Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Щось таки робиться в благоустрої Львова
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-9-2016 у 14:15
Щось таки робиться в благоустрої Львова


Не є прихильником чинного мера і розчарований його діяльністю протягом усіх термінів.
Але зараз мушу відзначити, що бачу якісь позитивні зміни в благоустрої спальних районів а не лише центру.
Вперше за 10 років, що я живу в своєму районі масово приводять до ладу тротуари, повністю їх переробляють. Те ж саме зі сходами, різними доріжками, бордюрами. Здається будуть ставити ліхтарі там, де їх не було. Не знаю, що є причиною: чи черга дійшла, чи комунальна реформа лякає адміністрацію чи збільшилося фінансування, чи стали менше красти, але зміни помітні. І це тішить!
Єдине що не тішить - це люди. Ну якщо раніше ходити по клумбах і по асфальту не було різниці, то зараз так боляче спостерігати як наші люди чалапають по свіжо засіяних і впорядкованих газонах і паркують там автівки... :(




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 20-9-2016 у 00:53


Десь уже не за горами час усвідомлення того, за що люди стояли на Майдані, самими людьми. Ну, за дотримання закону. Багато до кого нарешті дійде, що дотримуватись закону повинні будуть не лише держслужбовці, але усі.
Бо поки що багато хто розуміє свободу як право забити на інших, і робити так, як зручно виключно собі.
От майданити почнуть. Бо як то так, я туйка во розвертався через подвійну суцільну завжди, і далі буду, мені що, зайвих 200 метрів до перехрестку їздити? І на газоні туйкаво то моє місце!
Бачу я, що багато часу ще пройде, поки ми, як нація, досягнемо рівня цивілізованого народу.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9899
Реклама: