Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Вступ 2017
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-10-2016 у 21:35
Вступ 2017


Розпочинається чергова вступна кампанія, з'являються нові правила вступу і так далі.
Зараз я не настільки володію цим питанням, але якщо в когось буде якесь зацікавлення, то можу проінформувати.

З того, що нове у порівнянні з минулим роком - ніби зменшено кількість спеціальностей на які можна подати заяви і зменшено кількість предметів за вибором (третій сертифікат) до двох.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-10-2016 у 22:41


З тими сертифікатами усе складно. Приходжу до висновку, що відповідність "сертифікат=предмет" є неправильною.
Я би замість "українська мова і література" зробив би "українознавство" добавивши туди базовий рівень історії України.
Відповідно, би об'єднав також всесвітню історію, літературу, географію і елементарну іноземну в сертифікат "Глобалістика"
Українську мову (продвинутий варіант) та іноземну мову (теж продвинуту) в сертифікат "Комунікація"
Математику, фізику і базову хімію разом - "Природа"
Біологію і повну хімію - "Життя"


Якось так (Це звісно тільки чернетка). Але здається, тоді би менше було би лакун в освіті випускника і студента молодших курсів. А то на комп'ютерні спеціальності попадає абітурієнт, який може взагалі ігнорувати фізику (як варіант).




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9905
Реклама: