Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Океан Ельзи "Мить"
Катя Чернишук
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 3-12-2015
Нема на форумі


smile.gif написано 4-12-2015 у 20:22
Океан Ельзи "Мить"


«ОКЕАН ЕЛЬЗИ» ПРЕДСТАВИВ КЛІП НА ПІСНЮ «МИТЬ».

04.12.15 «Океан Ельзи» представили свій черговий відеокліп на пісню «Мить». На запис цієї пісні Святослав Вакарчука спонукала ситуація на сході України, а завершити її надихнула мужність бійців АТО, які перебували в госпіталі після поранень.

За словами Святослава Вакарчука, цю пісню він написав за 15 хв. під враженнями від ситуації на Сході України в лютому 2015 року.
«Лютий 2015 року... Новини зі Сходу надходять зі страшними цифрами поранених та загиблих. А за кожною цифрою - чиєсь життя, чиясь доля! Важко уявити, що відчуває людина на війні... про що думає важкопоранений, коли розуміє, що це, можливо, останні хвилини його життя. Я не міг заспокоїтись поки не написав пісню», – зазначив музикант.
Однак він тоді так і не зумів написати її до кінця.
Надихнув на її завершення важкопоранений боєць з АТО, який перебував у госпіталі.
«Наприкінці травня я був в госпіталі. Перед однією палатою лікар мене попередив, що хлопець, якого зараз побачу, поранений на війні, дивом вижив в надлюдських умовах. Осколком йому відірвало руку... І з цим дуже важким пораненням він провів 4 (!) доби на морозі. Один. Бо інші загинули чи замерзли. Потім лікарям довелося ампутувати йому ще й обидві відмороженні стопи … але він Вижив! Я хвилювався перед знайомством та лише до тієї миті, поки не зайшов до нього і побачив перед собою впевнену, усміхнену людину, яка заряджала мене своїм оптимізмом, планами на майбутнє і якоюсь неймовірною енергетикою. В його душі була весна! Він ділився нею з усім світом! Того ж вечора я знову повернувся до пісні та дописав в ній останній рядок, якого мені не вистачало весь цей час», – написав Святослав Вакарчук.
Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=7Yv61tiXUaY[/size] мене своїм оптимізмом, планами на майбутнє і якоюсь неймовірною енергетикою. В його душі була весна! Він ділився нею з усім світом! Того ж вечора я знову повернувся до пісні та дописав в ній останній рядок, якого мені не вистачало весь цей час», – написав Святослав Вакарчук.
Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=7Yv61tiXUaY[/size]
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9786
Реклама: