Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Нові україно-російські перемовини. Готуємося до зради?
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9029
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-6-2014 у 19:48
Нові україно-російські перемовини. Готуємося до зради?


Порошенко та Путін домовилися про переговори про врегулювання ситуації на Донбасі.
Думаю, що це початок зради національних інтересів.
Саме смішне, що від того постраждає сам Порошенко. А Путін виграє двічі. Спочатку легітимізує свої успіхи, а потім скористається черговим раундом революції в Україні
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2736
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 7-6-2014 у 08:24


Мені здається, що просто виконуються усі потрібні формальності. Мовляв, Захід посприяв переговорам Росії і України, тобто зробив все для мирного урегулювання. Само собою, урегулювати це на умовах Росії неможливо, конфлікт буде продовжуватися. І тільки тоді, мабуть, можна буде ввести контингент ООН для участі в бойових діях. Щоб Росія не верещала і вкотре не пригадувала їм Югославію....i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****Повідомлень: 811
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 7-6-2014 у 17:38


З сьогоднішніх заяв Порошенка в inauguration-промові, я так розумію, що переговори будуть досить неприємними для Путіна.
А чому одразу "зрада"? Альтернатива переговорам зараз - бойові дії. То хіба краще? Чи "нехай буде гірше, аби не "зрада""?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3433
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 7-6-2014 у 23:58


Ні, це в Андрія така песимістична стилістика: "Поліцейська країна", "Чекаємо інтервенції в Донбас і решту України?", тепер "Чекаємо на зраду?", чи то пак, навіть готуємось :)
Або Андрій у нас добре поінформований оптиміст :)
Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9029
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-6-2014 у 10:44


Давайте порозбираємося з моїм песимізмом :)

Отже, хочуть перемовин. Нехай. Про що будуть говорити?
Щоби про щось говорити, потрібно на чомусь стояти. На чому стоїть Росія? У Донбасі немає її сил. Це багато раз було оголошено, і нема причин вважати, що завтра Путін встане і скаже: усі ці прибацані, що розстрілюють людей на камеру - мої служиві люди.
Він навіть ввійська, що були введені в Крим, довго не визнавав. Визнав лише постфактум, і то в ситуації, коли окупація пройшла безкровно, загинув тільки один український офіцер, що списали на "побутове".
Отже, силового представництва "держави РФ" в Донбасі немає. Більше того, війська від кордонів відведено, мандат на проведення військової операції на Донбасі Путіним не використовується.
Так про що будуть перемовини?
Припиніть воювати проти України? Добре, вже припинили, наших російських військових там нема і не буде.
Припиніть підтримувати терористів! А ми і не підтримуємо. А БТР та кулемети ви самі їм віддаєте. А що їм бракує, то вони купляють в магазинах (така фраза вже звучала про військових у Криму).
Припиніть пропускати озброєних людей і терористів через кордон. Як вмієм так і пильнуємо, вибачте, нам Вашінгтон грошей на модернізацію прикордонних служб не дав, на відміну від вас, українців.
Закрийте кордон! З якого дива? У нас вільна країна, свобода громадян понад усе.
Зупиніть брехню від RT і LN! Вибачте, але в нас вільна країна і свобода преси. Ви самі себе компроментуєте такими запитами. Тепер зрозуміло, що в Україні з свободою преси не все гаразд.
Віддайте Януковича і його гроші! Ну вибачте, діючий прем'єр України 20 лютого визнав, що Янукович легітимний до кінця 2014 року.


Що ще можна зараз вимагати чи просити від Росії на перемовинах??
Інший, пікантний момент, що будь-які перемовини, якщо їхній результат не повна і безумовна капітуляція, передбачають кроки з двох сторін. А значить, що будь-яка поступка невідомо в чому від Росії зобов'язує на поступку з боку України. І тут будуть напевно варіанти, кожен з яких потягне в очах громади на національну зраду:
заборона добровольчих батальйонів (в обмін на звернення до громадян Росії забратися з Донбасу);
Ліквідація Нацгвардії (в обмін на звернення до ДНР і ЛНР щодо самоліквідації);
Припинення АТО (в обмін на визнання особливого статусу Донбасу);
Визнання Порошенка президентом (в обмін на політичний меморандум про злагоду з ПР і комуністами, який врятує продажну ВРУ);

Таких варіантів можна наліпити сотні. Але в кожному з варіантів Україна буде робити реальні кроки, а Росія продаватиме повітря. І саме тут буде зрада. А зрадою буде це тому, що це очевидно. І кожен відповідальний політик повинен розуміти, що такі результати перемовин є програшні для України і якщо він закладає це в план своїх дій, то він планує зраду.

Саме цікаве, що і в Росії варіантів нема. Вона нічого крім повітря Україні "продати" не може. Сепаратисти в Донбасі, на відміну від кримських, по вуха в лайні. Публічні страти людей, мародерство, викрадення міжнародних спостерігачів та журналістів, скотська поведінка з мирним населенням та використання його як заручників... Путін не може дозволити собі, щоби вони плямували його світлий образ.
Не вірите? А для чого була комедія зі зверненням Путіна до сепаратистів щодо призупинення референдуму? І їхнє показове ігнорування думки самого ВВП? Та для того, щоби він мав приклад, що його не слухають, він не відповідає навіть за настрої сепаратистів. а ще згадайте, що зараз на Донбасі є купа людей, які в розшуку в самій Росії з політичних мотивів (тобто фактично опоненти Путіна).
Якщо завтра терористи почнуть виконувати його публічні побажання, це буде для Путіна публічна катастрофа. А він цього не допустить.
Тому він буде Україні підсовувати зі свого боку зобов'язання порожні по суті.
А зобов'язань щодо спільних оперативних заходів проти ДНР Путін точно виконувати не буде, навіть якщо підпишеться. Інакше його рейтинг з 83% скоро стане 3%

Отже:
Як не сумно, але варіантів успішних перемовин України з Росією немає! Кожен результат буде програшним для нас.

Що робити? Робити те, що робили, але значно краще. Краще воювати, краще агітувати, краще виявляти шляхи фінансування. Зрештою, якщо ситуація дійде до краю, Росія буде змушена увійти офіційно в конфлікт. Фактично для України це нічого не змінить, але буде перемогою, бо тоді вже можна буде про щось справді домовлятися з агресором.
Парадокс, але якщо вести перемовини то тільки з окремими групами сепаратистів. Раз вони формально незалежні, дати їм можливість відчути смак незалежності.
Це огидно, я знаю. Але це логічно. Зрештою, це роздмухуватиме внутрішній конфлікт у їхньому середовищі, що Україні на руку.


Аргументи, що Президенту це зараз не під силу (перемогти сепаратистів) не хочеться чути. Порошенко висувався на президента, коли вже все вертілося. Якщо не бачив шляхів, не треба було пхатися. Інакше це теж зрада.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10366
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 8-6-2014 у 14:17


Не хотілося б на другий день президентства звинувачувату людину в зраді.
З Росією ми наразі не маємо про що говорити зараз, сподіваюся і в майбутньому також.

Сподіваюся, що згода на переговори - це з вдячності до Заходу, який десь вважає, що зводить двох маленьких пустунів, щоб вони помирилися. Але ми маємо справу з гопніком, який нас пограбував і побив. Домовлятися про щось з ним немає сенсу. Треба виходячи з внутрішніх ресурсів захищатися, вибивати терористів з Донбасу, наводити там порядок, включати воду, світло, газ, показувати, що на практиці Україна їм потрібна.

А відносно можливого наступного Майдану - він точно вже не буде протистоянням між сходом і заходом. Бо ПОП переміг по всій території. І якщо щось, то в єдиному пориві його швидко знесуть...
Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****Повідомлень: 811
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 8-6-2014 у 22:21


Андрію, повітрям торгувати теж теба вміти.
Я, щоб уявити собі, як можуть відбуватися якісь там подіі, завжди уявляю їх у вигляді кіносценарю, що і іншим рекомендую.
Отже, переговори. Рівень неважливий. За столом сидять президенти, чи помічники молодших черпальників асенизаційних обозів при парламентах - неважливо, переговори, головне, йдуть.
Україна питає в Росії
"А з чого то з вашої території до нас лізуть бандити зі зброєю і боєприпасами?"
В Росії два варіанта відповідей.
Варіант А ("включає дурочку")
"Ніц не знаємо, хто там ходить, то якісь собі аматори-вояки, що з собою везуть нам невідомо, бо з братньою державою ми нормального прикордонного нагляду не вважаємо за потрібне мати"
Америка-Європа "Ага, так тож бандити просто. Гасіть їх, чим і як зможете, а ми вам в тому допоможемо"
стрелкі-бєси - "Каравул! Росія нас зрадила! Тікаймо, поки транваї ходять!"
Варіант Б
"То герої-добровольці, що надають посильну військову допомогу ЛуганДону, а ми їм посильно надаємо допомогу зброєю та боєприпасами"
Америка-Європа "Ага, так ви ж пожежу війни роздмухуєте. Ну то нові санкції отримайте, агресори кляті."
стрелкі-бєси - "Каравул! В Росії наступає той, що "...подкрался незаметно, хоть виден был издалека". Тікаймо, поки транваї ходять!"

А якщо почати про Крим питання ставити, взагалі для Росії погано вийде.

Переговори класна річ! І ніяка не зрада.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9029
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-6-2014 у 20:26


Та я хіба проти, щоби все було добре? :) Я і в темі поставив знак питання. У тихій надії, що може цього разу буде інакше ніж завжди.
Побачимо.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9029
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-6-2014 у 19:26


Порошенко оголосив призупинення АТО в односторонньому порядку.
Більшість коментаторів в мережі не в захопленні, відзначають що рівень російської агресії стрімко зростає і цей крок безглуздий.
Можливо це вимога Європи для підписання Асоціації.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10366
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 21-6-2014 у 01:11


Щось те перемир'я зовсім незрозуміле. На фоні вторгнення російських танків....Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9029
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-6-2014 у 22:43


http://www.pravda.com.ua/news/2014/06/23/7029913/

Щось я почитав і зовсім тоскно стало.. Медведчук, Царьов повилазили, їх фактично легітимізували... Не знаю в чому прикол, але явно щось не так в "данському королівстві".
Повертаючись до подій 1 грудня ще і ще раз.. Так може Порох своїх захищав? І зараз знову це робить. Он Гіркін стогнав на камеру, що їм скоро кінець настане. А тут мирний план.

До речі, про сам "мирний план" можна багато що сказати. Якась писулька з фрагментів речень. Якщо це план, то вибачайте...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10366
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 23-6-2014 у 23:51


Судячи зі складу переговорників, можна вже не готуватися, зрада наступила.
Ще й добровольчі загони хочуть розформовувати.
Думаю, не пізніше осені, з такою діяльністю, поїде Порох в Ростов...
Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9029
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-6-2014 у 19:59


У інтернетах проскакує думка, що нічого страшного що Медведчук чи Шуфрич когось там мирять. Зараз ніби головне досягнути миру, а там далі...
А далі виявиться що за свої функції вони потребуватимуть гонорару. То місце для родича в Кабміні, то хлібну посаду в податковій, то пару метрів кордону..
І тут і станеться те, що найбільше боялися люди на Майдані - нова влада трансформується в стару. Ціною Криму, тисячі людських життів і деградації економіки.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10366
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 26-6-2014 у 22:23


Нічого страшного, це якщо потім ці переговорники "ненароком" загинуть. А вулиця Шуфрича в Мукачево най би собі була... :baddevil:Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10366
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 1-7-2014 у 00:17


Перемир'я припинене, думаю, Медведчуки можуть іти лісом. Вони показали, що ніфіга не контролюють.Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9029
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-8-2014 у 16:17


Класика жанру "переговори по-українськи".
Відбулися перемовини в Мінську і після цього усе стало значно гірше і на полі битви.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9029
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-9-2014 у 19:45


Ну от, знову Путін поговорив з нашим Президентом про щось о 5 годині ранку, і вже маємо
http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/3/7036696/
Цитата:
"Народ України на сто відсотків "за", політикани – хочуть погратися у війну. Але я хочу сказати, що не дам це зробити. Ми маємо спільно боротися за мир", – сказав Порошенко.

Хм... Чи я щось не розумію, чи Порошенко хіба не сам стверджував, що з терористами переговорів не буде, а буде їм смерть і кара?
Так, ви програли останні два тижні, але може варто з того робити висновки, а не "зливати воду"? Ми завтра отримаємо пекло по всій Україні.
Саме неприємне, що ця заява знову напередодні чергових дій з боку НАТО і ЄС. Нехай там не буде якихось вирішальних заходів. Але все рівно, якусь пілюлю неприємну росіянам би приписали. Відключення від SWIFT мало би дуже важкі наслідки для РФ.
Єврокомісари кажуть, що Путін патологічний брехун, а Порошенко виявляється з ним по одну сторону барикад - буде спільно боротися за мир.
Перемовини в Мінську = катастрофа в Іловайську. Сьогоднішні перемовини чому дорівнюють? Новому пеклу для військ у Дебальцево?
Для чого це все?
Не можете атакувати - налагоджуйте оборону, ворогу зараз теж нелегко, ресурс у них дуже обмежений. Але фактично здавати незалежність України - це катастрофа для всіх нас.

Нагадайте, Порошенко часом нікого раніше від гніву Українського народу не рятував?? Десь місяців 10 тому?

PS Про нові санкції можна буде забути. Цікаво також, як тепер виходить, що дорогий серцю Президента Гелетей тепер вже політикан, бо казав що у нас почалася Велика Вітчизняна війна? Чи він вже і її виграв, як і АТО?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9029
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-9-2014 у 19:51


Доповню: я боюся (і майже переконаний), що нова влада успадкувала найгіршу ваду попередньої - відсутність патріотизму і усвідомлення себе керівництвом держави, а не якимось ЗАТ.
І як було раніше, так і тепер у переговорах напевно беруть участь пан Порошенко і Президент Російської Федерації. І кожен з них досягає у них своєї мети.
Так було за Януковича, за Тимошенко, за Кучми, за всіх!
Наші лідери ведуть себе як вожді варварів на перемовинах з консулами Риму. Вожді за свій добробут торгуються, а консули - за зміцнення імперії.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9029
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-9-2014 у 19:53


Ааа, і ще додам.

Ще Лижичко в відбілювання тепер уже партнерів по боротьбі за мир у всьому Донбасі втягнули. Ну вона напевно і не дуже чинила опір.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Max Yuzhakov
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 87
Зареєстрований: 28-4-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-9-2014 у 21:26


Дипломатично мабуть такі заяви необхідні.
А буде, можливо так як і минулого разу.
Перемовини без результатів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10366
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 4-9-2014 у 21:44


Дії Порошенка щораз більше викликають злість і роздратування.
Які нафіг перемир'я, знову купу наших покласти? І віддати ще великі шматки території?
Дебальцеве, Щастя - відступили. А як тепер жити людям з тих міст, які на нашому боці?
Перегрупуватися, посилитися, зайняои позиційну оборону і готувати нові операції!
Путін вильнув хвостом, щоб поменше санкцій отримати, а Порох йому підігрує...

Погоджвся з Андрієм, терорашка також буде мати проблеми. З кожним днем, з наблихенням холодів, підтримуючих буде ставати менше. Потрібно вже зараз готувати Армію до зими,в першу чергу - одяг!

Порошенко мусить боротися, бо зливши нас він зіллє себе.
Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9029
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-9-2014 у 14:45


Мій прогноз справдився:

Цитата:
Євросоюз має намір дати Москві час, щоб подивитися, чи дотримуватиметься вона перемир'я в Україні, говорять дипломати.

На скільки часу буде відкладено імплементацію, ще не вирішено, пише агентство.

Водночас, якщо перемир'я дійсно триватиме, то пакет санкцій може бути не імплементований взагалі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10366
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 5-9-2014 у 17:24


Підписали перемир'я - варто чекати наступу рашистів.Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Max Yuzhakov
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 87
Зареєстрований: 28-4-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-9-2014 у 17:24


Все як і з минулими санкціями, не бачу різниці. Розтягування у часі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вадим Іванов
Новак
*Повідомлень: 15
Зареєстрований: 4-8-2014
Нема на форумі


[*] написано 6-9-2014 у 21:40


суті проблеми воно не вирішує
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9564
Реклама: