Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Навчання за кордоном
Наталя Кубська
Новак
*Повідомлень: 2
Зареєстрований: 23-12-2014
Нема на форумі


[*] написано 26-12-2014 у 17:18
Навчання за кордоном


В Україні відбудеться презентація польської освіти

Міністерство науки та вищої освіти Республіки Польща та провідні польські вищі навчальні заклади запрошують українських абітурієнтів на виставку "Освіта за кордоном", в ході якої будуть презентовані можливості здобуття освіти для українців у сусідній державі. Виставка розпочне свою роботу 13 листопада у столичному Українському домі.

Польщу, як країну для здобуття вищої освіти та продовження кар’єри щороку обирає все більша кількість українських абітурієнтів. Упродовж останніх років саме українські студенти є найбільшою освітньою діаспорою в сусідній країні.

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном" павільйон польської освіти презентуватимуть Міністерство науки та вищої освіти Республіки Польщі, навчальні заклади та польські освітні агентства, діяльність яких спрямована на розвиток академічного обміну та освітніх зв’язків між країнами.

Варто зазначити, що користуючись широкою університетською автономією, польські навчальні заклади самостійно визначають умови прийому та інші особливості навчального процесу. Для вступу до польських вищих навчальних закладів українським абітурієнтам необхідно мати атестат про повну загальну середню освіту.

Організатори виставки запрошують українських абітурієнтів відвідати павільйон польської освіти та скористатися можливістю отримати актуальну інформацію про можливості навчання у Польщі від представників навчальних закладів цієї країни.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Новакова
Заблокований
Повідомлень: 4
Зареєстрований: 25-4-2017
Нема на форумі


[*] написано 25-4-2017 у 18:33


Актуальну інформацію про можливості навчання у Польщі пропонує освінтя програма MojaEdukacja https://mojaedukacja.com. Це офіційно офрмлена в Польщі компанія, яка має представництво в Україні і контакує з більш ніж 500 різних вузів: Головна Школа Торгівлі (SGH), Ягеллонський Університет (UJ), Варшавський Університет (UW), Вища Школа Економіки і Інновацій (WSEI), Вища Школа Інформатики та Мистецтв (WSIU) та ін.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ирина Сокова
Заблокований
Повідомлень: 7
Зареєстрований: 19-5-2017
Нема на форумі


[*] написано 26-5-2017 у 13:14


Дуже хотілось в свій час
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9700
Реклама: