Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Чому надаєте більшу перевагу: книзі чи фільму?
Наталія Гнип
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 28-11-2015
Нема на форумі


[*] написано 2-12-2015 у 04:26
Чому надаєте більшу перевагу: книзі чи фільму?


Знаю, що книга набагато ширша, ніж фільм. Але люблю дивитись більше, ніж читати (і не скажу, що зовсім не люблю читати). Може тому, що під час перегляду фільму можна виконувати ще якусь роботу, а читаючи книгу - ні. Чи є хтось, хто теж так робить? :)



Наталія Гнип
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іванна Сабадаш
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 4-12-2015
Нема на форумі


[*] написано 8-12-2015 у 22:08


Віддаю перевагу книзі просто тому, що читання - одна із найулюбленіших справ. Коли читаю книгу то екранізацію роблю "в голові" і мені так цікавіше. Але людям, бідним на "час" звичайно краще подивитись фільм. На мою думку, хорошу книгу не можна зіпсувати поганою екранізацією;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оля Шмакова
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 15-12-2015
Нема на форумі


[*] написано 16-12-2015 у 21:17


Я також більше дивлюсь фільми, ніж читаю книги, але зовсім не через те, що вони займають менше часу чи під час його перегляду можна виконувати ще якусь роботу. Я навпаки люблю дивитись фільми дуже уважно, бо в більшості люблю фільми психологічні, з неочікуваними розв'язками. І взагалі стараюсь дивитись "якісні" фільми. Наприклад, мені подобаються фільми Веса Андерсона за їх картинку, цікаві кадри і особистий стиль, який присутній у всіх його роботах. Це виділяє його серед інших. Або фільми Іньяріту, глибоко драматичні фільми, дуже реалістичні і також більшість дотримані в одному стилі: зображення реальності, якою б жорстокою вона не була. І таких прикладів є багато, тому мені цікава тема кінематографу, адже для розробки хорошого фільму задіяно безліч ресурсів і зусиль, що заслуговує уваги та поваги))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ганна Чекалюк
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 25-10-2017
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Хороший

[*] написано 27-10-2017 у 12:36


Я надаю перевагу читанню, тому що воно позитивно впливає на мозок, як впливають вправи на тіло. Хочете тримати мозок у тонусі? Тоді вам точно потрібно читати книги;)



"Міняйте світ до кращого, дбайте про нього, бо ви в ньому живете!"
http://mova.ridne.net/list1-20
https://www.google.com.ua/search?q=%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%8F%D0%B1%D1...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9781
Реклама: