Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: День Незалежності 2015
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-8-2015 у 18:37
День Незалежності 2015


Вітаю всіх зі святом!

24 рік існування нашої держави став роком випробувань, таких складних що саме її існування стало під питанням.
Дуже, дуже багато зауважень до того, що зараз в країні. До її керівництва і "еліти". Дуже мало зроблено, того щоби хотілося і дуже багато того, чого не слід.
Але мабуть вперше для мене мої очікування за рік життя країни не збулися, бо були значно гірші ніж реальність. І це справді тішить.
А ще тішить, що таки цей день стає святом, що відчутнє єднання людей з усієї України.
Цього року я вперше міг нормально розмовляти на теми російської мови, стосунків з Росією і тому подібні теми з знайомими з Харкова, Херсона, Кіровограда... Таке враження, що купу років ми жили, немов би у сні. Кожен може й мав що сказати, але якось сором'язливо мовчав... Країни не було, як нема сім'ї, якщо в сім'ї бояться говорити на якусь тему.

А ще тішить, що цього разу керівництву вистачило розуму не відтягувати бойову техніку від її головних завдань, і просто провести звичайний парад. Жорстокий урок Іловайська таки засвоїли.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9757
Реклама: