвальна котельня, зазвичай, обслуговує 1 будинок. Для того, щоб її ліквідувати потрібно, або переключити споживачів до іншого джерела опалення (прокласти нову мережу до іншої котельні), або встановити індивідуальне поквартирне опалення мешканцям цього будинку.
Зважаючи на брак коштів, ліквідація підвальних котелень відбувається поступово. За останні 6 років вдалося ліквідувати більше 20 підвальних котелень, які були на балансі «Львівтеплоенерго». А це безпека для мешканців та надійна і якісна подача теплоносія, розповідають у ЛМКП «Львівтеплоенерго».


я щось не розумію.. не простіше просто модернізувати ці підвальні котельні, і встановити мешканцям теплові лічильники ?

нащо заставляти всіх витрачати купу грошей і зміну мереж в квартирі для індивідуального опалення ?

ну і чим це буде безпечніше ? купа котлів під управлінням купи людей, проти одного котла в підвалі під управлінням якоїсь одної організації.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Копійко
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 12-6-2013
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Позитивний

[*] написано 13-6-2013 у 10:13


Доречі так роблять за кордоном, і проблем нема.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 14-6-2013 у 10:58


Садовий минулого тижня похвалився, що вдалося дістати гроші на модернізацію теплопостачання. Побачимо, що з того вийде.

Хоча, виключити влітку гарячу воду, це все ж таки дикість.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9386
Реклама: