Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Чому Львів’яни не гинуть від "СНІД-ВІЛу"?
Володимир Озерянко
Заблокований
Повідомлень: 25
Зареєстрований: 15-11-2012
Нема на форумі


[*] написано 24-7-2013 у 15:05
Чому Львів’яни не гинуть від "СНІД-ВІЛу"?


Чому Львів’яни не гинуть від "СНІД-ВІЛу"?

ЧИ: ОДИНАДЦЯТЬ запитань по СНІД-ВІЛ-інфікуванню до кожної РОЗСУДЛИВОЇ людини.


TextВІЛ-СНІД.
Загибель людства або "ЛОХО" трон ?

1.О чим суперечка?

Прибічники наявності СНІДУ /синдрому придбаного імунодефіциту/, як смертельно ЗАРАЗНОГО захворювання - "Чуми 20 -21 століть" - стверджують, що СНІД-ВІЛ - типове інфекційне захворювання, яким "контактер" може заразитися і БЕЗ накладки на іншу інфекційну хворобу. І така інфікована людина може особисто заразити безліч людей, і спроможна померти ТІЛЬКИ від ВІЛ /вірусу імунодефіциту людини/. "Заразність" СНІДУ по "масовості" і відносній вірогідності можливості зараження ідентична, наприклад, гепатиту або холері.

Супротивники "хвороби, як хвороби" стверджують, що СНІД є лише СТАН ОРГАНІЗМУ, в який МОЖЕ ПОТРАПИТИ організм будь-якої людини ТІЛЬКИ під впливом таких факторів, що дестабілізують життєве існування людського організму /хронічні, - недоїдання, наркоманія, алкоголізм, авітаміноз, захворювання; забруднення довкілля, в т.ч. на виробництві; можливо - нервові потрясіння і тому подібне /. Власне СНІДом заразитися НЕМОЖЛИВО.
Але СНІД-організм може НАБАГАТО ШВИДШЕ /по Теорії вірогідності/ заразитися РЕАЛЬНИМ ІНФЕКЦІЙНИМ захворюванням і передати цю хворобу, наприклад віспу, "контактерові". Вірогідність заразитися, наприклад, сифілісом від просто хворого партнера або СНІД-патнера, зараженого сифілісом, - однакова, але СНІД, як стан організму, не передається партнерові.

2. Чому АРХІВАЖЛИВО ДЛЯ ЛЮДИНИ вирішити цю суперечку?

А/. Тому, що якщо СНІД - смертельно-заразне інфекційне захворювання, типу ХОЛЕРИ, то стає елементарно страшно з-за практичної БЕЗДІЯЛЬНОСТІ урядів країн Світу в останні два десятиріччя, а самЕ життя на Землі ставиться під знак питання щодо існування, бо епідемія СНІДу, наприклад, в Саратовській губернії Росії /яка вбачається тотожною епідемії холери або віспи в середні віки, коли поголовно вимирали цілі держави/, і яка, за даними покинутого у 2007 році сайту Саратовського Снідцентра /посилання по Центру
http://isaids.narod.ru/epidhistory.html / / , бешкетує у губернії /і очевидно загалом в усій Росії/ безупинно четверте десятиліття. І сьогодні, вже здається вірогідним, що багатотисячні натовпи ВІЛ-інфікованих, пройшовши нестрункими колонами по неприбраних вулицях повз вщерть пограбовані магазини Саратова, повільно, але вірно, просуваються до центру держави на попутних засобах пересування, щоб загнати в труну не лише Росію, але і усю Європу, Азію і далі через океани…

Б/. Тому, що якщо СНІД - НЕЗАРАЗНИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ СТАН ЛЮДСЬКОГО ОРГАНІЗМУ, викликаний хронічним недоїданням, фізичними перевантаженнями, алкоголізмом, засміченням довкілля і так далі, то і п'яному їжачку ясно, що:
- усі кошти виділені у світі за 40 років на боротьбу з цією хворобою ВИТРАЧЕНІ або РОЗКРАДЕНІ І ПРОДОВЖУЮТЬ ВИТРАЧАТИСЯ ДАРЕМНО, бо виділити в пробірку "СНІД-СТАН ЛЮДИНИ" неможливо!
За деякими експертними оцінками одна тільки СРСР-Росія витратила за цей час на боротьбу з "СНІДом" порядку ОДНОГО СЕРЕДНЬОРІЧНОГО БЮДЖЕТУ. Чи Ви можете збагнути, на який рівень могла б піднятися медицина Росії за ці СУПЕРКОШТИ, якби витрачала їх на боротьбу з реальними хворобами? - За увесь час боротьби з СНІДом ЦЮ хворобу офіційно з шаленим дзвоном по всьому світу "відкривали" /виділяли ВІРУС/ ПІВТОРА десятки разів! І стільки ж разів /через рік-два/ з'являлися ОФІЦІЙНІ повідомлення в тому, що лабораторні перевірки в інших країнах не підтвердили ці відкриття.
«Чергове» "нібито відкриття ВІЛ" зробили німець і два французи 6 роки потому . Але на сьогодні НІХТО не може навіть сказати, коли /ДАТУ/ і де /МІСТО, МІСЦЕВІСТЬ/ ж це відкриття сталося? Які незалежні лабораторії і коли цей факт підтвердили? Коли і хто у Вашій країні проживання підтвердив це?
Більше того, АБСОЛЮТНО ОЧЕВИДНО, що ніхто і не збирається спростовувати сьогодні це відкриття! Бо більшість країн Світу на боротьбу з СНІДом грошей практично вже не виділяє. А ДАРМА ніхто спростовувати не буде - занадто дорого ПЕРЕВІРКА САМА КОШТУЄ.

ПИТАННЯ ДО УСІХ.

3. Чи являються дані, злиті з інтернету, доказом реальності наукових фактів по СПИД-инфицированию? Дані узяті з інтернету тільки ДОПОМАГАЮТЬ ЗНАЙТИ офіційні документи, що підтверджують факти. Панове опоненти НЕ ТРИМАЛИ в руках жодного реального ОФІЦІЙНОГО документу, який хоч би побічно підтвердив ЗАРАЗНІСТЬ СНІДу!
Скажи той, що читає ЦЕ, Ви особисто тримали в руках сучасний підручник медВУЗа, де говориться про ЗАРАЗНІСТЬ СНІДу? Може Ваші родичі, друзі, знайомі бачили сьогоднішній офіційний урядовий документ по ВІЛ?

4. Що потрібно робити, коли в селі, місті, районі,
області виявлена епідемічна ситуація /як, наприклад, в Саратовській області Росії/?
В цьому випадку область / інфікована місцевість/ має бути оточена військами і нікого не повинні від туди випускати. Чи це так? Чи СНІД не заразний? Чи його вже не називають Чумою тисячоліття? Чи Ви забули, що буквально в минуло-позаминулому році при істерії по "пташиному грипу" один-два нібито "позитивних" тесту закривали на карантин цілі райони і області, а в'їзд туристів до цієї країни категорично не рекомендувався? А скільки птаха побили почому даремно? А тут до СНІДу така лояльність?
Мені ясне одно, що при епідемії, і навіть не при епідемії, а просто при кількох НЕПЕРЕДБАЧУВАНИХ випадках інфекційного захворювання в районі, якщо район не блокувати, то захворіє через місяць уся країна і сусідні країни.

5. Чому державним чиновникам ВИГІДНО підтримати міф про СНІД?
Тому, що ХТОСЬ, з тих, хто повірив /а повинен був організувати за службовим обов'язком перевірку/ в обман і "ініціював" шалені грошові вкладення у боротьбу з неіснуючими хворобами, - на вимогу НАРОДУ може не зносити голови. Тому народу потрібно дурити голову. Як, - та хіба мало як? Наприклад, видати ПОТРІБНУ інструкцію по проведенню аналізу на ВІЛ інфекцію. Інструкцію БЛИЗЬКУ до інструкції щодо звичайного аналізу криві. Дешево і сердито. Можна без додаткових коштів НІБИТО перевіряти усіх громадян країни.
Тому, пани опоненти, чиновникам і не вигідно, щоб в інтернеті Ви знайшли дані про те, - хто, де і коли перевірив факт відкриття СНІДу, та і ніхто цього лабораторного дослідження по останньому ВІДКРИТТЮ СНІДу і не робив. Чи може у когось є інші ОФІЦІЙНІ /ПОЗАІНТЕРНЕТНІ/ дані?

6. Скільки Ви особисто ВИ, - ТОЙ, що читає ЦЕ, Ваші родичі, друзі по країні знаєте ВІЛ-інфікованих громадян, їх адреси, прізвища? Коли, за останні 10-15 років розмовляючи по телефону з родичем, згадувався СНІД: типу - "А ти пам'ятаєш, Толян, діда Івана- водовоза? Так? Так ось, він на неділі помер від "ВіЧу". Наш "фелшер" секрентно одному мені сказав. Як? Та ширявся з Петькою Сидоровичем однією голкою, - ось і підхопив СНІДку…". СНІД - не нежить, обов'язково повідомлять, як і про холеру! Тільки не потрібно патякати про лікарську таємницю. Не потрібно. Таємниця була тільки при Берії, і те не завжди.

7. За даними ВІЛ-сайту Саратовської області в Росії зареєстровано тисячі і тисячі інфікованих живих дітей.
Які дитячі установи і школи вони відвідують?
Згодні, що разом із здоровими їм бути не можна?
Назвіть номери і поштові адреси шкіл і ясел, для інфікованих, які Ви особисто знаєте? Чи Ваші родичі, друзі.?

8. Чи відвідували Ви будинки відпочинку, санаторії? Як там сьогодні вирішується ця проблема /нерозповсюдження СНІДу, захист відпочиваючих/? А НІЯК!!! Усі меддокументи видаються на руки. Я їх прочитував повністю. Жодного натяку на перевірку на СНІД не було. Я приїхав в український санаторій після обіду, зі мною реєструвалася громадянка Росії, яка прямо тут купувала путівку. А обов'язковий аналіз крові нам зробили тільки наступного дня. До цього я її бачив на усіх загальних заходах. І себе теж бачив там же. І це - СИСТЕМА, а не одиничний приклад.
Чи може саме у цьому єдиному санаторії українці просто дуби в медичних питаннях?
А можливо Ви чули, що у ЗМІ за останні 20 років були позначені якісь випадки ВІЛ-захворювань у санаторіях? Тільки не кажіть, що презервативи 100% гарантія від ВІЛ чи трипера…

9.Тридцать років назад усі держави Світу ПРЯМО у бюджеті окремим пунктом показували витрати на боротьбу з СНІДом. Цифри доходили до десятків мільярдів доларів. Скільки у Вашій країні проживання виділено конкретно на боротьбу c цією хворобою в 2012 році?

10. За останні 10 - 15 років скільки разів Ви чули у виступі свого Президента, Прем'єра нагадування про боротьбу з СНІДом? Чи це вже не чума 21 століття? Чи вони не розуміють важливості?
Тридцять років тому на ДРУГОМУ МІСЦІ в тронній мові кожного Президента Світу було ЗОБОВ'ЯЗАННЯ по нещадній боротьбі із СНІДом /на першому місці зобов'язання служити народу і Богу/!
Можете назвати регулярну телепередачу на центральному телебаченні по боротьбі з СНІДом?

11. Особисто Вам не підозріле те, чому з 1979 року не можуть знайти РЕАЛЬНИХ ЛІКІВ ПРОТИ хвороби при таких величезних витратах?
Може Ви назвете адресу аптеки у місті, де можна купити лики від ВІЛ-СНІДу?
А відповідь дуже проста. СНІДу, як ЗАРАЗНОЇ хвороби, - НЕ ІСНУЄ і його неможливо відкрити, тобто - ВИДІЛИТИ "в пробірку" ВІРУС ІМУНОДЕФІЦИТУ, а тим більше знайти КОШТ ЛІКУВАННЯ.
Так само і неможливо знайти чорну кицьку в абсолютно темній кімнаті, особливо, коли її /кицьки/ у кімнаті ОДНОЗНАЧНО НЕ МАЄ!
Володимир Озерянко
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 25-7-2013 у 20:45


мені теж доречі незрозуміла та вся метушливість навколо СНІДУ. я немаю і незнаю жодної людини (родича, колеги і т.п.) яка б померла від СНІДУ.

зате є кілька знайомих знайомих, родичів, і один колега який помер від РАКу. шось мені підказує що чума 20 століття це аж ніяк не СНІД, а РАК. але чомусь до нього нема такої величезної уваги.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9223
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-7-2013 у 19:31


Рак не заразний. ВІЛ - заразний. Коли серед ваших знайомих появляться хворі на СНІД, це вже проблема, яка коситиме маси. Рак страшна хвороба і смертність величезна, боротися з нею потрібно не менше ніж з ВІЛ. Але інфекційні хвороби мають інший принцип поширення, тому суспільна увага їм дуже потрібна.
Ліки від раку потрохи десь кимось розробляються, і що тут говорити? Чим це допоможе?
А там де може допомогти, ніби говориться багато. Наприклад про шкоду паління як загрози для раку легень. Чи необхідність обстежень жінок у мамолога і т.п.
А для ВІЛ навіть розмова стає важливою. Для всіх інфекційних хворіб саме інформування населення і завчасна локалізація завжди були основним способом боротьби. Тому усе цілком логічно. Тому і нема, що ви знаєте про ВІЛ. Не знали би - він би був.

Ваші друзі кохаються з незнайомими партнерами без презервативів? Коляться нестерильними шприцами? Напевно ні. То чому серед них мають бути хворі? От якби вони були не в курсі - могли би бути інфіковані.
Зараз 21 століття :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9223
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-7-2013 у 19:55


http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=9434
http://tinyurl.com/pu4xwvm
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10454
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 26-7-2013 у 20:15


Судячи з тексту - це взагалі переклад з російської: "О чим суперечка?"
Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Володимир Озерянко
Заблокований
Повідомлень: 25
Зареєстрований: 15-11-2012
Нема на форумі


[*] написано 4-11-2013 у 06:28


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  

Зараз 21 століття :lol:

************************************************


1/. ВАША ЦИТАТА: «ВІЛ - заразний.»

Извините, у меня барахлит переключение на укррегистр, поэтому пишу так.

По ВСЕОБЩИМ официальным данным ВИЧ по заразности и смертоносности полностью адекватна холере, которая в ранние и средние века уничтожала за одно лето целые государств и даже цивилизации. Что касается Украины, то уже около 40 лет здесь официально каждый год показывается 130 тысяч /плюс -минус/ ВИЧ-инфицированных, а в Москве, например, - "числится" из года в год 700 тыс.! Тогда скажите, коллега по сайту, почему мы с вами до сих пор еще не трупы и даже ни один наш с Вами родственник или знакомый по всему СПГ и, в частности, на Украине не умер от ВИЧ???
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2/. ЦИТАТА:«Коли серед ваших знайомих появляться хворі на СНІД, це вже проблема, яка коситиме маси.»

Скільки Ви особисто ВИ, Ваші родичі, друзі по країні знаєте ВІЛ-інфікованих громадян? Назвыть їх адреси, прізвища.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
3/. ЦИТАТА: «Ліки від раку потрохи десь кимось розробляються, і що тут говорити? Чим це допоможе?»

Особисто Вам не підозріле те, чому з 1979 року не можуть знайти РЕАЛЬНИХ ЛІКІВ ПРОТИ ВІЛ-хвороби? Але, можливо, Ви назвете адресу аптеки у місті Львові, де можна купити ліки від ВІЛ-СНІДу?
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
4/. цИТАТА: «А для ВІЛ навіть розмова стає важливою. Для всіх інфекційних хворіб саме інформування населення і завчасна локалізація завжди були основним способом боротьби. Тому усе цілком логічно. Тому і нема, що ви знаєте про ВІЛ. Не знали би - він би був.»

Для научного информирования Народа прошу сообщить нам такую информацию: В каком ОФИЦИАЛЬНОМ УКРДОКУМЕНТЕ / интернет, как и надписи на заборе - к сведению не принимаются!/ указано - "Кто, когда и в какой стране открыл ВИЧ" и "Кто, когда и какой клинике Украины или в клинике города Львова этот фОКУС /выделение Вич в пробирку/ повторил?".
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
5/.»Ваші друзі кохаються з незнайомими партнерами без презервативів? Коляться нестерильними шприцами? Напевно ні. То чому серед них мають бути хворі? От якби вони були не в курсі - могли би бути інфіковані.»

Чи відвідували Ви особисто будинки відпочинку, санаторії? Як там сьогодні вирішується ця проблема /нерозповсюдження СНІДу, захист відпочиваючих/? А НІЯК!!! Усі меддокументи видаються на руки. Я їх прочитував повністю. Жодного натяку на перевірку на СНІД не було. Я приїхав в український санаторій після обіду, зі мною реєструвалася громадянка Росії, яка прямо тут купувала путівку. А обов'язковий аналіз крові нам зробили тільки наступного дня. До цього я її бачив на усіх загальних заходах. І себе теж бачив там же. І це - СИСТЕМА, а не одиничний приклад.
Чи може саме у цьому єдиному санаторії українці просто дуби в медичних питаннях? А можливо Ви чули, що у ЗМІ за останні 20 років були позначені якісь випадки ВІЛ-захворювань у санаторіях? Тільки не кажіть, що презервативи 100% гарантія від ВІЛ чи трипера…
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ДЯКУЮ.
Володимир Озерянко
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Володимир Озерянко
Заблокований
Повідомлень: 25
Зареєстрований: 15-11-2012
Нема на форумі


[*] написано 4-11-2013 у 06:33


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Судячи з тексту - це взагалі переклад з російської: "О чим суперечка?"

***************************************
Я автор цієї публікації.
Володимир Озерянко
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 4-11-2013 у 10:24


Ната Толмачова перелогинилася? Про макдональдси буде?Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Володимир Озерянко
Заблокований
Повідомлень: 25
Зареєстрований: 15-11-2012
Нема на форумі


[*] написано 9-12-2013 у 10:58


Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Ната Толмачова перелогинилася? Про макдональдси буде?

**********************************************
Не знаю, на що Ви натякаєте. Хотілося б почути детальніше про Ната та інше "перелогинання"... І, головне, до чого тут світовий ВІЛ?.. Ми люди прості, "академій" не познали... Так що, будьте так ласкаві, не залишіть у незнанні модних слівців...
Дякую.
Володимир Озерянко
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гонсалес
Заблокований
Повідомлень: 215
Зареєстрований: 19-9-2012
Місто: Львiв
Нема на форумі


[*] написано 9-12-2013 у 21:28


Коли не зважати на абсурдність поставленого запитання, то...
Насправді не існує в природі ніякого СНІДу: це все одне грандіозне шахрайство, щоб залякати людство. А те, від чого помирають люди, давно всім відомо: від зниженого імунітету кожного окремо організму, на який (імунітет), відповідно, впливають погане харчування, неякісна питна вода, зловживання курінням і спиртним, наркотики, загалом спосіб життя із чималою кількістю згубних звичок. Що можна спостерігати сьогодні в бідній Африці. Що можна було спостерігати на світанку людства: первісні люди жили не набагато більше за тварин, з який нещодано тоді були вийшли, тобто десь 10-20 років. Що можна спостерігати в сьогоднішній Україні, тривалість життя в якій сьогодні скоротилася через зубожіння населення.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9432
Реклама: