Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Два сценарії розвитку україно-російських відносин, або чи Путін - х*л...
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 9-2-2015 у 01:37


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Був експорт революції в Африку, але на жаль до Африки всі тоді так ставилися. Та й там і без радянського культурно-військового експорту постійно розважалися геноцидом місцеві племена.


А ще в єгипетській армії проти Ізраїлю радянські військові "не воювали"... Особисто знаю трьох чоловік, котрі там взагалі "не були"...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 10-2-2015 у 23:02


Ніби домовилися про відвід артилерії.
Маю великі сумніви, що ці перемовини нарешті принесуть результат.

Окупанти перестануть стріляти і попросять перемир'я, коли побачать, що наші їх дотискають. Наразі такої ситуації немає.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гончар
Дійсний член
***



Повідомлень: 168
Зареєстрований: 29-1-2014
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 12-2-2015 у 15:29


Хроніка зустрічі у Мінську. Четвірка домовилася про припинення вогню

12:21 Для врегулювання ситуації на Донбасі є 13 пунктів.
http://24tv.ua/news/showNews.do?hronika_zustrichi_u_minsku_chetvirk...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-2-2015 у 23:42


Україна взяла на себе купу зобов'язань, Росія - жодних.
Санкції стосовно будуть або скасовані або непосилені.

Думаю, на Порошенка був серйозний тиск, і він погодився це підписати з думкою, що ніц з того не буде виконуватися. Президент не може гарантувати конституційну реформу і він про це знав.
Нам буде перемир'я, щоб перегрупуватися і відпочити. І полонених звільнять. Це, по суті, єдині плюси.

Якби Порошенко серйозно розглядав ці домовленості, то краще вже було б визнати незалежність ЛНР і ДНР і хай би собі мастили голови, що далі там робити.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гончар
Дійсний член
***



Повідомлень: 168
Зареєстрований: 29-1-2014
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 13-2-2015 у 10:35


А не ліпше було в якийсь спосіб відпустити бунтівний регіон у вільне плавання?
Цитата:
Украине следует признать (а Европе – помочь ей сделать это), что она не контролирует территорию Донбасса. Иначе говоря, что Киев проиграл войну. В этом нет ничего трагичного. Проигравшие в 1945 году Германия и Япония впоследствии экономически обошли своего победителя. Потерпевшая поражение Южная Корея сегодня в разы успешнее КНДР. Поражение сплачивает нацию не хуже, чем победа.
[...]конецформыначалоформыНапротив, «консолидация» украинского государства через отторжение Донбасса – куда более многообещающий шаг. Понятно, что он весьма нетипичен; единственный прецедент случился лишь полвека назад, когда 9 августа 1965 года «бесперспективный» и населенный этническими китайцами Сингапур единодушным решением парламента в Куала-Лумпуре был исключен из малайзийской федерации. Ну и пусть Россия превратит Донбасс в новый Сингапур. Убедить мировое сообщество одобрить подобную меру как средство восстановления мира, думается, не составит труда – великие державы ныне предпочитают прекращать конфликты любыми, пусть и не «типичными» методами.
Самое же важное состоит в том, что Москва не сможет не принять такого варианта развития событий, сколь бы он ни был для нее невыгоден. У Кремля не останется ответа на одностороннее признание Киевом независимости ДНР и ЛНР на основании референдумов 11 мая 2014 года. Попытки российских политиков «запихнуть» проблему обратно на Украину не будут иметь успеха.

Віктор Балога пропонує провести всеукраїнський референдум щодо долі Донбасу. Чи не той це Балога, якого раніше пов'язували з Медведчуком?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гончар
Дійсний член
***



Повідомлень: 168
Зареєстрований: 29-1-2014
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 20-2-2015 у 11:51


Цікаву і водночас провокаційну статтю закинули в Інтернет з суто політтехнологічною назвою "Ми з Європи і не йшли. Галичани - європейці forever". І з автором теж і провокаційним, і політтехнологічним: Євген Жилін. Думай, що хочеш, що то за один: сепаратист з Харкова, провідник руского "Оплоту", тітушки якого відзначилися на Майдані і по всій Україні (здається, погроми у центрі Львова рік тому - їх рук справа)?

Але хай там що, більш ніж переконаний, що це справа рук Віктора Медведчука з його "Українським вибором": він уже давно став придивлятися до Галіції, ще з ексклюзивних ефірів "Прямим текстом" в Остапа Дроздова на телеканалі Zik. Роздмухує тему галицького сепаратизму чи автономії. Ось тобі і питомо галицькі автономісти - Володимир Павлів ("Я - галицький автономiст, а цілісність Української держави для мене менш цiкава") та інші достойники, котрими маніпулюють кремлівські верховоди.

Стаття писана вишуканою, питомо українською мовою, хоч і деякі помарки трапляються (видно, це все-таки переклад з російської). Так само, як і концепт федеративної реформи в Україні, конституцію до якої в Москві, подейкують, пише Портнов. Або вже написав, і вона, свіжоспечена, чекає свого вирішення і дальшого застосування.

А може, справді, нащо нам та ціла "Велика Україна", яка невпинно деградує і не дає розвиватися суспільству, коли можемо достойно зажити в невеличкій, але ефективній державі Галіція і Буковина (майже як Боснія і Герцеговина)? :baddevil:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-3-2015 у 13:00


Цікава стаття в тему
http://uainfo.org/blognews/512015-nlp-na-sluzhb-rusifkacyi.html

Щоправда, там акцент на мові, а я би все таки на перше місце ставив культуру.

Цитата

Цитата:
НЕ МОЖНА ВОЮВАТИ З РОСІЄЮ І АСОЦІЮВАТИ СЕБЕ З ЗАХИСНИКАМИ РОСІЇ (героями-панфіловцями, учасниками Бородінської/Сталінградської битви, Кутузовим, Ковпаком, Сусаніним, тощо).

Абсолютно згоден. Шкода тільки, що час для тотальної дерусифікації свідомості потроху спливає, і все зводиться до кричалок на стадіонах і наліпок на машини.

Щоправда, є і позитивні моменти. Наприклад, нарешті влада наважилася на спробу десакралізації дати 9 травня. До речі, я думаю, що насправді для повного вилучення її сакрального змісту вистачило би 2-3 роки, щоби вона з дати мегазначення перетворилася на дату для прохідного повідомлення в темі "Цей день в історії" у нас на Форумі.
Так було з 7 листопада. Дата, на якій виросло кілька поколінь людей, згинула в Лету майже миттєво. Пам'ятаю, як я був студентом, до нас завітав товариш кількох моїх одногрупників, який навчався в Москві, в МГУ. Він прийшов до нас на пару, ми цікаво спілкувалися. А потім спитали, а чому він сьогодні не на парах. Він повідомив, що в РФ вихідний. Мені зафіксувався в пам'яті наш колективний стан напруженого думання "свято? Яке свято??". Я це запам'ятав дуже чітко, бо коли згадав дату, то був дуже-дуже здивований цією амнезією. Може молодшим людям це важко зрозуміти, але це був 93 рік. Усе наше життя до того, крім двох років, ця дата була самим значимим державним святом, вихідним, днем якихось заходів і мегапропаганди, брендом політичної культури. Вистачило лише 2(!) роки, щоби в людини згадка про цей день як визначний вже викликала нерозуміння і подив....
До речі, статус 9 травня тоді був відчутно менший за статус 7 листопада. Російська влада псіхоз навколо 9 травня почала розкручувати, коли почалася декомунізація (така собі компенсація), а наші на це повелися, втягнулися..




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-4-2015 у 11:48


Все безнадійно. В кафешках, маршрутках і т.д. - далі русскій шансон і попса.
Мабуть треба, щоб таки з Граду розвалили хату, щоб дійшло, і то не факт.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-4-2015 у 18:38


Є таке. Радіо "шансон" - новий лідер уподобань певної категорії слухачів



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-4-2015 у 20:56


Я тут на попередній сторінці написав допис " Я починаю поважати післясталінський СРСР" http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=9575#pid11738
Мене звісно покритикували. Але надибав гарний запис російського священника в його блозі. Процитую практично повністю, бо автор сказав ту думку, яку мені не вдалося гарно викласти. (виділення моє)
Цитата:
Конец света вручную
http://m.ria.ru/politics/20150426/1060985426.html

"Путин о Крыме: Россия пойдет до конца, защищая свои интересы".

***

Во времена моего детства бабушки готовы были простить власти все - "лишь бы не было войны".

Сегодня часть самоубийственно настроенного населения тоже готова простить Путину все - лишь бы он организовал войну.

Жить не умеют, так хоть поубивать мечтают.


Когда лидер экономически слабой, но ядерной страны говорит, что "пойдет до конца", это означает, что он готов идти до ядерного конца человечества. Добрый такой дядя.
И публику, восхищенную такой брутальностью, мало волнует, что ядерной зимой в Крым отдохнуть не поедешь. И что немногие выжившие после такого "конца" вряд ли найдут дорогу в то место, что когда-то звалось Севастополь. Да и на что он им будет нужен?

Допущение ядерного шантажа означает полную дезориентацию в вопросах этики, в вопросах соотношения цели и средств. Еще 40 лет назад казалось, что в мире людей есть консенсус вокруг тезиса о том, что никакие цели не могут оправдать гибель человечества в атомном огне.
теперь мы знаем, что такая цель есть: человечество можно извести за право крымчан не учить украинский язык.

Старенький Брежнев был много гуманнее и человечнее. Мудрее. Люди стареют по разному. Кто-то, потеряв личную радость от жизни, перестает ценить жизнь вообще - особенно чужую...


http://diak-kuraev.livejournal.com/822713.html

Судячи по коментарях до запису, російська шовіністична публіка так і не почула чоловіка.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 30-4-2015 у 11:15


Думаю, цього пацієнта всі пам'ятають:
Цитата:
С помощью украинского населения Россия хочет оградить себя от китайцев. Так, Антон Бредихин, являющийся секретарем одного из ростовских региональных отделений партии «Единая Россия», заявил, что после возможного вступления в Таможенный союз Украины, необходимой мерой станет переселение в Сибирь семи миллионов украинцев, чтобы создать там демографическую границу против наплыва населения из Китая.
Так, Бредихин презентовал «Ермак 2.0» - этот проект является комплексным анализом регулирования миграционных потоков на Дальний восток и в Сибирь.

А тепер дивимось:
http://stailker.livejournal.com/1200774.html




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-5-2015 у 08:19


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Я тут на попередній сторінці написав допис " Я починаю поважати післясталінський СРСР" http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=9575#pid11738
Мене звісно покритикували. Але надибав гарний запис російського священника в його блозі. Процитую практично повністю, бо автор сказав ту думку, яку мені не вдалося гарно викласти. (виділення моє)
Цитата:
Конец света вручную
http://m.ria.ru/politics/20150426/1060985426.html

"Путин о Крыме: Россия пойдет до конца, защищая свои интересы".

***

Во времена моего детства бабушки готовы были простить власти все - "лишь бы не было войны".

Сегодня часть самоубийственно настроенного населения тоже готова простить Путину все - лишь бы он организовал войну.

Жить не умеют, так хоть поубивать мечтают.


Когда лидер экономически слабой, но ядерной страны говорит, что "пойдет до конца", это означает, что он готов идти до ядерного конца человечества. Добрый такой дядя.
И публику, восхищенную такой брутальностью, мало волнует, что ядерной зимой в Крым отдохнуть не поедешь. И что немногие выжившие после такого "конца" вряд ли найдут дорогу в то место, что когда-то звалось Севастополь. Да и на что он им будет нужен?

Допущение ядерного шантажа означает полную дезориентацию в вопросах этики, в вопросах соотношения цели и средств. Еще 40 лет назад казалось, что в мире людей есть консенсус вокруг тезиса о том, что никакие цели не могут оправдать гибель человечества в атомном огне.
теперь мы знаем, что такая цель есть: человечество можно извести за право крымчан не учить украинский язык.

Старенький Брежнев был много гуманнее и человечнее. Мудрее. Люди стареют по разному. Кто-то, потеряв личную радость от жизни, перестает ценить жизнь вообще - особенно чужую...


http://diak-kuraev.livejournal.com/822713.html

Судячи по коментарях до запису, російська шовіністична публіка так і не почула чоловіка.

Путін не ідеаліст. От якби він жив у спартанських умовах, мав один костюм і ходив на роботу пішки, тоді були б підстави остерігатися, що така людина може влаштувати армагедон. А він надто цінує благополуччя, варто подивитись на його маєтки. Йому є що втрачати.
І оснлвна помилка багатьох людей, як мені здається, це оцінювати його дії, як звичайної людини. Якщо ж почати відноситись до нього, як до гопника, як до закоренілого дрібного злочинця, то все стає до болю логічним і зрозумілим.
Це взагалі весь народ такий, народ-гопник.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-5-2015 у 21:17


Насправді Путін справді досить обмежений і залежний від зовнішніх обставин чоловік.
Але проблема в тому, що у сучасному складному техногенному світі ситуація може швидко вийти за межі контролю.
З тими ж гопниками і пантами так буває - спочатку лаються, лаються, потім в один момент бійка і жертви.
Радянський істеблішмент це розумів. І розумів, що ЯЗ - це "зброя судного дня". Як наслідок, вона не використовувалася як дешевий аргумент.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-5-2015 у 21:28


Поки на Донбасі розпалюється нова ітерація конфлікту, Європі забивають голову рокерами з Росії. Але от що мене зацікавило..
http://espreso.tv/news/2015/05/02/rosiyski_baykery_pryyikhaly_do_sl...
Цитата:
У суботу, 2 травня, п’ятеро членів російського мотоклубу "Нічні вовки" прибули до Братислави.

У колоні було не більше 90 мотоциклістів, серед них "лише кілька з російськими номерами", колону "супроводжувало авто з дипломатичним номером".


Мені цікаво, ці моторизовані блазні у Словаччину як потрапили? Я не про візи (це тема для іншої гілки). Я про географію. Як вони могли потрапити в Словаччину, обминувши Україну і Польщу? І чому мені здається, що якраз Україну вони і не обминули...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 2-5-2015 у 22:26


Літаком. Для військового транспортного літака 5 мотоциkлів - раз плюнути.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-5-2015 у 18:07


Ну як варіант може бути. Напевно вже дуже треба було їх туди закинути.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 3-5-2015 у 22:11


Оскільки їх лише кілька, то могли і не афішуючи свою причетність поодинці заїхати.



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 4-5-2015 у 19:59


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Оскільки їх лише кілька, то могли і не афішуючи свою причетність поодинці заїхати.

То навряд. З російськими номерами їх через кожні 5км зупиняли б для контролю після такої "реклами" - подорож на місяці розтягнулась би. Що в Україні, що в Польщі А то вони там, в Словакії, ОПИНИЛИСЯ. А не приїхали .
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 4-5-2015 у 23:45


О, воно тепер погрожує до Львова навідатися. Будемо чекати, чого ж.





Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 5-5-2015 у 16:47


Ну от все і з*ясувалося. Ніякі то не "вовки", а лише "закос" європейської емігрантської "вати".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 5-5-2015 у 20:14


Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  

А то вони там, в Словакії, ОПИНИЛИСЯ.
...
Ну от все і з*ясувалося. Ніякі то не "вовки", а лише "закос" європейської емігрантської "вати".


Не знаю як у цьому конкретному випадку, однак у Словаччині вистачає своєї, НЕемігрантської "пухнастої речовини" віком за сорок і більше. Спілкувався багато. Ностальгують за ешелонами безкоштовного щебню від совєтів на будівництво прекрасного майбутнього і за таким іншим. Зійшлися на тому, що на тамтой ринок подавалася версія совєтів "лайт", без голодоморів, гулагів, сибірів і нквд...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Славко Остапенко
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 12-5-2015
Нема на форумі


[*] написано 13-5-2015 у 10:05


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Марків  
Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  

А то вони там, в Словакії, ОПИНИЛИСЯ.
...
Ну от все і з*ясувалося. Ніякі то не "вовки", а лише "закос" європейської емігрантської "вати".


Не знаю як у цьому конкретному випадку, однак у Словаччині вистачає своєї, НЕемігрантської "пухнастої речовини" віком за сорок і більше. Спілкувався багато. Ностальгують за ешелонами безкоштовного щебню від совєтів на будівництво прекрасного майбутнього і за таким іншим. Зійшлися на тому, що на тамтой ринок подавалася версія совєтів "лайт", без голодоморів, гулагів, сибірів і нквд...

Мабуть забули окупацію совєтами Чехословаччини, так звану Празьку весну.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-10-2015 у 19:22


Підтримка Путіна в РФ перейшла відмітку 90%. На цей раз стрибок забезпечила російська авіація в Сирії. Якийсь людоїдський народ.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 23-10-2015 у 22:05


Все нормально. Мілошевич закінчився при 100%
Так що вже недалеко.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 26-10-2015 у 20:38


Хотілося б пошвидше.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9575
Реклама: