Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Фітнес у нашому житті. Причини, щоб почати заняття фітнесом вже сьог...
Solomiya Solonynka
Новак
*Повідомлень: 2
Зареєстрований: 9-12-2014
Місто: львів
Нема на форумі

Настрій: good

[*] написано 9-12-2014 у 14:08
Фітнес у нашому житті. Причини, щоб почати заняття фітнесом вже сьогодні


Кожнен фізкультурний напрямок корисний і цікавий. Але сьогодні ми будемо говорити про один з наймолодших напрямів – фітнес. Фітнес – це не просто фізкультура і спорт, не тільки фізична активність. Фітнес – це і правильне харчування, режим дня, відпочинок і відновлення, ціла наука про здоровий спосіб життя, що включає різні аспекти та напрями, пов’язані з поліпшенням і збереженням здоров’я сучасної людини.Ось тільки п’ять причин з тисячі, з яких нам необхідно зайнятися фітнесом вже сьогодні.

1. Фітнес – це добре самопочуття і здоров’я. Вже через кілька днів після початку занять кожен почне себе відчувати молодше і здоровіше, а поступово багато недуг, придбаних малорухливим способом життя, почнуть відступати, або зникнуть взагалі. Для хворих спини і суглобів фітнес – взагалі панацея!

2. Фітнес – це краса. М’язи тіла зміцніють, форми покращаться, вага знизиться. Разом з потом з організму шлаки підуть і інші, що засмічують нас, речовини. Покращиться стан шкіри. А правильне збалансоване харчування закріпить і підсилить ці досягнення.

3. Фітнес – це новий погляд на себе, підвищення самооцінки і впевненості у собі. І, як наслідок, досягнення нових результатів у кар’єрі, особистому житті, творчості.

4. Фітнес – це і новий погляд на світ. Тому що здорова, красива і успішна людина дивиться на світ зовсім по іншому, ніж людина хвора і неуспішна. Депресії і пригнічений настрій залишаться у далекому минулому. Ви станете більш терпимою і доброю людиною, у вас покращаться відносини з оточуючими.

5. Фітнес – це дорога до довголіття. Правило «Рух – це життя» ще ніхто не відміняв. Відмова від шкідливих звичок, правильне харчування, рухова активність, гарне здоров’я і позитивний погляд на життя значно підвищують наші шанси на те, щоб прожити довге і гідне життя.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гончар
Дійсний член
***Повідомлень: 167
Зареєстрований: 29-1-2014
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 9-12-2014 у 15:21


Фітнес - це гламурне витрачання зайвих грошей гламурними особинами з зайвими мізками . :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9657
Реклама: