Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Плата за дороги
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-11-2015 у 22:01
Плата за дороги


У Росії нововведення: плата за фури. Вантажівки повинні платити порядку 3 рублі за кілометр проїзду по дорозі загально державного значення.
Росіяни нам не указ, але саме фури звинувачують в швидкому руйнуванні доріг. Може є смисл у такому і в нас?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 13-11-2015 у 01:04


Так фури не катаються, вони товари возять. Якщо ти готовий оплачувати ремонт доріг ще вищими цінами, то можна піднімати питання.
Але більший ефект дасть реальний контроль за перевантаженням фур (повсемісне явище), і за дотриманням технологій будівництва/ремонту доріг (відкати).




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-11-2015 у 20:08


Та ні, платити я не хочу :) Просто наскільки я розумію, такий підхід є альтернативою проектам платних доріг. Ну і а те, що ремонт доріг дуже "хлібна" ділянка - зрозуміло давно. Недаремно один з найближчих до Януковича був начальником Автодору.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олег Фостяк
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 25-11-2015
Нема на форумі


[*] написано 27-11-2015 у 10:30


Такий підхід стану доріг в Росії не змінить, це лише черговий спосіб набити кишені чиновників....Тим більше, що вони сплачують акцизи, які включені у паливо...це лише позначиться на цінах для звичайних громадян...стосовно стану справ в Україні з цим, то тут погоджуюсь з попереднім дописувачем, про відповідність нормам будівництва та перевантаженістю фур...за власними спостереженнями я можу сказати, що навіть ті поодинокі випадки, коли їх мають намір перевіряють на вагах вирішують через керівництво або хабарі...зокрема, як і було після відкриття скнилівського мосту на обїздній дорозі Львова!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-11-2015 у 21:44


Російський проект себе явно не виправдав, це вже факт. Помимо суто політики, кидаються в очі якісь дуже високі тарифи і штрафи. З такими тарифами можна і економіку поховати.
А якщо суттєво зменшити тарифи, то може стати вже невигідною експлуатація дуже складної інформаційної системи, яка то все обслуговує. А система насправді дуже складна, особливо з тими всіма передавачами-терміналами і т.п.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9771
Реклама: