Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: "Українські" авто за кордоном
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-8-2013 у 19:53
"Українські" авто за кордоном


Зовсім свіже враження: прогулюємся під час відпочинку в Болгарії по набережній міста Несебр, ідемо мимо парковки. Місто старовинне, ще епоху класичної Греції бачило (внесене в спадщину Юнеско), парковка напевно чи не єдина на все місто. Туристів зі всієї Європи, представникам усіх народів цікаво бачити це маленьке історико-урбаністичне диво.
І що ж, проходимо мимо автівок... Модельній ряд різноманітний, але стриманий, але тішить око новенький Порш Каєн. Німці приїхали? Ні, німці поряд на буденному Гольфі. А хто ж такий багатий? Наші, рідні, українські!
Знову з ряду машин щось виділяється. Позашляховик Інфініті - також наш вуйко приїхав..
Ідем далі, скромний Опель з французькими номерами, Ланос з болгарськими, Смарт з німецькими.. О, нарешті знову рідний автопром! Нормальний пацанячий ЛандКрузер, щоби знали!

Не побачив я багато наших машин. Практично відсотків 2-3% від усіх. Але всі дорогі, люксові...

Чого я це пишу в "Підприємництво, економіка..." Та бо саме такі речі демонструють, що такого розшарування в соціально-економічній сфері, як у нас, більше в Європі нема. Виізд (чи паркування, не знаю) на авто можуть дозволити собі далеко не всі власники автівок. Зате ті що можуть, уже на фоні стриманих європейців виглядають марнотратниками.
Ну і ще одне. Видно економіка у нас така, що навіть нечесно нажиті кошти не можна десь у щось ефективно вкладати і примножувати, і люди просто тупо купляють перецінені авто, лиш би було "не соромно".




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9447
Реклама: