Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Зоряні війни повертаються
Марта Іванейко
Новак
*Повідомлень: 2
Зареєстрований: 15-12-2015
Нема на форумі


[*] написано 16-12-2015 у 22:52
Зоряні війни повертаються


Для всіх прихильників прем'єра відбудеться вже 17 січня2016 року. Зоряні війни: Пробудження сили(Star Wars: The Force Awakens)
Хай буде з вами сила!
Продовження епічної і класичної саги в ще масштабнішому форматі. Дія відбувається через 30 років після «Повернення Джедая». Студія Дісней та Лукас Філмз обіцяють справжнє видовище в найкращих традиціях жанру.
Дана картина продовжить легендарну сагу та стане сьомою знятою про всесвіт Зоряних війн. Автор фантастичного сюжету Джордж Лукас традиційно написав сценарій. На режисерську посаду розглядались провідні профі Голівуда. З рештою було обрано Джей Джей Абрамся («Армагедон», «Стартрек: Відплата»). Вперше офіційно заговорили про зйомки продовження у листопаді 2012 року. Тоді ж велися переговори з акторами, що зіграли у попередніх частинах саги. Спеціально для зйомок у натуральну величину, з копітким опрацюванням деталей, відтворили космічний корабель «Тисячолітній сокіл»Дана картина продовжить легендарну сагу та стане сьомою знятою про всесвіт Зоряних війн. Автор фантастичного сюжету Джордж Лукас традиційно написав сценарій. На режисерську посаду розглядались провідні профі Голівуда. З рештою було обрано Джей Джей Абрамся («Армагедон», «Стартрек: Відплата»). Вперше офіційно заговорили про зйомки продовження у листопаді 2012 року. Тоді ж велися переговори з акторами, що зіграли у попередніх частинах саги. Спеціально для зйомок у натуральну величину, з копітким опрацюванням деталей, відтворили космічний корабель «Тисячолітній сокіл»


hqdefault.jpg - 43kB
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9809
Реклама: