Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Образ обдарованої дитини в сучасній культурі
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-1-2017 у 15:04
Образ обдарованої дитини в сучасній культурі


Клацнув по лінку "Вчителям і дітям. Автор посібника з критичного мислення про нові інструменти у навчанні" http://life.pravda.com.ua/society/2017/01/10/221860/

Навіть читати не став. Чому? Бо побачив ось це



Я не можу цього зрозуміти. Точніше я це розумію, звідки воно взялося. Ще з часів глибокого совка люди розумової праці мали почувати себе чуть неповноцінними в порівнянні з "трудярями". А найкращий спосіб побудувати суспільний стереотип - це почати з дітей. Мовляв є діти розумні, а є здорові. І все своє шкільне дитинство я дивувався, чому я читаю по кілька книжок за день, а мій тупуватий однокласник носить окуляри. Він так і лишився практично некваліфікованим безробітним, хоч і в окулярах. А я професор, але чомусь ще без окулярів.
От я не можу зрозуміти... Навіщо стереотип про розумного-підсліпуватого тиражувати надалі? Кому потрібне це програмування дітей? Зрештою, не виключаю, що окремі діти можуть і по справжньому програмуватися, штучно понижаючи зір.

Хоча це не тільки совоцький стереотип, той же Гарі Потер теж типу обдарованийі теж в окулярах...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9918
Реклама: